MMS - Čudotvorni mineralni dodatak
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ALTERNATIVNE METODE, NARODNA MEDICINA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
CaneBianco

Pridružio: 04 Jun 2009

Poruka Poslao: 24 Jun, 2009 16:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uh, ne znam, to što taj tip Alen radi, meni je sve to malo preekstremno. Doduše, jedno je kad te krajnja muka natera na radikalne poteze a drugo kad sprovodiš kure čišćenja kao profilaksu.

Meni bi dobro došla jedna generalka, da poteram svo đubre napolje, ali se dvoumim između MMS-a, srebrne vode i APP-a (od koga mi se utroba okrenula pri samoj pomisli na celu civilizaciju jednoćelijskih organizama, crva,glista i ko zna čega koja vrlo lepo živi u nama).

Sa mirisom hlora nemam nikakav problem, naprotiv, volim ga (ima nas nastranih koji se "radimo" Domestosom ) ali jednostavno ne razumem kako hlor ,koji je bojni otrov, u krvi oslobađa kiseonik koji zatim ubija patogene anaerobne organizme? Zar nema i dobroćudnih anaerobnih organizama? Kako onda i njih ne pobije?
Možda ja sad stvarno lupetaram, ali kao što rekoh, oskudna znanja iz prirodnih nauka čuda čine...

Možda onda ipak APP? Nekako više poverenja imam u Majku Prirodu... Samo još da prevaziđem gadjenje i skontam kako da nabavim to trokomponentno čudo u Beogradu.. Zna li neko možda?

"Aparati su zgodne igračkice koje su potrebne radi dojma kod pacijenta..jer mnogi više vjeruju kad ih držiš na struji 20 min..pa je tretman gotov..a oni imaju pozitivnu reakciju..nego kad ih tretira Božanska energija preko mene..pa ja to lagano zakamufliram u neki aparatić..od njih dobijem suglasnost i želju za izlječenjem..uključim anđele..savjetnike..tetu..i rezultati su izvrsni..pri tome ih oprezno navodim na razmišljanje o uzroku i posljedicama i shvaćanje potrebe za mijenjanjem načina života koji je doveo do bolesti.. "

Bezbroj puta do sad me je zapanjila ljudska nepoverljivost ali i fascinacija džidžabidžama koje blinkaju,pište i vibriraju pa je možda takav pristup i najbolji, 5.element. Samo ne mogu da shvatim zašto je ljudima lakše da poveruju u bezgrešno začeće nego da svako od nas može provoditi Božansku energiju i tako lečiti sebe i druge? Mi ljudi smo stvarno presmešna vrsta...
A i kad pogledaš na kraju rezultat, nije važno šta ga je izlečilo aparat,ti ili Bog, bitno da je bolest isceljena Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 24 Jun, 2009 16:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..ja stižem u Beograd 26. ako želiš mogu ti kupiti u Zagrebu komplet pa ti donesem.--Nađi na netu Bio Rama..onio drže pa vidi koliko je ..
( 5.element )
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 24 Jun, 2009 17:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Admin nam je preselio konverzaciju o APP-u tu, kao posebnu temu.

Zosim kaže da se može uzimati pelin i u mljevenom obliku, dakle, ne mora u kapima, kao i klinčić, čiji se jede cvijet, tri prije hrane...

Znači, može i tako?

Zosime?

-mljeveni pelin 1-3 male žlice
-3 cvjeta karanfilića, klinčića, prije jela
-ulje crnog oraha ..... koliko kapi? moraju li biti u kapsuli?
 Nazad na vrh »
CaneBianco

Pridružio: 04 Jun 2009

Poruka Poslao: 24 Jun, 2009 17:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
..ja stižem u Beograd 26. ako želiš mogu ti kupiti u Zagrebu komplet pa ti donesem.--Nađi na netu Bio Rama..onio drže pa vidi koliko je ..

BioRamin sajt je prava mala ajurvedska riznica!!! Ovo je s.j.a.j.n.o...
Najlepše hvala na dobroj volji ali ja nažalost za dva i po sata odoh iz BG malo u prirodu da napunim baterije... Ne znam kad ću se vratiti.

Možda ne bi bilo loše da odvojim neki vikend i odem do ZG jer mi se BioRama čini vrednom obilaska . Mislim da ću priuštiti sebi pregled pa ću krenuti i sa spiskom za kupovinu:)
enivej, još jednom VELIKO HVALA na dobroj volji Very Happy
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 24 Jun, 2009 20:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Admin nam je preselio konverzaciju o APP-u tu, kao posebnu temu.

Zosim kaže da se može uzimati pelin i u mljevenom obliku, dakle, ne mora u kapima, kao i klinčić, čiji se jede cvijet, tri prije hrane...

Znači, može i tako?

Zosime?

-mljeveni pelin 1-3 male žlice
-3 cvjeta karanfilića, klinčića, prije jela
-ulje crnog oraha ..... koliko kapi? moraju li biti u kapsuli?

Zvončice..nema šanse da progutaš dvije žličice pelina..ni u tekućini ni nasuho..
Crni orah može i zeleni..se radi tinktura..možeš i sama .
tvoja baka je možda stavljala zelene orehe.kad imaju debelu zelenu drugu koru.pritom ih malo nagnječivši (u šećer..pa na sunce..pa rakija..i za tri tjedna imaš orahovaču koja je služila za želučane tegobe i opijanja al je ubijala i određene vrste nametnika)..pa je močila pelin u rakiji..za drugu vrstu..

Dakle za tinkturu oraha namočiš nagnjčene zelene orahe u medicinski alkohol..ostaviš 21 dan u mračnoj prohladnoj prostoriji..i tinktura je gotova..pije se na kapi u vodi..

Upotrebljava se Ulje klinčiča jer je ono koncentrat a to ti nije karanfil..već ono što se stavlja u vino dok se kuha..dugo oko cm..smeđe..sa kapicom pri vrhu..pa bi to trebala samljeti u prah i popiti a i to pliva na svakoj tekućini i ostaje po ustima i grlu..i VJERUJ mi to NE ŽELIŠ probati..

Ovo se da kupiti -komplet i preko neta..proguglaj malo.

Biorama..biovega..biljne drogerije..travari..
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Extreme_Life

Pridružio: 01 Mar 2009

Poruka Poslao: 26 Jun, 2009 12:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uticaj mms-a na rak... Nadam se da znate svi engleski. Clanak je jako objektivan i realan.
http://www.alternative-cancer-care.com/The_Cancer_Personality.html
 Nazad na vrh »
Petra
Tragalac

Pridružio: 07 Dec 2008

Poruka Poslao: 30 Jul, 2009 07:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zanima me, da li MMS deluje kod reumatoidnog artritisa.
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 16 Avg, 2009 21:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Deluje dosta efikasno, jer se otapaju naslage koje su se godinama hvatale oko zglobova...
Deluje i jabukovo sirce...
Probaj i jedno i drugo, verovatno ce nesto da ti pomogne...
Petra
Tragalac

Pridružio: 07 Dec 2008

Poruka Poslao: 17 Avg, 2009 09:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zahvaljujem na odgovoru, nisam znala da jabukovo sirće pomaže u tim bolestima, pozdrav
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 10 Sep, 2009 13:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pita jedan moj ortak...
Zna li neko da li moze u Srbiji da se nabavi APP,
mislim taj komplet crni orah, pelin...
Jazz08
Iskušenik

Pridružio: 19 Avg 2008

Poruka Poslao: 14 Sep, 2009 23:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
DAJBOG
Poruka Poslao: 10 Sep, 2009 13:25 pm Naslov:
Pita jedan moj ortak...
Zna li neko da li moze u Srbiji da se nabavi APP,
mislim taj komplet crni orah, pelin...

Apoteka: http://www.abramelin.rs/etericna_ulja.htm

prodaje ulje karanfilića.Ove jeseni počeće i kapsuliranje pelina a tinktura se može naći na crniorah@yahoo.com
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 15 Sep, 2009 14:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala na odgovoru,
nadam se da ce mu koristiti...
Cujemo se nas dvojica uskoro nadam se... Laughing
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 07 Nov, 2009 21:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo da podsetim, ljudi navalili na MMS kao da ih samo on moze spasti od ovih gripova...
U principu posto je bezopasan, a unistava sve viruse i bakterije, mozda i moze...
he, he , he... Laughing Laughing
 Nazad na vrh »
3.1415926535...
Iskušenik

Pridružio: 06 Nov 2009

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 15:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zna li netko efikasan način anuliranja mirisa (da ne kažem smrada) klora iz predmetne mješavine, jer mi je nepodnošljivo piti samo s vodom.
Naime, već sam odradio jedan cijeli tretman, koji mi nije donio rezultate (ili ih ja nisam primjetio), pri čemu sam uglavnom koristio MMS sa nekakvim mješanim Fructalovim sokom bez dodanog vitamina C i sokom od grejpa, također bez dodanog vitamina C, jer isti poništava djelovanje MMS-a.
U 2. postu na ovoj temi, forumaš predlaže ili citira da se konzumacija vrši nakon jela, te ako se vrši prije jela da se koristi uz kiseli voćni sok, poput naranče i limuna.
Moje mišljenje (a i Alanovo) da su najjači efekti ako se uzima na prazan želudac, jer pri određenoj količini MMS-a, prije će se pojaviti Herxheimerova reakcija, nego pri istoj količini uzetoj nakon obroka. Ja sam, inače, konzumirao MMS nakon obroka, baš zbog tog problema. Koliko me služi sjećanje, mislim da je Humble izričito napomenuo da se MMS ne konzumira sa sokom od naranče i limuna, te općenito agrumima, jer se poništava djelovanje MMS. On preporučuje sok od svježe iscjeđene jabuke, bez dodanog vitamina C, koji se manje-više dodaje u sve kupovne sokove, kao konzervans.
Moguće da su sokovi koje sam ja koristio prilikom uzimanja MMS-a poništavali djelovanje istog, pa otuda izostanak rezultata.
Pa eto, ovaj post je, ustvari, potraga za preporukom kupovnog soka koji bi anulirao smrad (neću reći miris!) klora, a ne bi poništio djelovanje MMS-a,... jer sam lijen da sam pravim sok od jabuke Embarassed ...a nisam ni siguran da se klor neće osjetiti pri takvoj smjesi...
Ili da jednostavno prijeđem na koloidno srebro, pa vuk sit, ovce na broju Smile
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 20:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I meni je odvratan miris a i okus ,kasnije kad popijem pa mi unutra udari u nos.Malo se umanji ako se mješa s vodom nekih 15 sec,a koliko pročitah u knjizi Humble preporuča da se kao baza koristi svježi sok od limuna cca jedna čajna žličica i još jedna kad se doda voda.Ja koristim i sok od jabuke bez konzervansa,prirodni kupoljen u trgovinama zdrave
hrane a sad prodaje i Getro od 5 litara u kartonu sa pipom od nekog privatnog proizvođača i cijena je vrlo povoljna nekih 30 kuna 5 lit.

I mene zanima kako su drugi riješili smrad a što se tiče upotrebe Humble preporuča nakon jela jer je tad želučana kiselina jača pa se lakše podnosi.Probala natašte i dobila grčeve kao da ću roditi.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ALTERNATIVNE METODE, NARODNA MEDICINA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 8 od 10

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30323 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90622 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42472 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30354 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35405 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42833 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25665 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)