Vivation...ex Rebirthing
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 01 Sep, 2009 12:00 pm    Naslov: Vivation...ex Rebirthing
Odgovoriti sa citatom

What Is Vivation
VIVATION: THE SKILL OF HAPPINESS

By Paul Hughes

“Wow! I didn't know it was possible to feel this good!,” said a client the other day after a Vivation session. This article briefly explains what Vivation is.

Orginated by Jim Leonard, Vivation is the skill of experiencing the core feeling process within your body that is the true source of human happiness. Vivation is something you learn to do for yourself to produce the physiological changes necessary for expanding joy, peace and wellbeing in your life. In my 25 years of experience I have yet to find a process more powerful in consistently transforming a persons suffering into peace, love and pure bliss. Based on the ancient sciences of kriya yoga, meditation and modern breathwork, Vivation is a gentle, loving and powerful way to permanently heal any kind of negative emotion, trauma or experience. Vivation is powerful because it helps you quickly and pleasurably resolve even the most difficult feelings imaginable.

Vivation works directly at the feeling level in your body. These feelings are your most direct access to the present moment and the infinite varieties of bliss available there. The way to tap into this infinite source is learning how to experience the feelings in your body more openly and honestly. Everyone knows how to do this to some extent, but the real skill is knowing how to do it all the time in the face of all of your emotions in the most efficient and pleasurable way possible. There have been many methods past and present for helping people attain true happiness and spirtual enlightenment. But ultimately it comes down to just five elementary skills. These skills are the Five Elements of Vivation:

Circular Breathing
Complete Relaxation
Awareness in Detail
Integration Into Ecstasy
Do Whatever You Do: Willingness Is Enough
Mastering Vivation means knowing how to apply these elements towards maximizing your enjoyment of the total human experience of life. This is not something you learn from a book anymore than trying to fly a plane just by reading about it. Like any powerful skill it requires direct experience from someone who is already highly trained in the process. Our mission at Vivation International is to help you learn Vivation as soon as you can so you can start experiencing the benefits of it right away. We offer Vivation in three different formats. No matter which one you chose you will gain the experience necessary for using Vivation for the rest of your life:

The 7 Basic Lessons – 3 day intensive for those on a budget.
Vivation Couples Training – 4 day training for learning Vivation and building intimacy.
The Vivation Mastery Training – a 5 to 7 day training for those seeking the most in depth experience possible.
If you would like to sign up for one of these trainings or to get more information on Vivation, contact us on our toll-free number, or use the simple form below.
http://www.vivation.com/index.htm
link
Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 07 Sep, 2009 14:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da li ima zainteresovanih za individualne sessione i grupne radionice vivationa...!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Pitija
Hodočasnik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 07 Sep, 2009 19:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ima... Rolling Eyes
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 07 Sep, 2009 19:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Još kad bi svi razumeli o čemu se radi...
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 07 Sep, 2009 20:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To će nama VakanTanka da objasni pješke Very Happy
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 07 Sep, 2009 21:33 pm    Naslov: Vivation-Kako uzivati u potpunosti u svom zivotu
Odgovoriti sa citatom

Vivation je jednostavna tehnika samousavrsavanja,koju mozete nauciti,da biste je upraznjavali.Ona ponovo sjedinjuje um sa telom,tako da stalno obnavlja vase iskustvo da je zivot blagosloven izazov.
Vivation nije terapija,religija,psihologija,medicina,hipnoza ili ma sta sto podrazumeva udruzivanje i nije zamena za bilo koju od tih stvari.
Vivation je savremeni,holisticki samopomazuci metod,koji uspesno koriste milioni ljudi sirom sveta.On koristi precizno definisanu,cudesnu tehniku disanja da bi coveku dao duboko pozitivnu i podrobnu svesnost o sopstvenom umu,telu i emocijama.Omogucava duhu i telu da se nezno rekonstruise tako sto znatno povecava individualnu srecu,efikasnost i dobro zdravlje.U osnovi Vivation je otprilike prepustanje onome sto je tako u covekovom iskustvu,a izvan toga on je otprilike zahvalnost za cudo postojanja.Koreni vivationa su u krya jogi....
Toliko za pocetak...Pozivam sve zainteresovane koji zele da organizuju radionice vivationa da mi se jave sa pp radi dogovora...
Dvogodisnju obuku u organizaciji Drustva za psihofizicku rekreaciju zajecar sam zavrsio 1987/88 kod mr.Judith Coilingnon,psihoterapeuta i Direktora Holistic Rebirthing instituta iz Londona...Vivation praktikujem 22 godine....
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Sep, 2009 10:13 am    Naslov: vivation
Odgovoriti sa citatom

Hvala na pojašnjenu!
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 10 Sep, 2009 18:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Danas sam skenirao celu knjigu Vivation,Kako uzivati u potpunosti u svom zivotu i svakom ko zeli mogu je poslati na e mail adresu....zipovanu....
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 13:48 pm    Naslov: Radionica,sessioni i healing meditacija
Odgovoriti sa citatom

Ovog vikenda cu biti u Beogradu i raditi individualne sessije vivationa....za radionicu jos nisam siguran,ali bi zeleo da jedno popodne besplatno napravim prezentaciju tehnike kroz predavanje i razgovor,zajednicku meditaciju i mozda uradimo jedan session,ukoliko ima zainteresovanih i ukoliko se pojavi prostorija...Svako je dobrodosao...Ljubav,harmonija i mir u dusi,najiskrenije
elendil Vakan Tanka
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 17:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vakan Tanka ::
Danas sam skenirao celu knjigu Vivation,Kako uzivati u potpunosti u svom zivotu i svakom ko zeli mogu je poslati na e mail adresu....zipovanu....

Vakane, bilo bi mi drago da mi posaljes tu knjigu, ako ponuda jos uvijek vrijedi...Tek sam sada pročitala taj post.

pozdrav,

zvoncica.pan@gmail.com
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 18:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Takodje- veoma zahvalan! Very Happy Very Happy

Jasonrgnt@yahoo.com
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 29 Sep, 2009 21:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rado, ali ja ne uspeavam taj fajl da zipujem, knjiga je slikana foto apararom, nije tekst u wordu, niti je skenirana...ali doneću je na disku ili fleški, pa je možete iskopirati...poneću i knjigu, pa se može kopirati....
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 24 Nov, 2010 08:15 am    Naslov: U ocekivanju Seminara u Banja Luci....
Odgovoriti sa citatom

Citav zivot pojedinaca nije nista drugo do proces radjanja samoga sebe.I zaista,trebalo bi da smo u potpunosti rodjeni kada umiremo.Mada je to tragicna sudbina vecine pojedinaca,da umiru pre nego sto su rodjeni.
Erich Fromm

Rebirthing je tehnika disanja,laka za ucenje i veoma efikasna po tome sta se njenom praksom postizePostoje tri reci koje objasnjavaju ovu tehniku to su SVESNO,POVEZANO,DISANJE.
Rebirthing je nastao sredinom sedamdesetih u Americi.Njegov pokretac je Leonard Orr.Danas je poznat u citavom razvijenom svetu.Cilj Rebirthinga je da se osoba ocisti,revitalizuje,na svim nivoima/fizickom,mentalnom,emocionalnom,duhovnom i socijalnom i da zivi ispunjen zivot pun harmonije i razumevanja.Rebirthing se moze raditi grupno ili pojedinacno.Kod individualnog rada prvih desetak sessiona treba raditi u prisustvu obucenog rebirthera,a kasnije se moze nastaviti sa samostalnim radom.Rebirthing se radi tako sto se klijent nalazi u lezecem polozaju i pre pocetka disanje,se dovede u stanje potpune opustenosti.Disanje se odvija na usta i uglavnom gornjim delom grudnog kosa.Udisaj i izdisaj su povezani i nema pauze izmedju njih.Udisaj je obicno kraci i snazniji,dok je izdisaj prirodan i opusten.Disanje traje oko sat vremena ili nesto duze.Tokom tog perioda u svest se ukljucuje razlicit materijal iz njegovog nesvesnog.U prisustvu obucenog rebirthera,koji ga usmerava i vodi tokom ovog procesa i na kraju mu pomaze da integrise svoje iskustvo iz sessiona i odgovori na njegova pitanja,citav postupak tece lako i bezbedno.
Voditelj seminara je Dragan Pelovic,49 godina rebirther iz Zajecara.Dvogodisnju obuku za profesionalne rebirthere je zavrsio 1987/88 u Splitu,kod psihotearpeuta.magistra Judith Collingnon,direktora Holistickog Instituta za Rebirthing.Prakticnim radom na polju samousavrsavanja se bavi preko 25 godina,eksperimentisuci sa mnogim tehnikama,ali uvek dosledan Kodeksu profesionalnih rebirthera.Razveden je i otac dvoje dece.
Dragi Zeljko,ovo je optprilike dovoljno za osnovnu informaciju za Uvodni seminar.Sto se tice strukture seminara ja imam samo okvirni plan rada,sto ne znaci da je nepromenljiv,a opet sledeci energiju grupe.Naime, seminar bi poceo nekog petka u 17h,sa vezbama upoznavanja i povezivanja,zatim sa dijadnom vezbom u vezi duhovnog razvoja i zatim sa projekcijom filma Charkovskog o Aqvaterapiji...to bi bilo prvo vece.Sutradan bismo zapoceli izmedju 8 i 9h,vezbama pozvezivanja i jutarnjom meditacijom od 45 min.Predavanja bih sveo na minimum,a seminar bi usmerio samo ka prakticnom radu.A i taj minimum zahteva uputstva kako raditi tehniku,session rebirthinga i shering,i feedback.Takodje,jedan dobar deo seminara bih posvetio tehnikama afirmacija i kako one kreiraju nasu realnost.Obad dana bismo uradili po session rebirthinga,a popodne treceg dana u nedelju bismo uradili meditaciju povezivanja i u skladu sa grupnom energijom bih svima dao instrukcije sta i kako dalje,i seminar bi zavrsili nekom meditacijom,i pesmom...
Na tebi prijatelju moj, ostaje da pre svega nadjes prostoriju i pregovaras o ceni za istu.Zatim,da obavestis ljude i stavis oglas gde god je to moguce.Cena bi bila,kako smo se dogovorili oko 40 evra,a bilo bi pozeljno da bude destak ucesnika,ali ne zelim da seminara ogranicavam ciframa,nije mi to na umu.Svaka dusa je dobrodosla,i uveko mozemo da pregovaramo i da se dogovorimo.Ko god ima pitanja za mene licno uvek sam mu na raspolaganju na br.tel 064 16 435 16 kao i na mailu dragan.1961@hotmail.com , stari mail mi je blokiran i nije u opticaju vise.Za seminar je potrebno poneti podmetac i vrecu ukoliko toga vec nema u prostorijama u kojima boravimo.Za projekciju filma i pustanje muzike ce posluziti moj lap top,mada ne bi bilo lose da imamo neki cd player za muziku.Sto se tice termina prebrzo je prvi vikend oktobra,i ja predlazem da to bude od petka 22.og oktobra,do nedelje 24.tog oktobra...Kazem to je moj predlog,jer iskustvo mi govori da od objvljivanja termina seminara treba da postoji vremenski period od nekih mesec ipo,da bi ljudi mogli da odluce,pripreme se i isplaniraju svoje vreme,a i finansije...Eto,Ogledalo belo,prijatelju i brate moj...nadam se da sam ti sve informacije,a neophodne za seminar pruzio...sve sto te zanima slobodno pitaj,a i svako ko je na bilo koji nacin zainteresovan za seminar.Zelim ti puno ljubavi u dusi,Svetlost,mir i harmoniju u srcu,In lackesh....
Dragan
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka UČENJE VATRE 18 dadaji 22621 01 Maj, 2011 08:59 am
rosemary Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 118191 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 57467 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je to na pomolu veliko "razbijanje tabua" 3 Marija 3958 11 Nov, 2010 22:40 pm
alex radovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - LJUDSKA AURA - dr sci. Ljubiša Stojanović 27 drugar 21185 06 Jan, 2010 13:14 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ANASTAZIJA 87 jasna 37560 04 Jan, 2010 01:13 am
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Transformacija u 4. denzitet 0 Vakan Tanka 2163 03 Dec, 2008 16:53 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)