REKONEKCIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
vilenjak kupidon
Na duhovnom putu

Pridružio: 16 Jan 2009

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 20:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa nemogu se pohvaliti da mi je sad nesto jasnije!
Moze li malkice konkretnije?
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 20:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vilenjak kupidon ::

vidi, jeste malo teze za poimanje. Leva i desna strana su spolja simetricne ali ne i jednake. Puls zivota, kosmicki odvija se sa istoka na zapad, Zapad je vise opterecen otpadom i reciglazom tog otpada, taj proces se odvija i u organizmu.
Medjutim puls menja pravac sve dok istok ne postane zapad, tj leva strana ne postane desna i obrnuto. Taj proces se odvija i u coveku.
Vremenom ce se kod ljudi tak proces primetiti.
Naravno on pocinje prebacivanjem celika sa jedne strane na drugu da bi tako nastavile da zive.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
vilenjak kupidon
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

vidi, jeste malo teze za poimanje. Leva i desna strana su spolja simetricne ali ne i jednake. Puls zivota, kosmicki odvija se sa istoka na zapad, Zapad je vise opterecen otpadom i reciglazom tog otpada, taj proces se odvija i u organizmu.
Medjutim puls menja pravac sve dok istok ne postane zapad, tj leva strana ne postane desna i obrnuto. Taj proces se odvija i u coveku.
Vremenom ce se kod ljudi tak proces primetiti.
Naravno on pocinje prebacivanjem celika sa jedne strane na drugu da bi tako nastavile da zive.

Shocked treperi mi sedma cakra od napora da razumem o cemu pricas al ok - sad je malo jasnije. To jest mali Perica to ovako vidi pa me molim te ispravi ako gresim- to je pretpostavljam spontan proces koji se desava svima, nesto kao generalka na licnom energetskom novou??? I ono sto mi def. nije jasno je sta se desava kada se polovi zamene - istok postane zapad i levo postane desno? Pretpostavljam takodje da to stanje tezi zatvaranju kruga tj vracanje u normalu??? Embarassed Question Question Question
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Imam jedno pitanje.
Nesecam se da li je neko na forumu spominjao bolove u simetricnim delovima tela, npr ramena u simetricnim tackama istovremeno ruke...noge...
Da li neko mozda zna sa cim bi to moglo da ima veze a da je to istovremeno vezano za veliko psihicko rasterecenje! Postavljam ovo pitanje na ovoj temi jer mi se cini da bi moglo da ima veze sa rekonekcijom mada mi nije jasno bas kakve?

Odgovor na ovo tvoje pitanje je jednostavan.
Nase telo je podeljeno na pola.
Levu stranu kontrolise desna hemisfera mozga, a desnu, leva hemisfera.
Duz celog tela postoje "nadiji" ili ti neuronska mreza...
Pojedine tacke na telu su simetricne, a pojedine nisu.
Ako osecas trenutan bol npr u desnom i levom ramenu istovremeno-to znaci da se u isto vreme oslobodila neka energija kroz te akupunkturne kanale-odnosno u ovom tvom slucaju tacke.
NAravno da se posle toga osecas rastereceno-jer je upravo ta energija "probila" energetske "cvorove" odnosno zastoje koji su bili u tim tackama napakovani...

Nadam se da sam ti barem nesto pomogao...
Sve naj... Laughing
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kad sedma cakra zatreperi to je dobro za duhovni napredak. Jeste to je normalan proces koji se svima desava ali ne u isto vreme. Svaki covek je deo kosmosa i zivi svoj zivot na mnogo nivoa.

Vremenom kako se desavaju promene coveku ce unutrasnja leva strana postati desna, to je puls. Sve u nama se krece u skladu sa kosmosom.
Vec ima ljudi kod kojih su takve promene vidljive.

To je ogromna prica o pulsu, zato izbegavam da ih pricam ali po nekada ne mogu da odolim.
Moze da se razume ako se potrudi.
pozdrav .
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Imam jedno pitanje.
Nesecam se da li je neko na forumu spominjao bolove u simetricnim delovima tela, npr ramena u simetricnim tackama istovremeno ruke...noge...
Da li neko mozda zna sa cim bi to moglo da ima veze a da je to istovremeno vezano za veliko psihicko rasterecenje! Postavljam ovo pitanje na ovoj temi jer mi se cini da bi moglo da ima veze sa rekonekcijom mada mi nije jasno bas kakve?

Kod mene je stalan bol u ramenima na istim mestima i vratnim žilama a sedma čakra utrnula od bola već duže vreme ponekad mislim da će mi se otvoriti lobanja.
 Nazad na vrh »
vilenjak kupidon
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.

Hvala na pomoci i tebi i Dajbogu.
Mogu li jos samo da te zamolim da mi kazes u cemu se konkretno ogledaju te promene?
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.

Hvala na pomoci i tebi i Dajbogu.
Mogu li jos samo da te zamolim da mi kazes u cemu se konkretno ogledaju te promene?

Pa u tome da pokedini organi menjaju stranu. Prvo ide srce a za njim ostalo.
 Nazad na vrh »
vilenjak kupidon
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::
Imam jedno pitanje.

Kod mene je stalan bol u ramenima na istim mestima i vratnim žilama a sedma čakra utrnula od bola već duže vreme ponekad mislim da će mi se otvoriti lobanja.

Ovaj savet mi zvuci kao - neobracaj paznju? Very Happy ili?
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::
Imam jedno pitanje.

Ovaj savet mi zvuci kao - neobracaj paznju? :D ili?

Postoji razlika. Ti si pricao o simetricnom bolu a zokija boli zuc od sekiracije, to ce ga proci za jedno dva meseca.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Obraćao ne obraćao isto ti se vata zato ne obraćaj Very Happy
 Nazad na vrh »
Zoran iz Zemuna
Hodočasnik

Pridružio: 28 Jul 2008

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo i primera iz prakse. Moj zet se žalio na jak bol u desnom ramenu. Radio sam mu tri tretmana i za vreme svakog se bol pojačavao i urlao je toliko da sam hteo da prestanem. Krenuo je i bol u levom ramenu, ali je ubrzo nestao. Posle tretmana je uživao u blagodeti, ali sad se plaši da nastavimo jer zna šta ga čeka. Svaki put je manje bola i kasnije se ispoljava. Bol je lociran na frontalnom delu ramena, otprilike tamo gde se spaja klavikula. I ja kad sebi jako pritisnem to mesto osećam bol.
Jasno je da je reč o energijama koje ne bi trebalo da postoje u čoveku i da ga bolom napuštaju. Rekao bih da na tom mestu desna mamilarna linija napušta telo, prelazi u auru i preko prelivnog šava na glavi prelazi u levu mamilarnu liniju.
Sad, aura se iz raznih razloga može iskriviti i tada se dešava da se te linije pomere, a posebno je nezgodno kad se pomeri prelivni šav. Onda imamo neprestane i jake glavobolje ili epilepsiju. Pomerene linije izazivaju bolesti organa preko kojih prelaze. Taj bol koji je opisan, ako se parkira na neki organ onda nije dobro, s obzirom koliko ga ima.
Evo i zanimljivog slučaja jedne pacijentkinje koja je imala pomerenu levu mamilarnu liniju. Rekla mi je u polusvesnom stanju, za vreme tretmana: koči mi se cela leva strana. To je moja majka!? Majka inače sprovodi tešku torturu nad njom. Da li to znači da je desna - otac? Vrlo zanimljivo.
Kad je stigla kući javila mi je da je i njena majka imala parezu leve strane u isto vreme?! Ovakva porodična empatija se često javlja kod rekonekcije i znak je da treba tretirati sve članove. Eto prilike za zaradu!?
Moj zaključak je da je bol dobar saveznik i da znači oslobađanje od nečega. Nije dobro da ga uklanjamo jer je to prirodan način otpuštanja i odbolovaćemo svakako drugačije.
PS. otkud sad odjednom svima taj bol u ramenu?

Poslednji izmenio Zoran iz Zemuna dana 12 Mar, 2009 22:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
vilenjak kupidon
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 21:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

PrimiLA k znanju!

Nego ova prica o "pulsu" ili kako god mi je sjana i toliko upucuje na neka zbivanja koja se desavaju u meni da bi jako volela o tome nesto vise da procitam. Bilo bi bas lepo ako bi mi preporucili nesto!?
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 22:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Laughing

Poslednji izmenio Petar iz Podgorice dana 12 Mar, 2009 22:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 22:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

PrimiLA k znanju!

Nego ova prica o "pulsu" ili kako god mi je sjana i toliko upucuje na neka zbivanja koja se desavaju u meni da bi jako volela o tome nesto vise da procitam. Bilo bi bas lepo ako bi mi preporucili nesto!?

Puls je nova vizija, Ako te zanima imas moj podforum. Potraga za svesnanjem i dve knjige na ovome sajtu. procitaj pa pitaj sta te zanima,
Za pricu o tome mozes preci na temu. Znanje na dar da ne ukljucujemo objasnjenja na ovoj temi.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 19 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 251455 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 59499 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 62931 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 48385 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 20092 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 44633 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17022 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)