ARHANDJELI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » TAROT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Dec, 2008 14:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da li ste znali da su Andjeli mentalna projekcija Arhandjela ?!!!

Tako je nastala vojska Andjela na čelu sa arh. Mihajlom ( hijerarhija svetlosnih Bića ) .
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 23 Dec, 2008 23:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Andjeli

Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 24 Dec, 2008 00:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ko je onaj cikica sto lici na jodu??
On mi je rekao jednom: "pitaj sta god zelis da znas!"
i ja sam bio toliko van sebe da sam samo poslao misaoni koncept: "Da li je sve u redu?" Odgovorio je: "Da!"

To je bilo u sanjanju, ali ne u normalnom snu...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 24 Dec, 2008 15:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislis na ovoj poslednjoj slici?

Nije mu lose, jedino musko u drustvu zenskih andjela Smile
 Nazad na vrh »
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 12 Jan, 2009 04:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jesu to karte Andjela kojima podučava Dan Šercar?
 Nazad na vrh »
Ivana
Iskušenik

Pridružio: 12 Jan 2009

Poruka Poslao: 12 Jan, 2009 08:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Ali, postoji i Sariel.

Sariel ima vise alternativnih imena sa S..el: Suriel, Suriyel, Sahariel, Seriel, Sauriel.

Pored tih brojnih imena, zove se i Cyril - Ćirilo Smile

Mozes li reci nesto vise o Surielu?

Hvala i lijepi pozdrav svima!
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 12 Jan, 2009 09:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nasa draga domacica Vesna ima taj lep obicaj da pozdravi nove clanove foruma.
U njenom odsustvu, Ivana Welcome
U ovom trenutku, ja ne znam sta bih mogao jos reci o arhandjelu Surielu, a da nije napisano na Wikipediji.
Zao mi je sto sam te ostavio bez odgovora.
Pozdrav Smile
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 12 Jan, 2009 17:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ivana ::

Hvala i lijepi pozdrav svima!

Pozdrav Ivana,
i dobro nam diošla na forum !
Srce si!

.
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 13 Jan, 2009 21:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Gwydion ::
Jesu to karte Andjela kojima podučava Dan Šercar?

Za koje karte pitaš?
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 13 Jan, 2009 23:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile Analeta,

hvala ti puno na trudu i na tome sto si nas upoznala sa arhandjelima na ovim stranicama i s njihovim karakteristikama.

Uvijek naletim na novo znanje o andjelima u odredjenim epizodama zivota, tako sam naletila na andjeoske kartice, pa kasnije na knjigu Diane Cooper "Andjeli" a sada i na detalje o arhandjelima.

smatram to njihovom intervencijom, sinkronicitetom...

pozdrav
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 14 Jan, 2009 01:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti Zvončice

Nazad na vrh »
Androgin
Tragalac

Pridružio: 18 Sep 2008

Poruka Poslao: 14 Jan, 2009 11:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

Tako je nastala vojska Andjela na čelu sa arh. Mihajlom ( hijerarhija svetlosnih Bića ) .

Pozdrav Caco,

I pitanje:
Ako su Anđeli mentalna projekcija Arhanđela čija su onda mentalna projekcija Arhanđeli? Embarassed
Ovo je konacna Istina

http://www.spiritual-net.net
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 14 Jan, 2009 15:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Androgin ::

Pozdrav Caco,

I pitanje:
Ako su Anđeli mentalna projekcija Arhanđela čija su onda mentalna projekcija Arhanđeli? Embarassed

Arhandjeli nisu ničija mentalna projekcija , oni su , poput ljudi , delići samog Tvorca , Božije iskrice ...ne znam bolje da objasnim .

Biti član Hijerarhije Arhandjela , podrazumeva brojne obaveze .
Mnogi članovi Hijerahije su izabrali da budu to što jesu ( kao što i ljudi pre rodjenja sami biraju da se rode da na Zemlji , i svoje glavne životne zadatke ...) , da bi pomagali pri sprovodjenju Božijih zakona , da bi pomagali ljudima , i na taj način ujedno napredovali i oni sami .

Mnogi ljudi su u prošlim životima bili nekadašnjih članovi Hijerarhije Arhanjela , i drugih svetlosnih Bića ( u procesu inkarnacija nismo u zatvorenom krugu inkarnacija isključivo na Zemaljskoj ravni , već smo bili inkarnirani i u mnogim drugim svetovima ) .
U trenutku rodjenja , to smo sve zaboravili ( mada postoje retki pojedinci koji se sećaju nečega iz prošlih života ) , i mnogi su ljudi skloni da stavljaju na pijedastal razne ikone , svece , Arhandjele , i da im se obraćaju sa strahopoštovanjem , a u stvari treba da im se obraćamo kao sebi ravnima , što i jesmo !!!
Oduševljava me Talerman svojim astralnim druženjima sa raznim Bićima Svetlosti , i svojim često i šaljivim razgovorima sa njima - to je pravi pristup , a ne bojažljiv i servilan način , jer Univerzum uvek odgovara na naš zahtev , ako smo servilni i smatramo da smo nečega nedostojni , to ćemo i dobiti zbog poštovanja naše slobodne volje !

Arhandjeli su svojim mentalnim projekcijama stvorili Andjele koji izvršavaju razne zadatke - i koji su itekako realni , ali su ipak mentalna tvorevina , nisu delovi samog Tvorca .

Zapamtite da morate sami tražiti od Bića svetlosti zaštitu i pomoć , jeroni nemaju pravo da nam se mešaju , osim ako to sami ne zatražimo !

Androgin , pozdrav za tebe !
Androgin
Tragalac

Pridružio: 18 Sep 2008

Poruka Poslao: 16 Jan, 2009 14:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Androgin ::

Pozdrav Caco,

I pitanje:

Arhandjeli nisu ničija mentalna projekcija , oni su , poput ljudi , delići samog Tvorca , Božije iskrice ...ne znam bolje da objasnim .

Biti član Hijerarhije Arhandjela , podrazumeva brojne obaveze .
Mnogi članovi Hijerahije su izabrali da budu to što jesu ( kao što i ljudi pre rodjenja sami biraju da se rode da na Zemlji , i svoje glavne životne zadatke ...) , da bi pomagali pri sprovodjenju Božijih zakona , da bi pomagali ljudima , i na taj način ujedno napredovali i oni sami .

Mnogi ljudi su u prošlim životima bili nekadašnjih članovi Hijerarhije Arhanjela , i drugih svetlosnih Bića ( u procesu inkarnacija nismo u zatvorenom krugu inkarnacija isključivo na Zemaljskoj ravni , već smo bili inkarnirani i u mnogim drugim svetovima ) .
U trenutku rodjenja , to smo sve zaboravili ( mada postoje retki pojedinci koji se sećaju nečega iz prošlih života ) , i mnogi su ljudi skloni da stavljaju na pijedastal razne ikone , svece , Arhandjele , i da im se obraćaju sa strahopoštovanjem , a u stvari treba da im se obraćamo kao sebi ravnima , što i jesmo !!!
Oduševljava me Talerman svojim astralnim druženjima sa raznim Bićima Svetlosti , i svojim često i šaljivim razgovorima sa njima - to je pravi pristup , a ne bojažljiv i servilan način , jer Univerzum uvek odgovara na naš zahtev , ako smo servilni i smatramo da smo nečega nedostojni , to ćemo i dobiti zbog poštovanja naše slobodne volje !

Arhandjeli su svojim mentalnim projekcijama stvorili Andjele koji izvršavaju razne zadatke - i koji su itekako realni , ali su ipak mentalna tvorevina , nisu delovi samog Tvorca .

Zapamtite da morate sami tražiti od Bića svetlosti zaštitu i pomoć , jeroni nemaju pravo da nam se mešaju , osim ako to sami ne zatražimo !

Androgin , pozdrav za tebe !

Na žalost, Caco, ovo tvoje objašnjenje za mene je i dalje zbunjujuće i nedosljedno:

Moja iskustva mi govore da je SVE, ama baš SVE oduvijek i zanavijek bilo, jeste i biće DIO Tvorca. Tvorac je (iz mojih iskustava) sveprisutna svijest koja je stvorila ovo što mi svojom tananom percepcijom zovemo stvarnost.
Tako su i Arhanđeli Njegova projekcija, a oni ne mogu stvarati nešto što nije Njegov dio.
A to o traženju zaštite i pomoći mi jeste logično pošto proizilazi iz aksioma slobodne volje, a koji je opet proizašao iz igre o 'razdvojenosti'. Very Happy

Pozdravljam te,
Ovo je konacna Istina

http://www.spiritual-net.net
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Tazika
Iskušenik

Pridružio: 07 Okt 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2009 12:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
To da neko moze da se navuce na demone preko video igrica i stripova je nesto o cemu nikada do sada nisam razmisljao.
Ja stvarno ne verujem da ima u tome neke svesne zle namere jer oni koji to projektuju ni sami ne znaju sta rade.

Talermane,
bila sam na predavanju o sotonizmu, i prvo je bio prikazan američki dokumentarni film o sotonistima (sadašnjim, aktivnim i bivšim, koji su izašli iz njega) koji su zaista žrtvovali životinje, čak i svoju djecu, žena je pričala kako je namjerno na određen dan zatrudnjela sa vođom svoje grupe sotonista, dijete nisu prijavili nego su ga ritualno žrtvovali sotoni - nije da nisu znali što rade. Film je 20-ak godina star, ali već su govorili o tome kako su NAMJERNO napravljene neke video igrice koje mogu mlade ljude uvesti na vrata sotnizma i crne magije. Govorili su kako je igrica "Tamnice i zmajevi" i napravljena s tom svrhom, i da ona djecu/mlade uči točne čarolije. Također, rekli su da je istina da đavo ne može/nesmije doći ako nije pozvan, ali ako jest on dolazi, a ta kompjuterska igrica (isto kao i strip/film HI MEN, što me začudilo, to je glupost koju sam dozvolila sinu od 6 god. da gleda jer sam pomislila: koji glupi crtić, ali kad se dijete zabavlja...-a inače sam oprezna) - to su direktni pozivi. "Đavo uđe kad vidi svoj oltar u kući", rekao je predavač, a to može biti tinejđerska soba sa tim igricama i filmićima.

Talermane, ima ih koji se povode za modom i neznaju što rade, ali ima ih koji itekako znaju što i kako rade, a mnogi mladi "idu kvragu" - ponekad i doslovno, a neznaju/-mo što se to s mladima dešava.
Treba paziti.
Mene brine slijedeće: kako malom djetetu to objasniti ???
Klinci gledaju HI MENa i slične "glupe, bezvezne" crtiće, kako da ja od toga sačuvam svog? Ako mu zabranim - gledaće ih kod frendova, biti će čudak, otići će od mene u drugu krajnost... A ako mu objašnjavam, uplašiće se dijete.
Htjela sam ga nakačiti na pozitivce, ali jednostavno NEMA dječjih filmova i igrica sa anđelima, Bogom, Isusom, dapače to malo crtića s pozitivcima su dosadni i loše su nacrtani (za razliku od crtića s demonima raznih vrsta, koji su tako privlačni i ima ih tako puuunooo)

Gdje da nađem odličan crtić s pozitivcima da nakačim klinca na njega? Zna li tko od vas?
Od svih ovih ČUDESNIH BIĆA I SVETOVA crtači filmova za djecu izabrali su baš neki zli pod-svijet gdje se zli bore protiv gorih...
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » TAROT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 6 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 200512 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118367 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149799 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702150 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 98914 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1412627 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1634495 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)