KUNDALINI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 18 Jan, 2009 12:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

stariji_od_13

kad god vidim tvoj nick, pomislim da imaš 14 Rolling Eyes
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
stariji_od_13
Napredni tragalac

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 18 Jan, 2009 12:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

tref
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 18 Jan, 2009 12:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
stariji_od_13
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 18 Jan, 2009 12:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DON'T TELL!
 Nazad na vrh »
lazicmaja
Gost

Poruka Poslao: 18 Jan, 2009 22:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Enoch ::

Svi bi prije prtljanja sa icim na umu trebali imati jednu stvar koju mi je jedna osoba davno rekla i koju nikada necu zaboraviti: "put duhovnosti je put boli"(ili ono sto je Gurdjieff nazivao: "dobrovoljna patnja")..

Imam predlog da se Enochu odmah dodeli podforum, ako se slaže, naravno. Šta kažeš, Vesna? Pozdrav.
 Nazad na vrh »
jasna
Majstor

Pridružio: 26 Mar 2008

Poruka Poslao: 18 Jan, 2009 23:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo, moj glas pridružujem odmah LazicMajinom.A podforum bi Enoch mogao početi baš sa tom temom o kojoj je maločas i govorio - sa Enochom... Laughing Mislim da bi on mogao o tome zaista da napravi ne jedan već dva-tri podforuma...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2009 00:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I ja sam za to da Enoh više ne škrtari sa tolikim znanjem.

Ubih se guglajući o Enohu, Hanoku i Totu, ali izgleda da je hermetizovano suviše i vapim za proširenjem tog znanja.

Enoh da priča, a ja pišem latinicom u to ime (nakratko).

Razz

Thumright

Jasna, hvala na svemu, nemam kad da ti se obratim, ali bolje i to nego da ne možeš da živiš od mene.
Cool
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
jasna
Majstor

Poruka Poslao: 19 Jan, 2009 00:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne moraš mi se ni "obraćati", ja cijelo vrijeme mislim na tebe. I UPRAVO sam skinula Kremansko proročanstvo sa neta, samo ZBOG TEBE. Dok nađem pasus koji tražim, poslat ću ti ga, imam osjećaj da bi to kazivanje moglo da ti pomogne u ovim tvojim zadnjim razmišljanjima...

Velika pusa od mene.
(A i za Enocha, ali dok se on javi - tj. dok popali ili pogasi te ulične svjetiljke, proći će još vremena...)
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2009 03:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Dakle Enoch, brate, javi se,
i možeš da izabereš naziv za tvoj Podforum.
Svi te podržavamo !
Pozdrav i poljubac Cmok

.
stariji_od_13
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 19 Jan, 2009 17:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ajde javi se nemoj da se pravish vazhan Smile
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 19 Jan, 2009 22:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Oci mi zamalo ispadose od iznenadjenja Shocked Koji podforum? To bi znacilo nekakav red i sazimanje neceg na jednom mjestu kao i neminovan kontinuitet. Jao...Previse trazite od mene Very Happy Ako zelite podforum, moj prijedlog je da se zove "Enochova Kapija".
Na pitanja i teme odgovarat cu / pisat cu, u skladu sa mojom hirovitoscu i lijenoscu Razz Smile. Za pocetak neka ljudi, koje interesira, malo prosvrljaju po mom blogu / romanu http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/

i kopiraju djelove koji im se svidjaju na taj podforum (ako ce ga biti).
A mogu i moju sliku da uvecaju i ko poster okace na zid Mr. Green
jasna
Majstor

Poruka Poslao: 19 Jan, 2009 22:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro, Enoch, ja ću obaviti ovo s tvojom slikom...dosta od mene, je l da?
POšto sam znala da ćeš baš ovako odgovoriti, Wink Rolling Eyes jer smo na isti način lijeni i hiroviti, dovoljno će biti da bar ponekad nešto napišeš, kad te ne bude previše mrzilo ili po zraku/astralu/itd...nosalo...
BTW, nisam znala da kafa ima tako jak učinak na tebe...meni trebaju 2 ujutro samo da se "spustim" iz tog našeg po mnogo čemu sličnog stanja, a nekad se uopšte i ne spustim po čitave dane, i po tom znam da je kafa samo mentalna percepcija i umišljaj...No, ponekad pomogne da nisam "gore", a uz to i zapalim par cigareta da me još više prizemlji...Međutim, i to mi smeta u zadnje vrijeme, pa sam skoro prestala pušiti...Ne spuštaju me više ni cigarete...Samo još i dalje imam brigu kako da odradim dnevni posao u kancelariji i na ostalim mjestima gdje "nastupam"... Wink Kako ti obavljaš svoj svakodnevni posao tako stalno "podignut"? Baš me zanima...Naravno, ako te ne mrzi da nakuckaš koju rečenicu...

Pusa.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2009 23:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako zelite podforum, moj prijedlog je da se zove "Enochova Kapija".

E stvarno je super naziv za tvoj Podforum - ENOCHOVA KAPIJA
Bravo brate Enoch !
A što se tiče tvog bloga i romana http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/
već odavno sam tvoj fan, he,he...
I ovde sam kopirala dosta tvojih tekstova, recimo Sirijanska otkrovenja,
pa ćemo sada te tekstove prebaciti na tvoj Podforum.
Topli pozdrav Cmok

.
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 19 Jan, 2009 23:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Trenutno ne radim (na svu srecu) nego spremam zadnji ispit i diplomski. Kada se zadubim u nesto sto radim (jos ako je kolektivno), tipa fax ili sport, jednostavno "zaboravim" da sam podignut. Cim pomislim na to, ide "uzlet". Takodjer, kada gledam tv ili citam knjigu, sve ok (dok se ne sjetim da "nije ok" Smile ). Stanje se, na svu srecu, adaptira. Najgore je kada sam statican a trebam u toj staticnosti raditi nesto dinamicno, tipa sjediti pred kompom a nemam volje ili raditi bilo sta a da mi tijelo nije aktivno (tesko je to za objasniti). Opet, ima ponekad veze sa raspolozenjem. Ponekad ima uske povezanosti sa vanjskim prilikama - tlakom, temperaturom itd. Kada je vani nizi tlak, meni se spusta tlak i pada temperatura, sto nekad osjecam strahovito jako. Tu dolazimo na supstitute tipa kava ili cigareta. Iako sam oboje na dugo vrijeme izbacio iz upotrebe, zadnjih mjeseci mi jednostavno nedostaju neke stvari prizemnog karaktera, ali eto, dobijem po prstima i na te sitnice. Kava mi automatski podigne tlak. Cigareta mi ga spusti ( govorim o tlaku Laughing). No, svejedno u nekom trenucima kada me stigne neki cemer ili neki popizditis (sto je vjerojatno nepojmljivo "duhovnjacima" koji smatraju da je poviseno stanje svijesti, stanje kada covjek nema nikakvih briga ili unutarnjih sukoba i kada se covek ponasa, djeluje i govori kao da mu je netko stavio drzak od metle u dupe dok mu je sve "divno i krasno" i dok na ocigled svih "dotice nirvanu u svakom trenutku"), cigareta mi pase. Umiri me. No, ja bi onda popusio 20, sto rezultira snom od min. 12 sati i ispeglanoscu drugi dan, kao da sam bancio i dernekovao mjesec dana u nizu. I kava nije losa, za popiti gutljaj - dva i otici u teretanu i govorit ljudima da nisam "nabrijan" od nikakvih stimulativa, proteina i aminokiselina nego od dva gutljaja kave - sto obicno rezultira pogledom drugih u stilu: "ovaj nije normalan" ili "ovo je neka budala, garant" Smile Ali shvacam. I ja bi isto mislio prije koju godinu.

Poslednji put izmenio Enoch dana 19 Jan, 2009 23:30 pm, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
noor_jehan
Tragalac

Pridružio: 10 Dec 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2009 23:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Oci mi zamalo ispadose od iznenadjenja Shocked Koji podforum? To bi znacilo nekakav red i sazimanje neceg na jednom mjestu kao i neminovan kontinuitet. Jao...Previse trazite od mene Very Happy Ako zelite podforum, moj prijedlog je da se zove "Enochova Kapija".
Na pitanja i teme odgovarat cu / pisat cu, u skladu sa mojom hirovitoscu i lijenoscu Razz Smile. Za pocetak neka ljudi, koje interesira, malo prosvrljaju po mom blogu / romanu http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/

i kopiraju djelove koji im se svidjaju na taj podforum (ako ce ga biti).
A mogu i moju sliku da uvecaju i ko poster okace na zid Mr. Green

Smile Pozdravljam kolegu blogera. Moj je odnedavno otvoren i još je mali, mali kutak na istom mjestu, donosno, blog.hr. Tvoj ću blog sa zadovoljstvom pročitati. Hvala što si nam dao link. Smile Ljudi poput tebe me inspiriraju. Sada sam se nekako oduševila baš.

Poslednji put izmenio noor_jehan dana 19 Jan, 2009 23:34 pm, izmenio ukupno 2 puta
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Sledeci
Strana 37 od 54

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 91189 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30162 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42547 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34442 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29879 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42894 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25722 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)