REKONEKCIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 22 Dec, 2008 21:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

anđela ::
Zockey ::
ima da se plati ako hoces zdravlje, nego sta !!!
zasto ja dadoh hiljade evra po seminarima da delim dzabe, e pa nema (kako za koga)
i ja isceljenje platih bas dobro
od fala nema nista

Ovo si odmah trebao napisati, više bi ličio na čoveka...
a ne kao..koliko može čovek neka mi da...mislim na osnovu ovih laži
ljudi mogu vrlo dobro da rezonuju ko si i šta si.....
ja kada bi mi neko rekao da ŽELI DA SE UBIJE, DA IMA PROBLEMA A TREBA MU NOVAC ZA LEČENJE ...A JA MOGU DA MU POMOGNEM...DALA BIH SVE ŠTO IMAM...PRODALA BIH SVE ŠTO IMAM..DA POMOGNEM...A KADA BIH MOGLA DA LEČIM TOM ENERGIJOM KOJU VAMA BOG PROSLEĐUJE ZA DŽABE....BILO BI ME SRAMOTA DA ŽIVIM SA POMIŠLJU DA SAM UZELA JEDAN JEBENI DINAR
OD TAKVE OSOBE..A ZNAM DA TA ENERGIJA PRIPADA SVIMA I TO ZA DŽABE...
Ko je pametan i ko je čovek shvatiće iz ovog tvog posta šta si ti...

Moze svako da leci, naravno, spremis 300 do 1300 eura odes na seminare, naucis tehnike i budes svedok Bozijeg isceljivanja, mnogo prosto.

A to ko sam ja ti ne mozes prosudjivati, niti iko !

A i ja lecenja ne naplacujem nego ljudi sami plate ko hoce a to sto pisem ovde mozda niste ni zasluzili da cujete ali ipak ja vas volim ma sta vi mislili a za ono J***** SE ostaje i dalje zna se za koga.

I dalje nista vi ne razumete !
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 22 Dec, 2008 23:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala NJOJ i NJEMU
http://www.youtube.com/results?search_query=Vianna+Stibal&search_type=

jes da je iz Thete al ajde

Poslednji izmenio Zockey dana 22 Dec, 2008 23:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
anđela
Iskušenik

Pridružio: 06 Dec 2008

Poruka Poslao: 22 Dec, 2008 23:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="Zockey"][quote="anđela"]
ima da se plati ako

A i ja lecenja ne naplacujem nego ljudi sami plate ko hoce a to sto pisem ovde mozda niste ni zasluzili da cujete ali ipak ja vas volim ma sta vi mislili a za ono J***** SE ostaje i dalje zna se za koga.

!

Znači ...ono...prestani da lažeš...patetični čovečuljku...ti si poslednji čovek na planeti koji treba da deli savete..ispod te silne ljubavi..jedino što se krije je mržnja i želja za novcem... Cool

I ti si jedan od onih lažnih..na koje nas upozorava Biblija...

PS.
POŠTO STE ME NA TEMI " POD TAČKOM RAZNO.." NA STR. 54 , OTERALI
U 3 LPM, SAMO DA VAM PRIPOMOGNEM....MOJA MAJKA JE UMRLA PRE TRI GODINE...OD ŽIVIH IMAM OCA KOJI NE ŽIVI OVDE( ALI JE ŽIV), IMAM BRATA(17G.) I SESTRU( 14G) O KOJIMA BRINEM, IMAM 8 KUČIĆA( 4 ŠARPLANINCA I 4 MEŠANCA), 4 MAČKE, 2 PAPAGAJA,AKVARIJUM SA RIBICAMA I 1 KORNJAČU... SADA POŠTO IMATE OVO NA UVID SMISLITE NEKU BOLJU..PSOVKU...KOJA ĆE IMATI SMISLA...POŠTO ONA DA IDEM..
U PM...SMISLA NEMA...JER KAO ŠTO REKOH MAJKA MI JE MRTVA.....DUHOVNI BOGALJU..

Poslednji izmenio anđela dana 23 Dec, 2008 06:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 22 Dec, 2008 23:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

anđela ::
I ti si jedan od onih lažnih..na koje nas upozorava Biblija...

DA JA SAM ONAJ OD NJIH
 Nazad na vrh »
zvezdica
Na duhovnom putu

Pridružio: 13 Okt 2008

Poruka Poslao: 23 Dec, 2008 08:26 am    Naslov: HVALA
Odgovoriti sa citatom

MNOGO Laughing
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 23 Dec, 2008 10:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

andjela,
Gresis, ne radim u VM vec samo od njih kupujem robu a imam moju radnju.

Meni su umrli i majka i otac pa ne pricam o tome i ne trazim nicije sazaljenje i ispickarali su me mnogo vise nego ja tebe a ti bi sad htela da te ja kao zalim, e pa izvini molim te tako nece moci sama si ga trazila.

Prvo provocirate i zavlacite ga a kada vama neko zavuce onda boli, naravno da boli, boli istina da neko nesto radi za sveopste dobro dok je vama to krivo jer ostajete pri svojim uverenjima kojima upravljaju procitane knjige a ne vasa spoznaja a kada ja ili neko napise samo ono sto prakticno koristi, sto je video da funkcionise i slicno a ne filozofiram ovde i prepisujem iz raznih knjiga a na takve postove ja nisam vredjao nikoga a vi vredjate, e o tome se radi, omalovazavate nas rad i krecete sa ofanzivom da kao vi sada budete zacetnici new age lincovanja ljudi koji su mnogo godina crncili i davali ogromnan novac da bi dosli do nivoa na kome su sada.

Svi vi bi kao dzabe radili, pomagali, lecili...a ja to bas i radim, ulozio sam mnogo novca u seminare i ako hocu da naplatim naplaticu a nemoj ti da mi prebacujes to nemas pravo i ne dozvoljavam.

Podjite od sebe prvo, zapitajte se sta ste vi uradili, kome ste pomogli, koga ste izlecili...???

Svako je pomogao nekome, ali biti svedok Bozijeg isceljenja je nesto sto se ne moze opisati.

Ja, kao iscelitelj i u svakom trenutku povezan sa Stvoriteljem svedocim isceljenja, vidim zadovoljne ljude koji odlaze od mene plakajuci i da ti ne pricam sve jer mi neces verovati, sam povezan sa Bozanskim direktno i tu sada nema losih stvari, nema draga moja postoji samo Istina, sama Istina i ja kada odem u 7.nivo postojanja svega sto jeste i izdam Stvoritelju sta je zapovedjeno to bude uradjeno u trenutku.

Znas li ti sta to znaci?

NEZNAS !!!

Da znas ti bi mi se izvinula i zamolila da nastavim da radim to sto radim.

Ako razumes bar deo ovoga sto sam napisao bice mi izuzetno drago da i tebi pomognem.

Pozdrav .
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 23 Dec, 2008 11:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zamolio bih andjelu da kada procita moj zadnji post javi uredniku foruma da obrise sve postove koji su van teme da nebi kaljali ovo Sveto lecenje
 Nazad na vrh »
anđela
Iskušenik

Pridružio: 06 Dec 2008

Poruka Poslao: 23 Dec, 2008 17:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prvo provocirate i zavlacite ga a kada vama neko zavuce onda boli, naravno da boli, boli istina da neko nesto radi za sveopste dobro dok je vama to krivo
Podjite od sebe prvo, zapitajte se sta ste vi uradili, kome ste pomogli, koga ste izlecili...???

Da znas ti bi mi se izvinula i zamolila da nastavim da radim to sto radim.

.

POŠTOVANI GOSPODINE...KAKVI SU OVO EGOTRIPOVI...PRVO NIČIJE SAŽALJENJE NISAM TRAŽILA..OTERALI STE ME U P M A ...ONDA SAM JA VAMA DALA..ONO ŠTO ..STE VI TRAŽILI...
JA I KADA SAM KRITIKOVALA, TO SAM RADILA SAMO VAMA, NE SPOMINJUĆI OSTALE-BILO DA SU ŽIVI ILI MRTVI....I NE MOJTE POKUŠAVATI DA ME PREDSTAVITE KAO NEKU PAĆENICU, ŽELJNU NEČIJEG SAŽALJENJA....JER JA TO NIKADA NISAM BILA NITI ĆU BITI...
JA SAM FAJTER...

DA MI JE KRIVO( ALI MISLIM DA STE TU MISLILI NA SVE LJUDE A NE SAMO NA MENE) KADA NEKO NEKOM POMAŽE!!!!!...ZABOGA ČOVEČE...SLEDEĆI PUT KADA OVO POMISLITE...ZAVAPITE ZA HRISTOM..
DA ON VAMA POMOGNE.....

TAKOĐE U SVEMU POLAZIM PRVO OD SEBE..A TO SAVETUJEM DA ČINITE I VI...

VI TRAŽITE DA SE JA VAMA IZVINEM...DUHOVNI ČOVEČE... EGOTRIP.....MOLIM VAS POTRAŽITE U SEBI HRISTA A NE ERIKA PERLA...

ZA POMOĆ KOJU NUDITE...NEKA HVALA...AKO MI I BUDE ZATREBALA ..
POTRAŽIĆU JE OD GOSPODA...DIREKTNO..

NE ŽELIM ZAISTA DA JAVIM UREDNIKU DA BRIŠE OVE POSTOVE, OSIM AKO NIJE PRISTALICA JEDNOUMLJA, JA NIKOGA NISAM VREĐALA...IZNETO JE SAMO LIČNO ISKUSTVO KOJE MOŽDA POMOGNE NEKOME...I LJUDI TREBA DA BUDU VEOMA OPREZNI I DA SE ČUVAJU KAKO NA OVOM FORUMU TAKO I UOPŠTE......OD RAZNIH LJUDI.......

MOJ SAVET ČITAČIMA-- OKRENITE SE SEBI..NE SLUŠAJTE TUĐE PROPOVEDI I HVALE...

POŠTO JE MOJE VREME ZA VAS ZAUVEK ISTEKLO...
VELIKI POZDRAV I SVAKO DOBRO VAM ŽELIM....

PS. NEMOJTE DA SE SRDITE ...VI STE PRVI POČELI...

Poslednji izmenio anđela dana 23 Dec, 2008 18:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 23 Dec, 2008 18:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo ti moze proci kod nekog ali kod mene NE, prva si pocela a nista te nisam dirao.

Ipak tebi nista nije jasno!!!

I batali se od mene vise!!!
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 13 Jan, 2009 23:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.mylifetv.it/
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Jan, 2009 04:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Što se tiče Rekonektivnog lečenja ,
tvrdim vam da je dovoljno da pročitate knjigu Erika Perla tri puta , i da vam neko ko ima uradjenu ličnu rekonekciju samo aktivira ruke , i možete da počnete da lečite ljude !
Lično poznajem osobu koja je samo pročitala knjigu par puta , i uspešno počela da isceljuje rekonekcijom . Ruke su se toj osobi aktivirale spontano . U knjizi i piše da se samim čitanjem knjige uskladjuješ sa Rekonektivnom energijom !

Meni su ruke aktivirane za Rekonektivno lečenje pre mesec dana ( ruke mi je besplatno aktivirala osoba koja se već bavi Rekonekcijom ) ,
knjigu nisam stigla da pročitam celu , već sam je samo jedanput " protrčala " , nešto pročitala , a više ispreskakala .
Od dana aktivacije ruku samo sam vežbala da stvaram rekonektivnu energiju izmedju dlanova , razvlačila je i igrala se sa njom .

Pre tri dana sam po prvi put isprobala da rekonektivnu energiju usmerim na " pacijenta " . Moj prijatelj koji je inače i sam iscelitelj , je legao na sto , odradila sam mu tretman Rekonekcije i vrlo se prijatno iznenadio kada je osetio pozitivan efekat . Nije se nadao da sam za tako kratko vreme uvežbala tehniku .
Oboje smo se složili da je ova fora sa preskupim seminarom van svake pameti , i da ladno taj seminar i nije potreban !
Samo neka vam neko aktivira ruke , pročitajte knjigu Arrow i to je to !

Ispričala sam vam svoje mišljenje , svoja iskustva i saznanja , a vi kako hoćete .
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Jan, 2009 05:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Znaci za 800 jura budes majstor-konektor?
Pa lepo...
Pa dobro onda, ako je tako... predlazem sledece. Da mi svi zajedno skupimo pare i posaljemo jednog da se konektuje i postane majstor, pa onda on sve nas konektuje ...

Gibo , ovo ti je dobra ideja !
Ali ja imam bolju ideju ! Idea
Da bi uštedeli pare za školovanje tog jednog majstora , koji će kasnije konektovati ostale Arrow predlažem vam da vam Zockey ili Zoran iz Zemuna ( u zavisnosti od toga ko vam je od njih dvojice bliži ili draži Very Happy ) , urade BESPLATNO aktivaciju ruku , a vi dalje konektujte ljude BESPLATNO !
Ja vam ovo predlažem u njihovo ime jer znam da bi vam tako nešto njih dvojica i sami učinili !
Zašto da neko baca novac kad može to isto da dobije BESPLATNO !
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 21 Jan, 2009 09:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ali posle toga ne smes da pricas da se bavis 'Rekonektivnim' isceljivanjem jer samo vazi licenca koju dobijes posle pohadjanja Pearl-ovog seminara,xexe.On je zastitio taj naziv,nije bas glup....
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 21 Jan, 2009 09:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nova obaveštenja:

O Seminarima

Seminar Nivoa I: Fundamentalne istine isceljivanja

Jedinstven po svom sadržaju, ovaj seminar je neophodan kako za novajlije, tako i za napredne praktičare. Kao novopriodošlica, otkrićete kako da odmah pristupite ovim novim frekvencijama isceljivanja. Kao napredni praktičar, pronaći ćete taj „nedokučivi skok“ koji će proizvesti bitnu razliku u vašem radu. Vaše ruke biće podešene da príhvate ovaj sveobuhvatajući spektar isceljivanja. Kako budete napravili pomak da biste poneli i uslužili ovaj sveobuhvatni kontinuum energije, svetlosti i informacije, naučićete da izazovete i prisustvovaćete, vidljivim sponatnim “registrima™” (nevoljni pokreti lica, glave, tela i sl.) kod onih sa kojima radite, dok ih budete vodili u domene isceljivanja van onih ranije dostupnih ikome, ikada i bilo gde. Radićete s ovim veoma opipljivim energijama pod neposrednim vođstvom Erika. Ovo je drugačije od reikija, đoreija, či gonga… ili bilo koje tehnike isceljivanja s kojom ste se ikad susreli. Ovo je izvan i iznad tehnike!

 Naučite kako da pristupite ovom novom, potpunijem i sveobuhvatnijem isceljujućem kontinuumu

 Izdignite se iznad “tehnike”

 Prevaziđite sâmo “energetsko isceljivanje”

 Stupite na nivo isceljivanja viši od svih kojima je do sada iko bio u stanju da pristupi

Seminar Nivoa II: Nove frekvencije isceljivanja

Za vreme Seminara Nivoa II uspostavićete neprekidnu moćnu vezu s izvorom ovih isceljivanja. Tanane energije postaju sve samo ne tanane. Erik će raditi sa vama da ponesete ove nove prefinjene energije i usmerite ih da isceljuju druge. Takođe će razmotriti samoisceljvanje, isceljivanje na daljinu i neke načine postavljanja ruku po izboru, za koje je pronašao da pomažu u posebnim situacijama.

Seminar Nivoa III: REKONEKCIJA

Linije meridijana (ponekad nazivane akupunkturnim linijama) na našim telima prvobitno su bile spojene s rešetkastom mrežom linija koje okružuju planetu i presecaju se na priznatim mestima moći, kao što su Maču Piču i Sedona. Namena ovih linija je bila da se nastave dalje i da nas spoje sa znatno većom rešetkastom mrežom, povezujući nas s celim univerzumom.

Svako telo sadrži sopstveni skup energetskih linija i tačaka. Iako predstavljaju samo ostatke onoga što su nekada bile, ove linije i tačke nastavljaju da služe kao naša međuveza s univerzumom: kanal koji obezbeđuje naše prenošenje energije, svetlosti i informacije između velikog i malog, makrokosmosa i mikrokosmosa, univerzuma i čovečanstva.

U jednom vremenskom trenutku ostali smo nepovezani s tim linijama i izgubili punoću naše neraskidive veze s univerzumom, udaljavajući se tako od naše prethodno brze i nezaustavljive stope evolucije. Rekonekcija donosi „nove“ aksijatonalne linije koje nas prevezuju na moćnijim i razvijenijim nivoima nego ikad ranije. Te linije su deo večne mreže inteligencije, sistemâ paralelnih dimenzija koji izvlače osnovnu energiju za obnavljanje funkcija ljudskog tela.

Ovaj kurs će vas naučiti kako da preuzmete i aktivirate ove nove linije, dozvoljavajući razmenu svetlosti i informacije, prevezivanje lanaca DNK i ponovno sjedinjavanje „strunâ“ (istovremenih – ili paralelnih – ravni postojanja).

Ovo je prilika da Seminar Nivoa III doživite u manjoj i intimnijoj postavci. Ima više vremena za lično podučavanje, pojedinačnu pomoć i iscrpne odgovore na vaša pitanja. Ovakav način rada pruža retku priliku da naučite Rekonekciju u samo dva dana usmerene i podržavajuće obuke.

Važna napomena:

Lična Rekonekcija je preduslov za Nivo III. Ukoliko je imate urađenu, pri prijavljivanju, navedite ime praktičara koji je uradio i datume kada je rađena.

OBAVEŠTENJE O SEMINARIMA REKONEKTIVNOG ISCELJIVANJA I REKONEKCIJE

U Beogradu se održavaju u periodu:
26 – 28 jun 2009, Seminar REKONEKTIVNOG ISCELJIVANJA, Nivo I/II,
29 – 30 jun 2009 poluprivatni Seminar REKONEKCIJE, Nivo III.

Praktično svako može pohađati ove seminare, ljudi svih životnih poziva ukoliko su lično ili profesionalno zainteresovani za zdravlje, lični rast i ljudske potencijale.

Cena Seminara:
- Seminar REKONEKTIVNOG ISCELJIVANJA, Nivo I/II: 549 usd + PDV = 650 usd
 ukoliko uplatu izvršite do 26. 04. 2009, cena je 465usd + PDV = 549usd 

- Seminar REKONEKCIJE, Nivo III: 750 usd + PDV = 885 usd
 ukoliko uplatu izvršite do 28. 04. 2009, cena je 636usd + PDV = 750usd 

Novac uplaćen za prijavu seminara se ne vraća već se, u toku godine dana od datuma uplate, može koristit za neki drugi seminar Rekonekcije.

Prijava i plaćanje: preko sajta www.TheReconnection.com

Način plaćanja: u USD putem Visa i MasterCard kreditnih kartica.

Uputstvo za prijavu i plaćanje seminara preko veb sajta:

1/ kada otvorite sajt www.TheReconnection.com, kliknite na Seminars & Events, potom

2/ kliknite na 2009 Seminar & Event Schedule REGISTER HERE! ,

3/ Nađite: June 26 – 28/ June 29 - 30 • Belgrade • Serbia
Level I/II Reconnective Healing Seminar with Eric Pearl,
ili Level III Reconnection Seminar
kliknite na: REGISTER NOW! -->

4/ pod “Product Options” klikom na strelicu u produžetku “please choose date & location”, dobićete listu gradova, pronađite Beograd i kliknite. Potom,

5/ kliknite na “BUY”. Ako ste novi klijent (prvi put se registrujete), kliknite na “New Customer”, pa kliknite na “Click here for international address”.

Dalje pažljivo sledite navođenje.

Pitanja i zahteve za dodatne informacije možete uputiti Nataši Pracaić, mail-om na prana@sezampro.yu ili pozvati 064/3399778
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 21 Jan, 2009 12:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
Ali ja imam bolju ideju ! Idea
Da bi uštedeli pare za školovanje tog jednog majstora , koji će kasnije konektovati ostale Arrow predlažem vam da vam Zockey ili Zoran iz Zemuna ( u zavisnosti od toga ko vam je od njih dvojice bliži ili draži Very Happy ) , urade BESPLATNO aktivaciju ruku , a vi dalje konektujte ljude BESPLATNO !
Ja vam ovo predlažem u njihovo ime jer znam da bi vam tako nešto njih dvojica i sami učinili !
Zašto da neko baca novac kad može to isto da dobije BESPLATNO !

A ne, ne! Ne govori u moje ime, Zockey to više ne radi, za sada radi samo za sebe a kasnije će se oglasiti kada počne ponovo i za druge. Ko želi neka kupi kjnigu pa neka aktivira ruke sam.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 11 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 251770 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 59574 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 62980 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 48453 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 20105 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 44670 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17029 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)