KUNDALINI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Lina
Iskušenik

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Jan, 2009 18:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To JOŠ NIJE probuđen kundalini, ali su "pripreme" u toku! Kad se to dogodi, STRAHOVITO JAKO dobro čete znati! Kao da vam je neko kičmu uštekao na 220!!! Tako da če to popratno "drhtanje", "treperenje organa", izgledati kao nežno milovanje .... . I sve dok se impulzi ne usklade sa Šumanovom rezonancom bit če "koma party"!
I da, maknite mobitele sa ušiju. Ako več ne možete bez toga, kupite si slušalice! (elektromagnetno polje mobitela pogubno deluje na elektromagnetno polje pinele)
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email MSN Messenger
Lina
Iskušenik

Poruka Poslao: 05 Jan, 2009 18:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Malo sam sad čitala (preletjela) vaše poruke. Slobodna volja je najviši zakon svih ZAKONA! Kundalini sa time nema nikakve veze. I nema veze sa "pozitivnim" ili "negativnim" orijentacijama.
Ko još nije, neka si pogleda od Bentova "Od atoma do kozmosa", vrlo je dobro opisano. (valjda je imao izkustvo iz prve ruke, zato je tako mlad i otišao ...)
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 05 Jan, 2009 18:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Lina ::
... Slobodna volja je najviši zakon svih ZAKONA! ...

Da , ali ovog našeg sveta u kome je napravljen eksperiment sa postavljanjem slobodne volje , pa se ona može i zloupotrebiti ( što se i dogodilo ) i usmeriti protiv Božije volje ...
Put nazad ka Bogu ( jedan deo puta , pa se ide na sledeći nivo ) je put vraćanja naše slobodne volje u okvire volje Božije ...

Nema ovo možda puno veze za ovom temom , ali nije na odmet da se spomene .
Pozdrav Lina ! Pozdrav
Blue.Knight
Iskušenik

Pridružio: 04 Jan 2009

Poruka Poslao: 05 Jan, 2009 19:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
To JOŠ NIJE probuđen kundalini, ali su "pripreme" u toku! Kad se to dogodi, STRAHOVITO JAKO dobro čete znati! Kao da vam je neko kičmu uštekao na 220!!!

Pa da, kicma mi se skroz poravnala unazad, i ko da me netko ustekao na struju da svjetlim, doslovce. I otvarala su mi se usta. Surprised Sad me strah covjece, sto se desava nakon toga? Sto to znaci? A podrucje izmedju ociju mi se strahovito grcilo, btw, a oci pekle.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora ICQ broj
Lina
Iskušenik

Poruka Poslao: 05 Jan, 2009 20:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ahhhaaaaaa, početak! Smiri se, NEMOJ NIČEGA DA SE BOJIŠ, sve če se tokom vremena srediti. (BUDI PRIBRAN) Masiraj si točku koju sam opisala u jednoj prošloj poruci. Fino si pjevuši, PUNO odmaraj, PUNO spavaj (ako možeš), izmasiraj si glavu ili još bolje neka ti to neko drugi radi (al da zna), ako ne, onda si sam masiraj glavu sa svih 10 prstiju i to od od uši prema pineli, u jednom pokretu, to če ti malo smirit glavu. Idi van, trčiiiiiiii, ili barem brzo hodaj (ako možeš????), idi u fitness .... . Vizualiziraj stvari koje voliš, koje te smiruju, jedi malo (jer ti se metabolizam menja) laganu hranu, puno vode. Pa če se sve malo smiriti, a onda dalje ... .
 Nazad na vrh »
Blue.Knight
Iskušenik

Poruka Poslao: 05 Jan, 2009 20:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aha, sad kuzim zasto sam pao u nesvjest, a nalazi u redu. bokte, al mi je bilo slabo.boljela me glava skroz.sad prakticiram duboko disanje,a imao sam i problema sa metabolizmom. Ali je proslo. IDEMO DALJE-Kako? Very Happy
 Nazad na vrh »
Lina
Iskušenik

Poruka Poslao: 05 Jan, 2009 20:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nemoraš ama baš ništa prakticirati!!!! Dozvoli sebi pauzu. Stani na loptu. Jedan veliki mag je rekao: "BUDI RASPJEVANA BUDALA I NEZNAJ NIŠTA"
Odi na masažu cjelog tjela!
 Nazad na vrh »
Blue.Knight
Iskušenik

Poruka Poslao: 05 Jan, 2009 20:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

O.k. Bas mi se jucer desilo nesto cudno, ali nije povezano sa kundalini,bar mi se cini...pa cu napisati u drugoj temi.
 Nazad na vrh »
Lina
Iskušenik

Poruka Poslao: 05 Jan, 2009 21:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Biti če još mnogo "čudnih" stvari. Ali ja te razumijem ... To je JAAAKO težko za razumjeti, još teže izdržati, ali se da. Ni meni nije bilo jasno, šta se to dogodilo, jer sam u to vrijeme živjela baš "normalno". Ničim "nenormalnim" to nisam izazivala. Išla sam ortopedu na pregled, na slikanje kičme cele i ..... NIŠTA! Pa na CT glave i .... ništa!!!
Ja sam prvo pomislila, da je to neka bolest, onda da sam zamagirana, pa onda da sam skroz "prolupala" .... . Strašno ... nisam imala kome da se okrenem, nije bilo nikakvog ovakvog foruma, al sam imala SEBE. A to je glavno! Poradi malo na svojoj SAMOKONTROLI!!!
 Nazad na vrh »
Blue.Knight
Iskušenik

Poruka Poslao: 05 Jan, 2009 21:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti. Dobio sam poruku da moram samo slusati sebe, i opustiti se... Smile
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 06 Jan, 2009 09:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Malo sam sad čitala (preletjela) vaše poruke. Slobodna volja je najviši zakon svih ZAKONA! Kundalini sa time nema nikakve veze. I nema veze sa "pozitivnim" ili "negativnim" orijentacijama.
Ko još nije, neka si pogleda od Bentova "Od atoma do kozmosa", vrlo je dobro opisano. (valjda je imao izkustvo iz prve ruke, zato je tako mlad i otišao ...)

Potpisujem Wink
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 06 Jan, 2009 09:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam prvo pomislila, da je to neka bolest, onda da sam zamagirana, pa onda da sam skroz "prolupala" .... . Strašno ... nisam imala kome da se okrenem, nije bilo nikakvog ovakvog foruma, al sam imala SEBE. A to je glavno! Poradi malo na svojoj SAMOKONTROLI!!!

Meni je bilo odmah jasno o cemu se radi. Iako mi je razum to odbijao, duboko u sebi (intuitivno) sam znao sto se dogadja. No, napravio sam veliku gresku sto sam uprkos svemu trazio savjete drugih, i to po sajtevima i forumima tipa "reptil, reptil, reptil, reptil, greys, reptil", tako da sam "saznavao" da sam "programiran reptilskom tehnologijom", "otiman i implantiran od greysa", "novacen od Orionaca", et bullshit cetera, et bullshit cetera...

Zatim sam, u strahu za vlastiti zivot, poceo okolini pricati o svom stanju. Jebi ga, nije bilo ugodno sjediti na kavi i poceti se "dizati" i tresti, potpuno gubeci okolinu iz vida, osjecajuci se van tijela, padajuci u trans (kao da ti netko da anestetik na operaciji i svaki tren te treba uspavati), sa otkucajima srca (iznenadnim) kao da sam utjelovio u sebi nekog death metal bubnjara, pa preskakanje srca, gubljenje daha, hiperventilacija i dehidriranja, vidjenje raznih "onostranih" kontura, osjecaj kao da cu svakog trena eksplodirati (i sve to istovremeno), navalu osjecaja sa cijom se desetinom nisam mogao nositi (bar sam takav osjecaj imao) itd. itd. Kako se ponasala okolina? Nekoliko ljudi imalo je razumijevanja, iako pola ku..a pojma nisu imali sto se to sa mnom dogadja. Zacudjujuce kako gotovo nitko nije smatrao da sam prolupao, ali, bizarnost u svemu tome...sto je velika vecina i sama "dobila kundalini"; tako da, kada je mene pocelo dizati, najednom je sve pocelo dizati, kada sam uspostavljao kontakt sa visom svijesti, najednom su svi imali kontakt sa visom svijesti (koji su jos, bez mene, odrzavali na nekoliko kava, dok nije postalo "demode"). Najbizarnije je bilo sa nekolicinom ljudi koji su iz samo njima shvatljivih razloga, postali zavidni i potpuno ljubomorni na mene, te pokusavali raznim magiskim pizdarijama vrsiti uzurpacije u mojoj energiji. No, nakon prvih nekoliko mjeseci, covjek se (hoce nece) pocne privikavati i na temelju svega toga graditi cvrsto iskustvo i kristalizirati vlastite stavove. To nekako neminovno dovodi do neke polu osame i polu asketizma, no opet, ono sto se dobije- neprocjenjivo je Wink
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 06 Jan, 2009 10:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mozda je najbizarnije od svega (u pogledu okoline), postupanje u trenucima kada su ljudi iz nje stvarno nesto vidjeli ili osjetili (rijetki trenuci), ali nacin na koji su to prihvacali bio je i vise nego sulud. Jednom prilikom, sjedeci u sobi jednog kolege, osjetio sam nevjerojatni nalet energije, "dizanje" i sve simptome koji su me ucestalo pratili 24 / 7 (uz mala "zatisja"). Digao sam pogled i vidio da je soba puna visokih svjetlosnih entiteta, cije sam obrise vrlo jasno vidio. U taj tren, kolegica kaze: "isuse boze" i stane u nevjerici zvjerati pogledom po sobi. Druga dvojica dignu glave da vide sto se dogadja i jedan istog trena kaze: "u jebote". Slijedeci tren jedan od entiteta poce prolaziti kroz kolegu koji je sjedio na suprotnom kraju sobe i ovaj kaze: "nesto prolazi kroz mene"...

To je to...

Od ovdje... u nekom filmu...ova prica nastavila bi se u tonu, kako su svi sretni sto su vidjeli vise entitete, kako su im rasprsene nedoumice u postojanju neceg viseg, kako ce im to oplemeniti zivote, kako im zivoti vise nikada nece biti isti...itd...itd...

U filmu.

No, u Varazdinu i u "stvarnosti", gdje ljudski mentalni sklop vecine djeluje na nivou potpunog banaliziranja misticnog i mistificiranja banalnog, desilo se slijedece...

Onaj kroz koga je prosao entitet, nakon par trenutaka rekao je: "e vec mi idu lagano na onu stvar...ajde neka se maknu...jerbo cu u protivnom iskoristit nekoliko spellova i poslat ih sve u `onu stvar`."

Mag? Osoba koja se svakodnevno susrece sa time? Veliki poznavaoc visih sfera? Niti jedno od toga. Samo nadobudni student odrastao na RPG igricama i SF filmovima, kome je mozak najfantasticniju stvar koju je dozivio / i ce doziviti u ovome zivotu, preveo kao nesto "uobicajeno", digavsi mu ego i aktiviravsi "sindrom boga".

Druga osoba je bila jos neko vrijeme pod dojmovima da bi slijedeceg dana pricala o tome kao da je gledala neki film na tv. Nekoliko dana nakon toga kada smo na ulici (uvecer) vidjeli pulsirajuci objekat na nebu (i ja osjetio strahoviti nalet poznate energije), osoba je na tren pogledala i rekla: "aha, da, da... vidim" i nastavila pricati gdje je stala o nekom trivijalnom dogadjaju. Meni e doslo da je protresem i dreknem: "alooooo".

Treca osoba bila je jos mozda i najobjektivnija i slijedecih dana i mjeseci, kada smo se prisjetili toga, samo rekla: "cudno je to bilo" i promijenila temu.

Tako da, shvatio sam da - ako netko nije spreman za nesto...nije spreman za nesto. Kratko i jasno. Osoba moze mati nabliskiji susret trece cetvrte, pete ili seste vrste, no mozak ce joj to odbijati prihvacati. Moze popiti kavu ili popusiti joint sa vanzemaljcem, letjeti na krilima andjela ili se okupati u Oceanu Vjecnosti, no...slijedeceg trena to ce probaviti uz epizodu Kucanica ili eventualno otoci doktoru i reci da boluje od deluzija

Rolling Eyes

Ukratko o tome. Mala digresija ali nije da se ne uklapa u cjelu sliku Wink

Poslednji izmenio Enoch dana 06 Jan, 2009 10:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Blue.Knight
Iskušenik

Poruka Poslao: 06 Jan, 2009 10:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
vidjenje raznih "onostranih" kontura

hm...hm...hm...to su one cudne stvari o kojima sam pricao. Zatvorio sam oci i vidio plavi oblak gasa koji se poslije pretvorio u tri figure sa plavim konturama koje su me gledale...a ja mislio sa sam prolupao. I onda sam rekao sebi..cekaj da pogledam malo bolje...ma ne nisam prolupao, to su samo entiteti...drugi ih vide svaki dan. I onda se pitam,u sebi,gledajuci ih,tko su ovi,i oni kao zbunjeno i zainteresirano pomakli glavu i me gledali. I onda sam otvorio oci. Tek onda me bilo strah. Uhhh!

Ali sad sam miran. Cool

Cekam sljedece sto je na redu... Pozdrav
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 06 Jan, 2009 10:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Trebao si ostvariti kontakt. Iznenadio bi se koliko su entiteti susretljivi, pogotovo ako se radi o skupini entiteta cije si ti sam donje simultano postojanje (tj. one koje prezentiras u fizickoj realnosti).

Ljudi obicno ne uspostave kontakt ili jednostavno, usljed gomile teorija "velikih znalaca" o tome kako je kanaliziranje = kanalizacija, dobijeno odbacuju. Cudno kako velikim "umovima ezoterije i metafizike" nije palo na pamet da je mozda sve sto radimo, mislimo i osjecamo, kao i sam temelj nase egzistencije, u stvari jedan veliki - kanal Wink

To ima veze sa onim sto sam pisao u gornjem postu - sukob ega - neznanja i kognitivnosti / spoznaja - znanja Wink

Samo ti njih drugi puta kanaliziraj Wink Ne beri brigu i ako su reptili ili greysi glavom i bradom..Ja sam osobno od tog "ekiparca" dobio vrlo jake i, kako se kasnije pokazalo, istinite informacije Wink
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Sledeci
Strana 18 od 54

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90516 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29933 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42463 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34262 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29600 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42815 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25658 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)