ZMAJEVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » Restored topics
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 07 Dec, 2008 15:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

matricaria ::

Vrlo jednostavno:
zatvorenih očiju, udobno sedeći - Molim Duhovne enrgije Zmajeva za iscelenje i pomoć pri duhovnom razvoju....
Nekad - često - dodam : i usklađivanje sa voljom Stvaraoca.
Ostanem tako par minuta - to je sve.

Na isti način možete pozvati i Energije i Svesnosti Vilenjaka.

HVALA MATRICARIA !
POZZ
matricaria
Tragalac

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruka Poslao: 08 Dec, 2008 21:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zaboravih - a delfini!

Takođe - oni duhovno razvijeniji - mogu čista srca da zamole Energije Delfina
za pomoć u iscelenju i usklađivanju sa voljom Stvaraoca....

Koliko ste razvijeni, toliki je i odgovor.
Koliko možete da primite, toliko i dobijate.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 09 Dec, 2008 04:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Matricaria, izvini, mozes li da ponovis onu tvoju sjajnu poruku o Hilandaru. Izbrisana je slucajno. Molim te, izvini zbog toga.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 10 Dec, 2008 02:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moze biti da je istina da su kosmicke civilizacije zaista zastupljene od strane dve vodece grupe od kojih su jedni humanoidi a drugi reptiloidi.

Ako uzmemo u obzir vilenjake, pa i medju njima ima humanoida i onih za kojih bi se to tesko moglo reci.

Ako uzmemo u obzir vanzemaljce, isto tako.

Ako uzmemo obzir proslost faune na zemlji, na njoj su nekada vladali dinosaurusi. Da su opstali, bez sumnje bi iz njihove vrste proistekao jedan ogranak koji bi se pretvorio u inteligentno bice poput homo sapiensa .

Medjutim, propustili su šansu jer im je bilo potrebno preterano mnogo miliona godina u evoluciji njihove svesti. Oni su jednostavno bili zakočeni u svom razvoju. Nasli su se u reinkarnacionom limbu svog postojanja, bez mogućnosti daljeg napredka, i jedina pomoc u tom smislu dosla je od nekog ogromnog meteora.

I ko zna u kakve su se kreacije posle toga pretvorili?

I ti dinosaurusi i dalje, naravno, postoje, ali ko zna gde i ko zna u kakvom obliku?
 Nazad na vrh »
Crveni Zmaj

Pridružio: 02 Nov 2008

Poruka Poslao: 10 Dec, 2008 13:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa kaze se da je sveta gora mesto moci i da sve pravoslavne zrele svesti posle smrti fizickog tela odlaze tamo. Pa su par ljudi koji se inace bave energijama i tome slicno otisli na svetu goru i zamolili tih 12 svesti da stupe u kontakt s njima, zitiram iz zabelezenog:

Prvo se iznad svete gore stvorio oblak energije sivo plave boje i spustio se na odredjenu udaljenost od nas a onda su se odvojile dvanest senki nalik na ljude i prenos informacija je krenuo. Tako da smo saznali o kome se radi:

1. Knez LAZAR HREBELJANOVIĆ

2. Car DUŠAN SILNI

3. SVETI SAVA

4. VUK KARADŽIĆ

5. NIKOLA TESLA

6. VLADIKA NIKOLAJ VELIMIROVIĆ

7. SVETI VASILIJE OSTROŠKI

8. MIHAJLO PUPIN

9. PAJA JOVANOVIĆ

10. ARSENIJE ČARNOJEVIĆ

11. IVO ANDRIĆ

12. JEFIMIJA

Moj predlog, pročitajte knjigu SVET ENERGIJA - tu je sve opširno napisano.
.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 10 Dec, 2008 23:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Crveni Zmaj ::
Tako da smo saznali o kome se radi:

1. Knez LAZAR HREBELJANOVIĆ
Свети ратник - мученик
Сасвим могуће.

2. Car DUŠAN SILNI
Персона Нон Грата - Познат по оскрнављњу Свете горе.
Сасвим немогуће.

3. SVETI SAVA
Тај је Свету гору највише задужио.
Сасвим могуће.

4. VUK KARADŽIĆ
Хроми Вук - Хроми даба - Дајбог - Хтонско биће - Враг
Сасвим немогуће.

5. NIKOLA TESLA
Ванземаљац - творац оружја за масовно уништење.
Могуће.

6. VLADIKA NIKOLAJ VELIMIROVIĆ
Велики богослов са нацистичким испадима
Могуће.

7. SVETI VASILIJE OSTROŠKI
Светац и постхумни исцелитељ
Сасвим могуће.

8. MIHAJLO PUPIN
Србенда и масон.
Могуће.

9. PAJA JOVANOVIĆ
Иконостас у Саборној цркви у НС - тај је знао шта ради.
Могуће.

10. ARSENIJE ČARNOJEVIĆ
Једем лука и сланине, навијач сам Војводине!
Могуће.

11. IVO ANDRIĆ
Католик и песимиста
Немогуће

12. JEFIMIJA
Ко је сад ова? Имам врло контраверзна сазнањa о њој.

А Света Петка?
А Питагора?
Ово питам крајње озбиљно!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Dec, 2008 01:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Proto, slazem se sa tvojim kratkim duhovitim ocenama i procenama, narocito po pitanju Cara Dusana, Ive Andrica i Vuka Karadzica.

Kako to da pojasnim, svaki narod ima svoje nefizicke zastitnike medju nekada zivim ljudima koji su sada u sluzbi arhandjela, a za Srbe su definitivno zaduzeni, kako sam to sasvim jasno video pre dve godine, Nikola Tesla, Sveti Jovan Šangajski, jedna baba seljanka iz Šumadije kojoj ne znam ime, i jedan političar koga ne želim da spominjem kako ne bi ispao politički nekorektan. Ima ih još, ali ove sam, kako da kažem, jasno video i čuo.
U principu, svi oni su ljudi iz 20. veka, nije medju njima bilo nikog iz srednjeg veka. Verovatno i oni imaju neko mesto Okupljanja dok nas nadziru i vode, i ne bi se začudio da su izabrali Hilandar.

Ja samo nisam siguran kako onu babu seljanku iz Šumadije pustaju u Hilandar? Razz
 Nazad na vrh »
anđela
Iskušenik

Pridružio: 06 Dec 2008

Poruka Poslao: 11 Dec, 2008 02:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="Protomajstor"][quote="Crveni Zmaj"] Tako da smo saznali o kome se radi: [/quote

5. NIKOLA TESLA
Ванземаљац - творац оружја за масовно уништење.
Могуће.
.....

Tvorac oružja za masovno uništenje. Razz Razz
aauuuuu....prosto da se Shocked Shocked Shocked
Nebi mi nikada palo na pamet da NAŠEG ZLATNOG TESLU
(zahvaljujući kome SVI MI sada komuniciramo na ovakav način,a
i sve drugo što koristimo)
stavljam u takav kontekst.Teslu.Shocked Shocked
Baš ću o nečemu ovako napisanom porazgovarati sa Vlajićem i sa
Todorom J,....
 Nazad na vrh »
Tazika
Iskušenik

Pridružio: 07 Okt 2008

Poruka Poslao: 11 Dec, 2008 08:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I mene je zaboljelo ovo o Tesli. Najveći prijatelj ljudskog roda, ČITAVOG ljudskog roda, kozmopolita, nije samo sanjao o tome već je i napravio besplatnu energiju svugdje i svakome, kako bi ljude oslobodio teškog rada da bi imali vremena posvetiti se višim sferama. I ta Teslina energija ne zagađuje ni planet ni stanovnike... To što su, prema terminologiji mog sina: "Zločesti" jedan dio Teslinih otkrića mogli okrenuti (okrenuli) u zle svrhe, to nema veze sa Teslom. Pa i cijepanje atoma je izmišljeno u dobre svrhe, a to što je iskorišteno za razaranje...
Dakle ovakva karakterizacija Tesle - je nedopustiva. Oprosti, ali tako je.
 Nazad na vrh »
Tazika
Iskušenik

Pridružio: 07 Okt 2008

Poruka Poslao: 11 Dec, 2008 08:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Crveni Zmaju,
divna ti je ideja da napišeš tu knjigu, podržavamo te da ju provedeš u djelo!
ako ti možda nedostaje novaca za štampu, kad text bude gotov ti nam ovdje postavi mogućnost narudžbe sa pretplatom. Do tada pitaj što god ti treba.
Negdje na ovom Forumu sam pisala o zmajevima koje je viđao moj sin. Zmajevima/Zmijama, on ZMA i ZMI stavlja pod istu vrstu. Dovoljno sam pozorno i pametno, znanstveno i bez svog uplitanja promatrala što se događa da mogu tvrditi da je Tata Zmija/Stari Zmaj koji je dolazio mom sinu STVARAN.

O "zločestim" reptilima piše David Icke, najbolje je opisao one reptile koje je on vidio u knjizi "Najveća tajna". A da ih viđaju i drugi to znam, moja dobra prijateljica je više puta vidjela/osjetila jednog reptila zakačenog njoj odzada na glavu, kao za neki donji dio mozga, a čuči joj na glavi; to bi odgovaralo onom što je netko ovdje pisao o dijelu našeg mozga koji se zove "reptilski mozak". Jer zaista, odakle nam toliko agresivnosti?

Dinosaurusi/zmajevi/zmije su ovdje živjeli puuuno duže od nas, i sigurno ih je bilo/ima puno različitih vrsta. Poneko ponekad vidi neke od njih... nemojmo apsolutizirati ono što vidimo.
Zmajeva ima na puno grbova, ne samo u ovim krajevima nego posvuda po zemlji.
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Dec, 2008 11:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eh Tazika, sve si lepo napisala,
osim ovog: "Jer zaista, odakle nam toliko agresivnosti?"

Da su samo reptili uzrok tome, lako bi mi sa tim.

Ne bi trebalo da prebacujemo krivicu na druge.

Ima u ljudskoj prirodi i karakteru mnogo toga necistog sto nas navodi na agresiju.
 Nazad na vrh »
IIpotoMajctop
Urednik

Poruka Poslao: 11 Dec, 2008 22:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Аnđela и Tazika,

слажем се са вама када је Тесла у питању!

Није одговоран због тога што је цивилизација отишла у погрешном правцу.
Сећам се неке дефиниције још из основне школе, да је цивилизација све оно што је човек створио да живот учини бољим (лакшим).
Теслин допринос је кључан.
Чак сам на једном испиту на факсу бриљирао повезујући улогу Прометеја, Христа и Тесле - моја једина 10-ка, чини ми се.

Мало је познат његов рад у војне сврхе, а и Пупин је био присиљен да ради те ствари, као и сви научници сваког времена...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
IIpotoMajctop
Urednik

Poruka Poslao: 12 Dec, 2008 16:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Protomajstor ::
Evo još malo od Čajkanovića...

Nekakav seljak bio je zmaj, i koseći jednom, opazio je u oblacima alu. Odmah je ostavio rad, i otišao »da spava«. Njegova duša za vreme dok je spavao izašla je iz njega, pretvorila se u zmaja, vodila borbu s alom, i najzad se ponovo vratila na svoje mesto, u telo iz koga je izašla, i tada se seljak probudio (S. Trojanović, 1. s., str. 154).
Tale, zar nije ovaj seljak skokn'o do astrala?
Razz

talerman ::
Hvala ti Protomajstore na ovom sjajnom prikazu. Slazem se, taj seljak je sigurno skoknuo do astrala, po nacinu kako je to opisano u toj knjizi.
Sada imamo nove elemente u ovoj prici o zmajevima:

Zmaj s jedne strane, azdaja sa druge i ala sa trece.

Zmaj lici na coveka, za razliku od azdaje i ale.

Da li je ala mracni aspekt azdaje? Nekakav demon ili nekakvo nisko elementalno bice?

Istina,

da li je Zmaj ustvari ona vatra kojom spaljujemo kundalini - Zmiju?

Da li ova narodna pričica ima toliko duboko značenje?
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 12 Dec, 2008 23:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Proto,
Zapamti ... JUPITER ...

Sada bi moglo biti ozbiljno
Mislim, mogla bi kreniti ona mučnina...

Sjećas se da sam napomenio zasto je ljudska rasa BITNA.
Tako je bitna i za onu SUPROTNU stranu a to su ti koje vi spominjete.. jedan dio njih je na našoj planeti ... jer su ZBAČENI ... oni ne mogu da žive bez nas jer nemaju vise razvijenu dušu, ili tu iskru Bozanske vatre.
Ta iskra je u nasem SRCU. Da bi ta iskra prezivila mora da se hrani necim?
Nekom slatkom tvari.

Znanje sam dobio od.
... IVICA PROKIĆ ..i. BRACO ...

Posto je u tih ZBAČENIH ta iskra slaba, nemaju je ... zato i Imaju temperaturu okoline, to uzimaju od nas tokom noći ... razne more, slabosti, teskće u srcu i disnju, veliki umor. To se isisava sa lijeve strane kroz ... a to rade njihove sluge ... koje su normalno među nama.

Zato smo im potrebni, da oni opstaju KONTROLOM nad nama, i držeći nas u NEZNANJU...
Sa samom tom kontrolom oni kontroliraju ili kao zaustavljaju razvoj Boga
ili nas.
I kod njih postoji hijerarhija tako da su ovi isto na najnižoj ljestvicI.

Sto se tice vatre, isto, vatra unistavanja i stvaranja ... Taj Kundalini koji spominjemo, je NJIHOVA vatra ili energija koja nas zadržava u razvoju sa kontrolom nad nama ... To je sistem toga Samožderača ... da se vrtimo u krug sa čitavim sistemom Karme, dok god ne pobjedimo sebe, SPOZNAMO SEBE, I SA TIME POBJEDUJEMO NJIH.
Od početka do kraja razvoja, ajmo reći BOGA ... povratka ...

Ovdje se izgleda javlja problem, što smo mi napadnuti u našem Višem razvoju .. prevareni, iskorišćeni i razbijeni ... mi trabamo biti ustaljeni po njihovom, ČVRSTO NA JEDNOM MJESTU, kako bi oni imali sigurnost opstanka.
Naša Iskra bi trebalo da uvijek tinja, ali da se nikada ne razvije i ne probudi.
Zato uvijek govorim da to NIJE NAŠE.
Dakle, kada se ti počnes BUDITI i budeš jak, oni ti daju zadnju probu, Moć Vatre - Kundalini, koja ti daje razne MOĆI, ali u tolikoj snazi te vatre, da je to teško i izdržati ... Proto, pitaj svoju suprugu psihijatra ... jer ti šizofreničari toga momenta to doživljavaju, taj izliv velike snage i moći koja im je ne izdržljiva ... zato i izvrše samoubistvo... Tako se Reptili rješavaju onih pozitivnih. Ili ti pozitivni izdrže to, i misle da su PROSVETLJENI, pa koriste u egoističnom smislu, ili se stvaraju oni jaki CRNI.
Zato se treba čuvati OKULTNIH knjiga ... jednom je ovdje neko pitao o nekoj okulnoj knjzi koja ja kao jako dobra, od najboljih.
U toj knjizi se uopšte ne spominje Solaris čakra... Sunčana čakra ... glavna čakra Izvora ŽIVOTA ... ILI TE POZITIVNE VATRE ...

KUNDALINI, ZMIJA ... leži smotana u krug U SEDAM DIJELOVA izmedu korijena penisa, doke, i anusa, šupka ... šupak jedan ...

VATRU TREBA KRENUTI ali, iz našeg IZVORA ... plreko Solaris pleksusa loji je ađutant SRCA ...ljubavi .... PREMA NAŠEM IZVORU ... koja će ,da tako kažem, valjda da uspava tu zmiju i ukrade joj dragulj, krunu sa glave.

Malo mi je neugodno ... ali ono sto je Tale napisao nije dobro ...

Jer Sv. Đurad i Đorde uopšte nisu jedno te isto... i sve je pobrkao.

Brat mi je, neće se ljutiti.

Šta je sada u svemu bitno;

Treba stvarati Svijesne pojedince, i preko njih Svjesno kolektivno.

Za to je zaduzena PRVA OD TRI KRIŽNE GORE (KRSTATE)... o tome govori i Tarabić, pa sve do Thotovih proročanstava ... zato mi je drago što si me počastio sa onom slikom ... što znači da nisi u pravu, kada ti neko nešto ponudi sa pravim razlogom...

Kolektivna svijest se moze probuditi Znanjem, i to ISTINSKIM ZNANJEM koje je naše i nama sličnima... NAŠA PORODICA ... OTAC, MAJKA, BRAĆE I SESTRE,,, naš Sunčev sistem ...

Kada bi se probudila Kolektivna Svijest shvatilo bi se da niko nije GLUP ...
... nego bi svako živio svoj razvoj .. i svako bi bio voljen, ljubljen i interesantan ... UPRAVO ZBOG SVOJE RAZLIČITOSTI ...

ISUS JE UPRAVO NA TOME RADIO ... Svijesno samo da do pokrene ... Svjesno se je žrtvovao da ne dode do nekih krvoprolića ... Svjestan je bio i prije nego sto je došao... Svjesno nam ostavljajuci o cemu da razmisljamo ... Svjesno određeno vrijeme da spoznajemo ...

Ono sa smokvom ... ON ... Isus je proljeće ... A SMOKVA JE DRVO ŽIVOTA... NA TOJ SMOKVI U PROLJEĆE ... moze ostati samo Cvijet ....

... a nikako plod ... njegovim povratkom nastavlja sve da CVETA ...

Odgovori dalje ti se nalaze u onom mome prvom tekstu............

Zapamti ...JUPITER ....

STO SE TIČE ZMIJA ... pisao sam ovdje o tome ...

Otrovnica je negativno data ... pa nam je Bog dao pzitivnu onu koja nije otrovna ... niti jednu ne treba dirati ...

Svakoj kući je data Zmija Čuvarica ... ni slučajno ju ne dirati...

Mala zmijica je mnogo mnogo veća u duhovnom tijelu ... šta mislis, šta je u tom duhovnom tjelu...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 12 Dec, 2008 23:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav, gospodine Istina!
Da li nam možete reći nešto o Jupiteru?
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » Restored topics
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 3 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Da li je 1.maj samo praznik rada ? 1 rade1969 5771 02 Jun, 2011 00:33 am
oversoul Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- PRVA ZAPOVEST 90 Vera Bojičić 35171 12 Apr, 2011 22:48 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246537 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702938 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PRAKSA III - Najzahtevnije vežbe - samo za veoma iskusne 423 talerman 97967 16 Feb, 2010 19:50 pm
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sposobnost razlikovanja istine od lazi 36 MEDUZA 17383 14 Avg, 2009 08:18 am
spirit Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dijeta.....liječi li uzrok ili samo poslijedicu? 8 Ana 6077 23 Feb, 2009 19:26 pm
Ana Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)