KUNDALINI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
istina
Gost

Poruka Poslao: 27 Jan, 2009 11:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.. ovo je napisao moj stari prijatelj LJUBO.

Suština problem nije u većini, ni u pogrešnom razvoju koji većina sledi, već u pogrešnoj ideji o ispravnosti cilja koji opravdava takav pogrešan razvoj, koju (ideju) većina u određenom trenutku svoga društvenog razvoja usvaja i smatra je istinitom. Zato rešenje problema se svodi na otkrivanje ISTNE o PRIRODNOM UZROKU postojanja života i sveta i prirodnom cilju i smislu koji ON postavlja, koji zasigurno znatno odstupa od ciljeva koji ljudi u svom neznanju sami smišljaju i postavljaju. Doći do spoznaje tog PRIRODNOG UZROKA, ISTINE i CILJA, ne znači ništa drugo do razvijati se kao društvo i dalje, a razvijati se i dalje ne znači ništa drugo nego i dalje praviti greške, ispaštati zbog tih grešaka i sa ciljem izbegavanja tog ispaštanja otkrivati greške koje su uzrok ispaštanja i eliminisati te greške, jednu po jednu, sve dok sve ne eliminišemo, a sa njima i sva naša ispaštanja. Naravno, to je dugotrajan i mukotrpan put razvoja koji traje hiljadama ili čak milionima godina. Ali šta se može, obzirom da je to i jedini put. Mi sada možemo samo da se pitamo koliko nam je do kraja tog puta još ostalo? Koliko smo daleko od toga da spoznamo ISTINU o sebi, svom postojanju, smislu i cilju i da pomoću te ISTINE elimišemo dogme, verske, ideološkopolitičke, filozofske ili naučne, po kojima danas postavljamo pogrešne ciljeve, živimo pogrešno i zbog toga ispaštamo? Lično mislim da nismo daleko od te Prave Istine i od Pravog Cilja.

...

Zasto sam ovo okacio ...

Brate moj ... sva ta znanja ... su dosla sa istog mjesta ...
ispadne ZNAJA, pa valda znanje, koje je razbijeno na puno znanja a neke grane nize, je na primjer i politika.

Vidis i sam da svi ti jogiji mogu samo po nesto ali skoro niko sve.
Da bi nasao sve, ne bi se trebalo preskakati u nicemu i znati red, redosljed rada, rada. Ako ni za sto drugo, da se barem ne bi ponavljao u greskama.
I zelja, sta se zeli ... inicirani koji prelaze van ovog bivstvovanja su uspjeli samo zato sto su kroz ljubav i svjetlo trazili onu pravu bozansku istinu ... vapeci samo za tim da spoznaju sebe u stvoritelju i stvaranju.

A ne smatrajuci ... BOG ... je nama sve podredio da nama sluzi.

Problem je u tome sto se vise tih kretanja energija ... koliko sam shvatio nazivaju kundalinijem, pa je vec tu NE SAVLADIV PROBLEM otkriti sta je sta. Lakse je shvatiti kada jedan predmet ima vise imena, ali kada ti dajes jedno ime vza vise predmeta, stvara se velika zbrka.

Dakle, ne smije se dozvoliti da se ta zmija pocne odmotavati i kretati cik cak kroz kraljesnicu ..jer onda se dozivljava udar a ne orgazam.

Kada neko ide pravom zeljom i uspijeva u tome ona ce se sama nuditi i po svaku cijenu ce probati da se ona aktivira ...AKO NE MILOM ONDA SILOM... zato tvrdim da ne valja ... ali uvijek je to nasa greska ... ma izgledalo skroz ne znacajna.
Iskustvo;
Sa utovarivacem je vozac zgazio vec skroz ostecenu uzvisenu sahtu od betona. Sa strane je vec stajala nova. Posto je on iznajmljen uplasio se da ce imati problema od svog sefa. Pa je zelio da je naredi bilo kako samo da niko ne vidi da je on slomio i ako nije. Ja mu pridem i donesem kaiseve da ih zakacim da da vrati to na mjesto. On je pomaknio kran, ja sam skocio jednom nogom u rupu i direktno, malo u koso prema nazad pao na trticu.

Sada se moze postavljati pitanja da li sam mu uopste trebao i pomagati kada stvarno nije bilo potrebe, dali sam trebao ublazivati njegov strah.

Nisam imao neke velike bolove nego vibracije, grube, a ladne u p. m.
Kao da mi je neko stavio lkomad leda izmedu anusa i testisa. A prema gore se stvarno osjeti kako mlati repom, pa i zvuk se cuje u sebi.
Sva seksualna energija je bila blokirana u prolazu,neznam mozda ju je i ona mogla koristiti ali to nisam dozvolio.
Da skratim;
znaci njoj se ne smije dozvoliti razvitak nikako jer onda je kasno. Nego je treba preduhitriti i ukrotiti, jer nista se ne moze unistiti, pisao sam to.
Vise mjeseci mi je stvarala probleme i hladnocu i sve negativno u osjecajima.

A to preokrenuti poslije u jednu ... mislim da je skoro nemoguce ... kolik znam.
Ja nisam htjeo njenu moc, a nisam je mogao pobjediti, MOZDA sam i mogao da se oko mene nisu pojavljivali kao slucajno problemi svake zivotne vrste koji stvarno nisu zasluzeni i previse su jadni i neocekivani.
Nisam se htjeo predati i smatrao sam da mi je lakse otici u Zagreb zatraziti pomoc da mi se olaksa. Tako je i bilo.
pokazale su mi se poslije knjige kako da nastavim i tako.
Omamilo ju sunce ... zar ne ...

Moram ici kasnim na posao... mozda je malo i zbrkano, bilo je na brzinu.

Pozdrav
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 27 Jan, 2009 15:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vidi Tale ja sam to samo u kratko alui je tu bilo mnogo, mnogo problema cak i sa zivotom.

A ako neko pomisli da nije kod svakoga tako ... i nije ... jeri ako neko trazi kundalini taj ga i dobije ... dobije ono sto je trazio ... normalno da je to drugacije, jer je zeljeno i bez odpora se dobije... a da li ce ikada biti svjesni sta su dobili, tesko ... jer smatraju da su Prosvetljeni.

Ali ako ti trazis nesto drugo to jeste .. NEŠTO VIŠLJE .... onda izgleda tu prepreku moras preci ... ako nisi uspio, znaci da nisi za dalje ...

Te silne borbe koje sam imao su bile svake vrste ... nisam trazio nikakve MOĆI sa jedne strane ... A sa druge strane kada sam gubio i moju i očevu imovinu ... čak se ni zato nisam borio, znaci, totalno odbačeno materijalno...

Sve se to moj brate desavalo u isto vrema sa onostranim i ostalim problemima tako da se nije imalo vremena razmisljati bas toliko o Kundaliniju...

Poslije ti tek postane jasno ... Enoh je to sasvim jasno i dobro objasnio ...

Pozdrav svima
 Nazad na vrh »
easy
Majstor

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 12:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Poslednji izmenio easy dana 20 Jul, 2009 15:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 13:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ooooooo

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 05 Feb, 2009 19:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 15:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

oooooooo

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 05 Feb, 2009 19:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 15:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vero, niti jedna magija nikada nije iskoristena u plemenite svrhe. Ako je, to onda vise nije magija. Magija je visoki astralni program za manipulaciju (drugih i sebe) - nista vise. Nista manje.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 15:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

oooooooo

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 05 Feb, 2009 19:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 15:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da, ali cijelo vrijeme poistovjecujes magiju sa kundalinijem. Kundalini je vrhunac prane koji otvara covjeka prema unutra (prema "visim" sferama). Magija sa pranom moze imati veze jedino u tom pogledu da je iskoristava da bi magicari u sebi probudili kundalini (sto cesto zavrsava kobno - o tome sam vec pisao - zbog neotvorenosti srcanog centra i zbog prelamanja energije u solar pleksusu).
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 16:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ooooooo

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 05 Feb, 2009 19:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 16:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Jao Istina, sad sam videla.
Zatvoreni krug osmice mora se prekinuti, i dati mu se izlaz bar na četiri strane, četiri kraka vizantiskog krsta.

Kada se dijete rodi, oni ga krste i dijete je automatki krsteno i bozije ... !?

T i si se rodila kako se razvijas i rastes tako bi trebala i uciti.

Ti si dole na zemlji tako lezi i kriz.

Imas cetiri strane ... kuda god okrenes i ides ides u krug po... RAVNOM ...
SAMO NAPRED NAZAD I LIJEVO I DESNO, nema prema gore nista.

Sa ucenjem ... ispravljas taj kriz, pardon stup, i razvijas se prema gore...

Kada si se razvile do seste cakre, sestu cakru, dobijas i paralelna znanja ili poprecnu gredu.

Osvojila si kriz.

Ili sada si krstena .... VODOM ... a ona je kosmicka majka ... i znanje DOTLE.

POSLIJE CE DOCI onaj koji ce vas DUHOM krstiti jer si spremna za vece znanje.

Ja rece da je aama bas sve ... LAZ ...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 17:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ooooooooo

Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 17:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Samo spiralne galaksije zive, One koje to nisu su delovi nase DNK koji su izgubljeni i mogu se vratiti samo ako dobiju sposobnost da se regenerisu.
Tebi se obracam zato sto trazim tvoje misljenje.

Kada se uzdizes u znanju i otvore se odredene čakre koje se tada spoje u jedinstveno polje ... iz Centra se pokrece spirala ...
Pokrece se i KosmIcka spirala ... KRISTOVA ... koja se sa špicem problizi nasoj spirali ... dolazi do liepog isijavanja ... Valjda je to uskrsnuće iz mrtvih ... VALjDA.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 28 Jan, 2009 17:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ooooooo

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 05 Feb, 2009 19:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 30 Jan, 2009 11:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Napominjao sam...

I zbog sebe i zbog drugih ....

Da se bez teoretskog znanja plus ostala, nemoze se ici prema istinskom znanju.

Nasi dozivljaji i iskustva su ... nista .... ili odu u negativnom pravcu ako se ne znaju pravilno objasniti.

Nikada u zivotu nisam tako sta vidio ... govorio sam svoje iskustvo ne predajuci se tudim misljenjima.

Evo sta sam slucajno nasao kod Jasne.

Zna se sta je ..... kundalini ..... Samo kada bi ja jos znao engleski

http://www.crystalinks.com/metatron.html
 Nazad na vrh »
vasudeva

Pridružio: 28 Nov 2008

Poruka Poslao: 01 Feb, 2009 04:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Napominjao sam...

I zbog sebe i zbog drugih ....

Da se bez teoretskog znanja plus ostala, nemoze se ici prema istinskom znanju.

Nasi dozivljaji i iskustva su ... nista .... ili odu u negativnom pravcu ako se ne znaju pravilno objasniti.

Nikada u zivotu nisam tako sta vidio ... govorio sam svoje iskustvo ne predajuci se tudim misljenjima.

Evo sta sam slucajno nasao kod Jasne.

Zna se sta je ..... kundalini ..... Samo kada bi ja jos znao engleski

http://www.crystalinks.com/metatron.html

Engleski nije niki problem.
Stvar Jeste u tome da govorimo svoja iskustva.
Svaka čast.
I kada bi svi malo više govorili svoja iskustva, onda bi nam svima stvar bila Jasnija, Razumljivija.

Koliko imam prilike vidjeti, što je vrlo lijepo, nema kod tebe više toliko .....

pusa.

p.s.
A što kundalini ima još za izjaviti?
Ili je ostala bez teksta?
Poljubac...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Sledeci
Strana 40 od 54

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90516 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29933 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42463 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34262 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29601 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42815 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25658 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)