MOJ UPEČATLJIVI DUHOVNI DOŽIVLJAJ
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
jasna
Majstor

Pridružio: 26 Mar 2008

Poruka Poslao: 30 Sep, 2008 19:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dajbog je rekao:
"Jutros oko 8 sati prvo sam video oko sebe zlatne kuglice velicine 2-3 cm, a onda su se one polako povukle i ostalo je nesto kao polumesec u kome se nesto odigravalo na jedan potpuno drugaciji nacin, nego sto je to bila stvarnost u drugom opsegu vidnog polja.
Onda se taj polumesec pretvorio u krug i povecao toliko da sam na levom oku video jos samo oko 3-4 cm cisto u sredini tog kruga.
Sav ostali prostor je bio kao neka vrsta talasa-najvise je licilo na onaj fenomen-"titrajuceg vazduha iznad vrelog asfalta", stvarnost oko mene se razlivala u talasima i meskoljila se kao da je voda.
Ni traga od onoga sto sam posmatrao tolike godine..."

Zanimljiv je sinhronicitet da sam baš o ovoj temi prije 2 dana pričala na nekom drugom mjestu. Sreća, pa mogu samo uraditi copy-paste, hehehe:

To viđenje zlatnih tačkica i valova također je dio i mog iskustva. Smatra se da ima više vrsta porijekla ovih tačkica koje viđamo u raznim bojama. Dešava se da neko vidi jedno vrijeme tačkice samo jedne boje, npr.plave, a onda se to "umnoži" pa počnu da bljeskaju i tačkice ljubičaste, zelene, crvene itd..boje.
Dugo sam tražila po netu prethodnih godina dok mi se to intenzivno dešavalo o čemu se radi. Neki duhovnjaci tvrde da je to trenutak kad vidimo odbljesak našeg Ja Jesam Prisustva, kojeg smo uspjeli "prizemljiti" toliko da je u vidnom polju naše aure. Drugi tvrde da su te tačkice - odbljesci duhovnih bića koja predstavljaju naše čuvare ili "grupu za podršku" kako ih mnogi zovu, a treći - da su to odbljesci naše vlastite aure.

Četvrti kažu da su u pitanju netjelesna bića, a onda se razilaze u mišljenju o kojim se bićima radi. Jedni kažu da su to naše vlastite tvorevine -entiteti nastali s godinama, drugi da se radi o vanzemaljcima, a onda opet još jedan razdjel - dobrim i lošim vanzemaljcima.

Dakle, objašnjenja je mnogo. Ja samo znam da kad god ih vidim, a zadnjih godina ih vidim stalno, da imam lijep feeling iznutra . Lično, mislim da se radi o odbljescima moje "grupe za podršku" jer imam takav osjećaj.

No, da produbim temu: da li je neko viđao geometrijske oblike, npr, romb, kocku, oktaedar, i slične forme kako se brzo okreću oko sebe, na ivici vašeg vidnog polja, a zanimljivost je u tome što nemaju boju, već su providni, isto kao kad biste uzeli vodu i načinili joj takav oblik i onda bi se taj oblik počeo brzo rotirati oko sebe samog ali velikom brzinom?!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
jasna
Majstor

Poruka Poslao: 30 Sep, 2008 19:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
...

Evo, da i ja iznesem svoje skorašnje neobično iskustvo.
Probudilo me je iz sna snažno podrhtavanje tla, poput vrlo jakog zemljotresa.
Krevet na kom sam ležala se toliko jako tresao, da samo što nisam pala na pod.
Skočila sam uplašeno, i počela da budim porodicu, da bežimo napolje.
Međutim, tad nastaje za mene glavni šok.
Naime, niko osim mene ne oseća podrhtavanje tla, ni kreveta...
Ja u neverici uključujem radio, da čujem šta javljaju o zemljotresu,
ali niko ništa ne javlja...
Na kraju sam zaključila da je to verovatno bio moj nagli povratak iz astrala u telo..

Pričaj mi malo o tome...Wink Rolling Eyes Samo što se to meni dešava na javi. Dok sjedim i gledam TV, ili nešto čitam, dakle, kad uopšte nisam u stanju sna a niti sam u meditaciji niti u astralu...Ispočetka je zastrašujuće, šokantno, kasnije se čovjek već malo navikne, da bi na kraju sva reakcija bila svedena na otprilike nešto ovako: "Ah, opet negdje zemljotres" i otvoriš TV da vidiš gdje se to desilo...S tim da to ne mora uvijek značiti da je negdje baš zemljotres u pitanju. Kod mene to je obično znak da je negdje neka masovna nesreća se dogodila, ili klizanje tla, ili čak pad aviona, ali ipak najčešće bude riječ o zemljotresu. Ali, osim ovog iskustva koje je potpuno indentično sa Vesninim, kad je u pitanju vizija zemljotresa, sa realnim treskanjem mene, mog kreveta, lustera iznad, itd...mene lično brine vizija koju imam već zadnje 2-3 godine i koja se ponavlja svakih desetak dana.

Dok sjedim potpuno budna u dnevnom boravku i pričam s mamom, djetetom ili gledam TV ili radim bilo šta tako mundano, odjednom vidim kako se jedan zid moje kuhinje totalno rasprskava u hiljade komadića , a iza njega nadire ogromna masa zemlje, tačnije mulja i vode i ja skačem zaprepašteno...I to nikako da me napusti...I naravno sve to vidim potpuno otvorenih očiju...ima li neko nešto slično?
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 30 Sep, 2008 20:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
da li je neko viđao geometrijske oblike, npr, romb, kocku, oktaedar, i slične forme kako se brzo okreću oko sebe, na ivici vašeg vidnog polja, a zanimljivost je u tome što nemaju boju, već su providni, isto kao kad biste uzeli vodu i načinili joj takav oblik i onda bi se taj oblik počeo brzo rotirati oko sebe samog ali velikom brzinom?!

Jednom mi se desilo da sam videla 12 geometrijskih simbola, koji su bili poredjani po odredjenom redosledu, bili su neka vrsta poruke za mene, ali nisam je razumela. I ni do dana današnjeg je nisam razumela. Doduše, nisu se okretali oko sebe, bili su nepomični nekoliko minuta, onda se simbol "gasio" i umesto njega se pojavljivao sledeći.
jasna
Majstor

Poruka Poslao: 30 Sep, 2008 20:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::

Jednom mi se desilo da sam videla 12 geometrijskih simbola, koji su bili poredjani po odredjenom redosledu, bili su neka vrsta poruke za mene, ali nisam je razumela. I ni do dana današnjeg je nisam razumela. Doduše, nisu se okretali oko sebe, bili su nepomični nekoliko minuta, onda se simbol "gasio" i umesto njega se pojavljivao sledeći.

To je fantastično! Blago tebi jer se tvoji simboli nisu mrdali i uvrtali Laughing No, ja ti to uvijek rasčlanim ovako: ako mi je nešto poslato u vidu poruke, a ja je ne razumijem vanjskim dijelom uma, uvjerena sam da je ta informacija uredno uskladištena u podsvjesnom dijelu, ili u nekom dijelu mog cjelokupnog bića. I znam da će mi ta informacija koju su prenijeli ti simboli kad-tad izroniti iz podsvijesti ili iz nekog od moja ostala tri tijela i da će mi poslužiti baš u pravom trenutku. Stoga, ostaje nam nada da će se to desiti i sa "tvojim" i sa "mojim" simbolima.
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 30 Sep, 2008 20:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam "zatražila" jasnije objašnjenje i dobila sam ga, u vidu verbalnog objašnjenja.

Very Happy Vraćamo se na početak, o tome sam pisala kad sam započela ovu temu Very Happy
matricaria
Tragalac

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruka Poslao: 30 Sep, 2008 21:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro veče deco!

Naravno da ste osetili dešavanja, na energetskom su nivou - kao i sve. drago mi je da ste pisali o tome.
Menja se ljudska svesnost. Na bolje, hvalla Bogu. Oni osetljiviji imaće još doživljaja.

Ja sam mogla da osetim samo smirenje - počelo je u nedelju naveče, a onda sam u ponedeljak imala tu vizuelizaciju (trieći put je spominjem) zlatnog prstena oko Olimpa. Pošto je to dan kada mnogo radim i imam malo vremena za sebe, mogla sam samo da primetim, onako u letu
1. da osećam više radosti
2. i dalje me prati smirenje
3. poruke od svetlećeg tela: (pretpostavka)da smo svi doživeli pročišćavanje - energetsko
4. na neki način - isceljujuće energije - telo mi je reagovalo!
5. i dalje me drži mir....

Što se tiče vilenjaka, brate Talermane, drago mi je zbog tebe, slobodno ih pozovi za pomoć u duhovnom razvoju. Videćeš kako deluju na srčanu čakru.
Pozovi i zmajeve.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
matricaria
Tragalac

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruka Poslao: 30 Sep, 2008 21:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drago mi je da je Jasna tu.
Veliki pozdrav, poljubac i zagrljaj.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
jasna
Majstor

Poruka Poslao: 30 Sep, 2008 21:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

matricaria ::
Drago mi je da je Jasna tu.
Veliki pozdrav, poljubac i zagrljaj.

I tebi veeeeeeeelika pusa, a što se tiče tvog prethodnog posta pod tačkom 4. rekla si da je bilo jedno veliko pročišćavanje. Evo i potvrde: moja prijateljica jučer je cijelo popodne i veče povraćala, što mi zajedničkim jezikom zovemo - čišćenje. I ona kaže da je taj proces išao sve dok iz nje kao zadnja nije izašla neka nakupljena gorčina. Nadam se da će ona pročitati ovo što si napisala, a ako ne, onda ću je sigurno usmjeriti na ovaj tvoj tekst. (Naime, danas se i ona priključila ovoj virtuelnoj porodici.) I hvala ti na potvrdi!

I ovdje oštro protestiram kod administratora foruma: hoću još vrsta smajlija! Ne mogu Matricarii da pošaljem kisses, hugs i ostale stvarčice!
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 01 Okt, 2008 01:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Očigledno je da je počeo da nas ,, zapljuskuje,, taj najavljeni TALAS
iz Centra Galaksije, i on izaziva ove fenomene kod pojedinaca
koji su malo povisili svoju frekvenciju, tj. povećali SVESNOST.

.
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 01 Okt, 2008 05:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Te iskrice vidjam u poslednjih par meseci kada to pozelim.
Cini mi se da ih ima milijardu, da se igraju, da su ziva bica, kao neki majusni zivi elementi.
Meni se cini da su to kao pahulje koje dolaze od Boga,
kao Sveti duh koji se spusta na nas poput snega.

Cini mi se da bi Svet propao u sekundi,
da ne postoje te cestice ljubavi kojima Bog u svakoj stotinci obasipa nas materijalni svet.

Ja se sada samo pitam,
da li je to uvek bilo ili se sada intenzivira,
ii je sve veci broj ljudi koji hvata korak sa kosmickim vremenom?

Vidjao sam takodje duge,
mnostvo ogromnih velicanstvenih astralnih duga.
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 01 Okt, 2008 07:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Malo da se nasalim...

http://www.eyefloaters.info/?gclid=CKjIkLO0hZYCFRKS1QodW1FLFQ

http://en.wikipedia.org/wiki/Floater
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 01 Okt, 2008 07:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam ni sumnjao da nauka ima i za to objasnjenje i da je medicina pocela da proizvodi lekove kako bi nas spasila i od te posasti.

Samo se pitam kako nikome jos nije palo na pamet da proizvede lek protiv snova.
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 01 Okt, 2008 08:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zoran iz Zemuna ::
Vesna
Na kraju sam zaključila da je to verovatno bio moj nagli povratak iz astrala u telo.

Pun pogodak. Slično se i meni dešavalo dok sam radio projekciju uz pomoć užeta (opisanu na forumu). Ali pre izlaska, i to mi je izazivalo toliki strah da sam prekidao. Krevet se jako tresao, telo se grčilo i čula se buka kao da se lomi drvo. Najstrašnije od svega je bio dodir nečijih ruku i to nisam mogao da izdržim. Posle više pokušaja uspelo mi je da odvojim ramena i grudi i to je izazvalo jeziv prasak. Tada mi je bilo jasno da su to sve fenomeni odvajanja astralnog tela od fizičkog i da su nam čula u tom trenu veoma pojačana. Ova tehnika užeta je veoma efikasna i dovodi do brutalnog razdvajanja veoma brzo, ali fenomeni koji je prate su više nego jezivi (bar za mene). Kao vrhunac, prvi put kad sam se potpuno odvojio našao sam se u mrklom mraku. To je bilo dovoljno da dovede do nervnog sloma i da mi postane jasno da ova tehnika nije za mene. Kod tehnike sa formiranjem svetlosnog tela i kod spontanih projekcija, ovo se nije dešavalo (ili nisam primetio), pa očigledno da se radi o nečem specifičnom, ali nemam objašnjenje.
Ali ono čega se sećam iz nekih uputstava je da nikad ne dozvolimo da nam se mešaju svetovi u potpuno budnom stanju, jer to može da utiče negativno na mentalno zdravlje.

DA.... U pravu si plasi u pocetku, a tek kada bude kao ono juce-ne zna covek sta da misli.
Nisam siguran da bih mogao da se za sada krecem okolinom ili ne daj boze vozim auto ako bi svet video na takav nacin.(u tim talasicima u boji...)
Ali optimista sam, nadam se da ce se to pojavljivati u "doziranim koicinama" taman toliko da se naviknem, a da ne "odlepim".

Sto se tice povratka iz astrala u telo, jedno moje iskustvo(istina ruzno) iz 1993.

Spavao sam normalno, a onda me je neka sila naterala da se naglo vratim u telo. Osecao sam kako brzo tonem-padam i onda -posto sam spavao na ledjima sam tresnuo takvom snagom u telo da sam mislio da sam rasturio krevet,pod i jedno 2 metra ispod. Strahovita bol je bila u svakoj celiji-najpribliznije receno osecao sam se kao nekada kada sam skocio "dasku" sa 10 metara u bazen, ali ovoga puta umesto vode imao sam utisak da sam pao na gvozdeni pod.
Mislim da nisam mogao da se pomerim neka 2-3 minuta od soka i bola koji je preplavljivao svaku celiju.
Znao sam da sam taj zahvat tada izvrsio prerano i da mi treba jos vremena da pripremim sopstveno telo da moze lakse da istrpi takve astralne "vratolomije".
Pozzz...
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 01 Okt, 2008 09:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jasna ::
Dajbog i ranije imao tih iskustava, samo što nije možda obratio pažnju na njih. Naime, ovo stapanje dimenzija uslijedi obično poslije niza nekih drugih isto tako iznenađujućih, pa i šokantnih doživljaja u sferi onostranog (i ovostranog istovremeno).

Obracam paznju na to godinama-primera ima bezbroj, ali ovo me je iznenadilo, jer se tako brzo i iznenada desilo, bez ikakvih naznaka niti pocetnih propratnih pojava.

Inace sto se tice onih tvojih sestougaonih rotirajucih oblika ili rombova, krugova, upravo sam uputio Vesni pitanje kako da vam svima prosledim fotografije istih koje sam napravio pre neki dan-pa da ih i oni koji "za sada ne vide" vide...
Nadam se da se slazes sa ovom idejom. Ja sam se odusevio kada sam video da ih digitalci hvataju....
Sta bismo sve tek snimili samo da imamo Oldfieldovu kameru....
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 01 Okt, 2008 09:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Te iskrice vidjam u poslednjih par meseci kada to pozelim.
Cini mi se da ih ima milijardu, da se igraju, da su ziva bica, kao neki majusni zivi elementi.
Meni se cini da su to kao pahulje koje dolaze od Boga,
kao Sveti duh koji se spusta na nas poput snega.

Cini mi se da bi Svet propao u sekundi,
da ne postoje te cestice ljubavi kojima Bog u svakoj stotinci obasipa nas materijalni svet.

Ja se sada samo pitam,
da li je to uvek bilo ili se sada intenzivira,
ii je sve veci broj ljudi koji hvata korak sa kosmickim vremenom?

Vidjao sam takodje duge,
mnostvo ogromnih velicanstvenih astralnih duga.

Oduvek su postojali, vidjam ih od detinjstva, a ti si se izgleda mi "podesio" u poslednje vreme.
To je energija koja prozima svemir(ljubav joj je ime), a naucnici su je zvali etar ili kao Tesla ili Rajh -ORGON. Kazu vec da postoje motori koji rade na ljubav... Zamislite kako je to lepo-vozite se na ljubav.
I sada posto to vidis-da li ti ljubavi moze nedostajati ???
U pravu si od 2000 sve vise ljudi hvata korak sa kosmickim vremenom- a i bilo je vreme...
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Strana 4 od 9

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 14520 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 105545 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 38569 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 33094 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 35485 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 45849 11 Maj, 2008 23:06 pm
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12992 11 Apr, 2008 02:22 am

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)