REKONEKCIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 20:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Lijepo iskustvo,matica,Kako smo svi mi povezani sa tom mrežom energija,tvoje tijelo se sjetilo kako da ih sprovodi i bez posebnog otvaranja kanala na rukama. Sami su ti se otvorili. Very Happy uživaj i koristi.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
matica

Pridružio: 31 Jan 2011

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 21:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
Lijepo iskustvo,matica,Kako smo svi mi povezani sa tom mrežom energija,tvoje tijelo se sjetilo kako da ih sprovodi i bez posebnog otvaranja kanala na rukama. Sami su ti se otvorili. Very Happy uživaj i koristi.

Sad mi je lakse,dugo mi je trbalo da to s nekim podijelim. Embarassed
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
matica

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 21:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo jos nesto sto mi se desilo 18.01.ove godine.Mozda ne bih trebala ovdje to pisati ali mi stvarno treba pomoc jer ne znam sta mi se desava.

Ujutro kad sam se probudila nekakvi snovi su mi udarali u glavu i imala sam jak pritisak u grudnom kosu.Ustala sam ne obracajuci paznju na to.
Nakon nekih cetrdeset minuta iz cista mira uz tijelo mi se pocela penjati vrucina,toliko brzo se popela uz mene i udarila me u glavu,mislila sam evo ga mozdani ce da me zvekne.
Poceli su snovi da mi izlaze pred oci,osjecala sam miris snova,otresala sam glavom i to se smirilo.Nije mi bilo svejedno.Nakon sat vremena jos jaci udar opet uz kicmu i glavu,tolika vrucina da sam sve poskidala sa sebe,mozak mi nije radio,tj.radio je sta je on htio,nisam mogla da kontrolisem misli imala sam osjecaj da mi dolaze snovi od prije dvadeset godina i oni koje sam sanjala a nisam ih se sjecala.
Ne mogu to da vam opisem,imala sam osjecaj da gorim u zivoj vatri.Za taj dan sam imala 12 kako da kazem tih napada.Taj dan ja nisam upravljala sobom.Zadnji sam imala navece oko 20h taj je bio najjaci,tolika je vrucina uz mene isla da sam mislila kad udari u glavu da ce ekplodirat,opet sam skidala stvari sa sebe jer se to nije moglo vise izdrzati,suprug mi je pokusao dati vode da pijem ali sam svu vodu vratila u casu,nisam mogla da je progutam.I opet stane kao da nista nije ni bilo.Bila sam jako iscrpljena,a da,zaboravih reci,kad se ta vrucina zavrsi onda pocnem da se jezim i bude mi hladno.
E za ovo nemam pojma sta je bilo,uglavnom sutradan sam ustala kao i uvijek,mozda malo veselija.
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 22:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prema gore opisanim reakcijama ...pokrenuo ti se Kundalini i samovoljno došetao do trećeg oka pa si bila povezanija sa mrežom i crpila sječanja i informacije...Potrebno ti je uzemljenja da bi energije nesmetano prolazile kroz tebe. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
matica

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 22:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prema gore opisanim reakcijama ...pokrenuo ti se Kundalini i samovoljno došetao do trećeg oka pa si bila povezanija sa mrežom i crpila sječanja i informacije...Potrebno ti je uzemljenja da bi energije nesmetano prolazile kroz tebe. Very Happy

Kundalini Shocked

Pomagaj,kako da se uzemljim sta treba da radim.
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 22:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Imaš na moj duhovni put ..mala škola duhovnosti za početnike..i tamo imaš razne tehnike uzemljenja. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
matica

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 22:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Imaš na moj duhovni put ..mala škola duhovnosti za početnike..i tamo imaš razne tehnike uzemljenja. Very Happy

Hvala drug moj,idem da vidim Smile
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 22:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

matica ::

Ta tema više nije na Duhovnom putu,
prebačena je u Duhovne tehnike,
evo linka:

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=1153

Pored tih mentalnih tehnika koje uzemljiju,
popij i šolju toplog mleka.
Mleko zatvara energetske kanale i skoro trenutno uzemnjuje...

Matice, bitno je i da se informišeš pa da razumeš što ti se dešava. Nema razloga za strah.
matica

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 23:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

evo linka:

Matice, bitno je i da se informišeš pa da razumeš što ti se dešava. Nema razloga za strah.

Nasla sam o uzemljenju.
Radila sam ja to ljetos u sumi,onako doslo mi samo od sebe,stala sam bosim nogama na zemlju i zazmirila.Na tabanima sam osjecala toplotu zemlje mislima sam nesto vukla iz zemlje,krenuo je kao tornado,nasla sam se u njemu nesto je islo je uz mene a ja sam se ljuljala u krug i na kraju kao da se glava otvorila i nesto proslo kroz tijelo i otislo u zemlju.Ne znam zasto sam to radila.
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 02 Feb, 2011 23:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

evo linka:

Da ali nije poanta zatvorit energetske kanale nego ih učiniti uvijek protočnim..to se dobiva uzemljenjem ..Energija zemlje prolazi kroz nas i ide u svemir a energija odozgo ide kroz nas u zemlju i mi smo usklađeni i protočni. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Sagitarius

Pridružio: 03 Feb 2011

Poruka Poslao: 22 Feb, 2011 05:49 am    Naslov: Evo, moj slucaj!
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima!
Vec duze vreme posecujem ovaj sajt, kao citalac i posmatrac. Nedavno sam se registrovao, a sada pisem prvi put.
9.2. 2011. sam bio na rekonektivnom lecenju (tretmanu).
Interesanto je da sam pre vise meseci dobio link za video snimke na kojima dr Perl govori o rekonekciji. Ucinilo mi se interesantnim, ali nisam imao informaciju o postojanju prenosilaca rekonektivne energije u Srbiji, niti sam sebe video kao nekoga ko bi se izlozio takvoj energiji.
U noci 8/9.02. sam zapoceo citanje knjige "Rekonekcija". U pauzama sam citao iskustva sa ovog foruma i pronasao adresu dvoje terapeuta. Poslao sam im email-ove s pitanjima...Iste noci sam prosledio te adrese prijateljici koja ima dijagnozu: recidiv karcinoma.
Oko podneva sledeceg dana, prijateljica me pozvala i rekla da je zakazala tretmane za sebe, supruga i mene (ako zelim).
Svega 14 sati nakon odluke i jasne zelje da osetim o cemu se radi, lezao sam na terapeutskom stolu, na ledjima, sklopljenih ociju...Ocekivao sam nevoljno pokretanje ocnih jabucica ispod kapaka. Nije ih bilo. Nije bilo ni nevoljnog pokretanja prstiju. Mogao sam da kontrolisem citavo svoje telo...Nista od svih ocekivanih simptoma (za koje sam znao iz knjige) nije se dogadjalo. Onda se nevoljno podigla moja kicma i jedan od prsljenova koji nisu bili na svom mestu (posle pada pre nekoliko godina) vratio se na svoje mesto. Onda mi je zaskripalo u plucima, na mestu gde sam 26 godina ranije imao upalu pluca! Skripalo je prilikom 2-3 udisaja i prestalo. Pokusao sam da izazovem to ponovo i nije bilo moguce. Osecao sam neko vreme pritisak u predelu solarnog pleksusa, zatim i bol u predelu treceg oka, slican tupom bolu sinusa, ali ipak drugaciji. U dva navrata sam bio na ivici sna...Osecaj o vremenu nije postojao. Bracni par koji me cekao u drugoj prostoriji rekao mi je da je "moj slucaj" trajao oko sat vremena. Sto se tice mog osecaja, da su mi rekli 5 minuta ili 3 sata - poverovao bih im. Ja nisam imao orijentaciju o protoku vremena.
Sta je bilo posle?
Jos uvek analiziram. Uocavam promene u spoljasnjem svetu i promene unutra, u meni.
Izgubila se euforicnost i ushicenje koji su umeli da me obuzimaju. Nestala je zabrinutost i ocaj, nekada bliski depresiji, koji su umeli da se smenjuju sa pomenutim "plus" stanjima.
Kao da se skratila skala na kojoj bih mogao da merim svoje emotivne raspone. Usao sam u stanje bolje uravnotezenosti, mozda bolje "nastelovanosti". Nestao je strah, (a sa njim i sujeverje). Pojacala se okrenutost ka sebi, ka "unutra" u pokusaju da razumem sta se dogodilo. Um je ostajao, i jos uvek je, bespomocan da objasni. Nesto se dogodilo i jos je tu.
Razlikuje se od blagotvornosti koju sam osecao tokom meditacija, izlozenosti alfa i teta talasima i stanjima, razlikuje se od blagodati pricesca i molitve. Razlikuje se od svega s cim sam imao iskustvo da se sretnem. U svim ranijim slucajevima mogao sam sebe uporediti sa sljunkom koji zapljusne talas i privremeno supljine ispuni vodom, a zatim se ta voda povuce. Rekonektivna energija, za sada, jos je tu.
U spoljasnjem svetu, poslovi su krenuli bolje. Telefonski pozivi, susreti, sastanci, raspored poslovnih i privatnih kontakata se rasporedjuju u idealnom trenutku...
Sta se desava? Da li sam potpisao ugovor s... advokatom?
Pitao sam svog pravoslavnog vodica, duhovnika. Posle traganja po internetu, poslao mi je odgovor: "Hm, ne bih da prebrzo donosim sud i bez dovoljno informacija. Zvuci privlacno, ali deluje sarlatanski. Pitanje je koliko oni (dr Perl i rekonektivci) razlikuju duhove i od koga oni proishode."
Nisam dobio odgovor koji je glasio: da ili ne. I, divota, opet ta divna sloboda izbora Wink I dok se um tetura u zbunjenosti i trazi odgovore kroz tekstualne i video sadrzaje, kroz oprecne stavove vas sa foruma, moje Bice se raduje Licnoj rekonekciji, za koju se, ipak, opredelilo. Bez sumnje.
5.element

Poruka Poslao: 22 Feb, 2011 08:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti na ovom tekstu. Ovdje se pokazuje pravi smisao foruma. Osobno iskustvo,doživljaj i ostavljanje mogučnosti izbora bez ikakve prisile. Pozdrav,sreću i mir ti šaljem. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 22 Feb, 2011 14:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Sagitaurus.
Dobrodošao!

Interesuje me, osim radoznalosti recimo,
koji je bio tvoj osnovni motiv da odeš na tu seansu?
Ima li promjena, i kakve su kod tvoje bolesne prijateljice?
U rekonekciji, po obećanju, izlečenja su trenutna.
Je li ona izliječena?

Drago mi je da si odlučio da učestvuješ a ne samo da pratiš forum.
Nadam se da će i drugi slijediti tvoj primjer.
Hvala na izvještaju.
 Nazad na vrh »
Sagitarius

Poruka Poslao: 22 Feb, 2011 16:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav! Hvala na dobrodoslici, Petre!
Pored radoznalosti (koja poslovicno ubija macku), motiv za odlazak je bio i podrska prijateljici, koja je pokusala da se izleci i zvanicnim medicinskim terapijama, ali bez uspeha. Bolest kroz koju ona prolazi vec nekoliko godina, navela ju je da trazi dalje i dublje odgovore i resenja. Ona je prosla kroz dve terapije rekonektivnog lecenja. Vec posle druge terapije, povukao se otok nogu i drugih delova tela. Ona se psihicki oseca mnogo bolje, a ceka(mo) redovnu lekarsku kontrolu da vidi(mo) da li su se povukle patoloske promene na nekim organima. Kada o tome budem imao informaciju, iznecu je na forumu.
Moj treci razlog je proizasao iz pracenja znakova. Prosto nisam mogao da ignorisem brzinu kojom je visa inteligencija odgovorila na moju zelju da osetim o cemu se radi.
Rekao bih da je Licna rekonekcija = licna stvar. Koliko sam se informisao, dr Perl "barata" ovim energijama od 1993. Vec nekoliko godina knjiga postoji i na srpskom, a rekonektivci deluju i na nasim prostorima. Medjutim, iako su mi i ranije ove informacije bile dostupne, tek sada sam obratio paznju na njih i zainteresovao se, a uz to i tek sada se put otvorio, za mene, ka rekonekciji. Inace, godinama tragam za "informacijom plus" o sebi i zivotu.
Sagitarius

Poruka Poslao: 22 Feb, 2011 16:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti na ovom tekstu. Ovdje se pokazuje pravi smisao foruma. Osobno iskustvo,doživljaj i ostavljanje mogučnosti izbora bez ikakve prisile. Pozdrav,sreću i mir ti šaljem. Very Happy

Hvala, 5. element! Vidim, da nisu fraza lepe reci koje mi upucujes! Uz zahvalnost za njih, uzvracam pozdravom, lepim energijama i dobrim vibracijama!
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 42 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 241797 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 57728 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 60604 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 47078 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19844 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43286 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16880 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)