REKONEKCIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Sunceve Pege

Pridružio: 07 Maj 2010

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 12:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pročitala sam knjigu tog dr.Erika i stvarno su mi dlanovi počeli pulsirati,peckati,svrbeti,...Čak sam probala sa mojom ćerkicom,tako što sam stavila njenu ruku između mojih i dete se počelo smejati,kaže da je golica rukica.Ali mene nervira to što sad ne mogu toga da se otresem,ruke mi non stop bride i pulsiraju,pogotovo kad se uzbudim oko nečega.Evo traje već par nedelja i stvarno je frustrirajuće.Da li je to stvarno ili je autosugestija?Nemam nameru da se time bavim nego sam isprobala iz čiste radoznalosti i eto mi sad Shocked Nova sam na forumu i sve mi je ovo vrlo zanimljivo,ne samo rekonekcija,već i ostalo.Još nešto mi se u poslednje vreme dešava;osećam neke nalete energije i strujanja,pre nego što ću da zaspim,titra mi teme i u predelu želuca.Pokušavam da saznam šta je to,ali me ovoliko čitanje vrlo brzo umori.A ništa od toga nisam poželela,samo sam se zainteresovala i sad sam,... Umm Mislim stvarnooooo???!!!Da li da se smejem ili šta??? Mad A što je najsmešnije moja znatiželja ne poušta,tako da bih volela da počnem da meditiram,samo ne znam kako,ali videću već nešto.Ako neko zna šta mi se dešava,cenila bih objašnjenje,ako ne,pa Cool Pozz za sve.

..Zar nisi čula za onu staru poslovicu..ZNATIŽELJA je ubila mačku... Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 14:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sunceve Pege ::
Pročitala sam knjigu tog dr.Erika i stvarno su mi dlanovi počeli pulsirati,peckati,svrbeti,...Čak sam probala sa mojom ćerkicom,tako što sam stavila njenu ruku između mojih i dete se počelo smejati,kaže da je golica rukica.Ali mene nervira to što sad ne mogu toga da se otresem,ruke mi non stop bride i pulsiraju,pogotovo kad se uzbudim oko nečega.Evo traje već par nedelja i stvarno je frustrirajuće.Da li je to stvarno ili je autosugestija?Nemam nameru da se time bavim nego sam isprobala iz čiste radoznalosti i eto mi sad Shocked Nova sam na forumu i sve mi je ovo vrlo zanimljivo,ne samo rekonekcija,već i ostalo.Još nešto mi se u poslednje vreme dešava;osećam neke nalete energije i strujanja,pre nego što ću da zaspim,titra mi teme i u predelu želuca.Pokušavam da saznam šta je to,ali me ovoliko čitanje vrlo brzo umori.A ništa od toga nisam poželela,samo sam se zainteresovala i sad sam,... Umm Mislim stvarnooooo???!!!Da li da se smejem ili šta??? Mad A što je najsmešnije moja znatiželja ne poušta,tako da bih volela da počnem da meditiram,samo ne znam kako,ali videću već nešto.Ako neko zna šta mi se dešava,cenila bih objašnjenje,ako ne,pa Cool Pozz za sve.

Najbitnije je da nestvaraš neku posebnu famu oko toga, a pogotovo da se neplašiš i praviš sebi još neke probleme oko toga.

To su normalne pojave kada pažnju malo više usmeriš na svoje energetsko telo.

Često se dešava da se u ljudima zbog te čudne situacije probudi strah od nepoznatog.

To je normalno, nemoj da brigaš već slobodno eksperimentiši.

Ja lično bih te savetovao da se nezaludjuješ sa isceljivanjima i slično već da radiš samo na sebi.
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 15:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..Draga moja zar ne znaš da je ZNATIŽELJA ubila mačku.. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 15:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ali mačka ima 9života Very Happy stoga se ne brini SP. Pozdrav

Moja je imala samo 1..uvjerila se kad je pala s 6. kata skočivši za pticom. Twisted Evil

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
Sunceve Pege

Pridružio: 07 Maj 2010

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 21:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ala me 5.element 'oladiiiii,.... Confused Auuuu Shocked
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 22:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Izvinjavam se BGD..jer je moj odgovor upao u njen..vjerovatno sam nešto krivo stisnula..plavuša .. Very Happy Very Happy

Moja je imala samo 1..uvjerila se kad je pala s 6. kata skočivši za pticom.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 22:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ala me 5.element 'oladiiiii,.... Confused Auuuu Shocked

Malo "straha"..dobro dođe jer se energijama prilazi s poštovanjem a puka znatiželja samo može donjeti probleme i tebi i drugima. Kreni po redu.Imaš tu školicu i mnogo dobrih tema za početi s radom na sebi a onda i radom s energijama. Iako je Pearl rekao da se treba igrati ..ali svaka dob ima primjerene igračke pa bebama i maloj djeci ne dajemo "oštre predmete da ne povrede sebe a ni druge.

Ako si spremna i znaš "kako" i "zašto" i s kojom svrhom,onda se igraj al svaka igra nosi svoje posledice..lijepe ili ružne ovisi o vještini i znanju igraća. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 22 Jun, 2010 03:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

volela bih a počnem da meditiram, samo ne znam kako...

Evo draga sestro, ja ti toplo preporučujem ovaj video,i znam da će ti mnogo pomoći :
http://www.vimeo.com/5052015
Srećno !
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 17 Sep, 2010 21:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pošto se samo preko linka može pristupiti podforumima, poslaču ovu poruku sa svakoga čiji link imam i otpadu. Kada se dospe na podforum u okviru njega se može svaka operacija obaviti.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
doravec

Pridružio: 10 Okt 2010

Poruka Poslao: 15 Okt, 2010 11:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bio sam na tri tretmana rekonektivnog lechenja. Ishao sam da vidim shta je to, jer sam ovde prochitao svashta. Potpuno zanimljivo iskustvo. Zanima me da li je neko bio na lichnoj rekonekciji i kakva su mu iskustva?
Pozdrav svima!
 Nazad na vrh »
segrt
Hodočasnik

Pridružio: 26 Jun 2008

Poruka Poslao: 19 Okt, 2010 15:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote=\"doravec\"]Bio sam na tri tretmana rekonektivnog lechenja. Ishao sam da vidim shta je to, jer sam ovde prochitao svashta. Potpuno zanimljivo iskustvo. Zanima me da li je neko bio na lichnoj rekonekciji i kakva su mu iskustva?
Pozdrav svima![/quote]

Kakva su iskustva, ako možeš napiši nešto više o tome.
 Nazad na vrh »
doravec

Pridružio: 10 Okt 2010

Poruka Poslao: 19 Okt, 2010 23:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mogu, nije problem.
Prvi tretman..ili kako da ga nazvem?! Posle kratkog razgovora, lega sam na sto, iskreno..ne ochekujuci nishta. Prvo sam osetio pomeranje ochiju ( levo-desno ). Nevoljno. Pokushao sam da ih zaustavim, ali nije mi uspelo. Nakon toga, toplinu iznad chela, i osecaj kao da mi neko kroz potiljak izvlachi neshto. Zatim su usledili pokreti kaziprsta na obe ruke, pa kolena, vishe kao trzaji. Ruke kao da su se kretale prema gore. Desni zglob shake mi je goreo. Na kraju, je malo po malo svaki mishic pocheo da se pomera, tako da sam se u jednom trenutku bukvalno tresao na stolu. Kada se to smirilo, opet onaj osecaj u potiljku..tachnije, desna strana glave blize potiljku, kao da ja mirujem, a da je mozak na talasima. To je bilo prvi put. Bilo mi je posle malo muka, ali je proshlo.
Druga terapija: ponovo pokreti ochiju i skoro ni jedna telesna senzacija. Umesto toga, imao sam osecaj da mi je neko uperio lampu u ochi..i krenula je igra senki.. ruke, veliki crni konj. Naglo mi se trznulo desno rame.
Treci put: simetrichni bol u dve tachke ispod kljuchne kosti. Ponovo svetlost. Neki lik koji se pojavio ispred mene..kao skicirano lice.. Vrtlog svetlosti..kao tunel..osecaj kao da cu da se odlepim od stola i lebdim. Neverovatna toplina na sredini chela i opet osecaj u potiljku.
To je to.
Zena je primetila da sam mnogo pozitivniji. Ja sam primetio da nekako drugachije sagledavam realnost i da definitivno drugachije reagujem. Umesto straha ili brige, samo trazim reshenja. Ne znam shta da mislim.
Migrena me nije proshla..Smile Poslednja tri dana me je bolela glava..tako da za sad to nije izlecheno Smile
Zato sam i doshao na forum..da vidim iskustva drugih, ako su radili lichnu rekonekciu, a sad sam se \"ZAPETLJAO\" sa poprilichnim brojem tema, koje mi nemaju smisla, kao i sa nekim veoma zanimljivim.
Ali..pouchen loshim iskustvom sa jedinog foruma na kome sam bio..ne zelim mnogo da se petljam..niti da diskutujem. Za sada samo chitam..
Veliki pozdrav svima..i nadam se da cemo se uzdici na vishi nivo svesti..dobiti drugachiji uvid u realnost. To je moja zelja, a shta ce nam doneti buducnost..neizvesno je..kao i uvek.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 20 Okt, 2010 01:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

hvala Doravec,
i mene zanimaju licna iskustva sa rekonekcija... kao i onih koji rade rekonekcije, jer sam tek skoro upoznao rad Eriha Perla, gledajuci emisiju na HRT - Na rubu znanosti, sa Perlom, kao gostom. Onda sam se malo zaintrigirao, pa sam procitao i knjigu, dakle pre nedelju - dve. Knjiga me je zaista impresionirala, jer onaj spoznajni deo govori bas upravo ono sto su i moja znanja i moja iskustva sa radom regresoterapije. Cak mi je palo na pamet da naziv svog rada promenim, umesto regresoterapije u - rekonekciju, samo sa dodatkom, nekim, SA KIM - rekonekcija, jer ja radim sa kim, a ne samo sa cim.
Onda sam uzeo da to, rekonekciju, Perlovu, primenim na seansama regresoterapije, sa inicijacijom direktno od Perla, naravno, kroz seansu regresoterapije. Dakle, opisao sam ukratko kako je to izgledalo na temi - regresoterapija...
narafvno, ovaj rad je bio preko neta, i bio je uz pomoc andjela, sa kojim uvek radim.
Koliko su ova iskustva slicna onim koji su imali rekonekcije na grubom nivou tela, dakle sa fizickim prisustvom, bas me zanima.
Ono sto ja osecam, i osecao sam, jesu bila peckanja u sakama, i priliv energije, stvaranje polja energije u vidu balona od sapunice, dakle veoma suptilno i providno, pa spajanje od dlana ka dlanu. Sa mogucnoscu razvlacenja te sapunice. Onda sam orobao da radim na svom grubom telu i osecao sam senzacije: na grudima - dublje i opustenije disanje, itd... dakle, zaista jaci dotok pozitivne energije. I jace vibracije iz dlanova.
Onda sam radio sa prijateljicom, preko neta, i ta je seansa takodje postavljena na temi regresoterapija.
I ona je osecala svuda gde sam prelazio, mislima, po njenom telu.
i cak sam i ja odleteo do plafona, u jednom trenutku, astralno, t.j. podigao se, a onda pustio sebi... da vidim sta ce se desiti... i samo sam posmatrao. Ko zna sta bih radio da sam bio sam, ali posto jeona lezala na stolu - vratio sam se dole i nastavio.
I ona je probala da deluje, mentalno, na jednu poznatu osobu - K. I opisala kao neke negove pokrete tela...
energije, pozitivne, sigurno ima... a sta sve moze da se radi, videcemo. Bas me Zanima.
iako, u principu, sam ne korisitim ove nacine isceljivanja, kao ni Reiki, za koji sam desetak godina iniciran... ocigledno je da je tema i nacin - interesantno. Za istrazivanje.
meni barem.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
pluton
Iskušenik

Pridružio: 24 Nov 2010

Poruka Poslao: 27 Nov, 2010 18:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::

volela bih a počnem da meditiram, samo ne znam kako...

Evo draga sestro, ja ti toplo preporučujem ovaj video,i znam da će ti mnogo pomoći :
http://www.vimeo.com/5052015
Srećno !

zanimljivo je kako u ovom videu, astralno tijelo na svome putovanju ne susreće astralna tijela drugih ljudi..samo životinje, voda, zrak i sl...
 Nazad na vrh »
matica

Pridružio: 31 Jan 2011

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 19:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav za sve.

Nisam vam nesto strucna u lijepom pisanju pa cu to napisati onako kao da vam pricam,bez uvijanja i sicanja nepoznatim rijecima.
Sa svojih 12 godina shvatila sam da nisam kao drugi.Tada sam u razredu sa preko trideset ucenika osjetila da sam sama,da osjecam samo sebe,no to sada nije vazno jer hocu da vam ispricam svoje iskustvo sa Rekonekcijom.
Prije otprilike tri godine sestra mije poslala link za knjigu od dr,Erik Perla ,,Rekonekcija,,.
Kao i svi cim sam pocela sa citanjem svasta se desavalo,da se ne ponavljam znate vec dovoljno.Sledecu noc sanjala sam da mi neko kaze da ga poljubim,sto sam i uradila,to je bio neciji obraz,ciji,ne znam,u tom momentu kao da me grom pogodio,oko mene se stvorio zlatni oklop,probudila sam se i to je jos trajalo,treslo me kao da sam ukljucena u struju,ustala sam iz kreveta inakon nekoliko sekundi pocelo se smirivati.Sutradan sam otresala i nogama i rukama jer je nesto stalno hodalo kroz mene,trnula sam od glave do pete,jezila sam se sva ali nije mi bilo hladno.Otprilike sam znala da je vezano za neku energiju,jer sam imala osjecaj kao da nesto ulazi u moje tijelo i moj mozak.
U tom periodu moja svekrva se razbolila,diagnoza karcinom debelog crijeva sa metastazom na jetri.Pustena je kuci da umre,konzilium od sedam ljekara je rekao da nema razloga da joj ukljucuju bilo kakve terapije jer nema smisla da je muce.rekli su da se pripremimo za najgore i da su u pitanju mjeseci.Objasnili su mi da ce biti strasni bolovi da ce udariti na mozak jer je metastaza u punom jeku.Bila sam izgubljena o suprugu da ne pricam.Doveli smo je kucu polumrtvu,stavljali pelene nosali po kuci jer zena nije mogla ni da hoda.Bila je jednom nogom vec zakoracila na drugu stranu.
Jedan dan sam je gledala onako bespomocnu i sjetila se knjige.Stala sam kraj njenog kreveta i rekla joj da zazmiri da nesto probamo.Ni sama ne znam kako ali sam pocela osjecati trnce u dlanovima,pa hladan vjetar pa vrucinu do bola.Skontala sam da se nesto desava,nastavila sam po citavom tijelu nekih trideset minuta.Ona je bila mirna i spokojna da sam mislila da je zaspala.Pitala sam je da nije slucajno sta osjetila,rekla je da sam je dizala i vukla nesto iz nje.
Na njoj sam radila sljedecih mjesec dana.Moja svekrva je ziva nakon te tri godine,ziva zdrava,pusi pije kafu hoda,plete bez naocala,a ponekad popije aspirin zbog glavobolje.Nikom nista nije jasno,svi se cude,karcinoma vise nema.da zaboravih reci,kad je izasla iz bolnice nikakvi ljekovi joj nisu prepisani osim onih za bolove.
Eto to sam htjela da vam ispricam.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 41 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 258048 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 60739 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 64572 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 49369 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 20238 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 45605 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17116 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)