REKONEKCIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 15:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A to "spolja" stavljam pod navodnike zato što je i to unutra, ali u tome je i moja suština- shvatiti da je to već sve unutra sve već dato.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 15:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U Bibliji piše...kako je iznutra tako je i spolja... Srce si!
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 15:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

uspensky ::
U Bibliji piše...kako je iznutra tako je i spolja... Srce si!

I šta to onda znači, šta proizilazi iz toga...
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 15:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To znači da si ti, kao što meni objašnjavaš,samo unutra,onda ne bi bio ovde,a znači i to da još uvek jedeš(unosiš hranu spolja-unutra) i nosiš odeću i obuću i to je spolja,sigurno ne hodaš go i bos...što znači da smo mi i ono što je unutra i ono što je spolja...e,pa kako je iznutra...tako je i spolja... Thinking2 Srce si!
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 15:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

OK, vraćam se na prethodnu izjavu- izvini za sve i neću više!

Pozz... Very Happy
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 15:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Važi...pričamo...i to je ok ali me zanima šta te to tera da si uvek protiv,jesi li razmišljao o tome...?
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 16:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zanimljivo je da vidiš to kod mene, a nevidiš kod sebe?

Zašto ti držiš svoju stranu tako čvrsto i braniš je--- uverena si da je ispravna...

Ja samo dajem jednu alternativu--- ali ti nikako da spustiš gard da čuješ tu alternativu.
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 16:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ti si Gibo do sad samo pitao(da ne kažem provocirao)volela bih da čujem alternativu...
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 16:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vidim da duboko razmišljaš...volela bih da shvatiš...ali dobro,svi smo na tom putu...
Ja tebe puno pozdravljam i želim ti svako dobro! Pozdrav
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 16:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ono što ja shvatam ili idem ka tome da prihvatim u potpunosti--- je da su sva stanja svesti u meni i da su dostupna meni i da sam ja sam taj koji upravlja tim procesima.

Ono što je apsurdno je da meni neko proda ili da mi pokloni nešto što je meni već dostupno jer je već deo mene.

Da li vidiš celu tu strukturu iluzije o kojoj pričam ovde i ispada da upirem prstom na tebe tako agresivno, a zapravo upirem na iluziju koja dominira...

A čime se održava i kreće unutar tog polja stanja svesti--- verom, odnosno uverenjima.

To je jedna kompleksna priča, koju treba detaljno svariti i nemožemo da ispričamo u par postova... ali suština je da ma kakva uverenja ti imaš koja opravdavaju tvoju poziciju ona su izgradjena na lažnim strukturama i nisu održiva u stanju svesti.
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 16:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petra ::
Vau, koliko napisanih postova, i kao što reče Dajbog svi ste u pravu i ja sam Vam zahvalna.Upravo sam završila sa čitanjem knjige o rekonekciji i tom prilikom sam osetila neke senzacije u vidu izražene toplote, i volela bih da je znam usmeriti i koristiti. Dopada mi se kako ZUJO zbori i njen stil rada.Pozdrav svima.

Draga Petra

Pročitaj knjigu bar još nekoliko puta,pošto se uglavnom prvi put takvo štivo "proguta" jer je interesantno napisana.Svaki put ćeš primetiti da nailaziš na nešto novo,što si prvi put previdela.
Moje iskustvo sa čitanjem je bilo slično stim što su meni izašli sićušni plikovi,kao da me je izujedalo 1000komaraca...lice mi je gorelo...i uši..! Embarassed
U jednom delu knjige Eric objašnjava kako treba osetiti tu energiju u rukama,ja nisam stajala ispred ogledala,već kako sam približavala dlanove i odmicala,osetila tu energiju između njih...
Možeš koristiti neku biljku u saksiji ,staviti ruke oko nje i istraživati,pomerajući ruke duž biljke dok ne osetiš...i razvlačiti...
Ima dosta video klipova Erica Pearla na yutubu,gde možeš videti koji su to pokreti...
I možeš slobodno vežbati sa nekim od svojih bližnjih...tako sam i ja počela...
Želim ti puno uspeha u tome...
Ako želiš,mogu pisati i o reakcijama, koje uslede, sa onima sa kojima budeš radila,da se ne iznenadiš ili uplašiš...Reakcije su sastavni deo procesa izlečenja.
Ja nisam imala nikoga, ko bi me "vodio" kroz to i nije mi bilo svejedno ali eto ti ne moraš...sama...
pozzz... Poljubac...
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 17:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Ono što ja shvatam ili idem ka tome da prihvatim u potpunosti--- je da su sva stanja svesti u meni i da su dostupna meni i da sam ja sam taj koji upravlja tim procesima.

Ono što je apsurdno je da meni neko proda ili da mi pokloni nešto što je meni već dostupno jer je već deo mene.

Da li vidiš celu tu strukturu iluzije o kojoj pričam ovde i ispada da upirem prstom na tebe tako agresivno, a zapravo upirem na iluziju koja dominira...

A čime se održava i kreće unutar tog polja stanja svesti--- verom, odnosno uverenjima.

To je jedna kompleksna priča, koju treba detaljno svariti i nemožemo da ispričamo u par postova... ali suština je da ma kakva uverenja ti imaš koja opravdavaju tvoju poziciju ona su izgradjena na lažnim strukturama i nisu održiva u stanju svesti.

Gibo, ja se opet slažem sa tobom,to si ti a šta ćemo sa ljudima koji su bolesni...i nisu na tom nivou svesti na kom si ti...
Njima je potrebno izlečenje...
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 17:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E i to je vrlo bitna stavka.

Odakle njima bolest i koja je svrha bolesti?

Šta pokazuje bolest i koji je pravi način da se bolest reši?

Da li bolest može tek tako da se ukoni?

Vrlo zanimljiva pitanja!
 Nazad na vrh »
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 17:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Gibo zagrebao si po povrsini ,sto se tice Rekonekcije,jer poenta nije u placanju i lecenju,vec u prenosenju necega,sto ni oni koji su konektovani ni malo ne razumeju.

Dar Lecenja se ne stice za nekoliko dana od nepoznate osobe ,niti vezbom od par godina.......

Prelistaj malo prve stranice ove teme,neki su napisali svoje dozivljaje.....koji nisu tipski.

Nagazio si nesto,a jos ne znas sta.

Svako dobro u istrazivanju.
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 09 Dec, 2009 17:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Gibo zagrebao si po povrsini ,sto se tice Rekonekcije,jer poenta nije u placanju i lecenju,vec u prenosenju necega,sto ni oni koji su konektovani ni malo ne razumeju.

Dar Lecenja se ne stice za nekoliko dana od nepoznate osobe ,niti vezbom od par godina.......

Prelistaj malo prve stranice ove teme,neki su napisali svoje dozivljaje.....koji nisu tipski

Miodraže , tačno znam na šta ciljaš i šta si skrio između redova ... Iz istih razloga sam više puta proveravala "svoju" energiju - i u meditacijama , a i na nekim ljudima koji su energetski ekstrasenzorni i koji znaju da prepoznaju i nijanse energija , radila sam tretmane u cilju testa - dobila sam uvek isti odgovor koji glasi : I kada tehnički izvodim isceljenja na načine koje je opisao Erik Perl , ta energija NIJE ona koju on opisuje i koristi ( Rekonektivna energija ) , već emitujem "svoju" energiju koju kanališem iz drugog Izvora .

Odgovor koji sam dobila važi lično samo za mene , a ostali neka "svoju" energiju provere sami , bilo bi poželjno .
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 39 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 251455 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 59499 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 62931 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 48385 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 20092 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 44633 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17022 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)