MMS - Čudotvorni mineralni dodatak
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ALTERNATIVNE METODE, NARODNA MEDICINA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 20:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moj sin isto ne podnosi samo MMs.
Ja mu ga dajem tako sto ga sipam u neki caj.
Najcesce onda skoro ni ne primeti da ga je popio.
ZAto preporucujem, probajte sa nekim cajem koji je blago aromatican. Time cete ponistiti taj ukus.
Uzgred receno meni se bas svidja taj ukus.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
3.1415926535...
Iskušenik

Pridružio: 06 Nov 2009

Poruka Poslao: 10 Nov, 2009 08:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čini se kao dobra ideja. Probat ću, pa javim rezultate.
Do 6 kapi je podnošljivo i s vodom, međutim ja sam išao do 15, a tu malošta pomaže...
 Nazad na vrh »
agnes
Na duhovnom putu

Pridružio: 18 Okt 2009

Poruka Poslao: 14 Jan, 2010 04:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

moja sestricina je obolela od multiplex skleroze.zna li neko kako joj pomoci?mms?nesto drugo?sta?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Maj, 2010 00:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.

Interesantno je da je u najnovijoj sesiji Kasiopejskih transkripti, MMS pomenut u negativnom kontekstu :

Nedelja, 25.04.2010.
(Odlomak )

(L) Dobro, danas sam otkazala naše putovanje u Amsterdam ( Nexus konferencija ). Da li je to bila optimalna reakcija na njihovu iznenadnu objavu da taj Jim Humble odjednom predaje tamo, i za kojeg zbilja mislim da prodaje "zmijsko ulje" ( MMS, mineralni čudesni dodatak )?
O: Da.
P: (L) U redu. Moj pogled na čitavu stvar je ta da je njegova prisutnost, za početak, bila uvreda ( Nexus zajednici ). Ali ono što je meni gnjusnije od toga je činjenica da nisu željeli pozvati Richard Dolan-a, a dali smo im do znanja da je i on zainteresiran doći tamo. Rekli su da nemaju više termina za predavanja, pa su jednostavno odbili pozvati ga. Onda, u posljednji čas, umetnu tog Jim Humble-a umjesto njega. Meni se čini da to znači da su imali plan. (Ark) Naravno, imali su plan staviti te u zamku. (L) Da li je tako? Da li je tamo skovana neka vrsta plana?
O: Možda ne skroz svjesno s njihove strane, ali, da.
P: (Burma Jones) Plan za kojeg organizatori Nexusa nisu znali, ali su ga Humble-ovi rukovoditelji podvalili. (L) Ili netko drugi. (Rabelais) Tko su rukovoditelji Jim Humble-a?
O: Takva vrsta stvari radi kroz nekoliko nivoa poricanja ( u strukturama moći ). Zbog toga, nekoliko takozvanih cointelpro agenata su shvatili da su napravili pakt sa "vragom".
P: (Perceval) Da li je njihova motivacija bila da ga pozovu radi financija?
P: (Perceval) Shvatili su kako bi mogli prodati puno njegovih stvari. (Ailén) Još uvijek to zvuči sumnjivo, zbog njegovog kreiranja te njegove religije. Od kud mu ta ideja?
O: Sjećaš li se zašto ste obustavili svoju pretplatu na taj magazin?
P: (L) Pa da, zbog toga što su postali ništa više nego ono što bi mogli smatrati kao cointelpro. Bilo je to kao da su nekako izmijenili čitav svoj karakter. Otkazala sam pretplatu dok smo još živjeli u Floridi, i to je bilo prije 8 ili 9 godina. I od tada nisam se zanimala za ništa što su radili poslije toga. Dakle, pitao si nešto u vezi religije? (Ailén) Pa da, od kuda im je došla ta ideja?
O: Humble-om se "barata" sa izvjesnog nivoa. Mogli bi reći da je on više u ligi sa Vincent Bridges-om i njegovom sortom ljudi.
P: (L) Dakle, rekli ste da je Vinnie bio poput "iznenadnog skakača", patološke prirode. Da li se to odnosi i na Jim Humble-a?
P: (L) Dakle, to znači da je on jedan tip psihopate?
P: (Rabelais) Postoji li ikakvo medicinsko djelovanje ako se uzima MMS?
O: Ne. Opasan je ako se uzima pretjerano.
P: (Rabelais) Postoji li neki razlog što je taj MMS toliko popularan, s obzirom na kontrolu ljudi, poput monoatomskog zlata, ili da li on samo uništava njihovu psihu?
O: Jednostavno uništavanje i na kraju uzrokuje bolesti.

P: (Ark) Postoji li neka opasnost ako ovo objavimo, hoće li nas Humble tužiti i tražiti milione dolara?
O: Koga će tužiti? 6. denzitet?
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 05 Maj, 2010 07:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da zanimljivo ,ali me zanima kako Humble zarađuje kad je na net stavio recept za izradu MMS-a pa ga svako sam može napraviti.
Osobno imam jako dobre rezultate sa MMS-om i upotrebljavam ga po potrebi.

Vesna ako negdje piše i nešto o monoatomskom zlatu...tu su ga spomenuli u nekom kontekstu koji ne mogu shvatiti..molim te stavi.

Hvala ... Smile
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Maj, 2010 13:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::

Vesna ako negdje piše i nešto o monoatomskom zlatu...tu su ga spomenuli u nekom kontekstu koji ne mogu shvatiti..molim te stavi.
Hvala ... Smile

Evo sestro, imaš ovde za početak, između ostalog, i šta kažu Kasiopejci o monoatomskom zlatu,
dok ne nađem još više na nekim sesijama, ne mogu odmah da se setim u kojim sam pročitala.
http://www.atlantidaforum.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=315
Topli pozdrav !
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 05 Maj, 2010 15:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Link

TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 01 Jun, 2010 19:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo da obavestim drustvo da je od pre nedelju dana cena MMS-a u Srbiji pala na samo 1300din.
A uskoro po toj ceni ide i veliko porodicno pakovanje od 100 ml, koje cela porodica moze da koristi nekih godinu i vise dana...
Ako je neko zainteresovan da i dalje rusimo FARMACEUTSKU INDUSTRIJU, slobodno moze da mi se javi...
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 02 Jun, 2010 12:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Od 3.000 na 1.300din
BRAVO Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
ensar.a

Pridružio: 05 Jun 2010

Poruka Poslao: 06 Jun, 2010 17:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poštovani MMS + AKTIVATOR možete pronaći i naručiti na sledećem web-u:
www.hshs-ensar.blogspot.com

[align=center]
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 06 Jun, 2010 18:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ensar.a ::
Poštovani MMS + AKTIVATOR možete pronaći i naručiti na sledećem web-u:
www.hshs-ensar.blogspot.com

[align=center]

Još jedna stranica koja nema ime ni adresu proizvođača kao ni potrebne dozvole za proizvodnju i prodaju a ti si se registrirao na forum saqmo da izreklamiraš sebe. Twisted Evil
( 5.element )
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 06 Jun, 2010 20:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo linka za esotheriju imaju oni mms samo jos limun fali ;)
cena je 15e za 100ml, steta sto ne daju 5 litara za sto dinara ali ajde sta ces .. kada nemamo vezu u vodovodu a i da imamo taj bi hteo da krade pare xP

http://www.esotheria.com/knjizare/293
angelioforos

Pridružio: 04 Avg 2010

Poruka Poslao: 05 Avg, 2010 05:56 am    Naslov: MMS I HEPATITIS B
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Svima,

Da li je neko koristio MMS za tretiranje Hepatitisa B ( ili C). Voleo bih da razmenim iskustvo koriscenja MMS-a, a i interesuje me da li je neko proveravao broj replikacija virusa nakon tretmana sa MMS?

Unapred zahvalan

Angelioforos
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
5.element

Poruka Poslao: 17 Avg, 2010 14:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kao jedan od urednika ove rubrike osiječam obavezu da postavim ovo pismo koje sam danas dobila.
Osobno mislim da "nekom"smeta jeftin i vrlo učinkovit pripravak koji se može doma napraviti i da je ovo dio kampanje za uništavanje svega alternativnog na čemu farmaceutska industrija ne može zarađivati. naravno ovo je Moje Osobno mišljenje a Vi sami donesite svoje mišljenje i svoju odluku u vezi korištenja MMS-a. Pisala sam Jimu Humbleu da čujem i od njega što on misli i kad dobijem odgovor postavit ću ga. ..

evo dopis koji sam dobila...
URGENT: MMS Product Recall Notice

Dear Customer,

You are receiving this email because our records indicate you may have purchased a product called "MMS" from our company at some time in the past.

Following discussion with FDA officials, Project GreenLife is effecting an immediate voluntary recall of its sodium chlorite solution product labeled "MMS Professional - Miracle Mineral Solution - Premium Water Purification Drops".

Questions and answers on voluntary recall of Project GreenLife's sodium chlorite product:

Q. What products are affected by this recall?

A. Sodium chlorite solution, labeled as "MMS Professional - Miracle Mineral Solution - Premium Water Purification Drops" distributed by PGL International, LLC. This product comes in a 4 oz green plastic bottle. This recall is for all lot numbers.

Q. Why was this product recalled?

A. PGL International, LLC is initiating this voluntary recall because of safety concerns raised by the U.S. Food and Drug Administration in regards to chlorine dioxide. As a precautionary measure, the company is recalling all sodium chlorite product, effective August 13, 2010.

Q. What should I do if I resell or have ever resold this product?

A. Quit selling this product and inform anyone you have sold this product to in the past by sending them a copy of this recall communication.

Q. What should I do if I have some of this product?

A. The FDA recommends that consumers stop using this product. Further distribution or use of any remaining product should cease immediately. If you have any unused product, you may seal the container and return it to the address provided below. Shipping account information will be provided upon request. PGL will work with all customers to make them whole.

If you have any questions or comments, please email recall@projectgreenlife.com.

PGL International, LLC
2533 N Carson St Ste 1991
Carson City, NV 89706
www.projectgreenlife.com
TOLL FREE PHONE: 888.349.9428
( 5.element )
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 17 Avg, 2010 14:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ocigledno su podmiceni i hoce da kradu pare.
Naravno, nece moci da povuku MMS sa trzista koji drugi prave kao ni aktivni kiseonik, zeolit a ni Sunce naravno.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ALTERNATIVNE METODE, NARODNA MEDICINA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 9 od 10

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30279 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89965 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42380 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30278 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35314 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42750 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)