Tehnike za svesni prelaz (fizika vantelesnog stanja)
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 28 Okt, 2010 01:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Neobicni raspored u sobi, ukazuje na to da si se zatekao u njenoj astralnoj dimenziji. Pokusaj sledeci put kada se zateknes u takvoj situaciji da uradis sledece:
1. Istrci kroz vrata ili kroz prozor;
2. Ako si izleteo kroz vrata, uzivaj u trcanju ili hodanju, a ukoliko si izleteo kroz prozor, uzivaj u letenju
3. I dok tako letis ili trcis, ponovi u sebi: Ja hocu da vidim mog andjela cuvara.
4. Onda se zaustavi.
5. Osetices kako tvoja svest ide prema nekom pravcu. Dopusti svojoj svesti da ide dok ne stane.
6. Kada tvoja svest stane, pogledaj uokolo, i potrazi svog andjela cuvara.
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 28 Okt, 2010 06:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Neobicni raspored u sobi, ukazuje na to da si se zatekao u njenoj astralnoj dimenziji. Pokusaj sledeci put kada se zateknes u takvoj situaciji da uradis sledece:
1. Istrci kroz vrata ili kroz prozor;
2. Ako si izleteo kroz vrata, uzivaj u trcanju ili hodanju, a ukoliko si izleteo kroz prozor, uzivaj u letenju
3. I dok tako letis ili trcis, ponovi u sebi: Ja hocu da vidim mog andjela cuvara.
4. Onda se zaustavi.
5. Osetices kako tvoja svest ide prema nekom pravcu. Dopusti svojoj svesti da ide dok ne stane.
6. Kada tvoja svest stane, pogledaj uokolo, i potrazi svog andjela cuvara.

Bolje da ne pokušava kroz prozor za početak... Šta ako je samo bunavan ujutro kad se probudi?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 28 Okt, 2010 11:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::

Bolje da ne pokušava kroz prozor za početak... Šta ako je samo bunavan ujutro kad se probudi?

Gibo, Mesijo, potpuno si upravu.
Tvoja primedba stoji i hvala ti sto si je ovde izneo.
Mislim da bi trebalo da stoji kao upozorenje u ovim vezbama NE IZLECITE KROZ PROZOR AKO NISTE STO POSTO SIGURNI DA SE NALAZITE U ASTRALNOM PROSTORU.

Ja sam puno puta prilkom astralnih projekcija prvih godina zastajao kraj prozora. Uvek bih najpre pogledao naokolo, trazeci oko sebe pokazatelje da se nalazim u astralnoj realnosti, a ne u fizickoj. Tek kada bi bio 100 posto siguran da sam u astralnoj dimenziji, izletao bih kroz prozor. I dan danas ja volim da zastanem kraj prozora, da budem sto posto siguran da sam u astralnoj dimenziji, a ne u fizickoj realnosti. Ukoliko nisam 100 posto siguran, ja radije onda izadjem na vrata ili potrazim neki drugi otvor u stanu. Kada pronadjem neki drugi otvor, rupu u zidu ili prozor za koji znam da ne postoji u fizickoj realnosti, onda izlecem kroz taj otvor.

Do sada sam imao zaista veliki broj izleta kroz prozor (makar jedan nedeljno u proseku) i nikada jos nisam pogresio. Ha ha ha.

Ako se dogodi da jednom pogresim, pa procitate u novinama kako je veliki ukrotitelj Talerman skocio kroz prozor, znacete da u pitanju nije bilo samoubistvo, nego losa procena...ha ha ha...
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 28 Okt, 2010 14:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link
 Nazad na vrh »
FoXMulder88
Na duhovnom putu

Pridružio: 19 Okt 2010

Poruka Poslao: 28 Okt, 2010 16:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Giba ::

Gibo, Mesijo, potpuno si upravu.
Tvoja primedba stoji i hvala ti sto si je ovde izneo.
Mislim da bi trebalo da stoji kao upozorenje u ovim vezbama NE IZLECITE KROZ PROZOR AKO NISTE STO POSTO SIGURNI DA SE NALAZITE U ASTRALNOM PROSTORU.

Ja sam puno puta prilkom astralnih projekcija prvih godina zastajao kraj prozora. Uvek bih najpre pogledao naokolo, trazeci oko sebe pokazatelje da se nalazim u astralnoj realnosti, a ne u fizickoj. Tek kada bi bio 100 posto siguran da sam u astralnoj dimenziji, izletao bih kroz prozor. I dan danas ja volim da zastanem kraj prozora, da budem sto posto siguran da sam u astralnoj dimenziji, a ne u fizickoj realnosti. Ukoliko nisam 100 posto siguran, ja radije onda izadjem na vrata ili potrazim neki drugi otvor u stanu. Kada pronadjem neki drugi otvor, rupu u zidu ili prozor za koji znam da ne postoji u fizickoj realnosti, onda izlecem kroz taj otvor.

Do sada sam imao zaista veliki broj izleta kroz prozor (makar jedan nedeljno u proseku) i nikada jos nisam pogresio. Ha ha ha.

Ako se dogodi da jednom pogresim, pa procitate u novinama kako je veliki ukrotitelj Talerman skocio kroz prozor, znacete da u pitanju nije bilo samoubistvo, nego losa procena...ha ha ha...

Ma kod mene nema opasno...Ja zivim u kuci i nisko je ispod:DSamo sto se ispod odma nadjam u komsijskom dvoristu...Epa evo sinoc sam bas istrcao jedva ali ne sam!!!Ipak je moguce da je ono moj astralni vodic!!!Nisam mogo da izletim kroz prozor kao sto kazes jer je opet raspored u sobi bio izmenjen bas star dok sam bio jos u osnovnu skolu!!!Odjednom se otvaraju naglo vrata sobe kao kad ulazi kauboj u kafanu onako tresnula od zid...I ulazi poznati lik u meni se budi onaj poznati osecaj ali sam nekako skupio hrabros i razum da mu kazem aj sad ti meni konacno lepo kazi da li si ti moj vodic, sta si...Da li si nnegde zaluao pa solazis tu da se zabavljas da me plasis, smarad, i ne daj boze dali si ti neki demon...On je odjenom stao onako iznad mene i cuti!!JA sam mu viknuo AJ POCNI ZA PROMENU DA PRICAS VEC JEDNOM, godinama nemam pojima sta se desava i sto se motas oko mene, kakav si ti to vodic ako jesi, cutis i pricas kad hoces, na smrt me prepadas, kazi vec jednom sta si da zavrsimo...Da napomenem tose kao desavalo u zoru kad svice onako u sumrak i bio je proziran bez lika!!!On opet cuti i ja ga uhvatim za ruku i kazem mu ajde povuci me...odvoj me od kreveta...Kako sam ga uhvatio za ruku za onu njegovu prozirnu imao sam osecaj kao kad se kupas pa u trenutku kad stisnes sakom vodu i kad naidjes na taj otpr tako je bilo dok sam ga drzao...Valjda me razumete...
I krenuo sam rukom da se vucemod njega da ustanem...On je jos uvek stajao kao kip i odjednom sam ga kako sam vuko oborio na kolena, a ja nekako ispao iz kreveta na pod...Poceo sam da ustajem a i on je...krenuo sam u taj trenutak kroz prozor:DVerovatno sam te podsvesno poslusao od sinoc ali stigo sam do svoj stari radni sto i pao...On je krenuo da izlazi kroz prozor ali nije hteo da me podigne vec kao da je hteo da ode...Ja sam ga opet zgrabio za nogu i opet nekako ustao drzao sam se za njega i izaso s njim napolje...Prosli smo kroz komsijsko dvoriste i tu je odjednom nestao a ja sm ostao sam... izaso sam ispred ali nije bio put kao sto treba vec neki most i reka umesto puta...preso sam most i otiso na drugu stranu...Na drugoj strani reke nije bilo nista nijedna gradjevina samo neki brezuljci i suma...Stajao sam pored reke pogledao prema mojoj kuci i video samo nekoliko kuce moju, komsijsku i jos par ali su bile neakako obrasle sumom...Reka mi je nekako delovala lepo i na tren sam se osecao bas ispunjeno...Video sam neke ribe kako se bacaju ...krenuo sam na dole uz tok reke i opet umesto puta video sam kako se dve reke ulivaju na mesto gde je jos jedan put i tu...Se opet vracam i budim se...Da napomenem prico sam s druga on zivi blizu mene i ja i on cesto sanjamo to isto mesto kako tu protice reka, gde je bio put...
Eto ovo je verovatno prvi putda sam izaso iz sobe a i uspeo sam da se ne uplasim od ono cudo i polako pocinjem da verujem da je stvarno moj vodic ali jos uvek sunjam jer mi deluje nekako cudno odbija da oodg na moja pitanja i prica samo ka hoce...Samo cuti i mumla nesto bez veze kao i uvek...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 28 Okt, 2010 16:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ova pjesma bila je poslana kao mali poklon, da se odmoriš...(da ne bi bilo zabune.)
Pjesma je baš lijepa...

Mislilm da si ti vrlo mlad i iskren, i zato mislim da te mi ovdje trebamo štititi što je više moguće.
S druge strane, vrlo si osjetljivo biće, to je jasno iz tvojih postova, i kao takav - ako sam u pravu- možeš se oslanjati na svoju intuiciju i prema njoj odredit kako se treba ponašat, tj. razabrati šta je korisno i dobro, a što treba preskočit. Ne bojim se ja za tebe. imaš svoju snagu.
To je naprosto tako. Ne zanemaruj svoju intuiciju, ona ti jeprijatelj. Čim nešto pitaš, i sam znaš odgovor. U sebi.
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 28 Okt, 2010 17:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Darkgitarist, mislim da si me pogresno razumeo, o tom cudu o kome ti pises, ja nisam rekao da je on tvoj duhovni vodic,
on je neko sa kim si ti karmicki vezan i ko ti jeste veoma blizak iz nekog proslog zivota ili perioda izmedju dva zivota,
sada ti je zadatak da ga otklonis od sebe, uz pomoc tvog andjela cuvara.
Svi mi imamo neke sopstvene demone iz proslosti, pa tako ne bi trebalo da te brine taj tvoj. Ti si u prednosti od mnogih, jer ti tacno znas sa kim imas posla. Dok mnogi drugi samo naslucuju njihovo postojanje, ti tog svog demona vidis.
Dakle, vidim da si krenuo u ofanzivu i da je on podvio rep. Odlican posao si tamo obavio sa njim.
Sledeci put kada ga vidis, isto ga tako oteraj, a kada se ponovo zateknes sam izvan kuce,
klekni kao sto bi i u ovoj realnosti, pomoli se Bogu i izusti naglas: Andjele cuvare, molim te prikazimi se!
Ponovi to vise puta. Nesto bi trebalo da se dogodi sto ce te iznenaditi. Pa kada se to dogodi, ne zaboravi da napises kako je bilo.
Poz.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200596 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118390 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149823 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702614 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98932 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1413064 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1635547 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)