Tehnike za svesni prelaz (fizika vantelesnog stanja)
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 02 Okt, 2008 08:47 am    Naslov: Tehnike za svesni prelaz (fizika vantelesnog stanja)
Odgovoriti sa citatom

...
TEHNIKE ZA SVESNI PRELAZ

Pozdrav, dobri ljudi!
Ovako, mogli bismo da damo neke karakteristike vezane za prelazak u vantelesno stanje, takoreci “fiziku” one strane nase svesti I tehnike koje koristite za prelaz. Mislim na stanja u kojima se nadjete, bez konkretnih opisa razvoja scenarija, pa da probamo da nadjemo neke slicnosti.

Kada se svesno nadjem van tela osetim prisustvo energije (naravno) koju, ako prevedem na culo sluha, osetim kao ogromno, glasno zujanje I prozimanje, I kako se polako vracam u “budno” stanje I dalje ga “cujem” samo sto se stisava na minimum I ostaje prisutno kao pistanje u usima koje cujem (kada se fokusiram) u svakodnevnom budnom stanju. To pistanje, koliko znam, moze da cuje vecina ljudi, posebno kada se nadju u tisini.
Dakle, govorim o kratkom prelazu bez prepustanja u astral. Takodje imam osecaj da se iskustva iz astrala odvijaju uz pomoc te energije, odnosno da na njoj “jasemo talas”.

Zanima me dali jos neko vidi vezu izmedju “pistanja u usima” I energije iz vantelesnog stanja svesti. To bi bilo zanimljivo za meditaciju, kao vezba za svesni prelazak u vantelesno stanje.

Bilo bi korisno, verovatno, kada bismo dali I neke vezbe, odnosno nacine na koji radimo svesne prelaze…
Opisacu I neku tehniku koju koristim…
.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 02 Okt, 2008 10:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kada se nadjem van tela,
prvo sto sebi kazem,
-idi sto dalje od tela koliko te "noge nose"-,
zato sto ego ima tu neverovatnu zelju da nas ponovo usisa u sebe ako oseti da smo u njegovoj blizini.

Zato bi svakom ko se nadje van tela preporucio tu tehniku - odmah sto dalje od tela.

Inace,
jako je bitno da znamo da postoje tri razlicita astralna tela kojim se mozemo kretati van fizickog tela:

1. Prvim telom mi mozemo samo da hodamo i da lebdimo par metara iznad zemlje, ali njime ne mozemo da prolazimo kroz vrata, zidove ili prozore. Njime mozemo da hodamo tek nesto brze od naseg fizickog tela. U prvom telu se nalazimo kada smo u blizini svog fizickog tela. Kada se osvrnemo na sebe i vidimo svoje fizicko telo kako spava, to je odlican znak da se nalazimo u svom prvom astralnom telu.

2. Drugim nefizickim telom mozemo da prolazimo kroz zidove, vrata, prozore, njime mozemo da letimo i da se krecemo veoma brzo. Ovo telo je najoptimalnije kada se nadjemo u nekom drugom paralelnom svetu. Mi znamo da smo u svom drugom nefizickom telu, kada se osvrnemo na svoj krevet i tamo uopste ne vidimo nase fizicko telo, vec na primer praznu posteljinu.

3. Trece fizicko telo je milion puta brze od brzine svetlosti. Zapravo, ono je brzo koliko je brza i brzina misli. Sa tim telom, mi mozemo u tili cas da prelazimo iz jedne galaksije u drugu, iz jedne sfere u sestu, tim telom prelazimo takozvane energetske tunale koji spajaju razlicite delove ovostranog i onostranog univerzuma. Kada vec dodjemo do tamo gde smo naumili, onda sa tog treceg tela, prelazimo u drugo kako bi smo mogli na miru da obilazimo svet u koji smo dospeli, razgovaramo sa njegovim stanovnicima i obavljamo zadatke kojima je cilj da podizemo svoju svest.

Ima mnogo sto bi se moglo reci i bas lepo od Gibe sto je postavio ovako korisnu temu.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 02 Okt, 2008 15:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Posto sam spomenuo tri razlicita nefizicka tela, mozda ce biti zanimljivo da napisem detaljnije nesto o njihovim razlicitim mogucnostima:

- Sva tri tela imaju mogucnost da osete bol i uzitak.
- Prvo i drugo telo imaju u sebi cula nalik na fizicko telo, trece telo je u tome limitirano.
- Drugo i trece telo imaju mogucnost da prelaze preko objekta, dok prvo telo to ne moze.
- Drugo telo moze da putuje u buducnost ili proslost u razmaku od 200 godina, dok trece telo moze da putuje u proslost ili buducnost neograniceno. Prvo telo nema mogucnost da putuje kroz vreme.
- Prvo telo nem mogucnosti da ide brzo. Drugo telo moze da putuje brzinom od nekoliko svetlosnih godina. Trece telo putuje brzinom misli.
- Prvo i drugo telo ne mogu da putuju iz jedne dimenzije u drugu. Trece telo ima tu mogucnost.
- Drugo telo moze da putuje u okviru Suncanog sistema. Trece telo je opremljeno za intergalakticka putovanja.

Sada postoje i tehnike po kojima se moze prelaziti iz jednog tela u drugo.

Ja koristim za sada samo jednu tehniku kako da iz prvog tela predjem u drugo, i jos jednu kako iz drugog da predjem u trece.

Najvaznije od svega u vantelesnim putovanjima je uspostavljanje kontakta i prijateljskih odnosa sa svojim astralnim-duhovnim vodicem.

Bez njegove pomoci, mi se ne mozemo u astralnom telu pomaknuti van nase dnevne sobe, a kamo li prelaziti univerzum s jedne njegove tacke na drugu.

Toliko za sada.
Dušan
Hodočasnik

Pridružio: 02 Feb 2008

Poruka Poslao: 02 Okt, 2008 17:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Još Tale, još nam pričaj ...
Shocked
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 02 Okt, 2008 17:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dušan ::
Još Tale, još nam pričaj ...
Shocked
Kod njega je sada sutra, ali evo i ja potpisujem tvoju poruku! Mada bi i Giba mogao da nastavi...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 02 Okt, 2008 21:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prvo nesto za uvod u projekcije.
Ovako ja vidim: sto se tice samih projekcija postoji vise nacina da se nadjemo “van tela”. U svakom slucaju neophodno je da se sebi dozvoli da se tako nesto desi. Najbitnija stvar je da se sistem verovanja oblikuje tako da moze da podrzi da se sama projekcija desi I zapamti (posto svi mi imamo projekcije tokom snova ali ih nepamtimo). Kada postoji “mogucnost” da se tako nesto dogodi mozemo ici u vise smerova. Jedan je da kreiramo uslove da se projekcija desi I to bi bila spontana, a drugi (koji je takodje kreiran ali je proces, da tako kazem, neposredniji) je svesna projekcija putem neke od vezbi koje se mogu raditi.

Sve sto se desava u nasim mislima direktno utice na nasu blisku buducnost. Cak stavise mi sami, sa nivoa naseg bica, kreiramo nasu realnost. Smatram da oni koji su pronikli u tu vezu I imaju “bliski kontakt” sa svojim bicem, tj. priblizili su se svom bicu, mogu svesno da kreiraju svoju realnost. Ali mi, sa ove malo udaljenije pozicije, mozemo to da koristimo u malo distorziranom obliku, uz pomoc misli I namere. Svaka misao ima svoju snagu, a to zavisi od namere koju joj ulijemo (jako je “opasno” kada covek emotivno daje snagu svojim mislima jer nije svestan da one kreiraju njegovu blisku buducnost I dolazi do bure strasti I konflikata).
Kada emitujemo jednu takvu misao ona ce se realizovati ako nas sistem verovanja to dozvoljava (sistem verovanja je kao neka podloga koju dajemo, opcije koje otvaramo da se u njima nadjemo). Pokusajte.
Postoje razna verovanja koja objasnjavaju ovo ali ja pokusavam da kazem to sto jednostavnije bez nametanja bilo kakvog objasnjenja zasto je to tako.

Da se vratim na projekcije. Kada zelimo da stvorimo uslove za spontanu projekciju potrebno je da usmerimo nasu svest ka njoj. Tokom dana, a I pre spavanja, treba misliti o tome. Razmisljati o stanju u kome smo kada sanjamo, pokusavati da zamislimo sebe kako se “budimo” u snu. Treba stvoriti neki okidac koji cemo pokrenuti u snu. Snovi su nasa realnost I kada smo u njima nije nam bitno sto smo tamo negde budni zeleli da “nametnemo” svest toj realnosti. Tada je to nebitno. Potreban je taj okidac koji ce to uciniti spontano.
(desilo mi se nekoliko puta kada postanem lucidan u snovima da osetim jako zelju da nastavim sa prepustajem obicnom snu ali posto sam umesao “budnu” svest ja to dozivljavam tako sto mi se jako spava u snu. Tada ja “zaspim” u snu I automatski se nadjem u “vantelesnom” budnom stanju). Zanimljivo je koliko se ta desavanja cine realno (jesu realna). Desi mi se da imam svest u snu ali neznam gde se moje telo koje spava nalazi. Imao sam situaciju da zaspim (u snu), a nalazio sam se jednom drugom gradu I stanu od onog gde sam fizicki spavao. Cim sam se nasao “van tela” (vec sam bio van ali mislim: usao u astralno telo) krenuo sam da trazim ukucane da bih mogao da verifikujem projekciju kada se probudim ali naglo je doslo do “mesanja” I ja sam se probudio u fizickom telu. Nisam ni znao da je ono ovde, a ne gde sam zaspao u snu.
Drugi nacin je vezba uz pomoc koje cemo doci u stanje transa I odatle se projektovati. Ja to otprilike radim ovako: pre nego sto pocnem bitno je da sve fizicke potrebe budu izmirene kako bih mogao da se opustim dovoljno da nemislim na telo uopste. Moze da se sedi, lezi, bitno je da se telo opusti toliko da na njega nemoram da mislim I da nesmeta. Odredjeno vreme, za koje se telo opusta, kroz misli prolaze razne stvari. To je taj “monkey mind” ili nas interni monolog koji vodi pricu. Njega je bitno zaustaviti, prekinuti. Ima vise nacina: da blokiramo misli dok one neisceznu, da pratimo jednu misao koja ce nas odvesti u trans ili da usporavamo misli sve vise I vise. Zaustaviti monolog je najtezi “posao” I to se vezba I vezba dok se nepronikne u sustinu. Ja obicno usporavam misli dok nenaidjem na “zicu” koja ce me povuci u trans. To se desi spontano. Odatle je bitna namera, koja ima mnogo vecu snagu, odnosno cistija je, da se “odvoji”.

“Krenem” da napisem nesto jednostavno ali uvek pomislim: moram da kazem ovo da bi ono bilo jasno, ako kazem ovo moram dodati ono I tako ispadne malo poduze nesto sto je jednostavno…
Pozdrav…
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 03 Okt, 2008 07:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Astralna projekcija nije dobar izraz i mislim da je prevazidjen. Tacniji izraz bi bio vantelesna projekcija i to upravo zbog toga sto se jedno od ta tri nefizicka tela krece ne samo u astralnoj sferi, vec i u drugim razlicitim prostorima. Astral je bitan, ali ne mojmo mu davati monopol u onostranom.

Giba je u pravu. Treba ici od pocetka.

Ja mislim da vantelesna iskustva nisu za svakoga. Bilo bi strasno da jesu. Ljudi kao ljudi, pronasli bi vec neki nacin da to zloupotrebe radi nekih svojih sebicnih materijalnih ciljeva, sticanja moci, manipulacije i sl.

S druge strane, potpuno sam ubedjen da svaki clan ovog foruma, jeste u stanju i zasluzuje da postigne vantelesno iskustvo, uziva u tome i iz toga izvlaci sjajne lekcije.

Prvo sto se treba nauciti je VEROVANJE da je to moguce.

Bez verovanja, nema nista od postizanja vantelesnog iskustva.

Kada bi neko rekao, hadje da probamo ovo o cemu Giba ili Talerman pricaju,
ali iskreno ne verujem da je to moguce, onda sigurno od vantelesnog iskustva nema nista.

Znaci, potrebna je vera da je to ostvarivo.

Inace, mislim da svako ko je usao tokom meditacije u najdublju ravan, u trans, a da jos nije iskusio vantelesno iskustvo, pitanje je ne dana, vec sekunde, kada ce to realizovati.

Znaci, prvi postupak za ostvarivanje vantelesnog iskustva je vera da je to moguce, a drugi postupak je ulazak u duboki trans,
a to verujem da su ostvarili mnogi ucesnici ovog foruma.

Jedino sto covek mora prethodno da se programira, da ponavlja sebi, ja sada zelim da ostvarim vantelesno iskustvo.
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 03 Okt, 2008 14:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Astralna projekcija nije dobar izraz i mislim da je prevazidjen. Tacniji izraz bi bio vantelesna projekcija i to upravo zbog toga sto se jedno od ta tri nefizicka tela krece ne samo u astralnoj sferi, vec i u drugim razlicitim prostorima. Astral je bitan, ali ne mojmo mu davati monopol u onostranom. .

Da, ja uvek kazem "projekcije svesti", jer uzimam da je osnovna ravan za ove nase potrebe komunikacije budna svest i da odatle idemo "dalje", a projekcije idu u ostale ravni, pa neka svako utvrdi koliko ih ima...

Ja mislim da vantelesna iskustva nisu za svakoga. Bilo bi strasno da jesu. Ljudi kao ljudi, pronasli bi vec neki nacin da to zloupotrebe radi nekih svojih sebicnih materijalnih ciljeva, sticanja moci, manipulacije i sl. .

Vidis, mislim da svi mi imamo redovne projekcije kao deca, ali onda dolazi "ucenje" ili "ubedjivanje" da to nije stvarno i preokupacija se usmerava na budno stanje sto uglavnom znaci materijalno (mada to nije materijalno nego refleksija emotivno-mentalnog u sferi materijalnog). Upravo to materijalno se razvilo na ovaj nacin na koji jeste zarad tog odbacivanja svega "ostalog". Sama socijalizacija nas je izolovala, a ona sama jeste takva jer se izolovala. U sustini, nebih davao procene dali je to dobro ili lose jer ODBACILI SMO NESTO DA BISMO DOBILI NESTO DRUGO, nije to samo uskracenje, mada ljudi koji su "na duhovnom putu" cesto imaju tendenciju da ceo svoj sistem verovanja obrazuju na nacin koji gleda negativno na svoja iskustva iz takvog dozivljaja realnosti (verovatno da bi ga lakse odbacili).

Kada bi neko rekao, hadje da probamo ovo o cemu Giba ili Talerman pricaju,
ali iskreno ne verujem da je to moguce, onda sigurno od vantelesnog iskustva nema nista.

Znaci, potrebna je vera da je to ostvarivo..

Da, tu dolazi do onih konflikata o kojima sam pricao. Ljudi treba da uvide da, sustinski, oni ZELE ovo iskustvo u materijalnom svetu. Zato i odrzavaju verovanja koja podupiru takvu percepciju. Kada to stvarno prihvatimo, to da zelimo da budemo ovde, tek onda mozemo na pravi nacin da razvijemo i obogatimo to iskustvo i to tek tada kada zadovoljimo verovanja koja su nam bitna.
Ali zasto ljudi na "putu" duhovnosti uglavnom idu putem odbacivanja, a ne prihvatanja u svojoj borbi sa inercijom, meni je misterija.
 Nazad na vrh »
Dušan
Hodočasnik

Pridružio: 02 Feb 2008

Poruka Poslao: 03 Okt, 2008 15:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Odlični postovi; Tale i Giba.
Za nas koji ne umemo odraditi projekcije.
A o strahu od letenja i da ne pričam.

No, vaši postovi su pravo ohrabrenje da barem utvrdimo "želju"...
Smile
Majstor

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruka Poslao: 03 Okt, 2008 15:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Poslednji izmenio easy dana 19 Jul, 2009 23:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 03 Okt, 2008 15:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Dusane, nadam se da ovo sto pisemo moze biti od nekog znacaja.
Easy, svako ima svoj put, u skladu sa svojim temperamentom, misijom, zeljom, vizijom, sklonostima i talentima. Ja sam ubedjen da se lekcije iz drugih sfera snazno odrazavaju i na kreiranje fizicke realnosti ukoliko ta kreacija ide u skladu sa kosmickim nacelima.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 03 Okt, 2008 16:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Carstvo snova se proteze kao tunel kroz etericnu, astralnu, nizu mentalnu, visu mentalnu i duhovnu sferu i kada se nadjemo u lucidnom snu, mozemo odabrati da iskocimo sa svojim nefizickim telom izvan tog tunela i da onda nastavimo da istrazujemo sire podrucje sfere u kojoj smo se nasli van carstva snova ili da nastavimo i dalje da lucidno sanjamo unutar tog tunela.

Lucidni snovi su stvarno sjajan dozivljaj i ne treba ih uopste nipodastavati u odnosu na vantelesna iskustva, jer mi se vise puta desavalo da se, u zelji da iz njih iskocim kako bi presao u vantelesnu projekciju, jednostavno probudim i time sve pokvarim.

U svakom slucaju, treba teziti svesnim vantelesnim projekcijama.

U mom slucaju, kada sam u dobroj kondiciji, polazi mi, u proseku, za rukom jednom u sedam pokusaja.

Dogodi se, medjutim, da udjem u period od nekih dva meseca bez ijedne projekcije, sto ume da me zabrine, jer ako se iz nekog razloga zameris visim silama, one jednostavno mogu da ti privremeno ili za stalno oduzmu tu moc.

I jos jedno vazno uputstvo. Nikada mi se nije desilo da realizujem dobru projekciju posto bi pio alkohol. Ukoliko bi mi i poslo za rukom da izadjem iz tela, to bi trajalo par stotinki.

Eto jedan praktican primer, kako duhovnost mora da ide i sa zavodjenjem nekog reda.

Mnogo puta mi se desilo da zrtvujem nocni izlazak, zbog projekcije,
a volim casu piva, narocito ako je hladno i u krigli.
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 03 Okt, 2008 16:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

easy ::

Možda zato što um često veruje da postoji taj „put“, koji negde vodi?

Možda zato što um često veruje da treba da se stigne negde drugde, da treba negde da se projektuje, da treba da se menja svet prema nekim subjektivnim zamislima (ne pokušavaju li to ljudi (umovi) od početka vremena, i dokle je to ljude dovelo...)?

Možda zato što je um često ubeđen u to da je tačka B bolja od tačke A, i da one nisu Jedno.

Lako je reci da je jedinstvo cilj, ali put do ponovnog jedinstva je nesto sasvim drugo. Inercija, verovanja, a i sama zelja naseg bica da se ostvari u ravni budne svesti imaju druge namere.
Zasto mislis da nase bice ne zeli odvojenost u vidu budne svesti? I budna svest je projekcija naseg bica, zasto mislis da ono to ne zeli?
Da li ti spavas i sanjas?
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 03 Okt, 2008 16:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Najvazniji metod je uspostavljanje dobrih odnosa sa DUHOVNIM VODIČEM.
Na jednoj ranijoj temi sam nesto pisao o njima.
To su ljudi poput nas samo sa izuzetno povisenom svescu. Oni zive u jednoj od visokih sfera. Ako uzmemo kabalu kao primer, njihovo boraviste nalaze se u nekom od sefirota koji se nalaze iznad Malkuta. Sada oni prolaze kroz poslednji cin oslobadjanja od ljudskosti, na poslednjem su stepenu ljudskog razvoja i nalaze se na poziciji da predju u Bozansku sferu postojanja (Ain Soph). Oni imaju afinitete prema nama. Sigurno ih sa nama povezuje prijateljstvo iz proslih zivota. Zele da nam pomognu u nasem duhovnom razvoju. Njihova duhovna snaga je velicanstvena. Oni imaju, na primer, izgradjenu moc bilokacije. S jedne strane sede kraj naseg fizickog tela cuvajuci ga od onostranih lesinara i starajuci se da zivotne funkcije normalno teku, dok nam sa druge strane, pokazuju i organizuju put kroz onostrane sfere. Kolika je njihova odgovornost!!!!
Prelepa stvar, sto se nas samih tice, sto cemo jednog dana i mi sami nekim drugim ljudskim bicima, takodje, biti duhovni vodici. Oni su nam sjajan pokazatelj sta nas sve ceka u nasem buducem duhovnom razvoju.

Samo sto njihova snaga nije bezgranicna. Oni su i dalje ljudi.
Na primer, ako ih zamolimo da nas vrate 800 godina u proslost, oni to ne mogu iz prve. To je, ipak, jako tezak zadatak i za njih. Taj put se mora pripremiti i dobro organizovati. Ima puno prepreka na tom putu. Potrebno je puno pregovora da se izvrsi izmedju naseg duhovnog vodica i cuvara vremenskih kapija.

Onda, ako zelimo da posetimo, primera radi sefiru HOD kako bi tamo razgovarali sa arhandjelom Mihailom, za naseg duhovnog vodica, moze da slede trenuci veoma teskih pregovora i ubedjivanja sa andjelima te sfere, u slucaju da oni misle, da mi jos uvek ne zasluzujemo da udjemo u taj prostor.

Sve je to jako zamrseno i nije ni malo jednostavno, ni za nas, a jos manje za naseg duhovnog vodica.

Zbog toga, duhovnog vodica moramo tretirati kao najboljeg prijatelja. Ne treba ga tretirati kao Bozanstvo, zato sto on to nije, ali ga treba voleti kao svog najblizeg.

On ce tu ljubav uzvratiti ljubavlju i neverovatnim samopozrtvovanjem.

Na kraju, ovaj kontakt bi trebalo da bude u vidu jedne jasne komunikacije na svakodnevnom nivou.
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 03 Okt, 2008 17:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav tebi druze, vidim ja da ti volis romantiku i metafore, sto je u redu, ali ja volim jasno da kazem sta imam, bez da se cita izmedju redova.
Bice ostvaruje sebe kroz projekcije u budnu svest, emotivnu svest, mentalnu svest i sve druge svoje realizacije. Mi se "trenutno nalazimo" u ravni budne sveti. Nju dozivljavamo kao odvojenu od svog bica posto ona to i jeste. Ona je projekcija svesti naseg bica. Istovremeno se realizuje i u mentalnoj, emotivnoj... svim svojim ravnima, ali mi to iz perspektive budne svesti dozivljavamo odvojeno i tako vidimo linearnost u nasem dozivljaju realizacije svesti naseg bica.
Jedinstvo jeste percepcija svesti iz nivoa naseg bica, a percepcija sa nivoa budne svesti kao jedinstva sa nasim bicem je nesto drugo. Zato sam te pitao dali spavas i sanjas, jer to je pokazatelj da si "odvojen od jedinstva" u smislu realizacije svesti.
Naravno da suptilno jedinstvo postoji u vezi izmedju svih ovih vidova naseg bica.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Strana 1 od 9

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200583 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118389 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149821 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702529 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98929 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1412975 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1635338 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)