DEMONI I LJUDI
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Maj, 2011 18:00 pm    Naslov: DEMONI I LJUDI
Odgovoriti sa citatom

AleX
Iskušenik

Pridružio: 04 Jan 2010

Poruka Poslao: 29 Maj, 2011 18:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čitao sam ovo pola sata i pokušao da provučem kroz sadašnjicu. Sve je bilo dobro dok nisam naišao na deo da nije greh ubiti ,,takvog".
Tada sam ukapirao da je to samoodrživ sistem. Nešto kao double crossed.
Mana sistema je:
Možda je ovaj tekst pisao opsednut čovek. Otkud znamo da mi nismo opsednuti? ...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 07:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Covek razvio filozofiju od onog sto je tako JEDNOSTAVNO...
Demoni postoje.
ONI SU NASE NEGATIVNE OSOBINE...
Oslobodimo li se njih.
ODJEDNOM NEMA NI DEMONA..
Kako sada pa to?
VRLO JEDNOSTAVNO...

DEMONI SU SAMO DRUGI NAZIV ZA LOSE OSOBINE...

|Svako ko vidi aure , energije i druge svetove zna koliko gluposti ima u ovakvim pricama.
Cudi me da je Ninic ovo postavio...On delimicno vidi, ili mozda ne??
PLASI LI SE ON TO SVOJIH DEMONA, PA GA ZANIMAJU OVAKVE TEME?
Moracu licno da ga priupitam kada se vidimo... Wink
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 03:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Koliko vidim sve slepac do slepca , na pomen reci demon , oma svi u glas demoni ne postoje demoni ne postoje postoji samo ono o cemu mislis .

Nekome ko vidi ili oseca bitno je sto zna da su demoni razni umesani u ljudske poslove jer ima mogucnost da iznadje resenje , ali slepcu koji je skoro poludeo pa umislja da samo postoji ono sto misli i da su demoni njegova misaona tvorevina ,tesko da ima pomoci da shvati zivot van svoga uzanog mentala koji mu je ostavljen tek da prezivi i prdi vitalnu energiju straha pod parolom svemoci ljudske .

Ah kakav licemeran izraz i demonski rad i obrada .Sve je kao mentalno i mi smo ljudi svemoguci , A NE MOZEMO DA SE RAZUMEMO OKO PROSTIH CINJENICA i svi smo tako razliciti i sa svojim misljenjem , a niti znamo sta je nase a jos manje sta je razmisljanje .

Sve je u lancu ishrane ovako ili onako i ljudska fikcija o uzvisenosti ili unizenosti nije izuzetak u ovom lancu .Tako da svaka fikcija samo podebljava slepilo napola dovrsenog coveka .

Zmureci zec ispred gladnog vuka uzvikuje , SVE JE TO U MOJOJ MOCI RAZMISLJANJA JER VUK I NEPOSTOJI .A odakle ti zece ideja o vuku i strast da negiras , da li je i to tvoja ideja i misljenje i strast .Sto si je izmislio kad je negiras .Da li ces sutra i Boga istom metodom da tretiras .Ili ti vec znas zeče da si bog samo jos trebas jace da zažmuriš i mentalno snaznije da se u to ufiksiras .

Odustajanje od fikcije ,bilo koje ,je otvaranje mogucnosti da se gleda i vidi , uvidi , shvati , razume , poveze , sazna , prepozna , spozna i prenese .

Dakle da skratim , demoni ne postoje i oni postoje .Izaberite sta vam se vise svidja ili ne svidja kao biranje programa na daljinskom , prosto je a koliko je korisno o tome neki drugi pametnjakovic neka pise .
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 03:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.

,,Paganka iz Tira Sidonskog se moli Isusu da oslobodi njenu ćerku od demona.
Isus izgoni demona iz njene ćerke.'' ( Marko 7:24-30 )

.
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 05:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljudi su jedan šarmantan spoj demona i anđela.
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 05:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

O demonima mogu već dosta toga da kažem, a strašno sam puno o tome i pisao.

To je policija podzemlja. Vojska limba. Sudsko veće podzemnog sveta. Subeterična birokratija. Čuvari reda i mira unutrašnjeg pojasa.
To je svet prinčeva, grofova, vojvoda, markiza, kraljeva i predsednika.
Tamo se mnogo raspravlja i razmišlja o duhovnosti. Svoj svet su podelili na 11 kontinenata.
Pričam samo o Zemajskom paklu...demona ima i na svim drugim planetama, ali to su vanzemaljski demoni.

Šta znam, koga zaista interesuje tema o demonima, može da mi se obrati, pa da pričamo o tome.

Demoni će postati jedna savršeno realna stvarnost za 90 posto čovečanstva kada napusti ovaj svet.
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 08:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Koliko vidim sve slepac do slepca , na pomen reci demon , oma svi u glas demoni ne postoje demoni ne postoje postoji samo ono o cemu mislis .

Nekome ko vidi ili oseca bitno je sto zna da su demoni razni umesani u ljudske poslove jer ima mogucnost da iznadje resenje , ali slepcu koji je skoro poludeo pa umislja da samo postoji ono sto misli i da su demoni njegova misaona tvorevina ,tesko da ima pomoci da shvati zivot van svoga uzanog mentala koji mu je ostavljen tek da prezivi i prdi vitalnu energiju straha pod parolom svemoci ljudske .

Ah kakav licemeran izraz i demonski rad i obrada .Sve je kao mentalno i mi smo ljudi svemoguci , A NE MOZEMO DA SE RAZUMEMO OKO PROSTIH CINJENICA i svi smo tako razliciti i sa svojim misljenjem , a niti znamo sta je nase a jos manje sta je razmisljanje .

Sve je u lancu ishrane ovako ili onako i ljudska fikcija o uzvisenosti ili unizenosti nije izuzetak u ovom lancu .Tako da svaka fikcija samo podebljava slepilo napola dovrsenog coveka .

Zmureci zec ispred gladnog vuka uzvikuje , SVE JE TO U MOJOJ MOCI RAZMISLJANJA JER VUK I NEPOSTOJI .A odakle ti zece ideja o vuku i strast da negiras , da li je i to tvoja ideja i misljenje i strast .Sto si je izmislio kad je negiras .Da li ces sutra i Boga istom metodom da tretiras .Ili ti vec znas zeče da si bog samo jos trebas jace da zažmuriš i mentalno snaznije da se u to ufiksiras .

Odustajanje od fikcije ,bilo koje ,je otvaranje mogucnosti da se gleda i vidi , uvidi , shvati , razume , poveze , sazna , prepozna , spozna i prenese .

Dakle da skratim , demoni ne postoje i oni postoje .Izaberite sta vam se vise svidja ili ne svidja kao biranje programa na daljinskom , prosto je a koliko je korisno o tome neki drugi pametnjakovic neka pise .

Rodjeni moj Miodrage...
Posto si me isprozivao kao slepca,licemera obradjenog demonima i zeca, voleo bih da NAUCIS DA SLUSAS...

OD SVOJE 5 GODINE VIDIM ONO STO TI I MNOGI DRUGI NECETE NI U NAREDNIH 5 ZIVOTA..
Nevidljive svetove, energije, zracenja, vibracije...
PRICAO SAM SEBE, NE NESTO STO SAM PROCITAO U BIBLIJI, KABALI ILI NEKOJ KNJIZI.
Postoje mnoga bica, mozemo ih zvati kako god hocemo...
Patuljci, trolovi, vile, vilenjaci, demoni,akrepi, ale...
TO NIJE BITNO...

BITNO JE DA SHVATIS DA UKOLIKO SU TI MISLI NA ODREDJENOJ VIBRACIJI, ONI NE POSTOJE ...
ONI BUKVALNO NE POSTOJE.
A POSTOJACE SVE DOK IH LJUDSKA VRSTA I JOS NEKE DRUGE HRANE SVOJIM ILUZIJAMA, STRAHOVIMA I HTENJIMA.

Sreo si nekada vuka?
JA JESAM.PRILAZIO MI JE NEZNO KAO JAGNJETU...
GUSTERI, DIVLJI PSI I SVE DIVLJE ZIVOTINJE MI DOLAZE KAO PRIJATELJI...
CUO SI ZA TO NEGDE?
OCES DA IDEMO MALO TI I JA PO KUCAJU I DA IH SRETNEMO?

PA DA ONI ODLUCE KO JE NASELJEN DEMONIMA ?
E moj Miodrage imas briljijantan um i inteligenciju, ali GDE TI JE SRCE?
GDE TI JE OBICNA LOGIKA?

Razumevanje?
SHvatanje?
Da prihvatis ono sto neko drugi kaze sa ushicenjem i srecom, razumevanjem, kao sto sam ja ovu tvoju poruku...
Drago bice koje se jos uvek trazis pocni da malo duze gledas u sunce, pa se nadam da ces se dovoljno napuniti energijom da mozes i ti da VIDIS...
PA DA ONDA PRICAMO KAO LJUDI...
JEr ovo kako ti pricas, UPRAVO TAKO PRICAJU DEMONI...

Ljubi te brat tvoj iz homosapiens vrste... Wink
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 10:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
O demonima mogu već dosta toga da kažem, a strašno sam puno o tome i pisao.

To je policija podzemlja. Vojska limba. Sudsko veće podzemnog sveta. Subeterična birokratija. Čuvari reda i mira unutrašnjeg pojasa.
To je svet prinčeva, grofova, vojvoda, markiza, kraljeva i predsednika.
Tamo se mnogo raspravlja i razmišlja o duhovnosti. Svoj svet su podelili na 11 kontinenata.
Pričam samo o Zemajskom paklu...demona ima i na svim drugim planetama, ali to su vanzemaljski demoni.

Šta znam, koga zaista interesuje tema o demonima, može da mi se obrati, pa da pričamo o tome.

Demoni će postati jedna savršeno realna stvarnost za 90 posto čovečanstva kada napusti ovaj svet.

Pricaj Tale,zanimljiva je tema.Policija podzemlja.Kao Sammael,pakleni pas,telkine,demoni.Demoni su nizeg ranga i crpe bukvalno zivotnu energiju,ali mogu i da je predaju.To obicno rade u slucaju rituala,gde crpe energiju i predaju je gospodarima.Kao i u borbi.U starom egiptu recimo nikad nisu crtali demone,podzemni svet.Bilo je strogo zabranjeno.Oslikavali su zivotinje,pokrete su naglasavali.Trudili se da sto bolje ubodu farbu.Bili su ubedjeni da tamne misli vuku coveka u donji svet.Isto tako i slike demona.
Protiv demona se stitimo pomocu simbola.I pozitivnim stavom,optimizmom.Zeljom za zivotom.Oni koji shvate svoju gresku u ovom zivotu,imaju jos i sanse da se iscupaju iz toga,sto moraju da dokazu.Takve ljudima nije lako sklapati prijateljstva,biti dobar.Vide u svakom neprijatelja.I zele moc.Obicno ljudi koji u detinjstvu nisu osetili ljubav roditelja i povlacili se u svoj bol prizovu zastitu koja ce ih stititi od zla.I tu nastaje druzenje,ali demoni traze svoje.Tako da covek misli da radi dobru stvar,i ne vidi da gresi.Obicno ni ne veruju u ljubav,nesto pozitivno.Ubedjeni su da samo oni svojim trudom mogu da postignu nesto tako,sto je iluzija.
Postoje i vukodlaci koji su meni najomiljeniji od svih.Oni su cuvari prolaza i dosta su pametni,citaju dusu i pravedno osudjuju.Pored njih nije potreban tarot,oni su hodajuci orakel. Very Happy
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 10:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Veliki Like za Tata Sinanov komentar Smile
Evo moj mali doprinos temi

Link

preskocite do 01:01:00 da vidite deo filma o isterivanju demona. Meni se jako svidja film Smile
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 10:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako ih oterati od sebe,za stalno?
Cistim mislima,da,ali jedan sekund moze te ciste misli da poremeti i eto ti zbrke
i podloznog tla za one koji vrebaju.
Jel ima ovde nekog ko to zna,ko ume da otera ove entitete?
Ozbiljno pitam.
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 10:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
Kako ih oterati od sebe,za stalno?
Cistim mislima,da,ali jedan sekund moze te ciste misli da poremeti i eto ti zbrke
i podloznog tla za one koji vrebaju.
Jel ima ovde nekog ko to zna,ko ume da otera ove entitete?
Ozbiljno pitam.

Zdrav zivot bez psovki, ruznih reci, svadjanja, bez opijata i supstanci koje remete um i svest. Bez nepotrebnog nasilja poput mesa, embriona-jaja i mleka iz prodavnice. Odgovornim zivotom, slobodnim, cistim, cednim, nevinim i uvek srecnim.
Ovo sve je samo posledica samospoznaje. Od mene demoni sada beze. Vladani nemogu ni da pridju. Hranite vase plemenite i lepe apsekte, pune kreativnosti ljubavi, znanja i blazenstva.

edit: Jednostavno receno samo hranite ljudske humane aspekte a ne neljudske.

Poslednji izmenio MarkoJakšić dana 31 Maj, 2011 11:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 10:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy pa isterivace duhova:D

http://www.youtube.com/watch?v=1RonVkZ1lXA

salim se,nadji nekog ko se time bavi,ima ljudi.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 11:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Primetila sam da ih u poslednje vreme uspesno detektujem i oteram.
Pa iako je usred noci,um ne spava pa ih osetim.
Pitanje se vise odnosilo na to kako uspeti da se ne motaju oko coveka ali kao sto rece svestenik to je vecna borba.Bar za nas ljude koji smo u vremenu..
Covek mora stalno da bdi nad sobom,da prati svoje misli i radnje.
Nema opustanja... Smile
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 13:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nekima ne pomaže ni toljaga ni tantra...samo egzorcizam.
Very Happy

Možda se Giba seti, kada se probudi, naravno, kako se isteruje zlo...
Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Strana 1 od 9

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 241878 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MANIPULACIJA LJUDI 109 Drexel 50466 28 Apr, 2011 00:23 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljudi muve i ljudi pčele... 9 Vakan Tanka 6922 11 Dec, 2010 19:34 pm
Pitija Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi ljudi -centri novih energetskih mesta 65 jasna 23700 02 Dec, 2010 11:58 am
segrt Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35320 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Velika Invokacija članova Foruma i ljudi dobre volje 0 Vakan Tanka 3673 16 Okt, 2009 23:41 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LJUDI- jako čudna bića! 173 Giba 42899 06 Okt, 2009 18:22 pm
istrazivac Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)