ELOHIM
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
jimiboy
Tragalac

Pridružio: 12 Avg 2008

Poruka Poslao: 17 Dec, 2008 15:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ENEMOON

Razumijem te. Niti jedno stivo ne smije se olako prihvacati dokle li ljudska dusa ne shvati sustinu teme. Sve sto god citas pokusaj intelegentno razluciti o cemu je rijec, duhovno analizirati kolik oje to moguce.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 17 Dec, 2008 15:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jimiboy ::
ENEMOON

Razumijem te. Niti jedno stivo ne smije se olako prihvacati dokle li ljudska dusa ne shvati sustinu teme. Sve sto god citas pokusaj intelegentno razluciti o cemu je rijec, duhovno analizirati kolik oje to moguce.

O tome i pricam,dok sam je citao,imao sam utisak da vredja moju inteligenciju.A za sebe bas ne mislim da sam retard.
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 17 Dec, 2008 15:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U tom trenutku vrata su se otvorila i ja sam ušao u drugu sobu sličnu onoj u kojojsam ostavio svoju odeću, ali koja je bila dugačka i ličila je malo na hodnik. Duž hodnika bila su svetla različitih boja ispod kojih sam prolazio jedno za drugim. Tada mi glas reče da ako pratim obojenu strelicu na podu, stići ću u drugu prostoriju gde me čeka kupatilo.
U sledećoj prostoriji zaista sam pronašao kadu, koja je bila u nivou sa podom. Voda u kadi je bila mlaka, baš kao što treba i diskretno namirisana. Onda se začu glas koji mi reče da obavim svoje fiziološke potrebe, što sam i uradio. Posle toga mi je rečeno da popijem sadržaj čaše koja se nalazila na maloj polici pored metalnog zida. Bila je to bela
prijatna tečnost sa ukusom badema i vrlo hladna. Nakon toga mi je bila ponuđena neka vrsta pidžame, koja je bila vrlo meka kao da je od svile. Bila je bele boje, vrlo prilepijena uz telo i nalazila se na drugoj polici. Najzad otvorila su se jedna vrata i ja sam se ponovo našao sa vodičem. Bio je u pratnji dvojice ljudi sličnih njemu, samo različitih crta lica ali
isto tako ljubaznih. Pridružio sam im se u ogromnom holu gde je sve bilo zadivljujuće. Hol je imao nekoliko nivoa i prečnik od oko100 metara. Bio je u celosti prekriven potpuno providnom kupolom, tako providnom da se u prvom trenutku nije mogla uočiti. Hiljade zvezda videlo se na mračnom nebu, a u holu je bilo svetlo kao da je dan zahvaljujući blagoj svetlosti koja je delovala vrlo prirodno. Pod je bio prekriven krznima i čupavim tepisima očaravajućih i zapanjujućih boja. Svuda okolo su se nalazila najdivnija umetnička dela, sve lepše od lepšeg, neka sa animiranim promenljivim bojama. Malo dalje se nalazilo svetlo crveno i plavo bilje, tako lepo kao egzotične ribe, ali je bilo nekoliko metara visoko. Muzika iz
pozadine se sastojala od zvuka sličnog zvuku organe i muzičkoj testeri uz povremene zvukove horova i basova, proizvodeći čudesne vibracije.
Ta muzika je uticale da se cveće njiše i povija prema ritmu i menja boju prema stilu nota.

Svaki put kad bi neko govorio, muzika bi postajala tiša, tako da smo mogli jedan drugog da čujemo bez teškoća i bez podizanja glasa. Vazduh je bio namirisan hiljadama raznih mirisa, koji su se takođe menjali u zavisnosti od muzike i mesta na kojem smo se nalazili. Prostor je bio podeljen na desetak ćoškova, odvojenih u različite nivoe, svaki sa
svojim karakteristikama. Potočić je vijugao kroz sredinu svega toga.
Tada moj vodič, prema kome su se oba njegova prijatelja odnosila sa poštovanjem i obzirom mi reče: "Sledite me. Smestimo se udobno, pošto imam puno stvari da vam kažem."Pratio sam ga do nekoliko fotelja i sofa načinjenih od vrlo mekog crnog krzna, gde smo sva četvorica seli. Onda moj vodič reče: "Preneću vam danas drugu 'poruku', koja će upotpuniti onu koju sam vam dao decembra 1973. godine. Nemate ništa čime bi napravili beleške, ali ne brinite, sve što ću vam reći ostaće urezano u vaše sećanje, jer mi ovde imamo izvesnu tehniku koja će vam omogućiti da zapamtite sve što budete čuli. Pre svega, želimo da vam čestitamo za sve što ste uradili u protekle dve godine a istovremeno da vas upozorimo da će drugi deo misije biti još teži. Nikada ne budite obeshrabren, jer ćete biti nagrađeni za svoj trud, bilo šta da se od sada dogodi. Za početak moramo ispraviti pasus iz prve 'poruke', koju ste pogrešno prepisali a koji se odnosi na eventualnu našu intervenciju da uništimo čovečanstvo. Mora biti naglašeno da mi nećemo intervenisati. Čovečanstvo sada dolazi do tačke preokreta u svojoj istoriji i njegova budućnost zavisi samo od njega samog. Ako može da kontroliše svoju agresivnost prema samom sebi i prema svojoj životnoj sredini, onda će dostići 'zlatno doba' međuplanetarne civilizacije, u opštoj sreći i procvatu. U protivnom, ako preovlada nasilje, čovečanstvo će samo sebe uništiti, direktno ili indirektno. Nijedan naučni ni tehnički problem nije nesavladiv za ljudski genije, dok god on vlada. Neko kome nedostaje pameti, može ugroziti svetski mir, baš kao što genije može doneti sreću. Što pre uspostavite geniokratiju, time ćete pre ukloniti opasnost od kataklizme, koju mogu izazvati ljudi koji nisu previše pametni. U slučaju kataklizme koja može uništiti čovečanstvo, jedino će vaši sledbenici biti spaseni. Oni će ponovo naseliti opustošenu zemlju kada sva opasnost bude rasterana, kao što se već dogodilo u Nojevo vreme."
-------------------------------------------------------------------------------------
BUDIZAM
"Budizam objašnjava da u vreme smrti 'duša' umrle osobe mora biti dovoljno budna, da bi pobegla brojnim đavolima, inače će biti reinkarnirana i ponovo će se pojaviti u ciklusu. Ako uspe da pobegne tim poznatim đavolima, neće se vratiti u ciklus ponovo i dostići će stanje blaženstva kroz buđenje. U stvari ovo je veoma dobar opis, ali se ne primeni uopšte na individuu, nego na čitavo čovečanstvo, svaki put kada je čovečanstvo u situaciji da bira, mora se odupreti da se ponovo ne vrati u ciklus. Ovi đavoli predstavljaju agresivnost protiv ljudskih bića ili
protiv prirode u kojoj živimo, a stanje blaženstva postignuto buđenjem, je 'zlatno doba' civilizacija gde je nauka u službi ljudi, 'raj na zemlji', gde će i slepi progledati a gluvi će moći da čuju zahvaljujući nauci. Ako čovečanstvo ne bude dovoljno svesno ovih 'đavola' ono će ponovo zapasti u ciklus 'reinkarnacije', gde mora ponovo početi od početka, od primitivnog stanja i polako napredovati ka sve razvijenijem društvu, u neprijateljskom svetu sa svim onim patnjama koje taj napredak prate.
Eto zašto se znak svastike, koji označava ciklus nalazi u našem simbolu kao i u brojnim drevnim knjigama. To je izbor između raja koji se dostiže miroljubivom primenom nauke i pakla koji će čovečanstvo vratiti na nivo primitivnosti, gde će ono biti podčinjeno prirodi, umesto da njom vlada i da je koristi. Na neki način ovo je prirodna selekcija na nivou kosmosa, za vrste koje mogu napustiti svoju planetu. Samo ona čovečanstva koja savršeno kontrolišu svoju agresivnost će dostići taj nivo. Ostali će sami sebe uništiti čim im nauka i tehnika dozvole da izumeju oružja koja će im to omogućiti. Eto zbog čega se mi ne plašimo onih koji dolaze od bilo kuda, da uspostave kontakte sa nama. Hiljade kontakata potvrđuje ovo pravilo univerzuma: ljudi koji su u stanju da putuju van svog planetarnog sistema su uvek miroljubivi. Kada otkrijemo izvore energije dovoljno moćne da nam omoguće putovanje van našeg sunčevog sistema, to takođe znači da smo u stanju da izgradimo ofanzivna oružja sa snagom nepovratnih razaranja. Ako u ovom trenutku savršeno ne ovladamo svojom agresivnošću, uništićemo sami sebe što će nas vratiti unazad u ciklus napredovanja-
razaranja.

Ovo znači da su oni koji putuju van sučevog sistema morali ovladati svojom agresivnošću i izbegli iz tog ciklusa. Vaš region na zemljinom globusu, Francuska, je na pravom putu da svojim pokušajem izgradi Evropu a koja bi trebala biti prva država koja će ukinuti vojsku. Na taj
način bi postala primer celom svetu. Francuska profesionalna vojska bi onda postavila temelje evropske vojske, namenjene za održavanje mira i eventualno potpomogne i postane svetska mirovna snaga. Umesto da bude čuvar rata, vojska bi tada postala čuvar mira, što je ime koje zaslužuje više poštovanja. Neophodno je da važne države ukažu na pravi put drugima da ih slede, a susedne države Francuske neće je napasti ako bi ona ukinula obavezno služenje vojnog roka, a svoju profesionalnu vojsku bi stavila u službu Evrope, koju pokušava da izgradi.
Nasuprot tome ovo bi brzo nateralo i ostale države da slede isti put koji je vaša država izabrala. Kada jednom evropska vojska bude ujedinjena, to bi se dogodilo i sa ekonomijom, koja bi stvorila jedinstvenu valutu.
Tada bi isti proces mogao biti primenjen u čitavom svetu i još da dodam, ono što vam je rečeno u prvoj 'poruci', jedan svetski jezik postao bi obavezan u svakoj školi na zemlji. Ako ijedna država treba da pokaže put, to treba da bude Francuska. Kroz propovedanje o 'snagama za odvraćanje', gomilamo oružje za naše sopstveno uništenje. Pošto svaka država želi da odvrati druge (retko znajući koga), nezgodnom akcijom
se može rizikovati transformacija ovih 'snaga odvraćanja' u snage za intervenciju, što može biti fatalno za čitav svet. Čovečanstvo posmatra budućnost kroz ono što se dogodilo u prošlosti. Ovo je pogrešno. Prošlosti se treba rugati, sadašnjost se treba graditi za budućnost umesto što
gradimo sadašnjost na prošlosti. Morate shvatiti da ljudi sada razvijenih država su pre samo trideset godina još bili primitivni. Vi tek sada izlazite iz primitivnosti.

A postoje milioni ljudi na zemlji, koji su još primitivni i nisu u stanju da vide nešto na nebu a da to ne povežu sa božanskom manifestacijom. Takođe znate da su deističke religije još vrlo jake u svim manje ekonomski razvijenim zemljama. Ne smete ceniti ljude prema njihovoj starosti već prema njihovoj inteligenciji, ali istovremeno morate obezbediti starim ljudima pristojan život. Naši davnašnji preci ne
treba da budu poštovani već ih treba gledati kao primer siromašnih, ograničenih, primitivnih ljudi koji nisu bili u stanju da se otvore univerzumu i da prenesu dosta vrednih stvari sa generacije na generaciju."

NI BOG NI DUŠA

"Što je društvo primitivnije deističke religije više cvetaju. Ovo iskoriste posetioci sa drugih planeta, za koje je to jedini mirovni način da posete one svetove koji još nisu u stanju da savladaju svoju agresivnost.
Ako vi dostignete takav nivo gde ćete vi biti razvijeni posetioci primitivnih svetova, bićete prisiljeni da i vi koristite takav sistem koji je u suštini vrlo zabavan jer će vas smatrati bogovima. U stvari, ovo je vrlo jednostavno jer primitivnim ljudima sve što dolazi sa neba, mora da je božansko. Naravno moraćete malo da preterujete da bi vas poštovali i prijateljski primili, što ih nimalo neće povrediti. Mi još uvek nastavljamo da se
pojavljujemo na zemlji da vidimo da li to još uvek funkcioniše i kakvo je reagovanje javnosti, vlasti i štampe. Ovim se često zabavljamo. Kao što sam vam već objasnio u prvoj 'poruci', boga nema a očigledno ni duše. Posle smrti je ništa, ukoliko nauka ne interveniše. Kao što vi znate, moguće je ponovo stvoriti mrtav organizam od jedne od njegovih ćelija koja sadrži fizičku i intelektualnu šemu tog bića od koga je ona deo. Dokazano je da u momentu smrti živi organizam izgubi nekoliko
grama težine. U stvari to je samo energija koju živa stvorenja poseduju i koja se oslobađa u trenutku smrti. Već znate da energija kao i materija, ima težinu. Takođe znate da smo otkrili da postoji organizovan inteligentan oblik života u beskonačno malom prostoru, zasigurno, potpuno razvijen kao što smo mi, mogu se uporediti sa nama i mi smo to dokazali. Nadalje smo otkrili da su zvezde i planete atomi ogromnog stvorenja, koje sigurno sa radoznalošću posmatraju druge zvezde. Vrlo je verovatno da ljudi koji žive u beskrajno malim nivoima, beskrajno velike osobe i njemu sličnih, su poznavali periode kada su verovali u nematerijalnog 'Boga'.

Morate razumeti da je sve u svemu. U ovom momentu u jednom atomu vaše ruke,milion svetova se rađa i nestaje, verujući ili ne u boga i dušu. Dok milenijumi prolaze,ogromno biće čije sunce je jedan atom, imalo je samo toliko vremena da načini jedan korak. Vreme je u stvari obrnuto proporcionalno masi, ili bolje rečeno nivou oblike života. Ali sve je u univerzumu živo i u harmoniji sa beskonačno velikim i beskonačno malim. Zemlja je živa kao i sve ostale planete i za ljude koji su kao plesni je teško da to primete zbog vremenske zadrške i zbog ogromne razlike u masi, koja vam ne dozvoljava da zapazite njeno pulsiranje. Jedno od naših crvenih krvnih ćelija ili još bolje, jedan atom našeg tela, ne bi mogao da zamisli da on formira zajedno sa drugima živo biće.
Konačno, bilo šta da se dogodi svim individuama, univerzalna ravnoteža ostaje konstantna, ali ako mi želimo da na našem nivou budemo srećni, moramo živeti u harmoniji sa beskonačno velikim, beskonačno malim i sa svojom braćom ljudima. Nema argumenta koji ima cilj da podrži postojanje bilo kakvog boga ili duše što može opstati, ako se uzme u obzir beskonačnost univerzuma. Nemože postojati nebo ni na jednom mestu zato što je univerzum beskonačan i nemože imati centar. Pored toga, kao što sam već ranije objasnio, ne može biti nikakve komunikacije između beskonačno velike jedinke i univerzuma beskonačno malih jedinki, zbog njihove velike razlike u masi, koja stvara veliku razliku u toku odgovarajućeg vremena. Na kraju, ako možemo zamisliti 'besmrtnu dušu' koja napušta telo u trenutku smrti, što je vrlo poetski i dosta naivna slika stvorena u glavama primitivnih ljudi, ne možemo zamisliti mesto gde bi ona otišla jer je univerzum beskrajan.

Količina energije koja napušta telo u trenutku smrti rasipa se bez određenog pravca gubeći sav identitet i utapa se u sve postojeće energije okolnog vazduha. U ćelijama bića koje je upravo umrlo, identitet je ugraviran u materiju koja je organizovana prema planu koji je određen od muških i žensih gena, formirajući prvu ćeliju prilikom začeća.
Obzirom na poreklo života na zemlji, neki ljudi bi mogli reći: 'vaše objašnjenje ne menja stvar jer ne možete reći šta je bilo na samom početku'. To je glupo pitanje koje dokazuje da osoba koja ga postavlja nije svesna beskonačnosti koja postoji u vremenu kao i u prostoru. Nema ni početka niti kraja materije, pošto 'ništa nije izgubljeno, ništa stvoreno, sve se transformiše' kao što ste sigurno već čuli. Samo se oblik materije može promeniti prema željama onih koji su dostigli naučni nivo koji im dopušta da ovo ostvare.
-------------------------------------------------------------------------------------
Isto to važi i za beskonačne nivoe života, što je predstavljeno u drugom delu našeg amblema: zvezda Davidova sačinjena od dva upletena trougla, što znači, 'što je iznad je kao ono što je ispod'. Sa svastikom, koja označava da je sve ciklično, u sredini šestokrake zvezde imate naš amblem, koji sadrži svu mudrost sveta. Takođe možete pronaći ta dva
simbola zajedno u drevnim knjigama kao što su Bardo Todol ili tibetanska knjiga mrtvih i u mnogim drugim. Evidentno je da je veoma teško za 'konačan' ljudski mozak da bude svestan beskonačnosti, što objašnjava potrebu da se univerzum ograniči u vremenu i prostoru,
verujući u jednog ili više bogova koji se mogu smatrati odgovornim za sve. U stvari, oni koji ne mogu dostići dovoljno visok nivo čovečanstva da shvate univerzum, uz teškoće prihvataju pojam beskonačnosti, što ne čini čovečanstvo ni po čemu izuzetnim, već jednostavno stavlja ljude u određeno vreme i na određeno mesto ovog beskonačnog univerzuma.
Očito je da ljudi više vole stvari koje su dobro definisane, lepo uramljene,
ograničene na neki način, prema slici njihovog mozga. Oni koji se pitaju da li je moguć život na drugim planetama su najbolji primer ograničenih umova. Vrlo nam se dopalo poređenje koje ste napravili za vreme jednog od svojih predavanja sa žabama na dnu njihovog jezerca, koje su se pitale, ima li života u drugim jezercima."

RAJ NA ZEMLJI
"Vi biste vrlo skoro mogli živeti u pravom zemaljskom raju samo ako tehnologiju koju imate, stavite u službu za dobrobit ljudi, umesto da služi nasilju, vojsci i ličnom profitu nekolicine. Nauka i tehnologija mogu u potpunosti osloboditi čovečanstvo, ne samo od brige od gladi u svetu, već i od obaveze da radi, da bi živelo. Zahvaljujući automatizaciji, mašine
mogu sasvim lako obavljati svakodnevne poslove. Već u nekim modernim fabrikama, samo jedna osoba je potrebna sada da nadgleda
kompjuter, koji naređuje i izvodi sve operacije na traci za proizvodnju automobila. Za taj posao je ne tako davno bilo potrebno nekoliko stotina radnika. U budućnosti će čak i ta jedna osoba biti nepotrebna. Sindikati radnika nisu zbog ovoga srećni jer fabrikama treba sve manje i manje ljudi, a sve više i više radnika postaje višak. To nije normalno. Ove
fantastične mašine, koje rade umesto pet stotina ljudi treba da omoguće da tih pet stotina ljudi živi, a ne da rade da bi jedna osoba postala bogata: njihov gazda. Ni jedna osoba ne treba da radi za drugu, niti za bilo koga da bi dobila platu. Mašine lako mogu da obave sve zadatke i sve poslove, omogućujući ljudima da se posvete jedinoj stvari radi koje su stvoreni: da razmišljaju, stvaraju i da se usavršavaju. To se događa na
našoj planeti. Vaša deca se ne smeju više vaspitavati prema starim pravilima: rad-porodica-domovina, već nasuprot, po sledećim: razvoj-sloboda-univerzalno bratstvo. 'Rad' nije svetinja kada je motivisan samo potrebom da se zaradi tek dovoljno da bi se živelo teškim životom, čak je strašno ponižavajuće sebe prodavati da bi se moglo jesti, radeći posao koji bi jednostavne mašine mogle uraditi. Izmišljeni ideal 'porodice' nikada nije bio ništa drugo već način podržavanja ropstva, u prošlosti kao i sada, da ljudi što više rade.
Konačno, 'domovina' je jedan dodatni način stvaranja takmičenja među ljudima svakoga dana, da ih dovede željno očekivanom svetom radu.
Ova tri koncepta, rad-porodica-domivina, oduvek su podržavale primitivne religije.Ali vi sada niste više primitivni ljudi. Odbacite te stare, prašnjave principe i uživajte što više od svog života na zemlji, koga nauka može pretvoriti u raj. Ne dajte se prevariti od onih koji govore o potencijalnom neprijatelju i dozvoljavaju fabrikama oružja u kojima rade loše plaćeni radnici, da proizvode razorno oružje i stvaraju profit velikim biznismenima. Ne dajte se prevariti od onih koji vas plaše da je stopa
nataliteta u padu, jer mladi ljudi shvataju da nije potrebno imati mnogo dece i da je bolje imati manje dece da bi bili srećniji. Ne dajte da vas prevare oni koji vam ispred nosa mašu primedbom kao što je
'susedni narodi će se namnožiti i mogu nam postati pretnja'! Oni su isti ti koji podržavaju gomilanje atomskog oružja pod izgovorom 'odvraćanja'.
Konačno, ne dajte se prevariti od onih koji kažu kako vas vojna služba uči i osposobljava kako da koristite pušku i da puška može uvek biti korisna, dok oni nastavljaju da gomilaju nuklearne projektile.
Oni žele da vas nauče nasilju, da vas nauče da se ne plašite da ubijete osobu kao što ste i sami, pod izgovorom da ona nosi različitu uniformu, trenirajući vas tako da to postaje mehanički refleks posle čestih vežbi na metama za trening. Ne dajte se prevariti od onih koji kažu da se morate boriti za svoju zemlju!

Nema zemlje koja to zaslužuje. Ne dozvolite da padnete pod uticaj onih koji vam kažu: 'šta ako neprijatelj napadne našu zemlju, zar ne treba da se branimo?' Odgovor je da je nenasilje uvek efikasnje od nasilja.
Nije dokazano da su oni koji su 'umrli za Francusku' bili u pravu, bez obzira kako je agresor bio agresivan. Pogledajte trijumf Gandija u Indiji.
Oni će reći da se morate boriti za svoju slobodu, ali oni zaboravljaju da su Gali izgubili rat protiv Rimljana i da Francuzi nisu gori zato što su potomci porobljenih, već su imali i koristi od civilizacije osvajača. Živite rađe u procvatu, oslobađanju i ljubavi, umesto što slušate sve te agresivne ljude uskih pogleda. Najvažnije sredstvo koje imate da pomognete sebi u postizanju dugotrajnog univerzalnog mira je televizija, prava planetarna svest, koja omogućava da svakodnevno gledate šta se zbiva u svim delovima sveta i da shvatite da 'varvari' koji žive sa druge
strane granice imaju iste radosti, iste žalosti i iste probleme kao i vi. Televizija vam takođe omogućava da posmatrate napredak nauke, poslednje umetničke kreacije itd.. Naravno, mora se biti siguran da to divno sredstvo komunikacije ne padne u ruke onih ljudi koji će da kod masa stvaraju pogrešne predrasude uz izvrtanje informacija. Možete smatrati da je televizija nervni sistem čovečanstva koji omogućuje svakom od vas da bude svestan postojanja drugih, da ih vidi, i to vas sprečava da imate uvrnute ideje o drugima, koje dovode do straha od 'stranaca'.

U davna vremena postojao je strah od susednih plemena, onda strah od susednih sela, od susednih oblasti, od susednih država. Sada postoji strah od susedne rase, koji više ne treba da postoji, onda bi postojao
strah od potencijalnog agresora koji dolazi sa druge planete. Nasuprot tome, mi treba da budemo otvoreni prema svemu što dolazi spolja, jer sav strah od stranaca je dokaz primitivnog nivoa civilizacije. U ovom smislu televizija je nezamenjljiva, ona je jedno od najvažnijih dostignuća svih civilizacija, ako ne i najvažnije, zato što na isti način kao i radio omogućuje svim izolovanim ćelijama čovečanstva, koje su u stvari ljudi, da budu informisane u svako doba šta drugi rade, upravo kao što nervni
sistem čini u telu živog bića."
DRUGI SVET

"Verovatno se čudite gde ste. Vi ste u bazi koja se nalazi relativno blizu Zemlje. U prvoj 'poruci' zapisali ste da mi putujemo sedam puta brže od svetlosti. To je bilo tako pre 25 000 godina, kada smo po prvi put došli na Zemlju. Od tada smo dosta napredovali i još uvek napredujemo. Sada kroz svemir putujemo mnogo brže. Treba nam samo par momenata da obavimo putovanje za koje nam je u ono vreme trebalo skoro dva meseca i nastavljamo sa napretkom. Ako hoćete pođite za mnom, idemo zajedno na mali izlet.” Ustao sam i pratio moja tri vodiča. Prošli smo kroz komoru i u velikoj prostoriji sam ugledao letilicu sličnu onoj koja me je donela dovde sa Zemlje, ali mnogo veću. Imala je verovatno spoljni prečnik oko 12 metara, a unutra su bila četiri sedišta umesto dva, postavljena jedno prema drugom. Seli smo kao i prvi put i ja sam imao opet isto osećanje intenzivne hladnoće, koja je ovoga puta trajala mnogo duže, oko 10 minuta. Tada se letilica lako zaljuljala i mi smo krenuli ka izlazu. Ugledao sam divan prizor, kao raj i ja nemam reči da opišem očaranost onim ogromnim cvećem, svako lepše od prethodnog, između kojeg su neke nezamislive životinje šetale. Tu je bilo i ptica sa višebojnim perjem. Ružičaste i plave veverice sa glavama malih medvedića, penjale su se po granama drveća noseći ogromne plodove i
gigantske cvetove. Na oko 30 metara od letilice čekala nas je mala grupa Elohima. Iza drveća sam ugledao grupu zgrada koje su se savršeno uklapale u okolnu vegetaciju a ličile su na sjajno obojene školjke. Temperatura je bila vrlo blaga a vazduh je mirisao na hiljade mirisa
egzotičnih ruža. Šetali smo ka vrhu brega. Panorama koju sam imao pred sobom bila je predivna. Bezbrojni potočići su krivudali kroz bujnu vegetaciju, a u daljini se na suncu presijavao plavi okean.
Stigavši na proplanak, iznenadio sam se kada sam ugledao grupu ljudi sličnih meni, u stvari sličnih ljudima koji žive na Zemlji a ne Elohimima. Većina od njh je bila gola ili su nosili odore od višebojne svile. Klanjali su se sa poštovanjem pred trojicom mojih vodiča. Mi smo onda seli.
Naše fotelje, koje su izgledale kao isklesane u steni i pokrivene debelim krznima ali koje su uprkos toploti bile prijatne i udobne. Neki ljudi su izašli iz male pećine koja se nalazila pored nas i prišli nam noseći poslužavnike pune voća, pečenog mesa sa najboljim
sosovima i sa pićima nezaboravnih ukusa.

Pored svakog gosta bila su uvek dvojica ljudi koji su čučeći držali poslužavnike,spremni da zadovolje svaku želju onih koji su jeli. Poslednje pomenuti bi ih zamolili ono što žele bez obraćanja posebne pažnje na njih. Za vreme jela čula se divna muzika, koja je dolazila ni sam ne znam odakle, a mlade gole žene sa telima kao izvajanim, počele su da igraju sa neviđenom gracioznošću na travnjaku oko nas.
Mora da je bilo oko četrdeset gostiju sličnih ljudima sa Zemlje, pored moja tri vodiča. Bilo je belih, žutih i crnih ljudi i žena, koji su govorili jezik koji ja nisam razumeo i koji mi je ličio na hebrejski. Sedeo sam na desnoj strani od Elohima kojeg sam sreo pre dve godine a levo od
ostalih šest Elohima. Ispred mene se nalazio mlađi, naočit čovek sa bradom, vrlo vitak, tajanstvenog osmeha i sa pogledom punim bratstva. Na njegovoj desnoj strani, bio je čovek otmenog lica, sa dugom i debelom crnom bradom. Na levoj strani od njega nalazio
se korpulentniji čovek sa licem azijata. Glava mu je bila obrijana.

SUSRET SA PROROCIMA IZ DAVNINA
Kako se bližio kraj obedu, moj domaćin mi je počeo govoriti:
"U mojoj prvoj 'poruci' sam vam govorio o rezidenciji na našoj planeti, gde ljudi sa Zemlje mogu nastaviti da žive zahvaljujući naučnoj tajni večnosti, zasnovanoj na jednoj jedinoj ćeliji organizma. Među njima su Isus, mojsije, Ilija itd.. Ta rezidencija ustvari, vrlo je velika, to je
čitava planeta gde takođe žive i članovi saveta večnih. Ja se zovem Jahve i ja sam predsednik saveta večnih. Na planeti na kojoj se sada nalazimo ovog momenta živi 8400 ljudi sa Zemlje, ljudi koji su za vreme svojih života dostigli dovoljan nivo razumevanja beskonačnosti ili oni
koji su za vreme svojih života omogućili napredak čovečanstva, od svog primitivnog nivoa, svojim otkrićima, pisanjem, načinom organizovanja društva, primernim delima kroz svoje bratstvo, ljubav, ili svoju nesebičnost. Osim njih tu je i 700 Elohim-a članova saveta večnih.
Bilo kako da se završi vaša misija, vi ovde imate rezervisano mesto među nama, u ovom stvarnom malom 'raju' gde je sve lako zahvaljujući nauci i gde živimo srećno i večno. Mogu reći zaista večno, jer kao na Zemlji mi smo ovde stvorili život, počeli smo da shvatamo savršeno život beskonačno velikog, da tako kažem, život planeta, i možemo otkriti znakove starosti sunčevih sistema. Ovo će nam omogućiti da napustimo na vreme ovaj (solarni sistem) i stvorimo drugi raj, na drugom mestu,čim budemo zabrinuti za njegov opstanak. Večni koji ovde žive, bilo da su sa Zemlje ili Elohimi, mogu sve svoje želje ispuniti, ne radeći ništa osim onog što ih ispunjava zadovoljstvom: naučno-istraživački rad, meditiranje, muzika, slikanje itd.. Ili uopšte ne radeći ništa ako im se tako prohte! Posluga koju ste videli pre par minuta da donosi hranu i igračice su samo biološki roboti. Stvoreni su na isti način kao što smo stvorili ljude na Zemlji, sto posto naučnim putem, ali su oni namerno ograničeni i apsolutno pokorni nama. Nisu sposobni da bilo šta rade bez naređenja i vrlo su specijalizovani. Nemaju sopstvenih želja i nemaju nikakvo zadovoljstvo, osim za onim što im specijalizacija zahteva. Oni stare i umiru kao i mi, a mašina koja ih pravi može ih napraviti mnogo više nego što nam je stvarno potrebno. Osim toga oni ne mogu da pate, da osećaju i ne mogu da se razmnožavaju.
 Nazad na vrh »
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 17 Dec, 2008 15:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Životni vek im je sličan našem, to jest, uz pomoć male hiruške intervencije, oko 700 godina. Kada neki od njih mora biti uništen zbog starosti, mašina koja ih proizvodi napravi nam jednog ili više njih prema našim potrebama. Oni izlaze iz mašine spremni da funkcionišu, sa svojom normalnom visinom, jer nemaju ni rast, ni detinjstvo. Oni znaju samo da rade jednu stvar, da slušaju ljude i Elohime i nisu sposobni da učine ni najmanje nasilje. Mogu se prepoznati po malom plavom kamenu koji i muški i ženski imaju između očiju. Oni obavljaju sve nečiste i einteresantne poslove. Prave se, održavaju se i uništavaju u podzemlju, a sav posao održavanja rade ti roboti i ogromni kompjuteri koji regulišu probleme ishrane, snabdevanja sirovinama, energijom itd.. Svaki od nas ima prosečno desetak njih u svojoj službi, a pošto nas ima nešto više od 9000 zajedno sa ljudima sa Zemlje, postoji oko 90 000 njih koji nas služe, ljudi i žena. Kako članovima saveta večnih Elohima, tako ni večnim ljudima sa Zemlje nije dopušteno da imaju decu, jer život na ovoj divnoj planeti večnih je samo za one ljude koji su zaslužili večni život svojom aktivnošću. Oni se slažu da se podvrgnu maloj operaciji koja će ih učiniti sterilnim što se lako može promeniti. Međutim, večni ljudi i žene mogu
se međusobno družiti, sasvim slobodno prema svojim željama i na taj način svaka ljubomora je odstranjena. Sa druge strane ljudi: i muškarci i žene, koji žele jednog ili više kompanjona van odnosa jednakosti koji postoje među muškim i ženskim večnim ili oni koji ne žele da žive
u odnosima jednakosti, mogu imati jednog ili više apsolutno pokornih, ženskih ili muških 'bioloških robota'. Mašina koja proizvodi robote daje toj jedinki koju stvara preciznim fizički izgled i željenu specijalizaciju. Postoji nekoliko tipova idealnih ljudi i žena, prema obliku, izgledu
i stasu, a visina mera, oblik lica itd.. se mogu menjati prema željama.Čak možemo dati sliku nekoga, koga smo posebno obožavali ili volili na Zemlji i mašina će napraviti preciznu kopiju. Ovako su odnosi između oba pola večnih mnogo humaniji, puni poštovanja a njihove međusobne zajednice, divno čiste i uzvišene.

Zbog izuzetnog nivoa širine pogleda onih koji su ovde primljeni, nikakvih problema nikada nema između nas. Većina provodi skoro svo svoje vreme meditirajući, vršeći naučna istraživanja, praveći umetničke kompozicije, praveći razne izume i stvarajući razne druge stvari. Mi možemo živeti u raznim gradovima, različitih arhitektonskih stilova, na
raznovrsnim terenima, koje možemo menjati po volji. Ljudi ispunjavaju sebe, težeći da rade samo ono što žele. Neki nalaze zadovoljstvo vršeći naučne ekperimente, neki svirajući muziku, neki stvarajući svaki put sve lepše životinje, neki meditirajući ili ne radeći ništa osim što uživaju u ljubavi i brojnim drugim zadovoljstvima ove rajske sredine, pijući iz brojnih fontana i jedući sočno voće, koje raste skoro svuda oko nas i u svako doba. Ovde nema zime, svi živimo u oblasti koja se može uporediti sa vašim Ekvatorom, a pošto smo u stanju da kontrolišemo vreme, temperatura je umerena i nije pretoplo. Činimo da kiša pada noću, kada i gde mi želimo. Sve ove i još mnoge druge stvari koje vi ne možete shvatiti od jednom, čine ovaj svet pravim rajem. Ovde je svako slobodan i to bez opasnosti jer svi zaslužuju tu slobodu. Sve stvari koje doprinose zadovoljstvu su pozitivne, sve dotle dok to zadovoljstvo ne
šteti drugome, u bilo kojem smislu. Eto zašto su senzualna zadovoljstva pozitivna, senzualnost je uvek otvaranje prema spoljnjem svetu, a sva takva otvaranja su dobra. Vi na Zemlji upravo izlazite iz tih primitivnih tabua, koji smatraju da je pogrešno bilo šta u vezi seksa i golotinje, jer ne postoji ništa čistije od toga. Ništa više ne može razočarati vaše stvaraoce, nego kad čuju ljude kako govore da je golotinja nešto loše. Golotinja, lice onoga što smo stvorili! Kao što možete videti ovde su
svi goli, a oni što nose odeću čine to ili zato što je odeća umetnički rad, koju su dobili od ostalih večnih, koju su večni načinili svojim rukama ili zbog elegancije ili ukrasa.

Kada ljudi sa Zemlje dođu u svet večnih, prvo idu na kurs obrazovanja iz hemije,tako da ih ništa ne može iznenaditi i da razumeju gde su i zbog čega su tu." Moj vodič, Jahve je zastao za trenutak a potom nastavio.
"Upravo sedite pred osobom, kojoj je data odgovornost pre 2000 godina da stvori pokret namenjen većem širenju poruke koju smo ostavili narodu Izraela, čije širenje je trebalo da omogući da vas sada ljudi razumeju. Taj čovek je Isus, koga smo mi bili u stanju da ponovo stvorimo, iz njegove ćelije koja je uzeta pre njegovog raspeća."
Naočit, mlad čovek sa bradom, koji je sedeo ispred mene uputio mi je ljubazan bratski osmeh. "Na desnoj strani od njega je Mojsije, a do njega Ilija, a na levoj strani do Isusa sedi čovek poznat na Zemlji kao Buda. Malo dalje možete videti Muhameda u čijim knjigama sam ja nazvan Alahom, jer se iz poštovanja nisu usuđivali da me oslove pravim imenom.
Ovih četrdeset ljudi i žena prisutnih na ovom ručku su predstavnici religija stvorenih nakon naših kontakata na Zemlji."

Svi su me gledali prijateljski i sa izrazom zabavljanja na licu, najverovatnije sećajući se sopstvenog iznenađenja, kada su stigli u ovaj svet. Moj vodič nastavi: "Sada ću vam pokazati neke od naših uređaja."
On je ustao a ja sam ga pratio. Ponudio mi je da stavim na sebe vrlo širok pojas sa glomaznom kopčom. On i njegova dva prijatelja su zakopčaliu ukras iste vrste. Odjednom sam osetio da sam podignut sa tla i da sam ponesen na oko 20 metara iznad trave, skoro na
visini vrhova drveća, velikom brzinom, možda 100 kilometara na sat a možda i više u određenom pravcu. Moja tri pratioca su bila samnom, Jahve je bio ispred a dva pratioca pozadi. Čudna stvar je bila to da uopšte nisam osećao vetar da me udara po licu. Spustili smo se na mali proplanak, dosta blizu ulaza u jednu malu pećinu. Bili smo ustvari još nošeni našim pojasima, na oko metar od tla, ali mnogo sporije. Prošli smo kroz galeriju sa metalnim zidovima i stigli u prostran hol, u čijem centru je bila ogromna mašina okružena sa oko desetak robota, koji su bili prepoznatljivi po ornamentu na čelu. Tu smo se spustili na tle i skinuli pojase. Jahve tada reče: "Ovde je mašina koja proizvodi biološke robote. Napravićemo jednog za vas." Dao je znak jednom od robota koji su stajali pored mašine, na što je on dotakao određene delove mašine. Tada mi on dade znak da priđem blizu prozoru, koji je bio visok
oko 2 metra i širok oko jedan metar.

U plavkastoj tečnosti sam ugledao kako ljudski kostur poprima oblik. Potom je oblik postajao sve jasniji i jasniji i konačno je postao pravi kostur. Onda su se nervi formirali preko kostiju, zatim mišići, a na kraju koža i kosa. Sjajan atleta je ležao tu gde pre par minuta nije bilo ničeg.
Jahve reče: "Setite se starog testamenta i opisa u knjizi proroka Jezekilja 37 :
'Sine čovečiji, hoće li oživeti ove kosti? ... i gle potres, i kosti se pribrahu svaka ka svojoj kosti. I pogledah i gle, po njima izidoše žile i meso, a ozgo se koža navuče, ali duha ne beše u njima ... i uđe u njih duh, i oživeše, i stadoše na noge, beše vojska vrlo velika.' Knjiga proroka Jezekilja 37:3, 7, 8, 10 Opis koji ćete vi dati, sigurno će biti sličan onom što je Jezekilj dao, samo što nema buke koju smo uspeli da eliminišemo.
Zaista to što sam video savršeno odgovara Jezekiljevom opisu. Tada osoba koja je ležala skliznu na levu stranu i potpuno nestade iz mog vidokruga. Vrata su se otvorila i ja sam ugledao stvorenje, čijem stvaranju od nekoliko minuta sam bio svedok, kako leži na
vrlo beloj tkanini. Još uvek je bio nepokretan, ali iznenada otvori svoje oči i ustade, siđe niz nekoliko stepenika do našeg nivoa i razmenivši nekoliko reči sa drugim robotom, pođe prema meni.
Pruži mi ruku i rukovasmo se. Osetio sam da mu je koža meka i topla.
Jahve me upita: "Imate li sliku nekog od vaših voljenih kod sebe?"
"Da, imam sliku svoje majke u novčaniku koji je ostao u mojoj odeći."
On mi je pokazao i upita da li je to ta slika. Kada sam mu rekao da jeste, on dade sliku jednom od robota koji je, ubaci u mašinu i pritisnu neke delove sistema. Ispred prozora sam bio svedok novoj proizvodnji živog stvorenja. Onda kada je koža počela da prekriva meso shvatio sam šta se događa: oni će napraviti tačnu kopiju moje majke prema slici koju sam im dao. Zaista nekoliko trenutaka kasnije mogao sam da poljubim svoju majku, ustvari lik moje majke, kakva je ona bila pre 10 godina, jer je slika bila od pre 10 godina. Jahve mi reče:
"Dozvolite nam da vas malo bocnemo u čelo."
Jedan od robota mi priđe i uz pomoć malog aparata, sličnog špricu i bocne me u čelo, što skoro da nisam osetio, pošto je bilo tako blago.
Tada je ubacio špric u ogromnu mašinu i dotakao druge delove mašine. Ponovo jedno biće se formiralo pred mojim očima. Kada je koža prekrila meso, ugledao sam svoju kopiju kako nastaje. Zaista, živo biće koje je izašlo iz mašine bila je moja kopija. Jahve mi reče:
"Kao što vidite, ovo drugo vi, nema kamen u čelu, što je karakteristika robota, a koji je kopija vaše majke imala. Prema slici, možemo samo napraviti kopiju fizičkog tela, sa skoro nikakvim psihičkim karakteristikama, dok iz ćelije koju smo uzeli kao uzorak između vaših očiju, možemo napraviti totalnu kopiju osobe od koje smo uzeli ćeliju kao uzorak, uključujući memoriju, ličnost i karakter. Možemo sada poslati tog drugog Vi na Zemlju i ljudi ništa neće primetiti. Mi ćemo ovu kopiju odmah uništiti pošto nam ne treba. U ovom trenutku postojite dvoje Vi koji me slušate, ali vam ličnosti postaju različite, zato što vi znate da ćete živeti, a on zna da će biti uništen, ali mu to ne smeta jer on zna da
nije ništa drugo do vi. Ovo je dokaz više ako je potrebno, o nepostojanju duše ili čisto spiritualnog entiteta specifičnog u svakom telu, u šta određeni primitivni ljudi veruju." Posle toga smo napustili prostoriju sa glomaznom mašinom i onda kroz hodnik ušli u drugi hol gde su bili drugi sistemi. Prišli smo jednoj drugoj mašini.

"U ovoj mašini se čuvaju ćelije zlih ljudi, koji će biti ponovo stvoreni, kada za to dođe vreme, da im se sudi. Svi oni na Zemlji koji propovedaju nasilje, pokvarenost, agresivnost i mračnjaštvo, a koji i ako su imali sve elemente pri ruci da shvate odakle su potekli, nisu bili u stanju da prepoznaju tu istinu, biće ponovo stvoreni i podvrgnuti kazni koju zaslužuju, posle presude onih koji su zbog njih patili ili njihovi preci ili njihovi potomci. Sada ste već zaslužili da se malo odmorite. Ovaj robot će biti vaš vodič i on će vam obezbediti sve što želite do sutra ujutro, kada ćemo imati još neke stvari da vam kažemo, a onda ćemo vam se pridružiti na putovanju nazad na Zemlju. Do tada ćete steći predukus o
onome šta vas čeka kada vaša misija na vašoj planeti bude okončana."
Onda sam ugledao robota kako mi prilazi i pozdravio me sa poštovanjem. Bio je vrlo visok, naočit, sa tamnoputim, sportskim tipom lica bez brade.

PREDUKUS RAJA

Robot me upita da li želim da vidim svoju sobu i pošto sam se složio on mi dade
pojas za putovanje. Nađoh se ponovo putujući iznad tla i kad sam se spustio na tle bio sam ispred kuće koja je više ličila na školjku nego na rezidenciju. Unutrašnjost je bila prekrivena čupavim krznima, a tu je bio i ogroman krevet, najmanje četiri puta veći od zemaljskih kreveta, koji je izgledao kao da je potonuo u pod, a mogao se prepoznati samo
po drugoj boji krzna koja su ga prekrivala. U uglu ogromne sobe bila je ogromna kada za kupanje, takođe utonula u pod, velika kao bazen za plivanje i nalazila se među vegetacijom divnih oblika i boja. "Da li biste želeli žensko društvo?" upita me robot. "Dođite i izaberite sami."
Ponovo sam stavio svoj pojas za transportovanje i bio sam uskoro ispred mašine za proizvodnju robota. Osvetljena, svetlucava kocka se pojavila ispred mene. Rečeno mi je da sednem u fotelju ispred kocke i dat mi je šlem. Kada sam se smestio, divna mlada smeđokosa sa divnim, skladnim proporcijama se pojavila u tri dimenzije u svetlucavoj kocki. Pomerala se na takav način da se što bolje pokaže, a da nije
bila u kocki koja je lebdela oko metar iznad tla, pomislio bih da je stvarna.

Moj robot me je upitao da li mi se sviđa ili želim da nešto menjam na njenom obliku ili licu. Rekao sam mu da je savršena. On mi odgovori da govoreći o estetici, ona predstavlja idealnu ženu ili još bolje, jedan od tri tipa idealne žene, koje je definisao kompjuter, prema ukusu većine stanovnika na planeti, ali da ja mogu tražiti bilo koju promenu ukoliko želim. Posle odbijanja da nešto menjam na divnom stvorenju, pojavila se druga žena u svetlucavoj kocki. Ovog puta bila je plava i opojna, različita ali isto tako savršena kao i prva. Ni ovde nisam mogao naći šta bi trebalo menjati. Na kraju, treća mlada osoba, senzualnija od prvih dveju, ovog puta crvenokosa, pojavila se u čudnoj kocki. Robot me onda upita želim li da vidim neke druge modele ili su ova tri tipa iz moje rase dovoljna.
Naravno, odgovorio sam mu da mislim da su ova bića izuzetna. U tom trenutku čudesna crna žena pojavila se u kocki, a zatim vitka i tanka
Kineskinja, a onda mlada raskošna orijentalna žena. Robot me upita koju osobu želim za društvo.
Pošto sam mu odgovorio da mi se sve sviđaju, on je otišao do mašine za pravljenje robota i kratko govorio sa svojim kolegom robotom. Mašina je onda stavljena u pogon i ja sam shvatio šta će se uskoro dogoditi.
Nekoliko minuta kasnije bio sam u društvu šest lepotica u svojoj rezidenciji. Tamo sam imao najnezaboravnije kupanje koje sam ikada imao u društvu ovih šarmantnih robota, koji su apsolutno bili pokorni svim mojim željama. Tada me moj robot vodič upita da li želim da sviram. Pošto sam potvrdio, on je izvadio šlem sličan onom koji sam imao na glavi prilikom projekcije ženskih modela robota. Robot mi reče: "zamislite sada muziku koju bi želeli da čujete." Trenutno, zvuk koji odgovara tačno onoj muzici o kojoj sam mislio, mogao se čuti i
dok sam ja komponovao melodiju u mojoj glavi, ta melodija je postajala stvarnost sa zvucima amplitude i osećajnošću, koji su bili izuzetniji nego bilo šta, što sam ikada čuo. San svakog kompozitora postao je stvanost: mogućnost da se direktno komponuje, bez mukotrpnog rada i procesa pisanja i orkestriranja.

Tada je mojih šest ljupkih družbenica počelo da igra uz moju muziku raskošno i zanosno. Malo zatim, moj robot me je upitao da li bih želeo da komponujem likove. Dat mi je drugi šlem i ja sam seo ispred poluokruglog ekrana. Onda sam počeo da zamišljam neke scene i te scene su postale vidljive na ekranu. To je ustvari bila trenutna vizualizacija svih misli koje mi padnu na pamet. Počeo sam da mislim o svojoj babi i ona se pojavila na ekranu. Pomislih na buket cveća i on se pojavio, kada sam zamislio ružu sa zelenim tačkama i ona se pojavila na ekranu. Mašina je omogućavala trenutno pretvaranje misli u sliku bez njihovog objašnjavanja. Kakva divota! Moj robot mi reče:
"Uz trening, neko može stvoriti priču i izvesti je. Mnoge predstave ove vrste, predstave direktnog stvaranja se ovde održavaju." Malo potom otišao sam u krevet i proveo najekstravagantniju noć u mom životu sa
divnim ženskim družbenicama. Sledećeg dana ustao sam, okupao se ponovo u mirisnom kupatilu, onda nas je robot poslužio ukusnim doručkom. Tada mi je rekao da ga pratim jer me Jahve očekuje. Opasao
sam svoj pojas za prenos i uskoro sam se našao ispred čudne mašine, gde me je predsednik saveta večnih čekao. Ta mašina nije bila tako velika kao ona što pravi robote, ali još uvek, vrlo velika. U njenom centru bila je ugrađena velika fotelja. Jahve me upita da li sam imao prijatnu noć i onda mi objasni: "Ova mašina će probuditi u vama izvesne sposobnosti koje sada spavaju. Tada će vaš mozak biti u stanju da koristi svoj puni potencijal. Sedite ovde." Seo sam u stolicu koju mi je pokazao i neke vrste šlem mi je pokrio lobanju. Mislio sam da gubim svest na trenutak, a onda sam osetio kao da će mi glava eksplodirati. Mogao sam videti višebojno sevanje bliceva kako prolaze ispred mojih očiju.
Konačno sve je prestalo i robot mi je pomogao da ustanem iz fotelje. Osećao sam se potpuno drugačije. Imao sam utisak da je sve tako jednostavno i tako lako. Jahve reče:

"Od sada, mi ćemo gledati kroz vaše oči, čućemo kroz vaše uši i govorićemo kroz vaša usta. Mi ćemo biti u stanju da lečimo vašim rukama, kao što već činimo u Lurdu i u mnogim drugim mestima sveta izvesnim bolesnim ljudima za koje cenimo da zaslužuju da nešto za njih učinimo, zbog njihove volje da prenose poruke, koje smo vam dali i zbog
njihovog napora da steknu kosmički um, otvarajući se beskonačnosti.
Mi svakoga posmatramo. Ogromni kompjuteri obezbeđuju konstantno posmatranje svih ljudi koji žive na zemlji. Svakom se daje ocena zavisno od toga da li su njihove aktivnosti vodile kroz život ka ljubavi i istini ili ka mržnji i mračnjaštvu. Kada dođe vreme ocenjivanja, oni koji su sledili dobar pravac imaće pravo na večnost na ovoj rajskoj planeti, oni koji nisu postigli ništa pozitivno a nisu bili zli, neće biti ponovo stvoreni, a od onih čije su aktivnosti bile naročito negativne, ćelija njihovog tela
biće sačuvana, što će mam dozvoliti da ih ponovo stvorimo kada dođe vreme, tako da im može biti suđeno i da dobiju zasluženu kaznu.
Vi koji čitate ovu Poruku shvatite jasno, da možete imati pristup ovom divnom svetu, ovom raju. Bićete dobrodošli vi koji sledite onog koji vam donosi našu Poruku, Raela, našeg ambasadora, na putu univerzalne ljubavi i kosmičke harmonije, vi koji mu pomognete da ostvari što od njega tražimo, jer mi vidimo kroz njegove oči, čujemo kroz njegove uši i govorimo kroz njegova usta.

Vaša ideja stvaranja skupa vođa čovečanstva je vrlo dobra. Ali budite strogi u njihovoj selekciji, tako da naša Poruka ne bude ni iskrivljena ni izdata. Meditacija je neophodna za izoštravanje nečijeg uma, a asketizam je beskoristan. Vi morate da uživate u životu svom snagom svojih osećaja, jer buđenje osećaja ide zajedno sa buđenjem uma.
Nastavite da se bavite sportom ako želite i ako imate vremena, jer su sportovi i igre dobri, pošto razvijaju mišiće i još bolje samokontrolu, na primer: kod automobilskih trka ili vožnje motocikla. Kada se osoba oseća usamljeno, može uvek pokušati da komunicira sa nama telepatski, dok pokušava da bude u harmoniji sa beskonačnošću, imaće osećanje ogromne dobrobiti. Ono što ste savetovali a što se odnosi na okupljanje ljudi koji veruju u nas u svakom regionu Nedeljom oko 11 sati, je vrlo dobro. Malo članova tako sada rade. Mediji su korisni. Tražite ih, ali uravnotežite ih jer njihova sposobnost (što je u stvari telepatski dar), može da ih izbaci iz ravnoteže i oni će početi da veruju u 'nadprirodno', u
magiju i ostale stvari koje su glupe, kao što je verovanje u eteričko telo, novi način verovanja u dušu koja ne postoji. Ustvari, oni (mediji) stupe u vezu sa ljudima koji su živeli pre nekoliko vekova i koje smo mi ponovo stvorili na ovoj rajskoj planeti. Postoji važno otkrovenje koje vi sada možete širiti: Jevreji su naši direktni potomci na zemlji. Eto zašto je posebna sudbina rezervisana za njih. Oni su potomci sinova Elohima i kćeri ljudi, kako je pomenuto u 'Postanku'.

Njihova izvorna greška je bila to, što su imali decu sa svojim naučnim kreacijama. Zbog toga su patili tako dugo. Ali za njih je došlo vreme oproštaja i oni će živeti mirno u svojoj obnovljenoj državi, ukoliko ne naprave drugu grešku- ne priznajući vas kao onog koji nosite našu Poruku. Nadamo se da će naša ambasada na Zemlji biti izgrađena u Izraelu, na komadu zemljišta koji će vam vlada dati. Ako odbiju, možete je izgraditi na nekom drugom mestu a Izrael će ponovo biti kažnjen što nije priznao onog koji donosi našu Poruku.
Vi se morate posvetiti samo svojoj misiji. Ne brinite, bićete u mogućnosti da izdržavate porodicu. Ljudi koji veruju u vas, pa i u nas, će vam pomoći. Vi nosite našu poruku, vi ste naš ambasador, naš prorok i u svakom slučaju imate rezervisano mesto ovde među ostalim prorocima.
Vi ste onaj koji mora okupiti ljuda iz svih religija zajedno. Pokret koji ste osnovali, Raelov pokret, mora biti religija svih religija. Ja insistiram, da je on zaista jedna religija ali, jedna ateistička religija kao što ste već shvatili. Vi ste naš ambasador i naš prorok. Mi nećemo zaboraviti one koji su vam pomogli, kao ni one koji su vam pravili probleme. Ne bojte se i ne plašite se ni od koga, šta god da se desi, vi imate svoje mesto
među nama. Što se tiče onih koji gube samopouzdanje, dobro ih rodrmajte. Pre dve hiljade godina, oni koji su verovali u našeg proroka Isusa, bili su bačeni u jamu sa lavovima, a danas, šta vi rizikujete? Ironiju budala? Ruganju onih koji ništa nisu shvatili i radije zadržavaju svoja primitivna verovanja? Šta je sve to u poređenju sa jamom
punom lavova? Šta je to u poređenju sa onim što očekuje one koji vas slede? Zaista je to lakše nego ikada da se sledi svoja intuicija.
U Koranu, Muhamed koji je među nama, kaže na temu proroka:
"Trenutak da ljudi predaju svoje račune se bliži, dok zbog svoje nonšalantnosti njima okreću leđa ( svojim stvaraocima)."
"Nestiže nova pretnja od svojih stvaralaca, koju ne slušaju jer joj se rugaju." "I njihova srca se time zabavljaju." "Oni koji čine zlo, da bi im bilo dobro, govore u tajnosti: 'Nije li ovaj čovek isto tako smrtan kao i mi?....' 'To su njegovi zbrkani snovi. On je sve to izmislio. On je pesnik.'
'Neka donese čudo, kao ona koja su bila poslata u prošlosti:'" Koran, Sura 21:1-5 Čak je i Muhamed propatio zbog sarkazma nekih ljudi, isto kao i Isus. Kada je Isus bio na krstu, neki su rekli: "Ako si sin Božiji, siđi s krsta." Jevanđelje po Mateju 27:40

Ipak, kao što ste videli, Isus je sasvim dobro i večno će biti, isto kao i Muhamed i oni koji su ih sledili i verovali im obojci, dok će oni koji su ih kritikovali biti ponovo stvoreni
da bi bili kažnjeni.
Kompjuteri koji prate ljude, što ne znaju poruke, povezani su sa sistemom koji im sa daljine automatski uzima uzorak ćelije u trenutku smrti, od koje mogu biti ponovo stvoreni ako to zaslužuju.
Dok čekate da se ambasada izgradi, održavajte seminare u blizini mesta gde živite za vodiče MADECH-a. Vi koji ste naš prorok, vođa vodiča, bićete u stanju da tamo obučite one koji će biti odgovorni za širenje naših poruka po čitavoj Zemlji."

NOVE ZAPOVESTI

Onda je Jahve rekao:
"Oni koji hoće da vas slede će primenjivati zakone koje ću vam sada dati:
'Pojavićeš se najmanje jedan put u svom životu pred vođom vodiča tako da on ili upućen vođa može prenositi preko fizičkog kontakta tvoj ćelijski nacrt kompjuteru, koji će je uzeti u obzir, kada dođe vreme ocenjivanja tvog života.' 'Najmanje jedan put dnevno mislićeš na Elohime, tvoje stvaraoce.' 'Pokušavaćeš svim svojim mogućnostima da širiš Poruku Elohima oko sebe.' 'Najmanje jednom godišnje daćeš prilog vođi svih vođa u iznosu od najmanje1% od tvog godišnjeg prihoda, da bi mu pomogao da sebe posveti misiji sve vreme, putujući po svetu i šireći poruku.' 'Najmanje jednom godišnje ti ćeš pozvati vođu svoga kraja u svoju kuću, skupićeš ljude koji su zainteresovani da ga čuju kako tumači poruku u svim njenim dimenzijama.' U slučaju da vođa svih vođa nestane, novi vođa svih vođa biće određen od strane bivšeg vođe svih vođa. Vođa svih vođa će biti čuvar ambasade Elohima na Zemlji i moći
će da živi u njoj sa svojom porodicom i sa ljudima koje izabere.
Vi, Rael, vi ste naš ambasador na Zemlji i ljudi koji vam veruju, moraju da vam obezbede sredstva da obavite svoju misiju. Vi ste poslednji od proroka pre Suda, vi ste prorok religije svih religija, onaj koji demistifikuje i pastir pastira. Vi ste taj čiji je dolazak najavljen u svim religijama, od strane drevnih proroka, naših predstavnika. Vi ste onaj koji će vratiti stado pastira, pre nego što se voda prospe, onaj koji će
vratiti stvorene svojim stvaraocima, oni koji imaju uši mogu čuti, oni koji imaju oči mogu videti.

Svi koji imaju otvorene oči videće da ste vi prvi prorok koga mogu razumeti samo naučno razvijeni ljudi. Sve što govorite neshvatljivo je naučno primitivnim ljudima. Ovo je znak koji će biti zapažen od onihčije su oči otvorene, znak otkrovenja, apokalipse."

NARODU IZRAELA

"Država Izrael mora dati nešto svoje teritorije u blizini Jerusalima vođi vodiča, da može tamo da izgradi rezidenciju, ambasadu Elohima. Vrema je došlo narode Izraela, da se izgradi novi Jerusalim, kako je predviđeno. Rael je onaj najavljeni, pročitajte ponovo svoje knjige i otvorite svoje oči. Želimo da imamo svoju ambasadu među našim potomcima, a narod Izraela, su potomci dece rođene iz zajednica između sinova Elihima i kćeri ljudi. Narode Izraela, mi smo te izveli iz kandži Egipćana a ti nisi pokazao da si zaslužio naše poverenje, mi smo ti poverili poruku za čitavo čovečanstvo a ti si je ljubomorno čuvao umesto da si je širio. Dugo si patio zbog svojih grešaka, ali vreme oproštaja je došlo, kao što je predviđeno, mi smo rekli, 'severu daj a jugu ne zadržavaj.' Skupio sam ti sinovi i kćeri sa svih krajeva Zemlje, kako je Isaija zapisao, ponovo si mogao da nađeš svoju zemlju gde ćeš živeti u miru ako poslušaš poslednjeg od proroka, onoga koji ti je najavljen i ako mu pomogneš da obavi ono što smo tražili od njega. Ovo ti je poslednja prilika, inače će druga zemlja poželeti dobrodošlicu vođi svih vođa i izgradiće ambasadu na svojoj teritoriji, a ta zemlja biće blizu tvoje, onaće biti zaštićena i u njoj će sreća preovladati, a država Izrael će biti uništena još jednom. Ti, dete Izraela, koji se još nisi vratio zemlji svojih predaka, pričekaj da vidiš pre nego što se vratiš tamo, da li će se vlada složiti da naša ambasada bude tamo izgrađena.
 Nazad na vrh »
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 17 Dec, 2008 16:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ukoliko odbiju, ne vracaj se, biceš jedan od onih koji ce biti spašen od uništenja i ciji ce potomci biti u stanju da jednog dana ponovo pronadu obecanu zemlju, kada vreme dode. Narode Izraela, priznaj onoga koji ti je najavljen, daj mu teritoriju da izgradi našu ambasadu i pomozi mu pri gradnji. Ako ne, kao pre 2000 godina bice izgradena na drugom
mestu, a ako bude na drugom mestu biceš ponovo rasejan. Da si pre 2000 godina priznao da je Isus bio zaista onaj koji nosi našu poruku, svi hrišcani sveta ne bi bili hrišcani vec Jevreji. Ti ne bi imao problema, ostali bi naši ambasadori. Umesto vama, ovaj zadatak je dat drugim ljudima koji su uzeli Rim kao svoju bazu. Pre 2000 godina nisi priznao onog koji je nosio našu poruku i zbog toga nije Jerusalim sijao vec Rim. Sada imaš novu priliku da to bude još jednom Jerusalim i ako je ne iskoristiš, druga zemlja ce obezbediti našu ambasadu, a tebi nece više biti dozvoljeno da
budeš na zemlji koju smo za tebe izabrali. Evo ja sam završio. Moci cete sami da napišete sve ovo kada se vratite na Zemlju. Sada još malo uživajte u ovom raju, a onda cemo vas vratiti nazad da obavite svoju misiju, pre nego što nam se vratite za uvek."

Ostao sam tamo još nekoliko sati, uživajuci u zadovoljstvima tog sveta, šetajuci medu brojnim fontanama i meditirajuci u društvu velikih proroka, koje sam sreo dan ranije. Posle poslednjeg obroka koji sam imao sa istim ljudima kao i prethodnog dana, bio sam opet u velikom vasionskom brodu koji me je dovezao na posmatracku stanicu. Odatle, sledeci isti put kao i prethodnog dana, našao sam se u mojoj odeci i u maloj letilici koja me je spustila tamo odakle me je uzela, u Roc Plat (Rok Pla). Pogledao sam na svoj sat: bila je ponoc. Vratio sam se kuci i odmah poceo sa radom tj. da pišem sve što mi je receno. Sve mi je bilo savršeno jasno u glavi i bio sam iznenaden kada sam primetio da sam sve to pisao
tecno bez zastoja radi podsecanja na recenice koje sam cuo. Reci su ostale kao urezane u moje pamcenje, kao što mi je bilo receno na pocetku. Kada sam završio sa pricom o onome šta mi se dogodilo, poceo sam jasno da osecam da se u meni nešto stavilo u pokret, što mi se nikada ranije nije dogodilo. Otpoceo sam sa pisanjem dok sam posmatrao ono što je napisano, otkrivajuci to kao citalac. Pisao
sam, ali se nisam osecao kao autor toga što se pojavljivalo na papiru. Elohimi su poceli govoriti kroz moja usta ili još bolje, pisati kroz moju ruku. To što je bilo pisano pred mojim ocima ticalo se svih oblasti gde je osoba suocena sa problemima u svom životu i pravim nacinom ponašanja kad se suoci sa tim problemima. To je bio ustvari životni kod, novi nacin ponašanja u suocavanju sa dogadajima iz života, ponašanje ljudskog bica, da tako kažem, kao razvijenog bica, i zato pokušavajuci da se na
svaki nacin otvori neciji um ka beskonacnosti i da se uspostavi harmonija sa njom. Ova velika pravila izdiktirana od Elohima, naših stvaralaca, "naših oceva na nebu", kako su to naši preci govorili, bez stvarnog razumevanja, sva su ovde u celosti izneta.
GLAVA III

KLJUCEVI

UVOD

COVEK
ROÐENJE
OBRAZOVANJE
SENZUALNO OBRAZOVANJE (RAZVIJANJE CULNOSTI)
PROCVAT
DRUŠTVO I VLADA
MEDITACIJA I MOLITVA
UMETNOSTI
SENZUALNA (CULNA) MEDITACIJA
LJUDSKA PRAVDA
NAUKA
LJUDSKI MOZAK
APOKALIPSA
TELEPATSKA KOMUNIKACIJA
NAGRADA
VOÐE
UVOD
Ovo zapisi su kljucevi koji nam omogucavaju otvaranje uma, koji je bio zatocen u ludackoj košulji hiljadugodišnjim mracnjaštvom.Vrata koja zatvaraju ljudski um zakljucana su sa mnogo brava, koje moraju sve biti u isto vreme otvorene, ako želite da vaš um razume beskonacnost. Ako se koristi samo jedan kljuc, ostale brave ce ostati zakljucane. Ako se sve ne otvore u isto vreme, dok jednu otvaramo, druga ce se zatvoriti, sprecavajuci tako potpuno otvaranje 'vrata' vašeg uma. Ljudsko društvo se boji onoga što ne može da shvati. Zato je uplašeno od toga šta leži 'iza vrata', makar to bila sreca kroz prilaz istini. Stoga, društvo samo vrši pritisak da spreci neke ljude od poluotvaranja ovih vrata. Društvo više voli da živi u svojoj nesreci i u svom neznanju. Ono je još jedna prepreka na pragu vrata kroz koja um može da se oslobodi. Kao što Gandi rece: "to nije zato što niko ne vidi, da istina postaje greška." Ako vi pokušate da otvorite ova vrata, ignorišite sarkazam onih koji ništa nisu videli ili onih koji su videli ali se pretvaraju da ništa ne vide, jer ih je strah od nepoznatog. Ako vam otvaranje vrata izgleda preteško, tražite pomoc vodica, jer vodici su vec otvorili vrata svog uma i oni znaju kako je to teško. Oni nece biti u stanju da otvore vrata za vas, ali ce moci da vam objasne razlicite tehnike, koje ce vam omoguciti da uspete. Pored toga, oni su živi svedoci srece koja im je doneta otvaranjem vrata i dokaz onima koji se plaše onoga šta je iza njih, da nisu u pravu.

(slijedi nastavak)
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 17 Dec, 2008 18:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

NARODU IZRAELA

"Država Izrael mora dati nešto svoje teritorije u blizini Jerusalima vođi vodiča, da može tamo da izgradi rezidenciju, ambasadu Elohima. Vrema je došlo narode Izraela, da se izgradi novi Jerusalim, kako je predviđeno. Rael je onaj najavljeni, pročitajte ponovo svoje knjige i otvorite svoje oči. Želimo da imamo svoju ambasadu među našim potomcima, a narod Izraela, su potomci dece rođene iz zajednica između sinova Elihima i kćeri ljudi. Narode Izraela, mi smo te izveli iz kandži Egipćana a ti nisi pokazao da si zaslužio naše poverenje, mi smo ti poverili poruku za čitavo čovečanstvo a ti si je ljubomorno čuvao umesto da si je širio. Dugo si patio zbog svojih grešaka, ali vreme oproštaja je došlo, kao što je predviđeno, mi smo rekli, 'severu daj a jugu ne zadržavaj.' Skupio sam ti sinovi i kćeri sa svih krajeva Zemlje, kako je Isaija zapisao, ponovo si mogao da nađeš svoju zemlju gde ćeš živeti u miru ako poslušaš poslednjeg od proroka, onoga koji ti je najavljen i ako mu pomogneš da obavi ono što smo tražili od njega. Ovo ti je poslednja prilika, inače će druga zemlja poželeti dobrodošlicu vođi svih vođa i izgradiće ambasadu na svojoj teritoriji, a ta zemlja biće blizu tvoje, onaće biti zaštićena i u njoj će sreća preovladati, a država Izrael će biti uništena još jednom. Ti, dete Izraela, koji se još nisi vratio zemlji svojih predaka, pričekaj da vidiš pre nego što se vratiš tamo, da li će se vlada složiti da naša ambasada bude tamo izgrađena
.

Eto o cemu pricam,ambasade,konzuli ,xaxaxa,da nije smesno,bilo bi zalosno.
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 17 Dec, 2008 19:45 pm    Naslov: Re: ELOHIM
Odgovoriti sa citatom

Postavicu ovde prevod knjige drugog izdanja "Vanzemaljci su me poveli na svoju planetu" koja predstavlja nastavak prve knjige "Rael - pravo lice Boga". Mozemo i diskutirati o ovome sto je napisano, nisam znao gdje da to ovako postavim pa se nadam da nisam puno pogrijesio sto ovako postavljam temu, Vesna ako šta nije ok samo reci, pa da ispravljamo.

Pozdrav Jimiboy,
Ma u redu je sve, samo nastavi slobodno. salut

.

Poslednji izmenio Vesna dana 12 Apr, 2009 18:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 18 Dec, 2008 02:47 am    Naslov: Re: ELOHIM
Odgovoriti sa citatom

COVEK

Mi uvek moramo posmatrati stvari u odnosu na cetiri nivoa,
- pre svega u odnosu na beskonacnost,
- u odnosu na Elohime, naše roditelje, naše stvaraoce,
- u odnosu na ljudsko društvo,
- konacno, u odnosu na jedinku (individuu).

Najvažniji nivo je onaj u odnosu prema beskonacnosti jer u odnosu prema ovom nivou, sve mora biti ocenjeno, ali uz jednu konstantu: ljubav. Ovo znaci uzimanje u obzir ostalih kojima se mora dati ljubav, jer moramo živeti u skladu sa beskonacnošcu, stoga i sa drugima koji su takode deo beskonacnosti. Moramo uzeti u obzir savet koji su dali Elohimi, naši stvaraoci, i da delujemo tako,da ljudsko društvo posluša savete onih koji su ih stvorili.Nadalje, moramo uzeti u obzir društvo koje je omogucavalo, koje omogucava i koje ce omogucavati jedinkama da cvetaju na stazi istine. To se mora uzeti u obzir, ali ne i slediti, naprotiv, društvu mora da se pomogne da izade iz ludacke košulje preispitivanjem svih navika i tradicija, cak i ako ih zakon podržava. Ti zakoni samo pokušavaju da zatoce naš um u okove mracnjaštva. Na kraju, mora se uzeti u obzir procvat jedinke, bez kojeg um ne dostiže svoj puni potencijal i bez kojeg nije moguce ostvariti harmoniju sa beskonacnošcu i postati novo ljudsko bice.

ROÐENJE

Nikada ne naturaj bilo koju religiju detetu, koje još uvek kao larva i koje je nesposobno da shvati šta mu se dogada. Tako deca ne smeju biti krštena, niti obrezivana, niti se smeju podvrci bilo kojem cinu koji nisu sami prihvatili. Zbog toga moraš cekati da dovoljno odrastu, razumeju i izaberu, pa ako ih tada neka religija privlaci, treba im dopustiti da je slobodno upražnjavaju. Rodenje treba da bude radosna prilika, jer su nas Elohimi stvorili po svom liku, sposobne za svoju reprodukciju. Kroz stvaranje živog bica, mi održavamo sopstvenu vrstu i poštujemo rad naših stvaralaca. Rodenje treba da bude radosna prilika i cin ljubavi ostvaren u harmoniji, što se tice zvuka, boje ili temperature tako da ljudsko bice koje tek pocinje da živi, razvije naviku da bude u harmoniji.
Pored toga, kod dece odmah morate razviti naviku da poštuju slobodu drugih. Kada nocu placu, pridite im diskretno da ne shvate da njihov plac donosi neku vrstu utehe zato što se za njih brine. Naprotiv, morate im prici i brinuti o njima kada ne kažu ništa a ne prici im (inace uradite to a da oni toga nisu svesni) kada placu. Na ovaj nacin deca ce navici da
je sve bolje kada su u harmoniji sa svim oko njih. "Bog pomaže onima koji sami sebi pomažu." Ustvari, roditelji moraju da shvate, da cim se rodi, dete je pre svega individua i tako treba da se tretira a ne kao dete.
Cak i naši stvaraoci ne tretiraju nas kao decu vec kao jedinke. Zbog toga oni ne intervenišu direktno da nam pomognu da rešimo svoje probleme, nego nas ostavljaju da sami savladamo prepreke na našem putu po svom sopstvenom mišljenju, kao odgovorne jedinke.
OBRAZOVANJE

Mala beba, koja nije ništa drugo nego "larva" ljudskog bica, mora dok je još mala da se nauci da poštuje slobodu i spokojstvo drugih. Pošto su mala deca suviše mlada da razumeju i da razumno rasuduju, fizicko kažnjavanje trebala bi odlucno da primenjuje osoba koja podiže dete tako da ona pate kada zbog njih drugi pate, ili kada uznemiravaju
druge i pokazuju nepoštovanje. Ovo telesno kažnjavanje treba samo da bude primenjeno kada su deca vrlo mlada i onda postepeno kada dete da razumno rasuduje, to treba postupno odstraniti i konacno potpuno ukinuti. Posle sedme godine, telesno kažnjavanje treba da je vrlo retko a posle
cetrnaeste ne sme nikd više da postoji Fizicko kažnjavanje ce se koristiti za kažnjavanje deteta koje ne poštuje slobodu drugih ili tvoju. Uci svoje dete kako da napreduje i nauci ga da uvek ima ispitivacki stav prema onome što društvo i škola žele da mu utuve. Ne prisiljavaj ga da uci stvari koje mu uopšte ne koriste i dopusti mu da sam izabere svoj put, jer ne zaboravi da najvažnija stvar je njegov procvat. Nauci ga da procenjuje stvari sukcesivno u odnosu prema beskonacnosti, u odnosu prema našim stvaraocima, društvu i samome sebi. Nemoj mu nametati religiju. Uci ga bez predrasuda, razlicitim verovanjima koja postoje u svetu ili bar onim najvažnijim po hronološkom redu: jevrejsku religiju,
hrišcansku, muslimansku. Ako možeš, pokušaj da nauciš glavne crte misli istocnih religija, tako da bi bio sposoban da ih objasniš svom detetu. Na kraju mu objasni glavne stvari iz poruke, koju su dali Elohimi poslednjem proroku. Uci ga iznad svega da voli svet u kojem živi a kroz taj svet i svoje stvaraoce. Uci ga da shvati beskonacnost i da živi u harmoniji sa njom. Uci ga o izuzetnom radu Elohima, naših stvaralaca. Uci ga da uvek misli i istražuje, tako da covecanstvo bude sposobno jednoga dana da uradi ono što su njihovi stvaraoci uradili, da tako kažem, da uz pomoc nauke stvore druga covecanstva na drugim mestima. Nauci ga da se smatra delom beskonacnosti to jest istovremeno punom i malom. "Od
praha si nastao i prah ceš postati." Nauci ga da se ne može ispraviti loše ucinjeno drugima ikakvom ispovešcu ili oproštajem, kada je to vec uradeno. Nije dovoljno poceti verovati u bilo kojeg boga ili Elohima kada je smrt blizu, da bi se imalo pravo na vecnost. Nauci ga da nam se sudi prema onome što kroz život radimo i da je staza koja nas vodi do dovoljno mudrosti duga i zahteva upornost citavog života. Osoba koja nije sledila pravi pravac tokom celog života nece imati pravo na naucno uskrsnuce na planeti vecnih tek zato što je napravila naglu promenu u pravom pravcu. Sem ako je kajanje iskreno i osoba deluje intenzivno u pravom pravcu, može povratiti ono izgubljeno, ako pokuša da traži oproštaj od onih o koje se ogrešila, posvetivši sve svoje sposobnosti da ih ucini srecnim i zadovoljnim. To još uvek nece biti dovoljno za osobu koja je prouzrokovala da drtugi pate. Cak i kada joj je oprošteno od onih koji su patili i ako im pruži ljubav, ona bi jedino postigla da izbriše svoje greške, jer nije ucinila ništa pozitivno. Tada osoba mora poceti nove aktivnosti donoseci srecu ljudima koje nikada nije uvredila i pomažuci onima koji šire istinu, vodicima. Ali je prekasno kada se neko pokaje tek u momentu svoje smrti ili neposredno pre toga, nece joj biti oprošteno.
SENZUALNO OBRAZOVANJE (RAZVIJANJE CULNOSTI)

Senzualno obrazovanje (razvijanje cula) je nešto što je osnovno, mada prakticno ne postoji u ovom trenutku. Probudi um svoga deteta takode probudi i njegovo telo jer je budenje tela povezano sa budenjem uma. Svi oni koji teže da ulenje (umrtve) telo, otupili (umrtvili) su i um. Naši stvaraoci su nam dali cula da ih koristimo. Nos da osecamo mirise, oci da
vidimo, uši da cujemo, usta da osetimo ukus i prste da imamo culo dodira. Moramo razvijati svoja cula da bismo više mogli da uživamo u onome što nas okružuje, što su naši stvaraoci napravili radi našeg uživanja.Mnogo je verovatnije da ce senzualna osoba živeti u harmoniji sa beskonacnošcu,zato što je oseca bez meditacija i razmišljanja.
Meditacija i razmišljanje ce omoguciti jedinki da bolje razume ovu harmoniju i da je širi oko sebe uceci druge.

Biti senzualna osoba znaci dopustiti sredini u kojoj se živi da vam pruža
zadovoljstvo. Seksualno vaspitanje je isto vrlo važno, ali ono nas samo uci tehnickoj funkciji organa i njihovoj koristi, dok nas obrazovanje uculnosti uci kako da se zadovoljimo tim organima, cisto radi zadovoljstva, bez da obavezno tražimo da se organi koriste samo za ono za šta su namenjeni. Ne reci ništa svojoj deci o seksualnim organima je pogrešno, objasniti im cemu služe je bolje, mada to još nije dovoljno. Moraš im objasniti kako da koriste svoje seksualne organe, radi svog zadovoljstva. Objašnjavajuci im samo 'šta cemu služi', isto je kao reci im, muzika postoji zato da se maršira ili slicne gluposti kao na primer: pisanje je korisno samo da bi pisali molbe ili bioskop se koristi samo za audio-vizuelne kurseve. Srecom, zahvaljujuci umetnicima i budenju naših cula, možemo osetiti zadovoljstvo slušanjem, citanjem ili gledanjem radova koji su stvoreni jedino da nam pruže zadovoljstvo. Isto je i sa polnim organima. Oni ne postoje samo radi zadovoljavanja prirodne potrebe ili za osiguranje reprodukcije, vec i da nas i druge zadovolje. Zahvaljujuci nauci, konacno smo izašli iz vremena kada je pokazivanje tela bilo greh i kada je svaki snošaj rezultirao svojom kaznom: rodenjem
deteta.

Sada zahvaljujuci kontraceptivnim tehnikama, moguce je slobodno seksualno opštenje bez da to mora da postane moguca ili konacna obaveza. Uci svemu ovome svoje dete bez stida, vec sa ljubavlju i jasno mu objasni da je stvoreno da bude u potpunosti srecno i da se u svakom pogledu razvije, da uživa u životu svom snagom svojih cula i svim
svojim culima.Nikada se nemoj stideti svog tela i svoje golotinje, jer ništa više ne ljuti naše stvaraoce, nego kada vide da se oni koje su stvorili stide svog izgleda koji im je dat. Nauci svoju decu da vole svoje telo, kao što mi treba da volimo sve što su Elohimi stvorili, jer voleci njihova dela, takode volimo i njih.Sve naše organe stvorili su naši roditelji Elohimi, da bismo ih mi koristili bez osecanja stida vec uz osecanje srece prilikom upotrebe onoga, što je stvoreno za upotrebu.Ako cin upotrebe ovih organa donosi zadovoljstvo, to znaci da su naši stvaraoci želeli da osetimo zadovoljstvo koristeci ih. Svaka osoba je vrt koji ne bi trebao ostati neobraden. Život bez zadovoljstva je kao neobraden vrt. Zadovoljstvo je sredstvo za otvaranje uma. Asketizam je beskoristan sem ako je privremena muka smišljena da osposobi um da dominira telom. Ali kad jednom uspemo u tom naporu koji smo sebi postavili i koji treba da se uvek vremenski ogranici, trebamo ponovo da uživamo u zadovoljstvima života. Asketizam može biti prihvacen kao neposejana bašta, koja predstavlja jednu osobu tj. kao prolazna pauza u potrazi za zadovoljstvom, koja ce nam omoguciti da ga kasnije više cenimo.
Navikavaj svoju decu da budu sve više i više slobodni, smatrajuci ih pre svega licnostima. Poštuj njihove naklonosti i njihov ukus, isto kao što bi želeo da oni poštuju tvoje naklonosti i tvoj ukus. Budi siguran, da shvataš da je tvoje dete ono što je i da neceš biti u mogucnosti da ga nateraš da bude ono što želiš da bude, isto kao što ono nije u stanju da tebe natera da budeš ono što bi dete želelo da ti budeš. Poštuj ga i ono ce tebe poštovati, poštuj njegov ukus i ono ce poštovati tvoj.
 Nazad na vrh »
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 18 Dec, 2008 02:57 am    Naslov: Re: ELOHIM
Odgovoriti sa citatom

PROCVAT

Individua treba da traži put prema svojim procvatu, po svojim težnjama i ukusu, bez obzira na to šta ce drugi misliti o tome, ukoliko time ne povreduje druge osobe. Ako ti se nešto dopada da radiš, proveri prvo da li to nekom škodi i onda to radi bez brige šta drugi o tome misle.
Ako osecaš da želiš da imaš seksualne odnose sa jednom ili više osoba bilo kojeg pola, možeš se ponašati kako ti se svida, ukoliko se oni slažu.
Sve je dopušteno na putu procvata (otvaranja), uz utvaranje tela i um se otvara. Mi najzad izlazimo iz ovih primitivnih vremena, kada su žene smatrane samo reproduktivnim organima, koji pripadaju društvu. Žena zahvaljujuci nauci, može sada slobodno iskusiti culni procvat, a da zbog toga ne bude kažnjena trudnocom. Žena je najzad zaista izjednacena sa muškarcem pošto zaista može uživati u svom telu ne plašeci se da ce ispaštati sama nepoželjne posledice svojih dela. Zacece deteta je nešto suviše važno da bi se prepustilo slucajnosti. Kada zacinješ dete, ucini to svestan onoga šta ciniš jedino ako si to izabrao da uradiš kroz divan ljubavni cin, pošto si o tome ranije razmislio i siguran si da zaista to želiš. Jer dete ne može postati uspešna osoba, ukoliko zaista nije bilo željeno u momentu zaceca. Trenutak zaceca je najvažniji trenutak, zato što je to vreme kada je prva celija, pa time i ceo plan osobe zacet. Zato ovaj trenutak mora biti željen, tako da se prva celija može naciniti u savršenoj harmoniji dvaju umova roditelja, koji snažno misle o tome i svesni su bica koje zacinju.Ovo je jedna od tajni novog coveka.Ako samo tražiš ispunjenje zadovoljstvom svoga tela, a time i procvat svoga uma, koristi sredstva koja ti nudi nauka. Znaci, koristi kontracepciju. Zacni dete samo kada si sam ispunjen zadovoljstvom, tako da život koji si zaceo bude plod ujedinjenja dve osobe ispunjene zadovoljstvom.Da bi dostigao procvat koristi sredstva koja ti nauka stavlja na raspolaganje, omogucujuci ti da probudiš svoje telo da uživa bez ikakvog rizika. Zadovoljsvo i radanje su dve razlicite stvari koje se ne smeju zamenuti. Prva služi licnosti a druga je za vrstu. Samo kada je osoba ispunjena zadovoljstvom, može stvoriti bice koje je ispunjeno zadovoljstvom. Ako si slucajno zaceo i ne želiš dete, koristi sredstva koja ti nauka stavlja na raspolaganje: koristi abortus. Dete koje je neželjeno u momentu zaceca, ne može doživeti puni procvat, pošto nije stvarano u harmoniji.
Ne slušaj one koji te pokušavaju uplašiti kada govore o fizickim i cak o psihickim posledicama koje abortus može izazvati. Takvih posledica nema ako je abortus obavljen od kompetentnih ljudi. Nasuprot tome, zadržavanje neželjenog deteta ce ti prouzrokovati fizicke i moralne smetnje, koje ce se preneti na tvoje dete koje si doneo na svet da i ono pati. Imati dete, ne znaci obavezno biti u braku ili živeti sa covekom. Vec mnogo žena se odlucilo da ima jedno ili više dece iako nisu bile u braku niti su živele u zajednici samuškarcem. Obrazovanje deteta, koje je od samog rodenja osoba, ne mora biti samo posao roditelja. Cesto je poželjnije da se obrazovanje prepusti za to strucnim ljudima, koji ce mnogo više doprineti na povecanju nivoa procvata deteta, nego poneki roditelji. Ako želiš da imaš dete ne živeci sa covekom u zajednici, ucini po svojoj želji. Ispuni se po sopstvenoj želji ne brinuci šta ce drugi o tome da misle. Ako izabereš da ovo uradiš, nemoj misliti da si zbog toga osuden da vecno budeš sama. Neka budu dobrodošli muškarci koji ti se dopadnu, oni ce poslužiti kao primer muškarca za tvoje dete. Cak možeš odluciti da jednog dana živiš u zajednici sa jednim covekom. Ovo nece prouzrokovati nikakav problem tvom detetu, vec ce doprineti njegovom ispunjenju. Promena sredine je uvek pozitivna za dete. Društvo samo treba da organizuje da delimicno ili potpuno preuzme obrazovanje dece u zavisnosti od želja roditelja. Oni koji žele da rade treba da imaju mogucnost da ostave svoju decu na cuvanje kompetentnim ljudima, a oni koji žele da njihova deca budu obrazovana od potpuno kompetentnih ljudi, treba da povere svoju decu ustanovama koje su radi toga i osnovane. Prema tome, ako rodiš dete koje si želeo, pa se posle rodenja rastaneš od svog partnera, ili iz bilo kog razloga ne želiš svoje dete, mogao bi ga poveriti društvu koje ce ga podizati u harmoniji, koja je neophodna za njegov procvat. Dete koje odrasta u sredini u kojoj zaista nije stvarno i duboko poželjno, ne može dostici procvat. Dete je uzajamno zadovoljstvo. Ako dete postane makar i mala smetnja, ono to oseca, njegov procvat je poremecen. Zato dete treba da je u tvojoj blizini samo ako se njegovo prisustvo oseca kao samoispunjenje. Ako ne, ono treba da se pošalje u sredinu koju mora da stvori društvo, da dozvoli njegov procvat. Ti to treba da uciniš bez i najmanje kajanja. Naprotiv, ti to treba da uciniš sa radošcu, zbog toga što si poverio dete drugima, koji
su sposobniji od tebe i koji ce omoguciti napredak i samoispunjenje te male jedinke. Cak i redovne posete se mogu upražnjavati ako ih dete cije su želje najvažnija briga bude želelo. Ljudi odgovorni za obrazovanje dece, treba da im njihove roditelje uvek opisuju kao izuzetne ljude, pošto su pridali više važnosti decijem procvatom, time što su ih poverili ljudima koji su kompetentniji od njih samih, a nisu ih iz sebicnog, licnog zadovoljstva sami podizali. Izaberi svog partnera slobodno ukoliko ga želiš. Brak, da li crkveni ili gradanski, je nepotreban. Ne možeš potpisati ugovor kao kada se prodaje nafta, da bi ujedinio žive osobe, koje ce se promeniti jer su živa stvorenja.Odbi brak koji je samo objava vlasništva nad osobom. Covek ili žena ne mogu biti nicija imovina. Bilo kakav ugovor može samo uništiti harmoniju koja postoji izmedu dve osobe. Kada smo voljeni, osecamo se slobodni da volimo, ali kada smo potpisali ugovor,osecamo se kao zatvorenik, prisiljeni da volimo. Pre ili kasnije pocinjemo da mrzimo jedno drugo. Živi sa osobom koju si sam izabrao samo dotle dok osecaš da si sa njom srecan. Kada se više ne slažete, nemojte ostati zajedno jer ce vaša zajednica postati pakao. Sva živa bica se razvijaju i tako treba da bude. Ako je licni razvoj obe osobe slican, zajednica ce trajati. Ali ako je njihov progres razlicit, zajednica dalje nije moguca. Osoba koja ti se dopadala, više te ne zadovoljava zato što si se promenio (ili se ona promenila).

Morate se rastati jedno od drugog,cuvajuci lepe uspomene na zajednicki provedeno vreme, umesto da to kvarite jalovim prepiranjem koje otvara put ka agresivnosti. U pocetku dete bira odecu koja mu odgovara, ali kad poraste i kada mu odeca postane premala, mora je skinuti da bi je zamenilo drugom, inace ce je na kraju pocepati. Kod zajednica je potpuno isto, treba se odvojiti pre nego što se pocepa. Uopšte ne brini za svoje dete. Za njega je bolje da bude sa jednim roditeljem u harmoniji, nego sa oba roditelja u svadi ili u harmoniji koja nije savršena. Ne zaboravi, deca su iznad svega licnosti. Društvo apsolutno mora osigurati da stari ljudi imaju srecan život bez materijalnih briga. Mada stare ljude moramo poštovati i uraditi sve da bi oni bili srecni, ne smemo ih
slušati samo zato što su stari. Inteligentna osoba može dati dobar savet, bez obzira na njenu starost, a glupa osoba makar bila i sto godina stara, ne zaslužuje da bude slušana ni jednu sekundu, štaviše, za nju
nema opravdanja jer je imala citav život u kojem je mogla pokušati sebe da probudi, dok za mladu i glupu osobu još uvek ima nade. U svakom slucaju, staroj i glupoj osobi treba omoguciti udoban život. To je društvena obaveza. Smrt ne bi trebala da bude prilika za tužno okupljanje, vec nasuprot, radosna proslava jer je to trenutak kada voljena osoba možda stiže u raj vecnih, u društvo Elohima, naših stvaralaca. Zato traži da ne budeš sahranjen religiozno, nego ostavi svoje telo nauci ili traži da se tvoje telo po mogucnosti ukloni što diskretnije, osim kosti tvoga cela, preciznije, dela koji se nalazi iznad pocetka nosa, 33 milimetra iznad sredine ose koja povezuje tvoje zenice. Tu mora biti najmanje jedan kvadratni santimetar ove kosti, za koju ceš naložiti da se pošalje vodi svih voda, tako da je on može sacuvati u našoj ambasadi na Zemlji. Svaka osoba je posmatrana od strane kompjutera koji beleži sve njene aktivnosti i sve ce to proceniti na kraju njenog života. Ljudi koji znaju poruke koje Rael prenosi, bice ponovo stvoreni iz celija koje ce ostaviti u našoj ambasadi. Oni ce biti ponovo stvoreni samo ukoliko su traženi deo svog tela poslali vodi svih voda posle svoje smrti. Cim znaju poruku, mehanizam u kompjuteru koji snima informacije što ce se koristiti za ocenjivanje, ostaje ukljucen, ali onaj što omogucuje automatsko uzimanje uzorka celije u momentu smrti postaje iskljucen, tako da ce oni koji primenjuju tacno to što se zahteva, kada vec jednom znaju poruku, biti ponovo stvoreni. Osiguraj da makar jednom u toku svog života vidiš vodu svih voda ili vodu kojeg je
on osposobio da prenese tvoju celijsku šemu Elohimima, tako da oni mogu probuditi tvoj um i pomoci ti da ostaneš budan.
U skladu sa onim što piše u poruci, ne ostavljaj bilo kakvo naslede svojoj deci, osim stana ili porodicne kuce. Ostalo ceš ostaviti u svom testamentu vodi svih voda, a ako se plašiš da tvoji potomci ne poštuju tvoj testament i da ce sudskim putem pokušati da dobiju tvoje imanje, možeš to pokloniti dok si živ vodi svih voda, da bi mu pomogao da širi poruke naših stvaralaca na Zemlji. Ti koji ostaješ, ne budi tužan i ne jadikuj zbog smrti voljene osobe. Umesto toga pokušaj da daš ljubav onima koje voliš dok su još živi, jer kada jednom umru, ono što tebe cini nesrecnim je pomisao da pokojnika nisi voleo dovoljno, a sada je prekasno za to.
Ako je osoba bila dobra, ima pravo na Elohimov vrt vecnosti i upoznace srecu, a ako nije bila dobra, ne zaslužuje da bilo kom nedostaje. U svakom slucaju,cak i da nije medu onima koji su izabrani, osoba ne nestaje potpuno. Smrt nije važna stvar i ne treba se od nje plašiti. To je kao kada se zaspi, osim što je to san bez kraja. I pošto smo mi deo beskonacnosti, materija od koje smo nacinjeni ne nestaje. Ona i dalje postoji u zemjištu, u biljkama cak i u životinjama, ocito gubeci
homogenost i zbog toga sav identitet. Ovaj deo beskonacnosti, koji su organizovali naši stvaraoci u vrlo preciznu strukturu, vraca se beskonacnosti dok ostaje deo ove male lopte zvane Zemlja, koja je živa. Svako ima pravo na život, pravo na ljubav i pravo na smrt. Svako upravlja svojim životom i svojom smrcu. Smrt nije ništa ali patnja je strašna i sve se mora uciniti da se ona ukloni. Neko ko suviše pati ima pravo na samoubistvo. Ako su aktivnosti osobe bile pozitivne tokom njenog života, bice primljena na planetu vecnih. Ako neko koga voliš suviše pati i želi da umre ali nema snage da izvrši samoubistvo,
pomozi mu da se ubije. Kada zahvaljujuci nauci budeš u mogucnosti da otkloniš patnju ljudskih bica, onda ceš biti u stanju da sebe upitaš da li neko ima pravo ili ne na samoubistvo.
DRUŠTVO I VLADA

Baš kao što ljudsko telo ima mozak, neophodno je da u društvu postoji vlada koja ce donositi odluke. Ucini sve što je moguce da uspostaviš vladu primenjujuci geniokratiju, koja postavlja inteligenciju na vlast.
Uzmi ucešca u stvaranju svetske humanitarne partije koja ce se zalagati za humanost i geniokratiju kao što je opisano u 'prvoj poruci' i daj podršku kandidatima. Samo geniokratija može omoguciti covecanstvu da u potpunosti dostigne zlatno doba. Totalna demokratija nije dobra. Telo u kojem sve celije komanduju nece preživeti. Samo inteligentnim ljudima treba dozvoliti da donose odluke koje se ticu covecanstva. Zato odbi da glasaš ukoliko nemaš kandidata koji zastupa geniokratiju i humanost.
Niti je univerzalno pravo glasa, niti su ankete legitimna za vladanje svetom. Vladati znaci predvideti a ne slediti reakcije ljudi koji se ponašaju kao ovce, od kojih je vrlo mali broj dovoljno budan da vodi covecanstvo. Pošto ima vrlo malo probudenih ljudi, pa ako bi onda zasnovali odluke na univerzalnom pravu glasa ili na anketama javnog mnjenja, odluke bi bile donete izborom vecine, zbog onih koji nisu probudeni i koji reaguju prema
trenutnom raspoloženju ili prema njihovoj instinktivnoj reakciji koja je zavezana u ludacku košulju mracnjaštva i ispirinja mozga. Samo je geniokratija od vrednosti, što je ustvari selektivna demokratija. Kao što
stoji u prvoj Poruci, samo oni ljudi ciji je nivo inteligencije za 50% viši od prosecnog, mogu biti podobni da budu birani. Oni, ciji je nivo inteligencije za 10% veci od prosecnog, mogu da budu biraci. Naucnici vec razvijaju tehnike koje ce nam omogucuti da izmerimo stvarnu inteligenciju. Poslušaj njihov savet i deluj u tom pravcu, da najdragocenija sirovina
covecanstva, posebno nadarena, talentovana deca, mogu dobiti obrazovanje na nivou koji odgovara njihovom geniju, jer normalno obrazovanje je osmišljeno za normalnu decu, što znaci za decu sa prosecnom inteligencijom. Nije važan broj diploma koje si uspeo da dobiješ, pošto je to samo dosta neinteresantna sposobnost pamcenja u pitanju, koju mašina može da zameni. Inteligencija u sirovom stanju može uciniti seljaka ili radnika mnogo inteligentnijim od inženjera ili
profesora. Ovo može biti uporedeno sa zdravim razumom, stvaralacki genije za vecinu pronalazaka nije ništa drugo nego pitanje zdravog razuma.
Vladati znaci predvideti, a veliki problemi sa kojima je covecanstvo sada suoceno dokazuju da ih vlade nisu predvidele i da prema tome nisu bile sposobne da vladaju. Nije problem u ljudima vec u nacinu koji se koristi da se izaberu oni koji ce biti odgovorni. Problem je nacin na koji biramo one koji vladaju. Demokratija slucajnosti mora biti zamenjena demokratijom selektivnosti: geniokratijom, koja stavlja inteligentne ljude na vlast. To nije veliki zahtev. Ljudski zakoni su neophodni i treba ih poštovati dok se ne osigura da oni koji su ne fer i zastareli, ne promene. U izboru izmedu ljudskih i zakona naših stvaralaca ne oklevaj ni za trenutak. Cak i ljudskim sudijama ce biti sudeno jednoga dana od strane naših stvaralaca. Policija je neophodna sve dotle dok društvo ne pronade medicinski nacin iskorenjivanja nasilja i sprecavanja kriminalaca ili onih koji narušavaju slobodu drugih, da ne deluju u tom pravcu. Nasuprot vojnicima koji su cuvari rata, policajci su cuvari mira i privremeno su
neophodni dok nauka ne bude u mogucnosti da reši ovaj problem.
Odbi da služiš vojni rok, zahtevaj status lica koje odbija služenje vojnog roka, koji ti omogucuje da služiš vojni rok u jedinici koja ne nosi oružje, na što imaš pravo zbog tvojih religioznih ili filozofskih ubedenja, koja ti zabranjuju da ubijaš ljude, kao što je slucaj sa onima koji veruju u Elohime, naše stvaraoce i koji žele da slede uputstva vode svih voda
Raelianskog Pokreta. Nasuprot onome što mnogi mladi ljudi misle, lica koja odbiju da služe vojni rok, ne šalju se u zatvor, vec moraju da rade u civilnoj službi ili u odredenoj službi, gde ne nose oružje, ali trajanje vojnog roka im je dva puta duže od normalnog. Bolje je provesti dve godine u kancelariji nego biti obucavan godinu dana za ubijanje
ljudi. Vojna služba mora biti ukinuta, što je moguce pre u svim zemljama sveta. Sve profesionalne armije treba da se transformišu u cuvare svetskog mira, tj. da budu stavljene u službu mira i ljudskih prava.
Jedini sistem koji je vredan pažnje je sistem geniokratije koji primenjuje humanizam. Kapitalizam je pogrešan jer cini ljude robovima novca i prisiljava ih da prave profit za nekolicinu preko leda ostalih. Komunizam je takode pogrešan pošto pridaje veci znacaj jednakosti nego slobodi. Jednakost treba da postoji na pocetku života, kasnije ne. Iako svako ima pravo da živi pristojno, oni koji više rade za covecanstvo od drugih,
imaju pravo da više dobiju od onih koji ne rade ništa za zajednicu.
Ovo je ocigledno privremeno pravilo, dok društvo ne dostigne takav nivo da roboti obavljaju sve poslove, tako da se ljudi mogu posvetiti samo svom ispunjenju, posle potpunog ukidanja novca. U meduvremenu, sramota je da dok neki ljudi umiru od gladi, drugi uništavaju hranu da joj cena ne bi pala. Umesto bacanja hrane, trebali bi je podeliti
onima koji nemaju ništa da jedu. Rad ne treba smatrati svetim. Svako ima pravo da živi udobno, cak i ako ne radi. Svaka osoba treba da pokuša da na polju koje ga privlaci, sebe razvije i ispuni. Ako se
ljudi organizuju, nece im trebati mnogo da u potpunosti mehanizuju i automatizuju sav neophodan rad. Tada ce biti u mogucnosti da se slobodno razviju i ispune.
 Nazad na vrh »
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 18 Dec, 2008 02:58 am    Naslov: Re: ELOHIM
Odgovoriti sa citatom

Ako se zaista svi potrude, bice potrebno samo nekoliko godina, pre nego što se ljudi oslobode od obaveze da rade. Ono što je potrebno, to je divni nastup entuzijazma i solidarnosti u oslobadanju ljudske vrste od materijalnih ogranicenja. Sve tehnicke i naucne sposobnosti covecanstva i svi njegovi radnici, treba da pokrenu intenzivno svoje umove za dobrobit celokupne zajednice, umesto za svoj licni interes, uz korišcenje svih sredstava koja se trenutno bespotrebno koriste na vojne budžete ili na druge glupe stvari kao što je proizvodnja atomskog oružja ili letovi u svemir, koji bi u svakom slucaju trebali da budu bolje planirani i mnogo lakše dostignuti jednom, kada covecanstvo bude oslobodeno materijalnih ogranicenja. Imate kompjutere i elektronsku opremu koji mogu bolje zameniti ljude. Koristite sve ovo tako da ova tehnicka sredstva zaista budu u službi covecanstva. Za nekoliko godina
mogli biste izgraditi potpuno razlicit svet. Vi ste stigli u zlatno doba.
Uradite sve da stvorite biološkog robota, koji ce vas osloboditi ropskog rada i koji ce omoguciti procvat i ispunjenje vas samih. O urbanom razvoju se mora voditi racuna kao što je opisano u 'prvoj poruci'. Morate
graditi vrlo visoke komunalne zgrade, koje su smeštene na otvorenom zemljištu, tako da individualne kuce ne 'pojedu' prirodu. Nikada ne zaboravite da ako svaka osoba ima svoju kucu van grada sa malom baštom, više nece postojati nenaseljena priroda. Ove komunalne
zgrade moraju da sadrže citave gradove i da ukljuce sve što je ljudima potrebno. Svaka mora biti u mogucnosti da obezbedi 50 000 stanovnika.
Covek mora da poštuje prirodu dok ne bude u stanju da je sam ponovo stvori, odnosno dok sam ne postane sposoban da bude stvaralac. Poštujuci prirodu, poštujete i one koji su je stvorili, naše roditelje, Elohime. Nikada nemoj muciti životinje. Smeš ih ubiti, da bi se hranio njihovim mesom, a da ih pritom ne muciš. Mada smrt nije ništa, patnja je užas i moraš izbegavati da muciš životinje, kao što moraš spreciti patnju ljudskih bica. Ipak ne jedi previše mesa i zbog toga ceš se bolje osecati.
Možeš živeti od onoga cime te zemlja snabdeva. Nisi obavezan da poštuješ specijalnu dijetu, možeš jesti meso, povrce, voce, biljke i životinje. Glupo je držati vegetarijansku dijetu, pod izgovorom da ne želiš da živiš od mesa drugih živih stvorenja. Biljke su takode živa stvoranja, koja pate na isti nacin kao i mi. Ne uzrokuj njihovu patnju, jer i one su žive kao i ti. Ne truj sebe alkoholnim picima. Možeš popiti malo vina uz jelo, jer ono je proizvod zemlje, ali se nikada ne opijaj. Izuzetno možeš piti alkoholna pica ali u vrlo malim kolicinama, uz jelo da se ne bi opio. Ovo zato, što pijana osoba nije više sposobna da bude u harmoniji sa beskonacnošcu, niti je u stanju da kontroliše sebe, a ovo je nešto što izgleda jadno u ocima naših stvaralaca. Nemoj pušiti, jer ljudsko telo nije nacinjeno da udiše dim. Pušenje ima pogubne efekte po organizam i sprecava potpun procvat i uskladenost sa beskonacnošcu. Ne uzimaj droge. Ne drogiraj se, jer probudenom umu ne treba ništa da bi bolje
osetio beskonacnost. Gnušanje je u ocima naših stvaralaca kada vide kako ljudi misle da moraju uzimati droge da bi sebe popravili. Ljudsko bice ne treba da se poboljšava pošto je savršeno jer je stvoreno po liku svojih stvaralaca. Reci to da ljudsko bice nije savršeno je uvreda za naše stvaraoce, koji su nas stvorili po svom liku. Mada smo mi savršeni, postajemo nesavršeni kada takvima sebe smatramo i kada se pomirimo sa takvim razmišljanjima. Napor koji nas u svakom trenutku održava u budnom stanju, omogucava nam da ostanemo savršeni, to jest, upravo onakvi, kakve su nas stvorili Elohimi.
MEDITACIJA I MOLITVA

Meditiraj najmanje jednom dnevno, to jest postavi se u odnosu na beskonacnost, u odnosu na Elohime, u odnosu na društvo i u odnosu na sebe. Meditiraj kada se probudiš, tako da citava tvoja licnost bude savršeno svesna beskonacnosti, da bi u potpunosti vladala
svojim sposobnostima. Meditiraj pre svakog obroka, tako da i tvoje telo može jesti kada i ti jedeš, a kada se ti hraniš misliceš o tome šta radiš.
Tvoje meditiranje nece biti suvo meditiranje, vec nasuprot tome, culno meditiranje. Dozvoli da te preplavi mir i harmonija, dok to ne postane prijatno uživanje. Tvoje meditiranje ne treba da bude prisilan rad vec zadovoljstvo. Bolje je ne meditirati, nego meditirati bez želje.
Ne naturaj meditaciju svojoj deci ili komšijama, vec im objasni zadovoljstvo i blagostanje koje pruža, pa ako osecaju da im se meditacija svida, pokušaj da ih nauciš onome što znaš. Misli intenzivno na Elohime, naše stvaraoce, najmanje jednom dnevno i pokušaj da
sa njima telepatski opštiš. Ovako ceš ponovo otkriti prvobitno znacenje molitve. Ako ne znaš kako to da uciniš, možeš se inspirisati uz "Oce naš", cije reci su savršeno primenjljive za komunikaciju sa našim stvaraocima. Pokušaj telepatsku komunikaciju u grupi sa drugim ljudima iz tvoje regije koji veruju u Elohime i ako je moguce, jednom nedeljno sa vodom. Ucini sve da prisustvuješ svake godine sastanku onih koji veruju u Elohime i u njihove poruke koje su dali poslednjem proroku.
TEHNIKA ZA POKUŠAJ USPOSTAVLJANJA
TELEPATSKOG KONTAKTA SA ELOHIMIMA

Ovde je model teksta koji se može reci uz duboko mišljenje na reci i gledanja u nebo:

Elohimi, vi ste tamo negde blizu onih zvezda.
Elohimi, tamo ste i znam da nas posmatrate.
Elohimi, tamo ste a ja bih tako želeo da vas sretnem.
Elohimi, tamo ste a ko sam ja da se nadam da zaslužujem kontakt sa vama?
Elohimi, priznajem vas za naše stvaraoce i ponizno vam se stavljam u službu.
Elohimi, priznajem Raela, nosioca vaše poruke za mog vodica i verujem njemu i
porukama koje ste mu dali.
Elohimi, ucinicu sve da ih upoznaju i oni oko mene, zato što znam da nisam
dovoljno uradio.

vas.

Elohimi, volim sve ljude kao svoju bracu i sestre, zato što su napravljeni nalik na
Elohimi, pokušavam da ih usrecim otvarajuci njihov um ka beskonacnosti i
otkrivajuci im ono što je meni otkriveno.
Elohimi, pokušavam da im prekinem patnju, u potpunosti stavljajuci sebe u službu
ljudskoj vrsti ciji sam i ja deo.
Elohimi, pokušavam da što je više moguce upotrebim svoj mozak koji ste mi dali da
osposobim ljudsku vrstu da izade iz mraka i patnje.
Elohimi, nadam se da cete oceniti da je to malo što cu uciniti do kraja svog života
kao dovoljno da mi poklonite pravo na veciti život na planeti mudrih.
Volim vas, kao što mora da ste voleli ljudska bica da ste dozvolili najboljim od njih
medu vaše vecne.

UMETNOSTI

Ucini sve da ohrabriš umetnike i da pomogneš svom detetu ukoliko ga privlaci umetnosti. Umetnost je jedna od stvari koja ti najbolje omogucuje da se uskladiš sa beskonacnošcu. Smatraj svaku prirodnu stvar umetnošcu a svaku umetnost prirodnom stvari. Okruži se umetnickim stvarima, bilo da se one svidaju tvojim ušima, ocima, dodiru,
mirisu ili ukusu. Sve što se svida culima je umetnicko. Ne samo muzika, slikarstvo, skulptura i sve zvanicno priznate umetnosti, nego je i gastronomija takode umetnost, kao što je i pravljenje parfema, pošto se sve to dopada culima, a iznad svega i ljubav je umetnost. Svaka umetnost koristi harmoniju, i tako osposobi one koji je cene da ih obuzme
necim harmonicnim, a posledica toga su uslovi za njihovo postavljanje u harmoniji sa beskonacnošcu. Literatura je narocito važna zato što doprinosi proširivanju vidika prikazujuci nove horizonte. Literatura radi literature je samo torokanje, ono što je važno, nije pisanje lepih
recenica, vec prenošenje novih ideja drugima kroz citanje. Audio-vizuelna sredstva su još važnija, jer ona gode i sluhu i vidu u isto vreme. Ona mogu zameniti literaturu na bolje zato što su kompletnija. U meduvremenu literatura je privremeno korisna.
SENZUALNA (CULNA) MEDITACIJA

Ako želiš dostici visok nivo harmonije sa beskonacnošcu, uredi sebi mesto za senzualnu meditaciju. U njemu postavi umetnicke radove, slike, reprodukcije, tapiserije,postere, skulpture, crteže, fotografije ili bilo šta drugo smišljeno da predstavi ljubav, beskonacnost i osecajnost za uživanje ociju. Uredi sebi kutak gde možeš sedeti na niskom, npr. na jastuku ili leci na kauc ili na krzno zbog zadovoljavanja cula dodira. Koristi prijatne mirise radi zadovoljsta tvoga nosa. Imaj magnetofon i kasete na kojima je muzika koju voliš radi zadovoljstva ušiju. Imaj poslužavnike pune hrane i boce pune pica koje voliš za zadovoljstvo usta.Pozovi jednu ili više osoba koje voliš, prema tvom ukusu i sa kojima se u društvu osecaš opušten i u harmoniji. Hranite svoja cula zajedno, otvorite svoje telo tako da vam se um otvori prema ljubavi i prema covecanstvu. Ako ti se neko fizicki dopada i ako osecaš da je to uzajamno, pozovi ga na ovo mesto. Zajedno cete biti u stanju da postignete sublimaciju harmonije, koja vam omogucuje da pristupite beskonacnosti, zadovoljavajuci svojih pet cula i dodajuci ovom
stanju sintezu svih ovih uživanja, fizicko ujedinjenje dveju osoba u potpunoj harmoniji i u osvetljenju ljubavnog cina.Ocito, harmonija mora da postoji pre svega duhovno. Drugim recima umovi, dakle tela, se moraju osecati medusobno privlaceni u njihovom nacinu približavanja i
razmatranja. Ali duhovna ljubav je uvek sublimisana ispunjenenom fizickom ljubavi. Voleti, to je dati i ne ocekivati ništa za uzvrat. Ako nekog voliš, treba da mu se u potpunosti predaš ukoliko on to želi. Nikada ne budi ljubomoran jer je ljubomora suprotnost ljubavi. Kada nekog voliš
moraš tražiti njegovu srecu na svaki nacin i njegova sreca je iznad svega. Voleti je tražiti srecu za druge, ne svoju. Ako osobu koju voliš privlaci drugi, ne budi ljubomoran, vec budi srecan, ako je onaj koga voliš srecan, cak iako je to zahvaljujuci drugom. Takode voli osobu koja kao i ti želi da usreci osobu koju voliš jer ima isti cilj kao i ti.
Ljubomora je strah da neko drugi više može usreciti osobu koju voliš od tebe. To je strah da ceš izgubiti onoga koga voliš.. Naprotiv, treba pokušati dati sve od sebe, tako da osoba koja se voli bude srecna, a ako je neko drugi cini srecnijom nego mi, treba da smo zbog toga srecni, šta je važno je to, da voljena osoba nije srecna zbog nas, vec da je srecna bez obzira ko je cini srecnom. Tako ako je osoba koju voliš srecna sa nekim drugim, veseli se njenoj sreci. Prepoznaceš osobu koja te voli po tome što se nece protiviti tvojoj sreci sa nekim drugim. Tvoja je dužnost da voliš osobu koja tebe voli toliko mnogo, uzvracajuci joj srecom.
U tome leži staza univerzalne ljubavi. Ne odbijaj nekog ko želi da te ucini srecnim, jer prihvatajuci ga, uciniceš ga srecnim i ovo je cin ljubavi. Veseli se sreci drugih tako da se i oni mogu veseliti tvojoj sreci.

LJUDSKA PRAVDA

Ne dvoumi se ni za trenutak izmedu zakona ljudi i zakona naših stvaralaca, zato što ce jednog dana cak i ljudima sudijama biti sudeno od strane naših stvaralaca. Ljudski zakoni su neophodni ali se oni moraju poboljšati zato što ne uzimaju dovoljno u obzir ljubav i bratstvo.
Smrtna kazna se mora ukinuti zato što niko nema pravo da hladnokrvno ubije drugu osobu sa predumišljajem, na organizovan nacin. Dok ne dode vreme da uz pomoc nauke, društvo bude sposobno da kontroliše nasilje, koje se može dogoditi nekim ljudima i izleciti ih od njihove bolesti, držite kriminalce posebno od društva pružajuci im ljubav koja im nedostaje, dok pokušavate da im objasnite monstruoznost njhovih dela i dajuci im volju da se iskupe.
Ne mešaj okorele kriminalce, koji su bolesni od bolesti koja može biti zarazna, sa ljudima koji su pocinili sitne prekršaje da ih ne bi zarazili.
Ne zaboravi da su svi kriminalci bolesni i takvima ih uvek smatraj. Osecamo se skandalozno kada se setimo da smo nekada davili ljude izmedu dva dušeka, koji su imali napade histerije. Isto tako cemo biti šokirani kada jednog dana budemo u stanju da ih lecimo, a što je još važnije da delujemo preventivno na bolest kriminala, kada se osvrnemo unazad i vidimo kako smo ubijali kriminalce. Oprosti onima koji su te povredili nenamerno i ne budi kivan na one koji su te povredili sa namerom da to ucine. Oni su bolesni, jer ako neko povredi svog suseda taj mora biti bolestan. Pored toga, zamisli kako su nesrecni ti ljudi kojicine zlo drugim ljudima, jer oni nece imati pravo na vecni život u vrtovima Elohima. Ako neko želi da povredi tebe ili one koje voliš, pokušaj da ga savladaš. A ako ne možeš, tada imaš pravo da se braniš i da spaseš tvoj život ili život onih koje voliš. Medutim, nikada ne udaraj sa namerom da ubiješ, cak i u trenutku zakonite samoodbrane, samo ucini osobu bezopasnom, sruši je na zemlju na primer. Ako se dogodi
da je udarac koji si zadao fatalan, nemoj sebe da kriviš sve dotle dok nisi imao nameru da ubiješ. Onesposobi nasilnike nenasiljem a ako je neophodno i direktnom akcijom. Nasilnicko ponašanje se ne može tolerisati i ti ga neceš tolerisati, cak i ako treba silom umiriti nasilnike, ali koristiš nenasilnicku silu, uravnoteženu silu, koja se nikad ne
primenjuje sa namerom povrede, vec da se sprece oni koji povreduju nekog da to ne rade. Bilo koja nasilnicka pretnja treba da se smatra toliko ozbiljnom, koliko je ozbiljno nasilnicka akcija izvedena. Pretiti nasiljem se misli da je tako moguce biti i da se na taj našin može stici do svog cilja. Osoba sposobna da preti drugoj nasiljem je opasna isto kao
neko ko je pocinio akt nasilja. Dogod takve ljude koji izgovaraju takve pretnje ne budemo mogli medicinski izleciti, oni se moraju cuvati izolovani od društva, a mi treba da ih nateramo da razumeju da je nacin njihovog ponašanja strašan. Kada se radi o uzimanju talaca, misli prvo o spasavanju života nevinih ljudi koji nisu u rukama bolesnih otmicara i ne daj otmicarima ono što zahtevaju. Društvo ne sme popustiti pred onima koji uzimaju taoce, zato što ce prihvatanjem iznudivanja ohrabriti druge kriminalce da cine isto i dati znacaj pretnji. Svi ljudi moraju imati ista prava i mogucnosti od rodenja bez obzira na rasu kojoj pripadaju. Ne toleriši budale bilo koje boje kože. Sve rase koje naseljavaju Zemlju, stvorili su Elohimi i sve moraju biti jednako poštovane. Covecanstvo se mora ujediniti da formira svetsku vladu, kao što je zapisano u 'prvoj
poruci'. Nametnite novi svetski jezik svoj školskoj deci citavog sveta. Esperanto postoji i ako niko ne predloži nešto bolje, izaberite Esperanto. Dok ne postane moguce da se ukine novac, stvorite novu svetsku valutu, koja ce zameniti nacionalne valute. U tome leži rešenje monetarnih kriza. Ako niko ne predloži ništa bolje, koristite federalni sistem. Stvorite federaciju svih država u svetu. Odobrite nezavisnost onim regijama koje se mogu organizovati prema sopstvenim željama.
Svet ce živeti u harmoniji ako više ne bude sastavljen od posebnih država, vec od regiona ujedinjenih u federaciju da bi se preuzela briga o buducnosti Zemlje.
 Nazad na vrh »
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 18 Dec, 2008 03:15 am    Naslov: Re: ELOHIM
Odgovoriti sa citatom

NAUKA

Nauka je najvažnija stvar za covecanstvo. Biceš uvek u toku sa svim otkricima naucnika koji mogu rešiti sve probleme. Ne dozvoli da naucna otkrica padnu u ruke onih koji samo misle kako da naprave profit, niti u ruke vojske koja cuva izvesne pronalaske tajnim, da bi zadržali predpostavljenu nadmocnost nad iluzornim neprijateljem. Nauka treba da ti bude religija, jer Elohimi, tvoji stvaraoci su te uz pomoc nauke
stvorili. Ako si sam naucnik, zadovoljavaš svoje stvaraoce, jer deluješ kao oni i pokazuješ im da razumeš da si stvoren prema njihovom liku, željan da iskoristiš sve mogucnosti koje imaš. Nauka mora biti korišcena da služi i oslobodi ljudsku vrstu a ne da je uništi i otudi je. Veruj naucnicima koji nisu izmanipulisani finansijskim interesima i veruj samo njima. Možeš ucestvovati u sportovima jer je to dobro za tvoju ravnotežu, tvoj ekvilibrijum, arocito u onim sportovima koji razvijaju ovladavanje sobom. Društvo treba da odobri nasilne i cak vrlo nasilne sportove. Takvi sportovi su sigurnosni ventili. Jedno razvijeno
društvo bez nasilja mora imati igre koje su nasilne i koje konzervišu lik nasilja, omogucujuci mladim ljudima koji to žele, da budu nasilni prema drugima koji žele to isto i dozvoljavajuci ostalima da posmatraju ove nasilnicke predstave i oslobode se svoje agresivne energije. Možeš ucestvovati u igrama koje zahtevaju razmišljanje i upotrebu razuma, ali dok novac ne nestane, nikada ne igraj da dobiješ novac, vec radije igraj radi zadovoljstva funkcije uma. Datumiraj svoja pisanija tako što ceš 1946. godinu racunati kao prvu godinu posle Raela, poslednjeg od proroka. 1976. godina ce biti 31. godina posle Raela ili 31. godina u
eri vodolije ili 31. godina doba apokalipse ili 31. godina zlatnog doba.

LJUDSKI MOZAK

Mogucnosti ljudskog mozga su daleko od toga da su u potpunosti poznate. Šesto culo, direktno opažanje, treba da se razvija kod male dece. To je ono što zovemo telepatijom. Telepatija nam omogucava da direktno komuniciramo sa našim stvaraocima, Elohimima. Brojni mediji su dolazili da me pitaju šta treba da rade zato što su primili poruku koju oni nazivaju 'izvana', u kojoj je traženo od njih da mi pomognu, kao i da ih ja
prosvetlim. Mediji su vrlo važni ljudi zato što poseduju nadprosecan dar telepatije i njihov mozak je na putu ka probudenom stanju. Oni treba da ucine napor pri meditaciji, da bi u potpunosti ovladali svojim mogucnostima. Ja, Rael, željno ocekujem sve medije koji su primili naredenje da stupe sa mnom u vezu, tako da možemo organizovati redovne sastanke. Svi pravi mediji koji traže da budu informisani primice instrukcije. Moc jednog mozga je velika, a snaga nekoliko mozgova je
beskonacna. Pustite one koji imaju uši da cuju. Nikada ne zaboravi da su sve one stvari koje ne razumeš i koje vaši naucnici ne mogu da vam objasne, stvorili Elohimi. Proizvodac sata poznaje sve mehanizme sata koji je napravio.
APOKALIPSA

Ne zaboravi, apokalipsa, literalno 'doba otkrovenja' je stiglo kao što je predvidano.Receno je kada dode vreme, bice mnogo lažnih proroka: samo treba da pogledaš oko sebe da bi video da je vreme došlo. Lažni proroci kao oni koji pišu horoskope, kojih su pune novine, lažni proroci kao oni koji odbijaju koristi savremene nauke i koji stoje uz svako
slovo iz starih knjiga koje su poruke koje su Elohimi dali primitivnim ljudima drevnih vremena. Oni više vole da veruju u to što su ne previše pametni, primitivni ljudi prepisivali, tresuci se od straha dok slušaju one koje su smatrali bogovima, zato što dolaze sa neba, rade nego da poveruju u 'poruku' datu ljudima koji se više ne cude svemu što pada sa neba i pokušavaju da shvate univerzum, ljudima sa kojima možemo razgovarati kao sa odraslim. Pogledaj oko sebe i videceš gomile fanatika i mracnjaka religioznih sekti, koje privlace mlade ljude, koje lako mogu impresionirati i koji su žedni istine. Jedan filozof rece: "Isus je došao da pokaže put kojim da se ide i svima su ostale oci prikovane za njegov prst." Meditiraj uz ovu recenicu. Nije važan onaj koji donosi poruku,
vec osoba koja je šalje i sama poruka. Nemoj zalutati medu sekte sa istoka. Istina nije više na vrhu Himalaja, niti u Peruu ili na nekom drugom mestu. Istina je u tebi. Ali ako želiš da putuješ i ako voliš egzotiku, idi u sve ove daleke zemlje i shvaticeš kada ih obideš, da si gubio vreme i da je ono što tražiš u tebi. Istražuj sebe, inace ceš biti samo turista, neko ko prolazi i misli da pronade istinu posmatrajuci druge koji je tražu u sebi. Oni je možda mogu i pronaci ali onaj ko ih posmatra nece. Da bi putovao unutar samog sebe ne treba ti avion. Istok ne može nicemu da nauci zapad o mudrosti i budenju uma. Pre ce biti da je obrnuto. Kako misliš da pronadeš mudrost medu ljudima koji umiru od gladi dok
posmatraju krda 'svetih' krava koje prolaze? Nasuprot tome, zapad je taj koji svojim razumom i svojom naukom pomaže ljudima koji su zaostali sa svojim primitivnim i ubistvenim verovanjima. Nije slucajnost da se
zemlje na zapadu ne suocavaju sa istim problemima kao zemlje treceg sveta. Gde um preovladava, telo ne umire od gladi. Gde preovladava mracnjaštvo, telo ne može preživeti. Mogu li primitivni ljudi rešiti probleme gladi u svetu i nahraniti one koji umiru od gladi? Oni vec imaju dovoljno teškoca pokušavajuci sebe da prehrane. Zar ocekujete da tu nadete neku mudrost? Svi ljudi na Zemlji su imali iste šanse na pocetku. Neki su rešili svoje probleme i imaju cak previše, dok drugi nemaju sredstava da prežive. Po tvom mišljenju, koji su ti što mogu pomoci drugima? Ljudi zapada još dugo moraju ici stazom koja briše predrasude, a ljudi istoka nisu dostigli ni desetinu onoga što su ljudi sa zapada postigli.
TELEPATSKA KOMUNIKACIJA

"Um i materija su vecno iste stvari" (Tibetanska knjiga mrtvih). Ako želiš da imaš telepatsku komunikaciju visokog kvaliteta, ne šišaj svoju kosu i ne brijaj svoju bradu. Izvesni ljudi imaju telepatski organ dovoljno razvijen da može dobro da funkcioniše i kada je glava obrijana, ali ako hoceš da imaš vece šanse, onda ne skracuj ono što su ti stvaraoci napravili da raste na glavi i na licu. Ako raste, postoji razlog, jer ni jedna
od tvojih fizickih karakteristika nije ti data bez razloga. Uz poštovanje stvorenog, ti poštuješ njegovog stvaraoca. Najbolji trenutak za stupanje u komunikaciju sa tvojim stvaraocima je budenje. Jer kada ti se telo budi, budi ti se i um. Mehanizam tada pocinje, mehanizam budenja koji ti
moraš aktivirati otvaranjem sebe što je moguce više, svemu što te okružuje i beskonacnosti, vodeci racuna da ne zaustaviš proces.
Sedi prekrštenih nogu ili još bolje, lezi na leda, ako je moguce na tle i na otvorenom i pogledaj ka nebu. Um je kao ruža. Ujutru ona pocinje da se otvara ali ti je uvek režeš još dok je pupoljak. Ako malo pricekaš, ona ce procvetati. Vežbati telo je dobro, ali vežbati um je još bolje. Ne budi nestrpljivi ako odmah nema rezultata. Kada se organ ne koristi, on atrofira. Kada ti je jedan od udova bio u gipsu duže vremena, trebalo ti je mnogo fizikalne terapije da bi se povratila njegova norlmalna upotreba.
Pogledaj u nebo i pomisli na položaj koji imaš u odnosu na sve što te okružuje, postavi sebe u odnosu na kucu u kojoj si sicušna tacka izgubljena medu kamenitim zidovima; u odnosu na sve ljude koji se bude u isto vreme kao i ti i u odnosu na one koji u drugim krajevima sveta odlaze u krevet. Misli o svim onima koji se radaju, na one koji se
jedno sa drugim fizicki ujedinjuju, na one koji pate, na one koji rade ili umiru dok se ti budiš i postavi se u odnosu na svoj nivo, prema svemu tome. Smesti sebe u odnosu na beskonacno veliko. Misli na grad u kojem si majušna tacka izgubljena na teritoriji države, kontinenta ili ostrva gde živiš. Tada u mislima odleti kao da si u avionu koji putuje sve dalje i dalje od tla, dok grad i kontinent ne postanu ništa drugo do majušna tacka. Budi svestan cinjenice da si na Zemlji, maloj lopti na kojoj je covecanstvo samo parazit i koja se okrece a da ti to cak i ne primecuješ. Smesti se u odnosu na nju i u odnosu na Mesec koji se okrece oko Zemlje i u odnosu na Zemlju koja se okrece oko Sunca, u odnosu prema Suncu koje se okrece oko sebe o oko centra naše galaksije; smesti sebe u odnosu na zvezde, koje su takode sunca sa planetama oko njih na kojima beskonacnost drugih bica živi, medu njima i planeta naših stvaralaca, Elohima i planeta vecnih, gde ceš jednog dana biti primljen za vecnost. U odnosu na sve ove svetove gde žive bica naprednija od nas i druga primitivnija od nas i u odnosu na ove galaksije koje se krecu oko centra univerzuma i postavi se u odnosu na naš univerzum, koji je i sam atom molekula smešten možda u ruci neke osobe koja gleda ka nebu, pitajuci se ima li života na drugim planetama. Sve ovo je u odnosu na beskonacno veliko.Smesti sebe u odnosu prema svom telu i prema svim organima koji ga sacinjavaju i prema svim delovima koji ga formiraju. Pomisli na sve organe koji rade upravo u ovom trenutku a da ti to ne primecuješ. Pomisli na svoje srce koje kuca bez da to tražiš od njega, o tvojoj krvi koja cirkuliše i snabdeva citavo tvoje telo, cak i tvoj mozak, koji ti omogucuje da misliš i budeš svestan da to radiš, o svim zrncima koja sacinjavaju krv i o svim celijama koje se radaju u tvom telu, koje se reprodukuju uz osecaj zadovoljstva i koje umiru bez da ti to znaš i koje možda nisu svesne da cine individuu koja si ti. Pomisli o svim molekulima koji cine ove celije i o atomima koji cine ove molekule i
delicima koji cine atome i koji se okrecu kao sunca oko centra galaksije i o cesticama cestica, na kojima je život koji se pita ima li života na drugim planetama. Sve je ovo u odnosu prema beskonacno malom. Postavi se u harmoniju sa beskonacno velikim i sa beskonacno malim, zraceci
ljubavlju prema onome što je iznad i prema onome što je ispod i budi svestan da si sam deo te beskonacnosti. Onda uz duboko razmišljanje o svojoj poruci ljubavi Elohimima, našim stvaraocima, pokušaj da im preneseš svoju želju da ih vidiš i da budeš medu njima jednog dana i da imaš snage da zaslužiš da budeš medu izabranim. Tada ceš se osecati lako i spremno da ciniš dobro oko sebe svom snagom po citav dan, zato što ceš biti u harmoniji sa beskonacnošcu. Možeš izvoditi ove vežbe u sobi za senzualne meditacije, za vreme dana sam ili sa drugim ljudima. Trenutak kada si najbliže savršenoj harmoniji sa beskonacnošcu je kada si u sobi za senzualnu meditaciju sa nekim koga voliš, fizicki se ujedinjujuci sa njim/njom tako da se oboje postavite u harmoniju beskonacnosti za vreme vašeg ujedinjenja. Uvece, kada je nebo puno zvezda i kada je temperatura blaga, lezi na tle, posmatraj zvezde i duboko misli na Elohime, želeci da jednog dana možeš zaslužiti da budeš medu njima. Misli snažno kako si na raspolaganju spreman da uradiš sve što od tebe budu tražili, cak i ako ne razumeš u potpunosti zašto to od tebe traže. Možda ceš videti znak ako si dovoljno spreman. Kada ležiš na svojim ledima tamo, budi svestan do kog stepena su tvoji organi
opažanja ograniceni, što objašnjava teškoce koje možeš imati u zamišljanju beskonacnosti. Sila te drži prikovanog za tle i ti se ne možeš otrgnuti da poletiš ka zvezdama, a ne vidiš nikakav konopac koji te zadržava. Milioni ljudi slušaju hiljade radio-stanica i gledaju stotine televizijskih programa koji se emituju u atmosferu a ti ne vidiš te talase niti ih cuješ. Svi kompasi imaju kazaljke vucene prema severu a da ti ne vidiš niti cuješ sile koje na njih deluju. Evo, ponavljam ti, ti imaš vrlo ogranicene organe opažanja, a energije kao univerzum su beskonacne. Probudi se i probudi svoje organe koji ti omogucuju da primiš talase koje još ne možeš primiti niti cak da sumnjaš u njihovo postojanje. Obican golub je u stanju da pronade sever, a ti ljudsko bice nisi? Razmisli o tome na trenutak. Nauci svoju decu, ciji se organi razvijaju, svemu ovome. Evo kako ce biti rodena nova individua cije ce sposobnosti biti beskonacno superiornije nego kod sadašnjih ljudskih bica. Kada je rast završen, neko ko nikada nije naucio da hoda bice bogalj, cak i ako se
kasnije uci hodanju. Uvek ce biti hendikepiran cak i ako je vrlo nadaren. Za vreme rasta moraš svojoj deci otvoriti um, tako da im omoguciš procvat svih njihovih sposobnosti. Oni ce postati individue koje nemaju ništa zajednicko sa nama: jadnim, primitivnim i ljudima uskih pogleda.
 Nazad na vrh »
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 18 Dec, 2008 03:28 am    Naslov: Re: ELOHIM
Odgovoriti sa citatom

NAGRADA

Neka ova knjiga vodi one koji priznaju i vole naše stvaraoce Elohime i koji veruju u njih i ne zaboravljaju da komuniciraju telepatski sa njima, otkrivajuci ponovo poreklo molitve. Oni koji cine dobro svojim sunarodnicima ljudima, oni koji veruju u ono što je meni otkriveno i u ono što je otkriveno pre mene i koji su sigurni da je naucna reinkarnacija stvarnost. Svi ti ljudi imaju vodu i cilj u životu i oni su srecni.
Onima koji nisu probudeni beskorisno je govoriti o 'poruci'. Neko ko spava ne može cuti a nesvestan um se ne može probuditi za nekoliko trenutaka, narocito ako osoba koja spava nalazi da joj je spavanje vrlo udobno. Širi poruku medu one koji cine dobro drugima, narocito medu one koji koriste mozak koji su im Elohimi dali, oslobadajuci društvo straha od nedostatka hrane, bolesti, od njihovih dnevnih poslova, dajuci ljudima vreme da ispune sebe zadovoljstvom uz procvat. Za njih su rezervisani vrtovi planete vecnih, i njihove hiljade fontana. Nije dovoljno ne povrediti drugoga, treba i nešto dobro uraditi za njih. Neko ciji je
život bio neutralan, imace pravo na neutralnost tj. nece biti ponovo stvoren, niti ce platiti cenu za svoja nedela pošto ih nije ni pocinio, niti ce primiti nagradu za dobra dela, jer ni njih nije cinio. Neko ko je u jednom delu svoga života naterao mnoge ljude da pate, a onda je ucinio
onoliko dobrih dela koliko i loših, takode ce biti neutralan. Da bi imao pravo na naucnu reinkarnaciju na planeti vecnih, neko je morao da ima posebno pozitivnu ocenu na kraju svog života. Biti zadovoljan, radeci dobro oko sebe ali malo, dovoljno je za nekog ko nije previše inteligentan ili nema previše sopsobnosti, ali nije dovoljno za onog ko je vrlo inteligentan ili sposoban. Vrlo inteligentna osoba ima obavezu da koristi svoj um dobijen od Elohima, da donese srecu drugima otkrivajuci nove tehnike koje ce poboljšati uslove njihivog života., I oni ljudi koji ce imati pravo na naucnu reinkarnaciju na planeti Elohima, živece vecno u svetu gde ce im hrana biti donošena, a da ne moraju da ucine ni najmanji napor i gde ce biti divnih ženskih i muških partnera, stvorenih uz pomoc nauke jednostavno zato, da bi zadovoljili svoje želje. Oni ce tamo živeti vecno, samo tražeci svoje samoispunjenje i radeci ono što ih zadovoljava. A što se tice onih zbog kojih su drugi patili bice ponovo
stvoreni, i njihova patnja ce biti isto tolika koliko i zadovoljstvo vecnih.
Kako da ne poverujete u sve ovo sada, kada se nauka i stare religije savršeno uklapaju? Niste bili ništa do materija, prah, a Elohimi su vas nacinili živim bicima prema svom liku, sposobnim da dominiraju materijom. Ponovo cete postati materija, prašina, a oni ce vas ponovo oživeti kao što su vas stvorili uz pomoc nauke. Elohimi su stvorili prva ljudska bica ne znajuci da cine ono što je vec njima bilo ucinjeno. Oni su mislili da samo vrše naucni eksperiment od male važnosti i zbog toga su
skoro uništili citavo covecanstvo prvi put.
Kada su shvatili da su i oni stvoreni kao i mi, poceli su da nas vole kao svoju decu, zakleli su se da nikada nece pokušavati da nas unište, ostavljajuci nama samima da prevazidemo sopstveno nasilje.
Mada Elohimi ne intervenišu direktno u korist ili protiv covecanstva u celini, oni deluju na neke osobe cije ih aktivnosti zadovoljavaju ili ljute. Teško onima koji tvrde da su ih sreli ili da su od njih primili poruku, ako to nije istina. Život ce im postati pakao i zažalice zbog svojih laži kada se suoce sa svim nevoljama koje ce imati. Oni koji deluju protiv vode svih voda i pokušavaju da ga sprece u njegovoj misiji ili onima koji su sa njim da bi širili razdor medu onima koji ga slede, život ce im takode
postati pakao. Iako nije ocigledno zahvaljujuci uticaju odozgo, oni ce znati zašto bolest, problemi u porodici, zašto profesionalne i emocionalne brige izmedu ostalog, napadaju njihovu zemaljsku egzistenciju dok cekaju vecnu kaznu. Vi koji se smeškate dok ovo citate, vi ste medu onima koji biste razapeli Isusa na krst, da ste živeli u njegovo vreme, dok sada želite da vam se porodica rada, vencava i umire pod njegovom slikom, zato što je ona postala deo našeg morala i obicaja. A vi koji
se ironicno smejete onima koji veruju u ovu knjigu, govoreci da oni treba da provedu neko vreme u ludnici, ponašate se kao oni koji su otišli da vide kako lavovi jedu prve hrišcane. Za sada, kada neko ima uznemiravajuce ideje, više se ne razapinje na krst i nije hrana
divljim životinjama, to je previše varvarski, vec se šalju u psihijatrijsku bolnicu. Da su one postojale pre 2000 godina, Isus i oni koji su u njega verovali, bili bi u njima. One koji veruju u vecni život upitajte zašto liju suze kada izgube voljenu osobu. Dogod ljudska bica nisu bila u stanju da razumeju rad Elohima, bilo je prirodno za ljude da veruju u nedodirljivog boga, a sada pošto zahvaljujuci nauci razumete materiju, beskonacno malo i beskonacno veliko, više nemate opravdanja da verujete u boga u koga su vaši primitivni preci verovali. Elohimi, naši stvaraoci imaju nameru da budu priznati od onih koji su sada sposobni da shvate kako život može biti stvoren i da to uporede sa drevnim knjigama. Ovi ljudi ce imati pravo na vecnost. Ti hrišcanine, citao si stotinu puta da ce se Isus vratiti, a ako bi se vratio nazad, ti bi ga smestio u psihijatrijsku bolnicu. Hajde otvori svoje oci! A ti sine Izraela, još uvek cekaš svoga mesiju ali ne otvaraš svoja vrata! A ti budisto, tvoje knjige ukazuju da ce novi Buda biti roden na zapadu, prepoznaj predvidene znake! A ti muslimane, Muhamed te opominje da je jevrejski narod pocinio grešku kada je
ubio proroka i da su hrišcani takode pogrešili diveci se proroku više nego onom ko ga šalje. Zaželite dobrodošlicu poslednjem od proroka i volite one koji ga šalju! Ako priznaješ Elohime kao svoje stvaraoce, ako ih voliš, ako želiš da im prirediš dobrodošlicu, ako koristiš sve svoje mogucnosti da ciniš dobro ljudima, ako redovno misliš na svoje stvaraoce pokušavajuci kroz telepatiju da ih nateraš da shvate da ih voliš, ako pomogneš vodi svih voda da obavi svoju misiju, ti ceš bez sumnje imati pravo na naucnu reinkarnaciju na planeti vecnih. Kada je cvecanstvo otkrilo energiju potrebnu da stigne do Meseca, takode je pronašlo dovoljno energije koja ce moci da uništi sav život na Zemlji. "Cas se primice kada se Mesec cepi" (Koran, glava 54, stih 1).
Sada u bilo koje vreme covecanstvo može sebe da uništi. Samo oni koji slede poslednjeg od proroka, bice spaseni od razaranja.
U stara vremena ljudi nisu verovali Nojeu i smejali su mu se kada se pripremao da se spase od uništenja. Ali oni nisu bili poslednji koji su se smejali. Kada su Elohimi rekli stanovnicima Sodome i Gomore da napuste grad i da se ne osvrcu, neki nisu verovali upozorenjima i bili su uništeni. Sada smo došli do vremena kada covecanstvo može da uništi sav život na Zemlji, a samo oni koji priznaju Elohime kao svoje stvaraoce, bice spaseni od uništenja. Možda još uvek ne verujete u sve ovo, ali kada dode vreme mislicete ponovo o ovim redovima, ali ce biti prekasno. A kada pocne kataklizma, jer postoje velike šanse da ce se ona uskoro dogoditi, zahvaljujuci nacinu na koji se ljudi ponašaju, bice dve vrste ljudi: oni koji nisu priznali svoje kreatore i koji nisu sledili poslednjeg od proroka, i oni koji su otvorili svoje uši i svoje oci i prepoznali ono što je još odavno najavljeno. Prvi ce biti podvrgnuti patnjama uništenja u poslednjoj peci, a drugi ce biti poštedeni
i povedeni od strane vode svih voda na planetu vecnih, gde ce uživati u divnom životu njhovog samoispunjenja i zadovoljstva sa mudrim ljudima iz drevnih vremena. Posluživace ih velicanstvene atlete izvajanih tela, koji ce im donositi izvanrednu hranu u kojoj ce uživati uz društvo ljudi i žena nevidene lepote i šarma, koji ce u potpunosti biti potcinjeni njihovim željama. "Sedeci na sofama ukrašenim zlatom i draguljima, naslanjajuci se licem jedno prema drugom, služice ih mladosti, koje nece stariti,
noseci bokale i vrceve i caše ispunjene sa tecnih izvora, od toga nece imati glavobolju, niti ce biti pijani, noseci voce koje izaberu, i meso ptica koje mogu poželeti, i bice lepih devojaka sa krupnim, ljupkim ocima,
kao biseri koje cuvamo, kao nagrada za ono što su ucinili." (Koran, glava 56, stihovi 15-25)

Vi koji verujete u ono što je ovde napisano, kada vas voda vodica pozove nekuda, napustite sve, jer vas možda zove zato što je primio neke informacije koje se odnose na kraj. Ako ste uz njega u tom trenutku, bicete spašeni i povedeni sa njim, daleko od patnje. Vi koji verujete, ne presudujte o delima ili recima Elohima. Stvoreni nemaju pravo da ocenjuju svoje stvaraoce. Poštujte našega proroka i ne kritikujte njegove aktivnosti i njegove reci, jer mi cujemo kroz njegove uši, vidimo kroz njegove oci i govorimo kroz njegova usta. Ako ne poštujete našeg proroka, ne poštujete ni one koji su ga poslali vama, vaše stvaraoce.
Poruke koje su vam preneli Elohimi i ljudi koji su u potpunosti sledili te poruke, su u pravu, ali mracnjacki sistemi koji su bili gradeni na ovim porukama i koji su iskoristili one koji su imali osecanja za poruke, nisu u pravu. Crkva je u procesu nestajanja i upravo to i zaslužuje. Što se tice ‘crkvenih’ ljudi (sveštenici, itd.), oni koji imaju otvorene oci neka se
pridruže poslednjem od proroka i pomognu mu u širenju poruka koje su mu predate, po citavom svetu. On ce im zaželeti dobrodošlicu raširenih ruku, a oni ce biti u stanju da dožive puni procvat i zadovoljstvo, dok ostaju nosioci poruka onih u koje su uvek verovali, ali ovog puta konacno i iskreno shvatajuci delo Elohima, kada su stvorili covecanstvo i kada su poslali Isusa. Oni ce zaista moci da dožive zadovoljstvo, oslobodeni od pritiska crkve, koja se okamenila i prekrila hiljadugodišnjim gresima kriminala i kriminalne inkvizicije. Bice u stanju da ucine ono što treba, koristeci organe koje su im stvaraoci dali, jer stvaraoci ne vole ako se oni ne koriste. ‘Crkvenih’ ljudi ce biti u mogucnosti da uživaju uz pomoc svojih pet cula i da se sjedinjavaju fizicki za uvek ili radi trenutne srece sa bilo kim koga zažele bez osecanja krivice. Nasuprot tome, oni sada treba da imaju osecaj krivice, krivice zato što ne koriste sve ono što im je dato od strane naših stvaralaca. Oni ce stvarno otvarati um umesto da
uspavljuju ljude. Danas skoro da i nema više ljudi koji žele da postanu sveštenici ali ima nesrecnih ljudi koji u sebi osecaju poziv da pružaju ljubav onima oko sebe i da im otvore umove. Pre pedeset godina bilo je pedeset hiljada bogoslova, sada ih ima samo pet stotina. Ovo znaci
da ima najmanje 49 500 onih koji su nesrecni, koji u sebi imaju potencijal za širenje istine i harmonije, koji su im naši stvaraoci dali da koriste, ali oni više ne osecaju da ih privlaci crkva koja je ogrezla u kriminalu i mracnjaštvu. Vi koji ste medu ovih 49 500, koji osecate potrebu da širite istinu i da ucinite nešto za ljude, vi koji želite da ostanete verni svojim stvaraocima i Isusu koji vam je rekao da jedni druge volite i da poštujete stvaraoce, "oca koji je na nebu", vi koji osecate da je ova
'poruka' iskrena, pridite nam i postanite vodici. Pridite i posvetite se Elohimima prema tradiciji na Mojsija, Iliju i Isusa i širenju njihovih poruka, dok živite normalan život, drugim recima iskreno ispunjavajuci sebe i uživajuci svim culima koja su vam vaši stvaraoci dali.
Vi koji ste trenutno clanovi crkve, skinite svoju odecu koja je sumorna kao što su i njene boje, boje kriminala koji je pocinjen pod njihovim okriljem. Pridite nam i postanite vodici ljudske vrste na putu univerzalnog mira i univerzalne ljubavi. Napustite te crkve, koje nisu ništa drugo do spomenici koje su podigli primitivni ljudi, hramovi gde se mogu diviti bezvrednim stvarima, komadima drveta i metala. Elohimi nemaju potrebe za hramovima u svakom gradu da bi se osecali voljenim. Sve što
oni traže je da ljudska bica pokušaju da komuniciraju sa njima telepatski, ovako otkrivajuci prvobitno znacenje molitve, otvarajuci se beskonacnosti i ne zatvarajuci se u mracne i misticne kamene gradevine. Hipokrizija i mistifikacija trajale su dovoljno dugo. Organizacije koje su stvorene na
osnovi pravih poruka napravile su na njima zaradu, živeci u nepotrebnom luksuzu, koristeci strah ljudi da bi dostigli svoje ciljeve. Ratovi su vodeni pod izgovorom širenja ovih poruka. Sramota! Novac siromašnih je korišcen da se izgradi snažna finansijska baza za vladanje. Sramota!
Komšijska ljubav je propovedana sa oružjem u rukama. Sramota!
Jednakost ljudi je propovedana dok se podržavala diktatura. Sramota!
Govoreno je, "Bog je sa nama", da bi se ohrabrili ljudi na bratoubilacke ratove. Sramota! Jevandelje koje govori je citano i citano: "I ocem ne zovite nikoga na zemlji: jer je u vas jedan otac koji je na nebesima". (Sveto Jevandelje po Mateju 23:9) A u crkvi se stalno zahtevali da budu zvani "oce moj", "gospodine moj". Sramota! Tekstovi koji su citani icitani kažu: "ne uzmite ni zlata ni srebra, ni mesinganog novcica u svoje novcanike. Ni torbe na put, ni dve odece ni dva para cipela". (Sveto
Jevandelje po Mateju 10:9, 10) A oni žive u izobilju i luksuzu Vatikana. Sramota! Ukoliko papa ne proda imovinu Vatikana da pomogne nesrecnim, nece biti primljen medu pravedne na planeti vecnih, jer je sramotan njegov život u izobilju i luksuzu stecenom preko leda siromašnih ljudi, koristeci prave poruke i eksploatišuci: rodenja,
ujedinjenja i smrti ljudskih bica. Ako se sve ovo promeni i ako svi ovi ljudi koji su deo monstruozne organizacije ne shvatajuci svoju grešku, sada napuste sve to i pokaju se zbog svoje greške, bice im oprošteno i imace pravo na vecnost jer Elohimi, naši stvaraoci, vole nas, svoju decu i
opraštaju onima koji se iskreno pokaju za svoje greške. Nema više razloga da crkva i dalje postoji jer joj je bilo povereno širenje poruke
Isusa u predvidanju doba apokalipse, ovo doba je stiglo a crkva je koristila metode širenja kojih treba da se stidi. Mada je završila svoju misiju, crkva ce biti ukorena za svoja nedela, a oni koji još uvek nose njenu odecu natopljenu krvlju, bice medu krivima. Probudi se ti što spavaš! Sve ovo nije prica! Procitaj ponovo sve knjige davnih proroka, informiši se o najnovijim naucnim otkricima, narocito iz biologije i pogledaj u nebo. Najavljeni znaci su ovde! Neidentifikovani leteci objekti, koje zovete "leteci tanjiri", pojavljuju se svakodnevno. "Bice znakova na nebu"- zapisano je odavno. Jednom, kada se informišeš o ovim stvarima, nacini sintezu, probudi se. Rael postoji, on je zaista živ. On nije napisao ono što su Mojsije, Jezekilj, Ilija, Isus, Muhamed, Buda i svi ostali napisali, on nije biolog nego poslednji u nizu proroka, prorok apokalipse, to jest vremena kada se sve može razumeti. On upravo sada živi blizu tebe i možeš biti srecni što si jedan od njegovih savremenika i što možeš prihvatiti njegovo ucenje. Probudi se, potstakni se i otputuj da ga vidiš i da mu pomogneš, potreban si mu! Biceš jedan od pionira poslednje religije, religije religija. Imaceš svoje mesto, bez obzira šta može da se desi, medu pravednim za vecnost, nasladujuci se uživanjima na planeti vecnih, u društvu divnih prijatnih bica podredenih tvojim željama.

VOÐE

Slediceš vodu svih voda jer je on ambasador Elohima, naših stvaralaca, naših "oceva" koji su na nebu. Slediceš sve savete date u ovoj knjizi, zato što su to saveti tvojih stvaralaca, preneti kroz usta Raela, našeg ambasadora, poslednjeg od proroka, pastira pastira i ti ceš mu pomoci da izgradi religiju religije. Jevreju, hrišcanine, muslimane, budisto i ti koji si drugih religija, otvori svoje oci i uši, procitaj ponovo svoje svete knjige i shvaticeš da je ova knjiga poslednja koja je najavljena od strane tvojih sopstvenih proroka. Pridi nam da se pripremimo za dolazak naših stvaralaca. Piši vodi svih voda, on ce te povezati sa drugim ljudima, koji su kao što si i ti, Raeliani, što znaci da oni veruju u 'poruke' prenesene od strane Raela. On ce te povezati sa vodom u tvom regionu, tako da se možete redovno sastajati da meditirate i da možete delovati na širenju ove 'poruke', da bi bila poznata širom sveta. Ti koji citaš ovu poruku, budi svestan da si privilegovan i pomisli na one koji još ne znaju o njoj. Ucini sve što može da budeš siguran da niko iz tvoje okoline ne ignoriše ova fantasticna otkrovenja bez da ikada pokušaš da ubediš one sa kojima o tome govoriš. Obavesti ih o porukama a ako su spremni oni ce ih prihvatiti. Uvek ponavljaj sebi ovu recenicu Gandija, "Nije zato što niko ne vidi istinu, da ona postaje greška". Ti koji se osecaš radosnim citajuci ove poruke i koji želiš da širiš istinu i da uciniš da ona oko tebe zasija, ti koji želiš da živiš potpuno posvecujuci sebe svojim stvaraocima,
primenjujuci pošteno to što oni traže, pokušavajuci da vodiš covecanstvo stazom samoispunjenja i procvata i ako bi hteo da si u potpunosti sposoban za to, ti treba da postaneš vodic. Piši vodi svih voda Raelu, a once ti zaželeti dobrodošlicu i ti ceš proci kroz uvodenje, koje ce te osposobiti za širenje poruke, za otvaranje uma drugih, pod uslovom da
je tvoj um otvoren. Ljubav stvaralaca prema svom delu je ogromna i ti treba da im je uzvratiš. Voli ih kao što oni vole tebe i dokaži to pomažuci njihovog ambasadora i one koji mu pomažu. Stavi sva svoja sredstva i svu svoju snagu u njihovu službu, tako da ceš na taj nacin pomoci da se poruka širi po citavom svetu i da se stvarno izgradi ambasada za
dobrodošlicu naših stvaralaca. Ako želiš da mi pomogneš da ostvarim ciljeve koje su postavili Elohimi piši mi:

Raël
International Raelian Movement
Case Postale 22
CH-1211 Geneva 8, Switzerland

I ne zaboravi redovne sastanke ljudi koji veruju u 'poruke', svake godine, prve nedelje u aprilu, šestog avgusta, sedmog oktobra i trinaestog decembra. Mesto za održavanje ovih sastanaka ce biti oznaceno u odgovarajucim novinama za vezu Raelianskog pokreta tvoje zemlje (adrese su date na stranicama koje slede).
 Nazad na vrh »
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 18 Dec, 2008 03:37 am    Naslov: Re: ELOHIM
Odgovoriti sa citatom

DODATAK AUTORA 1997

Prilikom prvog komercionalnog izdanja knjige na engleskom za zemlje u kojima se govori engleski. Mnogo se cega desilo od kako sam napisao dve knjige cije ce se prvo izdanje štampati komercialno u Velikoj Britaniji, zemljama britanskog Komonvelta i u Sjedinjenim Americkim Državama. Prvobitno sam štampao 'Knjigu koja govori istinu' na svom jeziku u Francuskoj 1974, a potom 1976 je usledila knjiga 'Vanzemaljci su me poveli na svoju planetu'. Do sada nisam ništa drugo dodao uz ta dva prvobitna teksta. Oni su u meduvremenu prevedeni na dvadeset pet jezika, od strane dobrovoljni pristalica Raeliana i prodati su u
više od milion primeraka širom sveta. Do sada su sve verzije knjiga na engleskom štampane, objavljivane i prodavane pod kontrolom Medunarodnog Raelianskog pokreta, prvo iz Kanade a potom i iz Japana.
Ovo specialno ponovo prevedeno izdanje je prvo komercialno izdanje mojih knjiga igde u svetu i siguran sam da ce poruka knjiga naici na prijem sve šire citalacke publike. Za vreme prve 24 godine svoga postojanja, Medunaroni Raelianski pokret je konstantno rastao i danas ima 40.000 aktivnih clanova širom sveta. Nacionalni ogranci MRP-a (Medunaroni Raelianski Pokret) su do sada osnovani u 84 zemlje ukljucujuci sve vece države sveta i ljudi nam izlaze u susret svo vreme pomažuci nam da ova izuzetna konacna poruka Elohima postane poznatija. Još uvek su potrebni dobri ljudi, a u vreme pisanja pokret je bio naj jaci u Francuskoj, Kanadi i Japanu. Takode se širi snažno u SAD, Australiji, jugoistocnoj Aziji, Latinskoj Americi i Africi, kao i u Velikoj Britaniji i u vecini zemalja Evrope. Tek nedavno su osnovani nacionalni ogranci pokreta na Havajima, u Kini i Južnoj Africi. Kasnih 70-ih i ranih 80-ih napisao sam i štampao sam druge knjige koje su služile da upotpune ovo izdanje.. U verzijama na engleskom imale su naslov 'Let's Welcome our Fathers From Space' ('Zaželimo dobrodošlicu našim ocevima iz svemira') (1979) i 'Sensual Meditation' ('Culna meditacija') (1980).
Na redovnim seminarima koji se od tada drže na svim kontinentima sveta, ucenje Elohima koje sam ja izneo u ovim knjigama preneo sam ga zajedno sa istaknutijim clanovima MRP-a na mnoge hiljade ljudi svih starosnih doba. Ukupno imamo oko 130 vodica tj. raelianskih sveštenika širom sveta. Pokret takode štampa medunarodni magazin 'Apokalipsa' svaka tri meseca u kojem ja i drugi istaknuti Raeliani pišemo o najnovijim
zbivanjima. Publikacija pomaže da se i dalje proširuje filozofija i shvatanje Elohima.

Pripreme za izgradnju ambasade koju su Elohimi tražili, takode napreduju dobro. Ambasada i rezidencija treba da budu zašticeni ekstra teritorijalnim pravima kao bilo koja medunarodna diplomatska misija i u skladu sa preciznim instrukcijama Elohima. Raelianski arhitekti su vec kompletirali planove za kompleks zgrada gde ce se održati najizvanredniji i najznacajniji sastanak u istoriji sa svetskim liderima. Ubrzo nakon
pravljenja modela ambasade po crtežima, pojavio se krug na usevu na jednoj njivi u Engleskoj koji je neverovatno licio na model. Do sada je sakupljeno oko 7 miliona dolara za izgradnju ambasade a novac nastavlja da pristiže i dalje. Moram da napomenem da finansije nisu glavna prepreka za kompletiranje ovog projekta. Politicki i diplomatski problemi su bodljikavije (ozbiljnije) prirode a da bi se oni prevazišli bice potrebno strpljenje i istrajnost.

Što se ovoga tice MRP je u više navrata od 1991. godine upucivao predstavke izraelskoj vladi i rabinu Jerusalema tražeci da se odobri neophodna ekstra terirorijalnost tako da ambasada može biti izgradena blizu jerusalema gde su Elohimi stvorili prva ljudska bica. Prvi hram jevrejske religije je u stvari nekadašnja ambasada oko koje je stari
grad izgraden. Elohimi sada cekaju da im izraelska država dodeli ekstra teritorijalni status za novu ambasadu - treci hram - ali do sada nije bilo pozitivnog odgovora od Izraela. Prvi zahtev im je predat 8. novembra 1991. za jevrejsku Novugodinu a jedan drugi zvanicni zahtev je predat izraelskom rabinu nekoliko meseci kasnije. Zahtev je obelodanjen i proces za iztrage u vezi molbe je poceo. U leto 1993. god. komisija izraelske vlade je zakljucila da je Raelianski pokret mirotvoran po karakteru i da ne predstavlja pretnju izraelskoj sigurnosti. Usvom izveštaju dva rabina su zakljucila da bi bilo bolje 'ništa ne uciniti protiv Rael-a u slucaju da je on zaista ocekivani Mesija'. Novembra 1993. sledeci direktan zahtev upucen je premijeru Izraela, Jicaku Rabinu,
prilikom njegove posete montrealskom sastanku Jevreja. Mesec dana kasnije gospodin Rabin je preko svog predstavnika odgovorio da on to ne može odobriti. Ukoliko Izrael odbije da nam da dozvolu za ekstra-teritorijalnost, kao što je vec nagovesteno, mi cemo najverovatnije osnovati ambasadu na palestinskoj ili egipatskoj tertoriji ili na teritoriji neke od susednih zemalja. Ustvari niže padine planine Sinaj predstavljale bi izuzetnu alternativu, pošto se tamo Jahve, voda Elohima, prvi put pojavio pred Mojsijem. Ipak Elohimi bi više voleli da daju Izraelu priliku da se složi sa njihovim zahtevom jer je u tome citava svrha države Izrael. Vec 1990, kao znak njihovih posebnih osecanja prema narodu Izraela, složili su se sa mojim predlogom da promene njihov prvobitni
simbol beskonacnosti koji je korišten u pokretu na zapadu. Kukasti krst u centru, koji znaci 'dobrobit' u Sanskritu i takode predstavlja beskonacnost u vremenu zamenjen je simbolom galaksije u obliku vrtloga. Ovom promenom je ucinjen napor da se pomognu pregovori za izgradnju ambasade Elohima u Izraelu a takode i iz poštovanja za osecanja žrtava koje su propatile i dale živote pod nacistickim kukastim krstom tokom drugog svetskog rata. U Aziji, gde se kukasti krst može naci u vecini budistickih hramova i gde on predstavlja beskonacnost u vremenu, prvobitni simbol nije problem. Ova promena simbola MRP-a za zapad bila je naravno rado ucinjena i kada pogledam u nazad i proanaliziram naš napredak od 1973. god., mogu videti da se sve odvija po planu. MRPce jednoga dana postici sve svoje ciljeve postavljene od strane Elohima - sa ili bez mog ucešca. Znam da je danas pokret dostigao nivo da bi mogao da savršeno funkcioniše i bez mene. Još mnogo ostaje da se uradi a cak i kad osvane veliki dan i kad Elohimi otvoreno i zvanicno slete pred oci svetskih lidera mnogobrojnim medunarodnim TV kamerama i
predstavnicima medija, ocekujem da ce neki skeptici i dalje sumnjati da su ova visoko razvijena ljudska bica mogla zaista stvoriti citav živi svet veštacki na našoj planeti. Istaknuti clanovi MRP-a zajedno sa mnom smo svesni da ovo može tako biti. To nas ne plaši vec naprotiv - ohrabruje. Od 1973. naucni razvoj je nastavio da potvrduje osnove informacije koju sam dobio od Elohima. Najzapaženija potvrda ove godine u Britaniji je
objava da su škotski naucnici uspeli u kloniranju ovce. Ovaj znameniti dogadaj u ljudskojm naucnoj istoriji jasno je nagovestio da ce uskoro biti moguce i kloniranje ljudskih bica.

Upravo kao što ce na planeti Elohima, to ce postati nacin da ljudska bica dostignu 'vecni' život. Ne postoji eticki komitet koji bi bio u stanju da zabrani ljudskim bicima da to žele. Sledeci potrebni koraci ce biti oni koji ce omoguciti prenos mentalnih informacija, pamcenja i karaktera sa osobe koja stari, na novu fizicki mladu kloniranu osobu. Ovaj prenos pamcenja direktno na mladu osobu znaci da ista osoba može živeti neograniceno dugo. Bice potrebno prilagoditi ljudske zakone ovim promenama kulture i rastuceg tehnickog napretka i vrlo sam ponosan da sam osnovao 'Clonaid', prvu kompaniju za kloniranje ljudskih bica koju možete kontaktirati preko interneta na adresi 'clonaid.com'. Još uvek je rano za takve probleme, a novi zakoni ce morati da se usvoje da bi definisali kriterijume u odredivanju onih kojima ce biti dozvoljeno da uživaju povlastice ove tehnologije. Ovde kao i na planeti Elohima neophodno je da se ogranici broj klonova na jedan i to samo posle smrti.
Elohimi ce sleteti na Zemlju u ne tako dalekoj buducnosti. Za najviše 38 godina a možda i za mnogo manje ako se istina koju sam izneo u ovoj knjizi bude brže širila svetom. Elohimi ce sa sobom dovesti sve velike proroke iz prošlosti ukljucujuci Mojsija, Iliju, Budu, Isusa i Muhameda.
Ovaj dugo ocekivani dogadaj ce biti najdivniji dan u istoriji covecanstva. Nadam se da ce te biti prisutni kad se budu spustili pred svojom ambasadom i da cete biti u stanju da se radujete znajuci da ste i vi deo ove lepe avanture koju ste i vi finansijski pomogli nju izgraditi.
Oblast gde ce ambasada biti izgradena postace duhovni centar sveta za sledeci milenijum. Ljudi svih nacionalnosti ce dolaziti u hodocašce na ovo sveto mesto. Kopija ambasade ce biti izgradena blizu stvarne i otvorena za javnost tako da se može videti iznutra. Hoce li se završiti misija Raelianskog pokreta dolaskom naših stvaralaca? Ne ni malo. Nasuprot, to ce biti stvarni pocetak naše misije. Nestankom svih primitivnih religija,
vakumce morati da se popuni novom duhovnošcu, onom koja ce je u skladu sa tehnološkom revolucijom, tek što dolazi.

Mi smo sada ljudska bica današnjice koja koriste tehnologiju sutrašnjice sa jucerašnjom religijom i jucerašnjim nacinom razmišljanja. Zahvaljujuci Elohimima, bicemo u stanju da dostignemo novi duhovni nivo uz ukljucenje njihove religije- ateistcke religije beskonacnosti kako je predstavljena njihovim simbolom. Vodici raelianskog pokreta postace sveštenici nove religije koja dozvoljava ljudskim bicima da se osete da su
u harmoniji sa beskonacno malim i beskonacno velikim kao i da shvate da su zvezdana prašina i energija za uvek. Laboratorije i univerziteti ce biti izgradeni u blizini ambasade i tamo ce ljudi naucnici pod vodstvom Elohima biti u stanju da napreduju u svom znanju. Na ovaj nacin mi cemo se postepeno približavati naucnom nivou Elohima. Ovo ce nam
omoguciti poduhvat odlaska na druge planete radi kreiranja života i bice naš red da postanemo Elohimi za one koje kreiramo. Duhovnost i nauka saradivace napokon bez srednjevekovnih strahova od duhova
prošlosti. Ovo ce nam omoguciti da i mi postanemo 'Bogovi' kako je odavno zapisano u starim zapisima. Ali izgradimo prvo ambasadu!
Rael Kvebek Kanada

Leto 1997.

NOVA PORUKA ELOHIMA
DATA 13. DECEMBRA 52 (1997)

Prošle su 24 godine od kada smo, kroz usta našeg proroka Raela - našeg voljenog sina, urucili muškarcima i ženama sa Zemlje našu poslednju poruku; onu koja je, kao što je predvideno, došla da uništi 'misteriju boga'. 24 godine su prošle kako ste nas vi Raeliani priznali zvanicno i javno kao svoje stvaraoce i kako ste se trudili za našu dobrodošlicu u traženoj ambasadi. Vaše posvecivanje i napori su raznežili naša srca i najodaniji od vas su medu onima koji ce biti nagradeni. U svim religijama postoje ljudi koji zaslužuju našu ljubav, ali Raeliani su oni koji su
nam najbliži. Oni su naš novi izabran narod i oni ce imati jednoga dana novu Obecanu zemlju, zato što je njihova ljubav utemeljena na svesnosti i razumevanju a ne na slepom verovanju. Oni koji su nas voleli kao jednog ili više nadprirodnih bogova bili su dragoceni u našim ocima i nisu imali izbora u pre naucnom periodu, ali ovi koji znajuci da mi nismo
nadprirodni vec nacinjeni po njihovom liku, nastavljaju da nas vole, cak nas vole još više, ganu nas cak i više i više ce biti nagradeni; jer nas vole svesno a ne samo verovanjem.

I to je svesnost, koja ih cini slicnim nama. Tražili smo da se izgradi ambasada za našu dobrodošlicu blizu Jerusalima ali vlada 'trvdoglavog naroda' * je odbila više puta da potvrdi dozvolu i neophodnu ekstra-
teritorijalnost. Naša naklonjenost prema Jerusalim je bila cisto sentimentalna, jer je Jerusalim za nas svugde gde nas ljudi vole, poštuju nas i žele nas docekati sa poštovanjem koje zaslužujemo, a izabran narod su ljudi koji, znajuci ko smo mi, žele nas docekati, znaci
Raeliani. Pravi Jevreji Zemlje nije više narod Izraela, vec svi oni koji nas priznaju kao svoje stvaraoce i žele da nas vide kako se vracamo.
Veza koju smo imali sa narodom Izraela je na ivici da bude prekinuta i uz novo savezništvo ona se bliži kraju. Samo malo vremena im preostaje da shvate svoju grešku pre nego što budu ponovo raspršeni. U medu-vremenu, od sada na dalje trebace da se pitaju sve nacije na Zemlji za dozvolu i neophodnu ekstra-teritorijalnost za izgradnju naše ambasade, a oblast u precniku od dva kilometra ne mora da bude samo kopno, može da bude i voda pod uslovom da je plovidba zabranjena. Kada jedna zemlja izda ovu dozvolu, Izrael ce imati poslednju šansu da izda dozvolu
u roku ogranicenog perioda i sacuvace prioritet, u suprotnom, ambasada ce biti izgradena drugde i Davidov narod ce izgubiti našu zaštitu i bice rasejan. Zemlja koja bude imala ambasadu na svojoj teritoriji ili na teritoriji koju bude dala ili prodala dajuci neophodnu ekstra teritorijalnost, obezbedice svoju buducnost, dostici ce vrhunac, imace našu zaštitu i postace naucni i duhovni centar citave planete u buducnim milenijumima.

* 'tvrdoglavi narod' = ime dato jevrejskom narodu u Bibliji (tumacenje
prevodioca)

Cas našeg Velikog Povratka je blizu i mi cemo podržati i zaštititi najodanije od vas. Što se tice vaših neprijatelja, oni ce videti više i više našu svemocnu ruku koja ih udara, narocito uzurpator Rima, njegovi biskupi i oni koji deluju u naše ime bez našeg ovlašcenja. Godina 2.000 nam ništa ne predstavlja kao ni vecini stanovnika Zemlje koji nisu
Hrišcani, ali mnogo lažnih proroka ce probati da iskoriste ovu promenu milenijuma da obmanu ljude. To je predvideno; to je selekcija najsvesnijih. Sledite vašeg Vodu Vodica koji ce znati da vas vodi da izbegnete hridi u ovom prelaznom periodu zato što je on Put,Istina, Život.
Budizam je sve uspešniji na Zemlji i to je dobro zato što je to religija koja je najbliža istini i novoj naucno-duhovnoj ravnoteži, neophodnoj za ljude nove ere. Budizam, kada se skinu misticne težine prošlosti, postaje Raelizam i Budisti ce u sve vecem broju postati Raeliani. Neka vam veselje zbog sve skorijeg našeg Velikog Povratka, da krila da prevazidete
poslednje prepreke ovog puta. Mi smo tako blizu tom danu i vama, da kada meditirate, moguce je da osetite naše prisustvo. I ovaj osecaj ce osvetliti vaše dane i vaše noci i ucinice vaš život izvanrednim bez
obzira na iskušenja koja treba da prevazidete. Zadovoljstvo sresti nas, ce biti znatno manje nego zadovoljstvo raditi na tome da taj dan dode. U izvršenju vaše misije je najvece zadovoljstvo, ne u njenom rezultatu.
U meduvremenu, naša ljubav i svetlo vodice vas ustima našeg voljenog Proroka. Ne zaboravite da i ako mi vas stalno vidimo, svaki put kad vas on pogleda mi vas jos bolje vidimo zato što on ulepšava to što pogleda, ljubavlju koju vam donosi. Što ga više volite, više volite nas, zato što je on deo nas na Zemlji. Ako vam je ponekad teško da pokažete svoju ljubav prema nama, to je zato što niste imali dovoljno svesti da shvatite da naš Voljen Sin, još jednom živi medu vama. Nemožete voleti nas a omalovažavati njega, jer još jednom: niko nemože doci ocu sem preko sina. Zato što je on medu vama, on jede kada vi jedete, spava kada vi spavate, smeje se kada se vi smejete i place kada vi placete. Nemojte tvrditi da nas volite ako njega ne tretirate kao najdražeg medu nama.
Njegova ljubav prema vama je toliko velika da on neprestano traži da vam oprostimo stvari za koje mi smatramo da su neoprostive. On je vaš najbolji advokat u ocima vaših Stvaralaca. Na vašoj planeti gde je ljubav i opraštanja sve manje i manje, u društvu koje je sve više varvarsko zbog pomanjkanja ovih vrednostimi, on je vaše najdragocenije
bogatstvo. Nedostaje vam ljubav? Pogledajte njega, on je živ, tu medu vama! Neka vas njegova svetlost vodi do nas, vratili se mi ili ne, jer u svakom slucaju, mi vas ocekujemo medu našim vecnima. Mir i ljubav svim ljudima dobre volje.

THE END
(kraj izdanja)
 Nazad na vrh »
jimiboy
Tragalac

Poruka Poslao: 19 Dec, 2008 19:56 pm    Naslov: Re: ELOHIM
Odgovoriti sa citatom

To bi bilo sve iz ove knjige!!!
 Nazad na vrh »
san4love
Na duhovnom putu

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 12 Apr, 2009 16:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cao Jimiboy,

Zanima me šta te je privuklo da pišeš o ovoj knjizi?

PS:Ja sam Raelijan 7 godina....zato pitam Smile
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 279716 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko imate godina i šta želite reći o sebi? 34 Zockey 24494 09 Jun, 2010 07:38 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŠTA VIDITE U DRUGIM LJUDIMA ? 84 kamilica 29478 28 Maj, 2010 17:32 pm
BelaGalaktickaDamo Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 18901 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Šetnjom protiv nasilja 46 Vakan Tanka 22846 01 Okt, 2009 22:27 pm
Petar iz Podgorice Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NERA dijeta- Čišćenje organizma sirupom javora 16 mokosh 31812 07 Sep, 2009 19:08 pm
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc u prevodjenju....molitva oktahidron.... 2 Vakan Tanka 4065 16 Jun, 2009 23:38 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)