Planeta Zla i KAPIJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 17:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Jeste caco da covek sve moze, ali da bi mogao mora da bude sa bogom, da sledi njegov put i znanje, da se odrekne pojedinacnih slucajeva i radi za celinu. .

Na opštu radost , ja poznajem neke ljude koji su došli do tog stadijuma da su sa Bogom ... ti ljudi rade i za opšte dobro , ali i za dobro svih pojedinaca koji im se obrate za pomoć ( besplatno im pomažu ) !!!

Jedino ti skrećem pažnju Vera , da se Božija volja ispunjava na mnogo načina... a jako je bitno pomagati ljudima , to je posebno Bogu-ugodno !!!
Ovo ti kažem , jer tu smo da jedni drugima " otvaramo oči " , jer još nismo došli do tog stadijuma da sami znamo sve !
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 17:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Možda se dobro ne razumemo. Kada čovek kaže ja pomažem, on sebi pripisuje zasluge i toko je odmah u zabludi. Drugo je kada čovek kaže, ja poznajem Put izlečenja i otvoriću ti put. Tada ne ugrozavaš ničiju slobodnu volju i ne suprostavljaš se Bogu. DAR ne bi trebao da bude posao, već ono što jeste, dar koji daruješ.
Dokle god čovek smatra da je njegov posao da se bavi drugima, on je u zabludi. Najvažniji posao je da se bavi SOBOM i svojim delima, da menja okruženje.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 17:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dokle god covek smatra da je njegov posao da se bavi drugima on je u zabludi. Naj vazniji posao je da se bavi sobom i svojim delima da menja okruzenje.

Jesi u pravu za ovo , ali posle toga dolazi zadnji stadium , a to je POMOĆ DRUGIMA . Kad čovek dodje do tog stadiuma , on je toliko duhovno razvijen , i on tada zna da sve može samo uz pomoć Boga , a može sve jer Bog mu daje moći i dozvoljava njihovo korišćenje i ostvarenje !!! Volja tog čoveka i volja Božija se tada poklapaju !!!

A ljudi koji misle da su njihove zasluge - ti ljudi nisu u dovoljnoj meri duhovno razvijeni .
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 18:02 pm    Naslov: dodatak
Odgovoriti sa citatom

Ljudi su uglavnom bolesni, zato sto HOĆE da budu bolesni. To je izbor čovečanstva ove civilizacije. Svakakve bolesti su ih spopale zbog odnosa prema sredini u kojoj žive. Umesto da jačaju strukturu GENA, oni je slabe, pa je tako polovina čovečanstva od nečega bolesna. Najvise invalida je proizvod nesreća.
Kada se dete rodi sa "nedostatkom" ili kako to zovu mentalnim poremećajem. To je nešto drugo, to je Znanje koje trebamo da istražimo, to je sudbina i put kojim će neko zbog toga ići. Određen mu je pravac, ima misiju koju treba da ispuni. Najjači imaju najteže zadatke. To su putevi koji na kraju daju Saznanje i donose lek.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 18:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kada čovek dođe do tog stadijuma, on onda sebe ne vidi kao iscelitelja, već moć Znanja daje svakome, i nije ga briga hoće li to neko znati ili ne.
Radi i koristi DAR zato što tako treba, nalazi se u službi Boga, daje a ništa ne traži, prenosi Znanja, otkriva tajne.
I TAKO SISTEM SLABI, JER TAJNA JE NJEGOVO ORUŽJE,
DA BI POJEDINCI IMALI KONTROLU NAD OSTALIMA.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 18:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera ,

u ova zadnja dva posta , za dosta stvari si u pravu .

Jesu ljudi bolesni najviše svojom krivicom , ZBOG NEZNANJA !!!
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 18:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zato sto misle da znaju, zato smo bolesni. Uvek kada nesto novo otkriju, ljudi od toga naprave biznis, kao, to je dobro, zatim pocnu da truju ljude. Tako rade sa vodom, tako rade sa prirodom, da je doslo vreme da se "Znanje" zaustavi.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 19:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tačnije rečeno , došlo je vreme da se OSVESTI ZNANJE ,

A NAUKA DA SE ODUHOVI , i da se takvo znanje upotrebi ZA DOBROBIT CELE PLANETE !!!
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 19:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jeste Caco, da se odreknemo upotrebe dosadašnjih znanja, da ih sve saberemo i krenemo novim putem, putem Stvaralacke moći Svetlosti.
U Paralelnim svetovima sam otkrila tajnu kako se to radi, i dala je besplatno na uvid ljudima.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 19:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jeste Caco, da se odreknemo upotrebe dosadasnjih znanja, da ih sve saberemo i krenemo novim putem, putem Stvaralacke moci Svetlosti....

Tako je ! A to je naša OBAVEZA I DUŽNOST ... da svi damo svoj doprinos tome , u onoj meri u kojoj može svako od nas ... Srce si!

A tebi Vera , hvala što radiš na tome , i što deliš s nama svoja saznanja !
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 20:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tako vas i dozivljavam, dok boravim ovde na forumu, pomažete mi da razumem zemaljske priče ali i zablude.
Ja se držim svoga puta. DAR je da se dariva.
Plan mi je mnogo širi i neobičan za shvatanja ljudi. Sve sam dala u javnost i to ljudima koji mogu da razumeju delove. Računam na lopove, jer ja nemam para da trošim na reklamu. Meni nije važno sto ce neko drugi da priča priču, i okiti se parama. Meni je je vazno da narod dobije Znanje.
Budućnost znam.
Mape će zvati, Verine mape. A kada budete koristili putovanja Svetlecim loptama,
tunelima i Linijama života brzinom misli, zvaćete ih Veda (Verin Dar).
Zaštitila sam Znanja koja delim samo iz jednog razloga -
da mu se zna poreklo i zemlja porekla.
Istinu će čuvati oni koji ZNAJU.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 20:53 pm    Naslov: Matriks
Odgovoriti sa citatom

Evo sada sam procitala da je 69 pomenuo zivot u Matriksu, imala sam nameru da vam ispricam sta je Matriks.
Planeta zemlja, moze se reci da je jos u Matriksu ali izlazi iz njega. Matriks je u punim zamahu u nižem nivou od našeg.
Mi stvaramo Matriks, odnosno igramo IGRICE. To bukvalno znači da kada se igramo elektronima, fotonima, mi našu volju prenosimo na njih, upravljamo njima.
Paralelni svetovi su identični samo su različite veličine. Zavisi od igrača kakav je, i da li će grupa sa kojom se igra preživeti ili ne. To su radili i nama Bogovi sa Olimpa, to rade i sada ali ne svima, jer Viši nivo je unapredio Znanja i prestao da se igra, mada još ima budala.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 21:32 pm    Naslov: da dodam
Odgovoriti sa citatom

Zaboravila sam da napišem, a važno je.
U Matriksu ne mora da se igra.
Na svim nivoima života, čovek ima najveći dar od Boga, Slobodnu volju,
koju uvek može da koristi.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 22:07 pm    Naslov: Re: da dodam
Odgovoriti sa citatom

Na svim nivoima zivota covek ima najveci dar od Boga, slobodnu volju, koju uvek moze da koristi.

Da bi se vraćao prema Bogu ... a izgleda da jedino kroz ljudskolika bića ON osjeti i spoznaje SEBE ... od dna, kraja ... Pa nazad prema početku, odakle je sve i počelo.

Pa kako si ti meni Vera ?
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 30 Nov, 2008 22:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poljubac, videla sam da si stigao. Ovo sto si napisao je tacno pa da ne komentarisem. Inače sam dobro. Bila sam dosta uzbuđena zbog Zena, sada sam se malo stišala. Ispričaću sutra čudesne puteve nebeske, za ljudski razum nedokučive.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 2 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40599 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42384 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34105 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30282 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35320 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42754 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11262 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)