Alternativna ili klasična medicina
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ALTERNATIVNE METODE, NARODNA MEDICINA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
novasvetlost
Tragalac

Pridružio: 02 Mar 2009

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 16:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

AKTIVACIJA 12 LANACA DNK:

Alternativna medicinska ustanova BALANSMEDIKA u Bgd, vrsi 1x mesecno aktivaciju svih 12 lanaca DNK u nas sistem. Cena je 65e, a uvodno predavanje petkom je besplatno.
Vlasnik BALANS MEDIKE je predivna Jadranka Makic.
Telefoni: 322 68 26 i 33 40 855.

VESNA me je uputila da ovde ostavim telefone ustanove za aktivaciju svih 12 lanaca DNK, jer kako ona rece, mozda ce informacija trebati i drugima. Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 17:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kada počnem ponovo da radim Theta isceljivanje (ako počnem juna meseca) ja lično neću naplaćivati aktivaciju DNK, dovoljan je zagrljaj srce na srce zbog razmene energija i to je to Very Happy
 Nazad na vrh »
istrazivac
Tragalac

Pridružio: 11 Feb 2009

Poruka Poslao: 05 Avg, 2009 15:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://energetska-medicina.net/
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 09 Nov, 2009 23:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nama ljudima je očigledno najlakše da se razilazimo u mišljenjima, da se borimo za to ko će biti u pravu (to nam je najvažnije od svega) ali nam je jako teško da se ujedinimo,,sarađujemo,dopunjujemo jedni,druge...To se naravno odnosi i na lečenje i načine lečenja!
Naravno da klasična medicina ima svoje mesto i presudna je u situacijama kada je neophodno izvršiti operaciju,intervenisati kod loma kostiju itd.
Najbolje od svega bi bilo da se objedine, klasičan pristup sa alternativnim,umesto da se doživljavaju kao konkurencija!
Najdragoceniji je čovek i njegovo zdravlje i krajnje je vreme da Čovek počne da se posmatra kao biće, sa svoje 4 dimenzije.Sem fizičkog tela imamo um, emocije(koje su jako važne) i dušu.Kada na bilo kom nivou postoji blokada,nastaje disbalans, neravnoteža a to vodi u bolest...
No, sva sreća pa se ipak mnogo toga menja,do pre par godina nisam imala sa kim da podelim svoja saznanja i iskustva,gledali bi me kao da nešto nije u redu sa mnom ... Very Happy Mnogo toga se promenilo u poslednjih samo godinu dana,došlo je vreme za BUĐENJE...najzad!!!
Mislim da ipak sve ide u dobrom pravcu!!! Goldy

"Neka bude svetlost..."
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 11 Nov, 2009 00:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kažu, alter- stara i nativa- prirodna, a ova nova postoji tek 200 goda tako mislim da nema smisla govoriti da postoji pandan starom znanju o čoveku, kao što neko reče kod njih postoji samo tretman, izlečenje kao pojam je nedopustivo u medicini.
Dragi Zockey the gost, žao mi je što je tvoje dete imalo upalu sl creva i što je moralo na operaciju. Zapravo ta upala se zaustavi jednom šoljom čaja od lista divlje kupine koje ima svuda po obalama. Kada se upal smiri uradi se klistir debelog creva i očisti se i slepać i sve uredu i daleko od noža.
A što se tiče operac sl creva mislim 1986 u minhenu je održano savetovanje na temu kako smanjiti smrtnost kod operacije sl creva, što govori u prilog koliko je bezazlena.
Kažu da je 60% pacijenata umiralo od operacije. Sada su se popravili , sada 60% preživi.
Odstraniti deo tela po njima znači izlečiti, a svi znamo danije tako.
Lepo im ja kažem , da bi organ bio izlečen mora da ostane tu gde je a ne da ga bacate,
a oni jok. A komentari njihovi o poremećejima u energetskom sistemu čoveka i tabletizacija da se ne pominje.
Pozdrav dragi prijatelji
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 11 Nov, 2009 01:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Veliki pozdrav za Grishku,slažem se sa tobom u potpunosti!!!

"Neka bude svetlost..."
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 11 Nov, 2009 22:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala na podršci, Pjotr Damjanovič, gotovi su...
nensi
Na duhovnom putu

Pridružio: 02 Nov 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 11:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::
Kada počnem ponovo da radim Theta isceljivanje (ako počnem juna meseca) ja lično neću naplaćivati aktivaciju DNK, dovoljan je zagrljaj srce na srce zbog razmene energija i to je t
o Very Happy

Ne zato što neceš naplacivati, vec zato što postoji puno razlaga što verujem u pozitivan ishod. Ako si poceo da radiš, bit ce mi zadovoljsto ako se javiš?

Srdacan pozdr. Nensi!
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ALTERNATIVNE METODE, NARODNA MEDICINA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90866 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 41069 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30057 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42508 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34365 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30400 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25696 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)