ARHANDJELI
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » TAROT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 14:08 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

...
Arhanđeli

ARHANĐEO ARIJEL

b]RAŠIRI SVOJA KRILA[/b]

Arhandjel Ariel: "Ne uzdržavaj se sada. Momenat je savršen i ti si spreman da se vineš."

Dodatna poruka:

"Mada se možeš osećati zastrašeno izgledom promene i mišlju o pokretanju van tvoje zone komfora, ti si spreman da poletiš visoko. Nove mogućnosti su dobrodošle, i znaj da je bezbedno da slediš svoje srce i snove. Zadrži svoj fokus na ljubavi, služenju i oduševljenju i izbegavaj one koji negativno misle ili su skeptici. Zapamti da ti inspirišeš druge sa svojom pričom o preokretanju izazova u pobede."

Rad sa Arhandjelom Arielom:

Ariel voli sva živa bića i rado im svima pomaže. Ona je majstor za manifestovanje i ona specijalno podržava one ljude koji su iscelitelji, učitelji i one koji služe. Ona je veoma sklona ekološkoj oblasti i saradjuje sa andjelima prirode da zaštiti i isceli životinje - posebno ptice, životinje i ribe koje žive blizu vode ili u vodi. Jedan način da radiš sa Ariel je da učestvuješ u ekološkom radu, koji uključuje sakupljanje otpadaka blizu jezera, reke, ili okeana; poklanjanje vremena ili novca iz ekološkog razloga;
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 14:14 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

HRABROST

Arhandjel Ariel: "Budi odvažan i zauzmi se za svoja uverenja."

Dodatna poruka:

"U ovoj situaciji, tebi je potrebno da deluješ po svojim ubedjenjima, čak i ako se drugi ne slažu. Ja te štitim od povrede, i vodim te da budeš ratnik svetlosti ispunjen ljubavlju. Kada se zauzmeš za svoja uverenja, ti si obrazac za druge. Ovo je važan oblik spiritualnog podučavanja, u kom tvoj primer daje drugima hrabrost da se zauzmu za svoje sopstvene principe."

Arielino ime znači "Lavica Boga", i ona odražava ove kvalitete, koji uključuju hrabrost, odvažnost, usredsredjenost, i elegantne pokrete. Ako opaziš slike lavova ili lavica, ovo signalizuje da je Ariel sa tobom. Pozovi je da poveća tvoje samopouzdanje i hrabrost.

Poslednji izmenio Analeta dana 18 Feb, 2009 16:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 14:25 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

PROSPERITET

Arhandjel Ariel: "Tvoje materijalne potrebe su obezbedjene kada pratiš svoju intuiciju i manifestuješ svoje snove u stvarnost."

Dodatna poruka:

"Ja obasipam izobiljem prosperiteta tebe i tvoj život, i molim te da otvoriš svoje ruke da primiš. Nešto od blaga će doći u obliku briljantnih ideja, a nešto će doći kao mogućnosti. Radićemo zajedno da ostvarimo tvoje najviše snove, i molim te da predaš sve brige meni. Bog i ja te volimo veoma mnogo, i srećni smo da ti pomognemo na ovaj način. Mi znamo da ćeš predati dobrotu drugima, isto tako."

Ariel je povezana sa Božanskom magijom, što znači trenutnu manifestaciju najviše volje. Ariel ti pomaže da privučeš bilo koju podršku, koja ti je potrebna za tvoju životnu misiju. Znaj da je normalno i "u svetlosti" da se čuda dogadjaju u ovoj areni. Arielina aura je svetlo osenčeno ružičasta, i ako ti nosiš ili držiš roza kvarc kristal, tvoje srce će se otvoriti za Arielinu veličanstvenu ljubav. Zamoli je za bilo šta što ti je potrebno, i ona će te voditi ka tome.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 14:32 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

POZDRAV SA NEBA

Arhandjel Azrael: "Tvoji voljeni na Nebu su dobro. Pusti brige, i oseti njihove blagoslove pune ljubavi."

Dodatna poruka:

"Tvoji voljeni nisu daleko; zapravo, oni su sasvim blizu. U svojim mirnim momentima, ti možeš osetiti njihovo prisustvo. Ovo su zaista istinske posete, i molim te da veruješ svojoj intuiciji. Možeš opaziti posete svojih umrlih voljenih u snovima. Znaj da su tvoji voljeni srećni, oslobodjeni sve patnje, i to isto žele i tebi. Tvoji voljeni žele da radiš sa svojim andjelima čuvarima da ti pomognu da budeš miran, zato obrati pažnju na druge znake sa Neba."

Rad sa Arhandjelom Azraelom:

Azrael je poznat kao "Andjeo Smrti", pošto je njegova primarna uloga da pomaže ljudima pri prelazu na Nebo za vreme njihove fizičke smrti. Azrael okružuje novo-pridošle duše sa svetlošću punom ljubavi da bi iskustvo učinio uzdižućim i utešnim. Azrael pomaže voljenim umrlima da naprave kontakt sa svojom brojnom familijom i prijateljima. Možeš zamoliti Azraela da ti donese poruku, ili posetu u snu, od tvojih voljenih na Nebu.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 14:36 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

SAVETNIK

Arhandjel Azrael: "Ti si prirodni savetnik, i mnogi ljudi imaju koristi od tvog savetovanja i ponovne potvrde."

Dodatna poruka:

"Tvoja životna svrha uključuje savetovanje ljudi na načine koji podižu, motivišu, daju utehu, isceljuju i inspirišu. Ti si istinski spiritualni savetnik, i ljudi nalaze da si prisan prijatelj, vredan poverenja. Proširi svoj posao savetovanja do sledećeg nivoa, jer si spreman da pomažeš većem broju ljudi. Pozovi me za vodjstvo i podršku."

Azraelovo ime znači "Onaj Kome Bog Pomaže", i on pomaže onima koji su pomagači. On je posebno zainteresovan za pomaganje savetnicima koji rade sa onima koji tuguju ili umiru. Zamoli Azraela da vodi tvoje reči i dela za vreme sesija savetovanja, i on će ti pomoći da ostaneš strpljiv i saosećajan. On takodje može da ti pomogne da započneš profesiju savetovanja i da te vodi ka školovanju, stažiranju i predivnoj praksi savetovanja.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 14:40 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

UTEHA

Arhandjel Azrael: "Ja sam sa tobom u vreme kad ti je potrebno, pomažući da se tvoje srce isceli."

Dodatna poruka:

"Čak i najsnažnija osoba doživi potresne situacije, i ne postoji sram u tome da uzimeš vremena da isceliš svoje srce. Ovo je dobro vreme da mirno razmišljaš o svojim istinskim osećanjima. Zapiši ih u privatni dnevnik, i tada me pozovi da donesem utehu tvom srcu i umu. Ja ti mogu pomoći da bolje spavaš noću, i smiriš svoj um."

Azraelova aura je predivno osenčena vanila krem: veoma svetlo žute nijanse. On okružuje osobe koje tuguju i koje umiru, sa ovom svetlošću punom ljubavi da bi im doneo utehu. Kada je Azrael u blizini, možeš videti svetlo-žuto obojeno svetlucanje kako svetli u sobi. Kristal krem-žuti kalcit je usaglašen sa Azraelovom energijom, tako da držanje ili nošenje ovog kristala može pružiti dodatnu utehu.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 14:48 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

MIR

Arhandjel Chamuel: "Mir dolazi iz pamćenja da je samo ljubav stvarna."

Dodatna poruka:

"Pogledaj ispod površine ove situacije i vidi istinu koja leži ispod: da je svako, ko je upleten, dete Boga ispunjenog ljubavlju. Fokusiranjem na ovu istinu, ti otkrivaš ponašanje i rešenja puna ljubavi. Čak i ako spoljašnje pojave mogu izgledati drugačije, imaj poverenja da je to pod nadzorom više mudrosti. Ljubav je jedina moć koja postoji, i njena svetlost osvetljava bilo šta što izgleda mračno. Zadrži nameru da tražiš primere ove svetlosti u sebi i drugima, i imaćeš više svetlosti u svom umu, srcu, mislima i životu. Ovo znanje je osnova mira."

Rad sa Arhandjelom Chamuel:

Kada želiš da se osećaš centriraniji, mirniji i tiši, pozovi Chamuela. On je arhandjel ličnog i globalnog mira. On je veoma ljubazan, pun ljubavi, ljubak i on će izazvati prijatno osećanje uzbudjenja kada radi sa tobom. Poznato je da Chamuel vidi tvoje istinske kvalitete i voli te bezuslovno.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 14:59 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

VOLJENI

Arhandjel Chamuel: "Ja ti pomažem sa tvojim duhovnim odnosom sa bliskom dušom."

Dodatna poruka:

"Ljubav je u tebi i oko tebe upravo sada. Ti ne treba da je tražiš. Radije, gajenjem misli punih ljubavi i činjenjem dela punih ljubavi, privlači i manifestuj ljubav u svim aspektima svog života. Pozovi me da vodim tvoje misli i dela, da donesu romansu u tvoj život. Razgovaraj sa mnom redovno o svom ljubavnom životu. Ja ti mogu pomoći da se zaljubiš u svoj život, i isceliš i manifestuješ čudesne odnose."

Chamuelina aura je bledo zelena kao prolećni list na jutarnjem suncu. Možeš osetiti neposredno Chamuelinu energiju punu ljubavi, ako nosiš ili imaš zeleni fluorit kristal.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 15:06 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

PROMENA KARIJERE

Arhandjel Chamuel: "Tvoja životna svrha aktivira blagoslovljenu promenu karijere."

Dodatna poruka:

"Ti si molio za pomoć za tvoju karijeru i to se sada dogadja. Ponekad se promena opaža kao stresna, pa ipak ja ti pomažem da očistiš staro iz svog života da bi napravio put za novo. Usredsredi pažnju na svoje ponavljajuće ideje, snove i vizije, pošto su oni Božanski inspirisane mape koje pokazuju pravac duž tvog željenog puta Ti možda ne vidiš ceo put (ili gde on vodi), ali svaki korak će biti osvetljavan duž puta."

Chamuelino ime znači "Ona koja vidi Boga". Njena sposobnost da vidi jasno pomaže nam da pronadjemo stvari, situacije i ljude. Ona je čuvena po pomaganju ljudima da pronadju karijeru koja najbolje odgovara njihovoj svrsi i čežnjama. Pozovi Chamuel da te o tvojoj karijeri savetuje često!
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 15:12 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

NEGOVANJE

Arhandjel Gabriel: "Kao što neguješ dete, neguj svoje sopstveno unutrašnje dete. Obe aktivnosti su važne za tebe upravo sada."

Dodatna poruka:

"Jedan razlog zašto je važno za tebe da pomogneš deci je to što takodje pomažeš svom sopstvenom unutrašnjem detetu u tom procesu. Ti podučavaš ono što treba da naučiš, zato obrati posebnu pažnju na poruke koje ti daješ deci i njihovim roditeljima. Znaj da su ove poruke za tebe, isto tako. Posveti vreme igri, smehu i budi budalast i bezbrižan. Neguj svoje unutrašnje dete sa toliko mnogo ljubavi i pažnje koliko je moguće."

Rad sa Arhandjelom Gabrielom:

Gabriela radi sa majkama i decom u toku svih faza začeća, porodjaja, usvajanja i roditeljstva. Ona pomaže odrastanje dece, isto tako. Ako tvoje srce čezne za nešto vremena za igru, pozovi Gabrielu da sve rasporedi. Ona će te voditi kako da neguješ svoje unutrašnje dete. Ako je zamoliš, Gabriela će takodje pomoći kod tvojih sopstvenih roditeljskih želja i potreba.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 15:14 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

KREATIVNO PISANJE

Arhandjel Gabriel: "Nadji vremena da zapišeš svoje misli u dnevnik, ili da napišeš članak ili knjigu."

Dodatna poruka:

"Tvoja duša čezne za kreativnim izražavanjem kroz pisanje. Ja ti mogu pomoći da isplaniraš ovu aktivnost. Poštuj bilo koji unutrašnji poriv koji te vodi ka pisanju. Pisanje može biti za tvoje sopstveno zadovoljstvo, ili može biti pročišćavajuće iskustvo samo-izražavanja u privatnom dnevniku. Kako radiš sa svojom povezanošću sa svetom pisanja, ti možeš primiti Božansko vodjstvo da pišeš članke ili knjige za objavljivanje. Pozovi me u bilo koje vreme da te vodim kroz ovaj proces."

Kao andjeoski glasnik, Gabriela voli da pomaže piscima i novinarima da predaju isceljujuće poruke. Kao trener pun ljubavi, ona će te terati da koristiš svoje vreme i energiju za pisanje. Gabriela može takodje otvoriti vrata koja dozvoljavaju objavljivanje tvojih članaka i knjiga, ako je budeš zamolio za pomoć. Najviše od svega, ona će ti pomagati da uživaš u pisanju.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 15:17 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

RUKOVODJENJE

Arhandjel Gabriel: "Za tebe je vreme da preuzmeš svoju rukovodeću moć i poziciju, i sa ljubavlju vodiš druge."

Dodatna poruka:

"Prigrli svoju moć na način pun ljubavi i koristi je za veće dobro. Ja ću voditi tvoje postupke tako da oni inspirišu i motivišu druge. Ja ću takodje zameniti bilo koju tvoju sumnju u sebe povodom tvojih kvalifikacija sa povećanom željom da služiš, pomažeš i podučavaš. Kada je tvoj fokus više na "Kako mogu da služim?", tada ti ne treba da brineš šta drugi možda misle o tebi. Fokusiraj se na svoje snage, mnoge lekcije koje si naučio, i kako je dobro osećati da si živi primer sledjenja Božanskog vodjstva."

Gabrielino ime znači "Bog je Moja Snaga", i ova izjava opisuje tebe, isto tako. Bez obzira na tvoje poreklo, ti imaš Božju snagu koja protiče kroz tebe sve vreme. Gabriela ti može pomoći da neustrašivo koristiš ovu moć. Ona će te ponovo uveriti da je za tebe bezbedno da budeš moćan, i zaštitiće te na sve načine. Gabrielina aura je bakarna, kao njena truba. Kada nosiš kristal kameni citrin, ili plemeniti metal bakar, ti se lako povezuješ sa njenom energijom.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 15:22 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

MESEČEVI CIKLUSI

Arhandjel Haniel: "Opazi kako mesec utiče na tvoju energiju i ispoljavanja i iskoristi ove cikluse."

Dodatna poruka:

"Pun mesec je savršeno vreme za otpuštanje bilo čega što si učinio, a mlad mesec je vreme za fokusiranje na manifestovanje želja i namera, a veče pre punog meseca je optimalno vreme za isceljenje i za dopunjavanje isceljujućih orudja kao što su kristali i ulja. Posveti vreme gledanju meseca i opazi kako se osećaš u odnosu na njegove cikluse. Kada otkriješ povezanost meseca sa svojom vitalnošću i raspoloženjima, ti ćeš biti više u dodiru sa svojom Božanskom magijom."

Rad sa Arhandjelom Hanielom:

Hanielina aura je plavičasto-bela, slično sjaju punog meseca. Kristal povezan sa Haniel je mesečev kamen, koji ima magičnu, negujuću energiju. Nosi, ili drži, mesečev kamen kad god želiš da se osećaš bliži Haniel. Ona će se pobrinuti za tebe sa svojom negujućom majčinskom energijom i ostvariti čuda sa svojom ljubavlju prema tebi.
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 15:25 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

STRAST

Arhandjel Haniel: "Veruj svojoj obnovljenoj strasti i sledi je u svom ljubavnom životu i karijeri."

Dodatna poruka:

"Poigravanje te sigurno može voditi do otrcanosti i depresije. Ti si molio za više sreće i za definitivni pravac. Ja sam zapalila plamen strasti u tvom srcu da te pobudi i vodi. Bezbedno je za tebe da preduzmeš rizik i slediš želju svoga srca. Zamoli me da budem tvoj partner duž tvog puta strasti, da te vodim i negujem. Kada osetiš snažnu upućenost, pored goruće strasti, obrati pažnju, pošto je ovo moj način da ti dam informaciju povodom tvog sledećeg koraka."

Hanielino ime znači "Slava Boga". Haniel ti može pomoći da odaš slavu Bogu življenjem svojih najviših potencijala. Ona će pripremiti tvoje skrivene talente i pomoći da doteraš svoje veštine. Tada, kada primeniš svoje majstorske načine na svoje istinske strasti, dogadja se Božanska magija!

Poslednji izmenio Analeta dana 18 Feb, 2009 16:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 08 Nov, 2008 15:27 pm    Naslov: ARHANDJELI
Odgovoriti sa citatom

SENZITIVNOST

Arhandjel Haniel: "Ti si ekstra-senzitivan za energije i emocije upravo sada. Poštuj sebe i svoja osećanja."

Dodatna poruka:

"Senzitivnost je predivan i moćan dar, i ne postoji takva stvar kao biti "previše senzitivan". Tvoja senzitivnost ti pomaže da znaš istinu o situacijama i ljudima, i za tebe je važno da imaš poverenja i slediš ove slutnje, intuicije i impresije. Provedi neko vreme sam u prirodi da više razviješ svoju senzitivnost. Izbegavaj grube situacije i hemikalije. Kod kuće ili na poslu, zamoli me da ti pomognem da izabereš životno-afirmišuću hranu, pića, prijatelje i aktivnosti. Znaj da je bezbedno za tebe da osećaš duboke emocije, pošto su one deo tvoje senzitivnosti. Vizualizuj nas dvoje izolovane u prekrasnoj plavičasto-beloj svetlosti. Ova svetlost rastvara sve niže energije, transformišući ih u ljubav. Ova svetlost ti takodje pomaže da razlikuješ izmedju svojih sopstvenih osećanja i onih od drugih ljudi."

Haniel nam pomaže da poštujemo naše prirodne cikluse, raspoloženja i ritmove. Ona nam pomaže da prigrlimo sve aspekte sebe, uključujući naše snage, neuspehe i senke. Pozovi je ako se ikada osećaš nesigurno ili loše po pitanju sebe. Haniel će ti pomoći da ceniš sebe i da uvidiš koliko si predivan upravo sada.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » TAROT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 1 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200580 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118389 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149820 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702523 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98929 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1412965 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1635308 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)