THETA ISCELJIVANJE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 27 Okt, 2009 14:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Brate Miodrage, sa zakašnjenjem ti odgovaram na tvoj savet. Kažeš mi mazi kozu a ja neznam koju kad ih imam 5 ?
Ovo je bila dobra šala naravno, ali u svakom slučaju hvala ti na dobrom savetu. Srebrna voda mi je zaista pomogla dosta, ali sam koristio, ne apotekarku od 5 ppm već od 60 ppm koju pravi moj drugar u Bg i koja zaista radi mnogo jače nego ova od princeze Jelsavete.
Pozdrav svima
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 28 Okt, 2009 15:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Grishka ::
Brate Miodrage, sa zakašnjenjem ti odgovaram na tvoj savet. Kažeš mi mazi kozu a ja neznam koju kad ih imam 5 ?
Ovo je bila dobra šala naravno, ali u svakom slučaju hvala ti na dobrom savetu. Srebrna voda mi je zaista pomogla dosta, ali sam koristio, ne apotekarku od 5 ppm već od 60 ppm koju pravi moj drugar u Bg i koja zaista radi mnogo jače nego ova od princeze Jelsavete.
Pozdrav svima

Dobro je da znas za vodu,jer sam ti dao podatak u slucaju da ne znas za srebrnu vodu.I ja koristim svoju srebrnu vodu.

A za kozu..onu prvu... ti je izuzetno isceljujuce NEVENOVO ULJE ili krema......kao i MUMIO BALZAM.....isto u apoteci ili zdravoj hrani.Kao i kupka sa morskom solju.

Poozzz......
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 28 Okt, 2009 17:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I ja sam zainteresovana za srebrnu vodu .Gde mogu da je kupim /porucim /.Pronasla sam neki oglas i porucila ali mi jos nisu poslali . Izgleda da i nece ,posto je proslo vec dosta dugo od kada sam to porucila .U mom gradu nema da se kupi.

Hvala !

Pozdrav ! Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Solare
Tragalac

Pridružio: 14 Apr 2009

Poruka Poslao: 28 Okt, 2009 20:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Saro,
srebrne vode ima u svakoj bolje snabdevenoj apoteci.Najbolja je (kažu) Ekosolar.Mi u kući je koristimo,ali meni se čini da to nije to ,na osnovu opisa ljudi na Galaksiji i ovde.Učinak je mnogo manji.Možda je problem procenat srebra,koji Griška pominje?
Izvinjavam se što idem off-topic,da li neko od vas što pravite u kućnoj radinosti ima 0,5l -litru,da proda ?
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 28 Okt, 2009 20:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Primjetio sam da se to sa ,,srebrnim" pojavljuje u poslednjoj godini u više potrošačkih industrija. Odjednom se ,,otkriće" eksploatiše na svim nivoima. Možda je stvarno dobro a možda samo medijski napumpano kao i mnogo toga do sada.
Jeste da su bogataši uvijek koristili srebrno posuđe Very Happy
Ipak, kada još uvijek većina čovječanstva ne uviđa prevaru mlječne industrije i sl. lako će progutati nešto ovako egzotično...
 Nazad na vrh »
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 28 Okt, 2009 21:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znači, srebro je antibiotik leči mnoge probleme,naši preci su jeli srebrnim priborom a imali su mogućnost imati i zlatni ali srebro je kažu lekovitije, ja sam uvideo da deluje, kod nekih kožnih problema u roku od sat vremena, za dezinfekciju rana trenutno, udarna doza je pet puta po jedan dl i tako prva tri dana kod težih problema. Ja koristim ovu od 60 ppm i sve ovo se odnosi na nju. Ovaj drugar je pravi i prodaje po 1000 din litar. Jedan ppm je milion čestica na jedan ml vode.
Pozdrav
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 28 Okt, 2009 22:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Zmolila bih sve učesnike teme da svoje postove vezane za Srebrnu vodu (Koloidno srebro)
iskopiraju na odgovarajuću temu, ovde -
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=326
a ja ću ih naknadno obrisati ovde.
Hvala vam, i pozdrav svima !
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 03:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Viannina tehnika manifestacije

1. Odite gore , u 7. nivo ( opisala sam tehniku na prethodnoj stranici )

2. Povežite se s Izvorom i izgovorite zapoved da se odigra manifestacija/životna promena : "Oče , Majko , Bože , Stvoritelju Svega Što Jeste , zapoveđeno je ( imenuj manifestaciju ) . Hvala Ti . Učinjeno je , učinjeno je , učinjeno je . "

3. Zamislite svoj život kao ogroman mehur od sapunice i sebe kao diva čije se ruke protežu od Kreativne energije ( od 7.nivoa Postojanja Svega Što Jeste ) dole do mehura , uzburkujući život/tok/energiju kako bi se stvorila promena . ( ja obično zamislim kako se držim sa obe ruke taj mehur , u njemu vizuališem sliku želje , i promućkam , protresem taj mehur . A može se i zamisliti kako se rukom meša energija u mehuru , kružnim pokretima ) .
( Kada zamislite mehur od sapunice i sebe kao diva , bitno je da izvedete vizuelno da taj mehur napunite sa biserno belom plavičastom energijom 7.nivoa , dovucite jedan krak božanske energije do mehura i napunite ga ) .

4. Kad završite proces , kao zvezda svesti krenite sa 7. nivoa ka dole . Uz put zamislite kako se ispirate u čisto beloj svetlosti/energiji . Ja tada doživim kao da me zaista poliva voda Very Happy svetlosna .

5. Uđite u svoje telo sa zvezdom svesti kroz Krunsku čakru , i uzemljite se na ranije opisan način , pa uradite energetski odmak .

Edit . Pre nego što krenete sa manifestovanjem , proučite prvo par važnih napomena koje sam dala na prethodnoj stranici :

Aleksandra-Caca ::
Pre nego što objasnim postupak MANIFESTOVANJA , par napomena :

Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 10 Nov, 2009 03:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

POSTUPAK ZA DOSTIZANJE THETA STANJA SVESTI I 7. NIVOA POSTOJANJA SVEGA ŠTO JESTE - metoda 2 , po Vianni

Udobno se smestite na stolicu ili na kauču i duboko udahnite .
Zamislite da postajete jedno sa stolicom ( ili krevetom ) na molekularnom nivou .
Vaši molekuli i molekuli stolice se međusobno mešaju .
Vi se ne protežete , već se povezujete s molekulima , postajući jedno .
Sada zamislite zamislite da ste na molekularnom nivou deo svega u prostoriji u kojoj se nalazite .
Širite se napolje i postajete jedno sa spoljašnjim svetom .
Zamislite da postajete deo države u kojoj živite .
Zamislite da ste deo čitave planete , povezujući se s kopnom i morem , sa svakim živim bićem , svakom nacijom na ovoj planeti , sve dok vi i Zemlja ne postanete jedno te isto .
Zamislite da ste vi i svemir jedno te isto .
Zamislite da ste deo svih sjajnih belih svetala .
Zamislite da ste deo supstance nalik želatinu .
Na kraju zamislite da ste deo svetlucavog bisernog plavo-belog Svetla , koje je Sedmi nivo postojanja .
Postanite jedno s tim svetlucavim plavičasto belim Svetlom .
Udahnite duboko i otvorite oči . Dobro došli u Sedmi nivo postojanja Svega Što Jeste .
Vidite ! Vi niste odvojeni , vi ste deo Boga .
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 11 Nov, 2009 02:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.

Ovde možete skinuti mp3-e : vođene meditacije do Theta stanja svesti i iz tog stanja svesti dve metode Theta manifestovanja , i četiri mp3-a sa vođenim aktivacijama DNK :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=59368#59368

Srce si! GOOD LUCK! Srce si!

Ps. pre nego što krenete sa aktivacijama DNK uz pomoć ovih mp3 traka , bilo bi dobro da pročitate knjigu "DNK aktivacija" - već sam pominjala tu knjigu , okačila sam je na Atlantidi :
http://www.atlantidaforum.com//forum/viewtopic.php?f=19&t=17&sid=39b49203acde5637dd2d53f9d46c8e03&start=10
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 11 Nov, 2009 21:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice ::
Primjetio sam da se to sa ,,srebrnim" pojavljuje u poslednjoj godini u više potrošačkih industrija. Odjednom se ,,otkriće" eksploatiše na svim nivoima. Možda je stvarno dobro a možda samo medijski napumpano kao i mnogo toga do sada.
Jeste da su bogataši uvijek koristili srebrno posuđe Very Happy
Ipak, kada još uvijek većina čovječanstva ne uviđa prevaru mlječne industrije i sl. lako će progutati nešto ovako egzotično...
O kakvoj se to prevari mlecne industrije radi.
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 11 Nov, 2009 23:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mliječna industrija je sama po sebi isforsirana industrija prevare.
Da bih sada to obrazložio i dokazao trebalo bi da napišem više stranica,
što me mrzi ,iskreno,
i opet ne bi doprlo do mnogih jer su to ukorijenjene navike i uvjerenja.
Ovako mogu samo na ovo malo svoga autoriteta da napišem
da osim jogurta i to u malim količinama, svi ostali industriski mliječni proizvodi
organizmu nanose više štete nego koristi.
Posebno odraslima.
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 11 Nov, 2009 23:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pošto mi malo hladno djeluje predhodni post ipak ću još nešto dodati...
Svi odrasli sisari mogu svariti sve proteine u mlijeku, samo od svoje vrste.
Nesvareni određeni proteini, ako se mlijeko unosi u povećanim količinama, direktno su odgovorni za nastajanje niza tumora, u početnoj fazi uglavnom ,,dobroćudnih".
Djeca kao i ostali mladunci imaju veću mogućnost ,,obrade" ali se to vremenom smanjuje. Naravno ne govorim o malim količinama, osim mliječnih proizvoda koja su obradom u čvrstom stanju koji su i u malim količinama jako nezdravi.
Hemisjka obrada pojedinih mliječnih proizvoda dodatno otežava svarljivost...
Pošto ne volim teorije zavjera napomenuću da umjerene količine nisu alarmantne,
ali s obzirom na paletu proizvoda i rasprostranjenost mliječne industrije, kao i savjete o ,,zdravlju iz mlijeka" začas se to nakupi...
Eksploatacija je neograničena i zato je to velika i profitabilna industrija, ali u ishrani skoro nepotrebna...
 Nazad na vrh »
ONA
Napredni tragalac

Pridružio: 25 Jul 2009

Poruka Poslao: 15 Nov, 2009 12:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja bih da se zahvalim Caci na detaljnom opisivanju theta tehnika. Videh da ima dosta onih koji kriju nauceno kao zmija noge, zbog jednog ili drugog (staro jakih i opravdanih) razloga. Hvala na nesebicnosti, Caco Smile
herc
 Nazad na vrh »
3.1415926535...
Iskušenik

Pridružio: 06 Nov 2009

Poruka Poslao: 30 Nov, 2009 16:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Oprostite na oftopiku... Aleksandro-Caco, možeš li mi dati link na tekst u kojem si pisala o vježbi/vježbama vizualizacije i onoj metodi Zorana iz Zemuna.... ne mogu naći preko "search-a", a htio bih to isprobati.... a čak nije ni oftopic, jer mi treba za Theta-u... Hvala ti. Učinjeno je, učinjeno je, učinjeno je. Smile
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeci
Strana 10 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30284 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33165 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90032 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29774 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42395 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34117 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42761 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)