Kutak za pronalaženje srodnih duša: Ljubav, bliskost, intima
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 19:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::
Da sumiram današnje filozofiranje:

70 razloga zašto je za ženu bolje da ima partnera:
redovna primanja i 69.

Vidi se što čini iskustvo.. Very Happy ..vazda mudro zboriš
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 19:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma kakvo iskustvo.To je opajdarstvo. Very Happy
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 22:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

oversoul ::

5.element ::

Giba ::

valen ::
A da pitamo Elementicinog muza ko je kome bio lovina...?

Jeste Petre da ti bolje znas......Laughing ali ipak i njega da priupitamo.

Ti ono reče da si mlada, kažu lepa, zgodna- bacaš pasulj, gataš? Mislim spirituana?
Ha?

Mlada sam dok ne napustim ovaj svijet..i premlada Very Happy Very Happy .Nekima predivna nekima nedostižna što se vidi iz priloženog na facebuku..a znaju oni koji su me upoznali Twisted Evil
A pasulj bacam bar jednom tjedno..nekad na tavče,,nekad u kiselo zelje a ponekad u salatu.Ne gatam već jednostavno znam ono što drugome treba da čuje..pa se to igrom slučaja pokaže točnim Question a toliko sam produhovljena da sam ko jutarnja ljetna izmaglica..nevidljiva,meka ,sveobuhvatna Shocked

Jel si možda osetila da bi trebalo da probam sa starijom od sebe? Mislim ranije si pisala o sebi, pa mislim da si mi dala indirektan odgovor. Iskreno, to su mi predlagali drugi, ali ja sam više bio za neku svojih godina. Ako je to ono što osećaš, kaži mi direktno i ja ću poslušati.
Nemam šta da izgubim.

Ovaj post ti je već izmakao kontroli i mogu da vide i manje ,,podešeni" da tvoja naivnost i sirotost ima određeni premaz. A već sam pomislio da sam možda pomalo bio grub i da nisam dobro procijenio.
Nemam ništa protiv, nego imam par prijatelja ovdje pa je red da ovo napišem, a ti ako se ogrebeš, ogrebeš...možeš da ideš i na ona druženja anonimnih alkoholičara ili recimo sveže razvedenih, obolelih ovog, onog, ili slično, nikad se ne zna ko ima da prebaci nešto na digital...
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Upravo zvao ortak,evo sta kaze poruka na tel:D

"Ja cu uskoro j.... iskusnu stariju cicuuu:D nesh-mi verovat."

Sreo je u basu.
 Nazad na vrh »
filip
Tragalac

Pridružio: 05 Maj 2010

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 22:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svaka mu cast Exclamation
 Nazad na vrh »
oversoul
Na duhovnom putu

Pridružio: 14 Jul 2009

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 23:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice ::

Ti ono reče da si mlada, kažu lepa, zgodna- bacaš pasulj, gataš? Mislim spirituana?
Ha?

Mlada sam dok ne napustim ovaj svijet..i premlada Very Happy Very Happy .Nekima predivna nekima nedostižna što se vidi iz priloženog na facebuku..a znaju oni koji su me upoznali Twisted Evil
A pasulj bacam bar jednom tjedno..nekad na tavče,,nekad u kiselo zelje a ponekad u salatu.Ne gatam već jednostavno znam ono što drugome treba da čuje..pa se to igrom slučaja pokaže točnim Question a toliko sam produhovljena da sam ko jutarnja ljetna izmaglica..nevidljiva,meka ,sveobuhvatna Shocked

Jel si možda osetila da bi trebalo da probam sa starijom od sebe? Mislim ranije si pisala o sebi, pa mislim da si mi dala indirektan odgovor. Iskreno, to su mi predlagali drugi, ali ja sam više bio za neku svojih godina. Ako je to ono što osećaš, kaži mi direktno i ja ću poslušati.
Nemam šta da izgubim.

Ovaj post ti je već izmakao kontroli i mogu da vide i manje ,,podešeni" da tvoja naivnost i sirotost ima određeni premaz. A već sam pomislio da sam možda pomalo bio grub i da nisam dobro procijenio.
Nemam ništa protiv, nego imam par prijatelja ovdje pa je red da ovo napišem, a ti ako se ogrebeš, ogrebeš...možeš da ideš i na ona druženja anonimnih alkoholičara ili recimo sveže razvedenih, obolelih ovog, onog, ili slično, nikad se ne zna ko ima da prebaci nešto na digital...

Ajde reci mi samo koji post? Jel misliš onaj o tome šta sve radim ili ovaj konkretno ovde? Veruj ili ne veruj, ali nemam šta da tražim medju anonimnim alkoholičarima i sl. Ovde sam došao jer sam želeo prvenstveno da tražim srodnu dušu, a kad mi već materijalno stanje nije najbolje, reko da oglasim šta sve radim, pa ako nekom treba, može da mi se javi. Ja sam, ako nisi upoznat, došao na ovaj sajt pre par godina, ali nešto me je odvuklo. Napravio sam par postova i to je bilo to. Čak se sećam da si mi ti odgovorio na nekoliko postova o Setovom materijalu. Sada sam se vratio i voleo bih da ostanem ovde i voleo bih da ovde dodje kraj onome što ja zovem "Potraga za plemenom". Možda jednom i napišem knjigu o tome. Vidiš, imam osećaj da ću ovde naći to pleme, negde gde pripadam. Mislim da ovde ima dovoljno mesta za to. Ako ti nešto smeta, reci konkretno. Šta ima loše u tome da se ovde oglasim ako mi ne ide tamo gde sam se već oglasio, a to je na 80% net oglasa? Ranije sam imao pozive, bar dva-tri posla nedeljno, ali već mesec dana skoro niko me nije zvao za posao. Prihod mi je, iako je bio bar 100-120 evra, spao na 3000 dinara! Pošto me je neko pitao, prijavljujem da imam još jedan stan koji iznajmljujem, ali ako mi veruješ, od toga plaćam dažbine za stan u kojem ja živim, kupim markicu i to je otprilike to. Život u Beogradu je danas užasno skup. Nekad je bilo posla i mogao sam i da zaradim 200-250 evra, ali dogodila se ova kriza koja nikako da se završi i ništa nije kako je bilo. Imam drugove koji ili ne mogu da se zaposle ili idu sa posla na posao. Ništa nije stabilno. Zato izvini ako ti smeta, ali ja iskreno osećam da mi je osnovna egzistencija ugrožena! I ja ću da se borim da je održim, jer ne znam da mantram i sl. za lovu. Da znam verovatno bih to i radio. Ako sam nešto naučio, to je da se sam borim za sebe. Ne želim da drugi to rade za mene. Sva mantranja ne pomažu kad treba da se uradi nešto konkretno. Čovek mora da povuče poteze. Ja ih povlačima najbolje što umem i znam. Izvini ako sam te time uvredio, ali veruj mi da si me potpuno pogrešno procenio. Najbolje bi bilo da se vidimo licem u lice, ako dodješ nekada u BG uskoro. Rekao bih da ceniš o mojoj osobi na osnovu mojih postupaka. To su dve različite stvari. Ja sam samo neko ko želi da popravi svoje materijalno stanje. Jel to toliko strašno? Jesi li video koliko sam postova danas uradio? Sedim kod kuće, čoveče, mislim, radim, razmišljam kako ću sutra da zaradim za leba. Izašao sam da se provozam i to je bilo to. Ne volim da zavisim od nekog, iako sam to dopuštao sebi jako dugo, ali počelo je da mi smeta i već neko vreme hoću da se izdignem iznad toga. Radim to najbolje što mogu. Jbg, ti razumi kako razumeš, ne mogu ja ničije mišljenje da promenim ako je već formirano...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
oversoul
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 00:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A i što ne bi neko drugi oglasio nešto što radi, ako ima tako nešto? Svako može da poboljša svoj materijalni status ako unovči nešto čime se bavi iz hobija ili drugačije. Ja bih pre otišao kod nekog sa ovog foruma za neku uslugu, posao i sl nego negde drugde, jer ovde osećam bliskost sa ljudima. Osećam da mi je tu mesto.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 00:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

filip ::
Svaka mu cast Exclamation

Vaistinu se rodi.Very Happy
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 00:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A je li? Izgleda da te nisam razumio?
Ajde važi onda da se vidimo. Za 15 dana sam gore.
Pošalji mi na p.p telefon.
Ako ne budem u pravu, ovdje ću to da napišem i izvinem se...
 Nazad na vrh »
oversoul
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 01:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link
 Nazad na vrh »
Minja
Iskušenik

Pridružio: 01 Jun 2010

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 08:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice ::

Ha?

Nemam šta da izgubim.

Džaba se trudiš viteže, NEĆE TI DATI ni jedna ... Ama pušti čovjeka ...svako ima svoj stil udvaranja ...

http://www3.vukajlija.com/var/products/posters/201104/86038/ne-j...-lep.jpg?1301802079
 Nazad na vrh »
oversoul
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 12:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Minja, svaka cast za post, nasmejao me do suza Laughing Very Happy Cool
 Nazad na vrh »
oversoul
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 01 Jun, 2011 01:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ajde iskreno neka se jave oni koji su, kao i ja pokušavali da nadju partnera/srodnu dušu/ljubav preko sajtova na netu. Recite mi svoja iskustva u vezi toga ako imate neka.
 Nazad na vrh »
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 01 Jun, 2011 11:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Si probao preko facebook-a ?
I tu svašta može da se dogodi Very Happy
Minja
Iskušenik

Pridružio: 01 Jun 2010

Poruka Poslao: 02 Jun, 2011 07:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako ovako nastaviš, ima da čamiš ovde dok ne osediš . Odaću ti jednu veliku tajnu :
SVI TRAŽE SRODNU DUŠU. Samo ne stavljaju svi oglas da je traže. Najžešće je traže oni što galame da ih to ne interesuje, a posebna priča su oni koji beže glavom bez obzira kad je kojim slučajem sretnu, jer i to je veliko pitanje - ŠTA ONDA, KAD JE NAĐEŠ ? aL ti još nisi dotle došo...I da ne bi ovde čamijo, dođi kod mene i piši o erotskim snovima ili još bolje o ženskom orgazmu, i uči se da čitaš između redova. Jezik i govor srodnih duša nije ovaj obični kojim se služimo.

Dok ti pišeš o ženskom orgazmu u ovom crnom između narandžastih slovaca vrišti subliminalna poruka :

http://www.youtube.com/watch?v=LZCeqFmCyxI

i neće proći mnogo vremena pa nećeš večerati samo šopsku salatu... Akvarijum Objave je prepun finih ribica koje su takođe u potrazi za svojom srodnom dušom, i treba biti majstor da im nežno priđeš i izvučeš ih tako da ne talasaju, a mnoge od njih , su takve kao ti, spremne na sve samo da bi dobile malo (simulacije) ljubavi i pažnje... Tako da ćeš nesmetano moći da izvedeš kasting za svoju srodnu dušu i odlično se zabaviš...dok ne ubodeš onu koja zna šta hoće i koja je prava . Ali budi spreman da te ogrebe noktima baš po sred face, kad bude provalila šta radiš, jer jedino ta neće biti spremna na ustupke u igricama koje se ovde odavno igraju iza kulisa... Ceo život je posvećen upravo toj igrici, i samo majstori umeju da je dovedu do poslednjeg nivoa koji daje bonuse...i gde se igrica ne završava nego tek počinje... JEDAN NA JEDAN ... gde su ulozi mnogo ozbiljniji i igra se na sve ili ništa, nema foliranja, duplih standarda, i nema stida ni blokada, i zbog svega toga plaši na smrt... pa zato mnogi kokošare na nižim nivoima..
Da se ova igrica igra od vajkada dokaz je i ova pesmica kako su se naši preci snalazili u njoj i oko čega se vrteli :

http://www.youtube.com/watch?v=LZCeqFmCyxI

ooojde bre !

Kakav fejs buk, to je ludara isto ko i ono odakle ga stvaraju korisnici..
Sory Dejjo, ali i sam znaš da od osamsto "prijatelja" ni jednog prijatelja, do prijatelja s kojima se vidiš uživo.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 6 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90622 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 48155 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29960 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42472 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22704 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35405 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25665 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)