Vas avatar...komentari
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VAŠE SUGESTIJE I NOVOSTI NA FORUMU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 16:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nakon limfne drenaže u photoshopu još će dugo bit...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Drexel

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 27 Okt, 2009 20:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Nakon limfne drenaže u photoshopu još će dugo bit...

Ako je ja uradim trajace vecno Laughing ... Wink ,sto bi radila neke trial drenaze
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 27 Okt, 2009 20:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma jok, klasičan tretman x10, limfna drenaža u zavojima s elektrodama, struja, a može i malo onih tretmana s vakuumom...uglavnom, ništa blato i te monade, samo struja....pa bazen, sauna, bazen i jedna masaža na kraju da mi se smuči wellness.
 Nazad na vrh »
Ramzes13
Tragalac

Pridružio: 28 Okt 2009

Poruka Poslao: 12 Nov, 2009 12:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Ha, ha, ha, pa pogledaj koliki je mali tek moj avatar. I ne može se baš ništa postići da bude veći.

Evo majstore
PONYTA

To je tvoj vatreni pony. On je inače iz crtića Pokemon.

Moj avatar ne izgleda baš nevino, ima mračan pogled, crna krila, umišljen osmjeh. On traži izazov u život, novo i uvjek novo. Njemu nije stalo da žali nekoga i da bude empatičan. Uostalom ima iskustva sa bizarnim stvarima iz života, sa onim mračnim stranam Univerzuma i drži "Ključ tame" koji je neophodan u duhovnom razvoju.
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 23:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Плави зраче,
све ми се више допада овај твој аватар.

Шта значе ових 7 зракова и ова спирала. Да ли зраци извиру, или увиру?
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 23:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Protomajstor ::

Плави зраче,

Ja mislim da je ta spirala zmija koja drzi stap.Koliko znam,a znam malo Smile zmija predstavlja mudrost a stap koji drzi rusilac iluzija,u gnozi,misticizmu predstavlja znanje.Ili obrnuto(?).
A moguce je, da i ti Protomajstore znas i sam,pa iz svojih nekih razloga postavljas pitanje.U tom slucaju,izvini,nisam odolela da odgovorim Very Happy
Zraci valjda i uviru i izviru istovremeno,hahhha Very Happy .Tako mi se cini.
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 10:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Protomajstor ::

Плави зраче,

E, Proto, zaslužio si pivo za ove pohvale, kad se sretnemo negde na Rtnju!

Šiva - rušilac iluzija.

7 zrakova - 7 čakri. Izviru, i ukrug urušavaju iluzije.

Spirala - panta rei, "sve teče, sve se menja", dakle - DAKLE, NE TREBA SE OPIRATI PROMENAMA, EVOLUCIJI, JER KO JE U OVIM VREMENIMA ZATVORENE SVESTI, KONZERVATIVAN, KAO NAŠE ŠKOLSTVO I LJUDI KOJI RADE U NJEMU, MOGU U SKOROJ BUDUĆNOSTI DA DOŽIVE TEŠKE POTRESE U SVESTI.

Golub(ica) - mirno urušavanje iluzija, dakle, ne broz borbu. Svaki njen zamah krila je davanje energetskog impulsa Šivi, ili suprotno - Šiva svakom njenom zamahu krila daje impuls za delovanje na iluzije.

Inače, tehničku realizaciju je izveo (sklopio) Adminfob, meni u ovoj inkarnaciji nije dato da budem toliko tehnički spretan.
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 11:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sorry onda Plavi Zrace,meni je ta spirala licila na zmiju.A sta ti je onda to sto lici na stapic u desnoj ruci?
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 11:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
Sorry onda Plavi Zrace,meni je ta spirala licila na zmiju.A sta ti je onda to sto lici na stapic u desnoj ruci?

Ja (Adminfob) nisam mogao da pravim kombinacije sa osnovnom slikom Šive, pa da mu, npr, u ruku stavim knjigu ili lap-top.

Tradicionalno - Šiva drži svoj simbol-trozubac, kojim urušava iluzije.

Neptun, rimski bog mora, takođe se simbolizuje trozupcem, trozupcem je predstavljen u astrologiji. On predstavlja iluzije i težnju višoj svesti.

Čini mi se da i Posejdon ima trozubac.

Ovo navodim po nesigurnom sećanju...

To bi bila posebna šira tema - trozubac, urušavanje iluzija, uloga sila tame i Satane u Božanskoj Kreaciji, jer se u hrišćanskoj verziji trozubac vezuje za sile tame... Šiva jeste rušilac iluzija-materijalno ispoljenog svemira, ali - to je POVEZANO SA PROCESOM IZDIZANJA TOG SVEMIRA, ILI ONOGA ŠTO PREVLADA SEBE, SVOJU MATERIJALNOST U MATERIJALNO ISPOLJENOM SVEMIRU, U VIŠE SVETOVE. To je jasnije naglašeno u predstavi Neptuna, koji se vezuje za iluzije (ne znam da li i za rušenje iluzija) i težnju višoj svesti.

Ne znam da li postoji posebna tema o ovome, ako postoji mogli bismo da je nastavimo...
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 12:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Plavi zrak:
Citat:
Ja (Adminfob) nisam mogao da pravim kombinacije sa osnovnom slikom Šive, pa da mu, npr, u ruku stavim knjigu ili lap-top.

hahhha,Plavi Zrace,mogao bi humorom poceti rusiti iluzije,hahaha. Very Happy

Citat:
Neptun, rimski bog mora, takođe se simbolizuje trozupcem, trozupcem je predstavljen u astrologiji. On predstavlja iluzije i težnju višoj svesti.

Ne znam za Sivu(izvinjavam se)ali mi je taj Neptun na ascedentu.Tako da,daj taj stap(trozubac) meni! Very Happy

Citat:
Čini mi se da i Posejdon ima trozubac.

Neptun i Posejdon imaju istu simboliku.

Citat:
To je jasnije naglašeno u predstavi Neptuna, koji se vezuje za iluzije (ne znam da li i za rušenje iluzija) i težnju višoj svesti.

Ne znam da li postoji posebna tema o ovome, ako postoji mogli bismo da je nastavimo..

Ne znam za ovu temu a ne bi ni imala sta puno da kazem.
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 16:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::

hahhha,Plavi Zrace,mogao bi humorom poceti rusiti iluzije,hahaha. Very Happy

Imao sam UPRAVO TAKVE dve teme: "Sva vaša pitanja za Plavog Zraka" i "Moj (duhovni) put".

Ali, jasno se oseća da narodu više nije do humorističkog rušenja iluzija, pa su, zbog toga, teme "stornirane"...

Nažalost...!
 Nazad na vrh »
IIpotoMajctop
Urednik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 17:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Аватар ми је деловао сасвим женски иако нисам знао да је на њему Жива (не Шива). Сада си ми доста помогао објашњењем у вези трозупца и илузија – нисам то знао.
Женска спирала (змија такође), голубица као симбол Светог Духа која контролише или чак иницира сво то кретање и надахнуће а то чини Живот.
Мене је копкало зашто 7 зрака? Они су мушки симболи, број 7 је логичан, али пала ми је на ум икона Богородице звана: „Умекшавање злих срца“. Овде мачеви, њих 7 иду ка срцу.

Дакле слично је, само овде имамо седмозубац и зло срце које и јесте често плод илузија.
Интересантно, веома је повезано. Хвала на овоме.

Мада, енигма „7 зрака“ у аватару је разрешена, али у икони још није.
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 19:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Već smo se udaljili od teme, zato sam otvorio posebnu temu - "(Od)gonetanje slika i simbola".

Nisam u tome nešto posebno vešt, ali iz ove dve-tri razmenjene poruke vidim da bi to moglo da bude zanimljivo.
 Nazad na vrh »
IIpotoMajctop
Urednik

Poruka Poslao: 16 Apr, 2010 23:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ово је приказ сахрањивања у Лепенском виру, најстаријој познатој цивилизацији. Налази се у Подунављу код нас у Србији. Ова култура изнедрила је и најстарије протописмо, од кога је касније настао најстарији алфабет, звани Винчанско писмо, такође у Подунављу (Србија).
Ради изградње вештачког језера Хидроцентрале на Ђердапу локалитет"Лепенски вир" је потопљен, као и потенцијални други трагови најстарије светске цивилизације.

Али зато данас имамо најефтинију струју у Европи. Rolling Eyes
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=04&dd=02&nav_id=422013
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 17 Apr, 2010 00:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

IIPOTOMAJCTOP ::
најстарији алфабет, звани Винчанско писмо

Pa ni nuklearna centrala nije ,,slučajno'' podignuta baš u Vinči.
Očigledna je bila namera vlasti da narod tu ne prilazi, i ne istražuje početke civilizacije...
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VAŠE SUGESTIJE I NOVOSTI NA FORUMU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 4 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: BESEDE I BOG GOVORI SU PONOVO DOSTUPNE NA OBJAVAMA 0 adminfob 8253 11 Jan, 2010 21:27 pm
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246346 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko imate godina i šta želite reći o sebi? 34 Zockey 20997 09 Jun, 2010 07:38 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŠTA VIDITE U DRUGIM LJUDIMA ? 84 kamilica 23940 28 Maj, 2010 17:32 pm
BelaGalaktickaDamo Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16718 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Šetnjom protiv nasilja 46 Vakan Tanka 18908 01 Okt, 2009 22:27 pm
Petar iz Podgorice Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NERA dijeta- Čišćenje organizma sirupom javora 16 mokosh 29747 07 Sep, 2009 19:08 pm
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)