KUNDALINI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Sha
Na duhovnom putu

Pridružio: 08 Feb 2009

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 18:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam pokusala da raspletem ovo klupko paranoja i zabluda,
ali istina je, da je bolje da takve stvari budu i ostanu sakrivene.
Bar jos neko vrijeme . . . Ili, od samoprozvanih gramzljivih
duhovnjaka, koji nemaju obzira ni prema sebi ni prema drugima.

Zato ljudi, bjez'te od ovoga kolko vas noge nose, za takve stvar
i jest zla, gora da ne moze bit ! Povijest pamti mnoge koji su se
busali u prsa, da iz njih i kroz njih izvire sama istina i takodjer
pamti sto su takvi napravili ovom svijetu i sebi. I koliko je njihove
"duhovne sirocadi" nama ostalo na brigu.

Ovo vise nije musko doba i "Ja, Ja, Ja" spike. Budite pozdravljeni.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zorant

Pridružio: 12 Feb 2009

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 19:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Sha

Tantrici ne pripadaju niti jednoj tradiciji. Ljudi ih dele na grupe i pravce, ali u sustini to nije tacno.Na zalost, komentarises nesto sto ne poznajes.

Odnos majstora i ucenika nije odnos vezanosti, ali opet ti je potrebno isksutvo. Oni ne moraju da zive na istom mestu. Jedan ne zavisi od drugog niti malo. To ti je kao binarni sistem zvezda. Elipsa. Ima dva centra.

Zar nikada nisi imala ucitelja u skoli ? Ko te je ucio pisanju,citanju,matematici ? Ko ti je rekao - ovo je tvoj tata..ovo je tvoja mama ? Neko te je ucio kroz zivot. Razmisli malo o tome kada kazes da ti nisi radila nikada pod nicijim patronatom.

Kazes sledece:"Ja sam pokusala da raspletem ovo klupko paranoja i zabluda, .."

Na koji nacin ? nemas iskustvo na sebi u vezi Kundalini, izvini (nemoj se uvrediti) ali meni je to odvec jasno..?? Sta zelis da raspletes..?? Ko je tebi licno ostao na ledjima, jer je "unisten" od "gurua"..??

Ne postoji promil sanse da upoznas pravu Tantru, alhemiju, yogu, kabalu iz knjiga ili nekih psiholoskih razlaganja te mentalnog rezonovanja. Jednostavno nauke koje nabrojah prenose se usmenim, oralnim putem.

Svakako je za postovanje to sto si sebi odabrala i Put kojim hodis, ali nikako to nije jedini a jos manje jedini ispravni Put.

Ne vodi bahatost covek do tacke da je spsoban da zivi sa pravim tantricima - vec hraborst i zrelost, ali o tome neki drugi put. Reci da nekoga vodi bahatost te se zbog toga upecao za nesto (ne znam samo za sta se upecao ???) je upravo izraz bahatosti. Tantricki majstor veoma lako raspozna bahatu osobu i taj nema sanse da upozna bilo sta od te nauke, budi sigurna u to.

Imas ljude koji se ne plase da se sudare sa mrakom svoga uma, sa strahom koji je u stanju da te odvede u ludilo. Imas takve i imas one koji sa bezbednosne distance "umuju" o raznim pojavama fizickog sveta. Te dve grupe ne mogu govoriti istim jezikom.

U vreme dok je K.G.Jung bio ziv desilo se da je otisao u Afriku da provede jedno vreme sa nekim plemenom i posmtara njihove rituale koji ih dovode do transa i slojeva u umu koji se ne uvidjaju tako cesto. Sve je to Jung posmatrao, no kada su mu ponudili da ucestvuje u ritualima i upozna sve iz prve ruke on se pokupio i vratio kuci te nastavio da pise o nesvesnom umu. Na zalost takve knjige vise zavode no sto pomazu, ali to je ovaj nas svet.

Tvoj nacin izrazavanja je meni jako blizak, jer sam po profesiji slikar, bas kao i ti, ali ovo o cemu pisem nema veze sa poslom i emotivnim nadahnucem koje slikarstvo cesto nosi sa sobom. Jezik poete i slikara jeste leprsav i obojen emocijama trenutka. Put tantre je nesto sasvim drugo.

Zelim ti puno uspeha u tvom traganju

P.S. Samo jos da napomenem da niti jedna od pomenutih nauka nije bitna za covekovo budjenje u Duhu. Cak sta vise potpuno su nepotrebne. Budjenje u Duhu je nesto razlicit proces. Bavljenje pomenutim naukama je posledica dominantnih elmenata koji se nalaze u dusi odredjene jedinke te ovi zele sebe da izraze na fizickom nivou. Ti elementi su prakticno bica za sebe. Proces kretanja ka Duhu je kompletno ujedinjavanje tih elemenata.
Svakodnevni zivot je najbolja praksa i najmisticnija od svih. Vecni zivot svakoga dana, iznova, oragnizuje "trening" da bi jedinka uspela da te elemente ujedini. To sa kundalini nema nikakave veze.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 19:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
P.S. Samo jos da napomenem da niti jedna od pomenutih nauka nije bitna za covekovo budjenje u Duhu. Cak sta vise potpuno su nepotrebne. Budjenje u Duhu je nesto razlicit proces. Bavljenje pomenutim naukama je posledica dominantnih elmenata koji se nalaze u dusi odredjene jedinke te ovi zele sebe da izraze na fizickom nivou. Ti elementi su prakticno bica za sebe. Proces kretanja ka Duhu je kompletno ujedinjavanje tih elemenata.
Svakodnevni zivot je najbolja praksa i najmisticnija od svih. Vecni zivot svakoga dana, iznova, oragnizuje "trening" da bi jedinka uspela da te elemente ujedini. To sa kundalini nema nikakave veze.

pozdravljam
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zorant

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 19:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mudraca, njegovi ucenici, jednoga dana upitase o
“mudrima sa Istoka”, te ih on poduci govoreci,

“Tragajte za “najunutrasnjijim Istokom” unutar vas
samih !

“Jednom kada zazivite u “najunutrasnjijem Istoku” u
vasem sopstvu, vi cete upoznati “mudrace sa Istoka”, -
ali ne pre tog dana.

Milostivi, Sve-saosecajni – blagosloveno da je ime
Njegovo – je kao Shah-in-Shah cija vladavina obuhvata
svako kraljevstvo ove zemlje.

Sa pravdom I saosecanjem on bira kraljeve da vladaju
zemljama Duhovnog sveta, opremajuci ih sa snagom I
mudroscu da budu upravitelji, cuvajuci poverene im
regije, ali On sam ostaje vladar celokupne zemlje.

Unutar najunutrasnjijeg centra srca, unutar vaseg
sopstva, nalazi se cekaonica, ne veca no seme senfa;
na tom mestu su glavna vrata, manja nego cestica
suncevog zraka.

Kroz ova vrata mora proci onaj koji traga za ulazom u
“najunutrasnjiji Istok”.

Prosavsi kroz ova vrata, tragalac ce naci zemlje bez
kraja – vecnu “zemlju” – “Indiju” koja obuhvata sve
Indije – “planinski lanac” prema kome svi drugi
izgledaju kao patuljci.

Tamo ce on naci oblast koja je njegova, zauvek
zasnovana u vecnosti.

Pre nego sto pridje kraljevstvu, koje u ovim zemljama
ce biti poklonjeno nejmu od Shah-in- Shah, koji drzi
vlast kroz celu vecnost, tragalac mora prvo naci svetu
reku koja konstantno okruzuje unutrasnje regije te
zemlje; ta reka nema izvor niti usta koja konstantno
zacinju I gutaju sebe.

Tragalac ce tamo primetiti camdziju, te ce ga camdzija
pitati za “ime”.

Ako on ne zna svoje « ime » , on mora bez
izuzetka biti vracen odmah u spoljasnju zemlju.

Ali ako je on sposoban da odgovori na pitanje
camdzije, on ce ga prevesti na drugu obalu reke, gde
ce on sebe naci u « najunutrasnjijem Istoku ».

Ovde ce on upoznati vodjstvo koje ce ga voditi do «
visokih planina « u « najunutrasnjijem Istoku ».

Tamo, izmedju zauvek snegom pokrivenih vrhova on ce
neocekivano doci do zelenih livada pokrivenih sa
procvetalim cvecem, tako da njegova zapanjenost nece
imati kraja.

Tamo ce on posmatrati kupole fascinantnog hrama kako
se uzdizu ka nebu ; kada bude konacno dosao do ulaza
i bude pusten da udje, on ce konacno u tom hramu naci
« mudrace sa Istoka » , za kojima je on do tog
trenutka tragao bez uspeha.

Kada su njegovi ucenici trazili da znaju da li je
apsolutno potrebno da dusa nadje « mudrace sa Istoka
» ako zeli jednog dana da dosegne duhovno
kraljevstvo, mudrac je odgovorio :

« Vi ne znate sta pitate ! »

Bilo ko pokusa da nadje duhovno kraljevstvo njegove
duse zahteva da ima vodjstvo iznutra ako ce njegovo
traganje biti uspesno.

To unutrasnje vodjstvo, moze biti dato samo od
nekolicine koji zive u « najunutrasnjijem Istoku » ;
ta nekolicina Sve-saosecajnih obdarena snagom da
donesu svetlo nekolicini njihove « brace u tami »
cija iskrena volja, ne samo ceznjivo razmisljanje,
zaista zeli da nadje takvo svetlo.

Posledicno, ti ces morati da nadjes « mudrace sa
Istoka » unutar sebe ako ikada ocekujes da zadobijes
unutrasnje kraljevstvo kao svoje.
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 20:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
talerman ::
Imamo dva sjajna, potokovan i temeljna prikaza kundalini, jedan od Sha a drugi od Zoranta.

Samo steta sto su zakljucci dijametralno suprotni.

I nesumljivo iz vlastitih iskustava Wink
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 20:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sha, moje najdublje isprike. Zabunom sam ti obrisao post. Oprosti, nije bilo namjerno. Htio sam kvotat talermana tako da sam otvorio tvoj post u kojem si mu odgovarala, da ne trazim po ostalom gdje je to napisano, i quotao ga u moderatorskoj edit funkciji, misleci da quotam (edit funkcija mi je mjestu gdje mi je inace na drugim podforumima quote, pa eto, onako po navici sam pritisnuo i tek kasnije vidio sto sam zapravo uradio). Molim te, nemoj se ljutiti Wink

Poslednji izmenio Enoch dana 15 Feb, 2009 20:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Sha
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 20:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zorant ::
Draga Sha

Tantrici ne pripadaju niti jednoj tradiciji. Ljudi ih dele na grupe i pravce, ali u sustini to nije tacno.Na zalost, komentarises nesto sto ne poznajes.

Ne pripadaju religiji, sto ne znaci da nemaju tradiciju. O, znam ja tantru dobro.
Nemam namjeru djelit s vama odakle i kako. Niti namjeru ici dalje tim putem.

Citat:
Odnos majstora i ucenika nije odnos vezanosti, ali opet ti je potrebno isksutvo. Oni ne moraju da zive na istom mestu. Jedan ne zavisi od drugog niti malo. To ti je kao binarni sistem zvezda. Elipsa. Ima dva centra.

Ovo ti je klasicno naivan pogled na duhovnost i odnos ucenik-ucitelj. Idealan,
ali naivan. U praksi, stvari su ipak malo drukcije.

Citat:
Zar nikada nisi imala ucitelja u skoli ? Ko te je ucio pisanju,citanju,matematici ? Ko ti je rekao - ovo je tvoj tata..ovo je tvoja mama ? Neko te je ucio kroz zivot. Razmisli malo o tome kada kazes da ti nisi radila nikada pod nicijim patronatom.

Banaliziras. Ucitelje imamo svi, a pravih ucitelja koji savijesno obavljaju tu ulogu,
jako malo. Nasi ucitelji su mnogi, ucitelj ucenik nije nikakva povlastena i zatvorena
formacija. Svi omo mi jedni drugima ucitelji. Najvaznije sto su te naucili u ovom
svijetu nije citati i pisati. Ni blizu. Bas banaliziras.

Citat:
Svakako je za postovanje to sto si sebi odabrala i Put kojim hodis, ali nikako to nije jedini a jos manje jedini ispravni Put.

Meni je bilo do rasprave ne do politike. Ovo nije rasprava vec umni masakar. Ja sam
se vec ogradila od daljnjih ulazenja u ovu pricu.
Citat:

Ne vodi bahatost covek do tacke da je spsoban da zivi sa pravim tantricima - vec hraborst i zrelost, ali o tome neki drugi put. Reci da nekoga vodi bahatost te se zbog toga upecao za nesto (ne znam samo za sta se upecao ???) je upravo izraz bahatosti. Tantricki majstor veoma lako raspozna bahatu osobu i taj nema sanse da upozna bilo sta od te nauke, budi sigurna u to.

Hrabrost o kojoj pricas je toliko rijetka, da si to ne mozes ni predociti. To nije hrabrost
o kojoj mi ovdije uopce mozemo raspravljati. I nije samo stvar datih karakteristika vec
i pitanje energije. Energija je fluidna, povodljiva. Ona se moze oblikovati na sve moguce
nacine. Mozes ju imati u startu, pa potrositi. Mozes ju ponovno steci al to ide vec malo
teze.

Pored toga, hrabrost bez inteligencije je cista bahatost, korak u nepoznato bez
pokrica. Odatle svi prevareni, a cinjenica je da su sami prevarili sebe. Pristali su na
nesto o cemu nemaju pojma i iskusili posljedice svog neznanja. I ja sam, bez brige.
Gurui su lak nacin da steknes ekspres iskustvo kako je naj bolje ipak gospodariti
sam svojom vlastitom voljom. Toga sam se nagledala, iskusila, nekad davno i sad
sam pametnija, sto se "autoriteta" tice. Kome je stvar prestiza bezglavo skakati u
mrak, nek izvoli. Ja se nadam da ce imat dovoljno "srece" da prezivi, pa onda volje
da to iskustvo podjeli sa nama. I ako, bas sumnjam.

Nakana je sila kojom svijest vrsi navigaciju kozmosom. Od nje stvari uvijek krecu.

Nemoj se ti ljutiti ako sam ja uvrijedila tamo nekog tvog gurua. Meni titule opcenito
u zivotu nista ne znace, pa tako ne cijenim ljude kojima to mnogo znaci. Toliko o
meni i mom pogledu na stvari.

Preporucujem ti da se uhvatis teme, ako vec imas sto za podijeliti, ja sam se umijesala
jer su stvari otisle u potpuno drugom pravcu. Opozvala sam svoje sudjelovanje i ne
vidim razloga da se predomislim. Pozdrav.
 Nazad na vrh »
Sha
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 20:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Enoch ::
Sha, moje najdublje isprike. Zabunom sam ti obrisao post. Oprosti, nije bilo namjerno. Htio sam kvotat talermana tako da sam otvorio tvoj post u kojem si mu odgovarala, da ne trazim po ostalom gdje je to napisano, i quotao ga u moderatorskoj edit funkciji, misleci da quotam (edit funkcija mi je mjestu gdje mi je inace na drugim podforumima quote, pa eto, onako po navici sam pritisnuo i tek kasnije vidio sto sam zapravo uradio). Molim te, nemoj se ljutiti Wink

Nije bed, vjerujem da nisi namjerno a vjerujem da razlog postoji, nesto na ruku
kozmickoj ravnotezi. Vjerovatno sam rekla nesto previse ? Confused

Sve ok, ne brini.
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 20:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala na razumijevanju Wink
istina
Gost

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 20:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sha ::
Ja sam pokusala da raspletem ovo klupko paranoja i zabluda,
ali istina je, da je bolje da takve stvari budu i ostanu sakrivene.
Bar jos neko vrijeme . . . Ili, od samoprozvanih gramzljivih
duhovnjaka, koji nemaju obzira ni prema sebi ni prema drugima.

Zato ljudi, bjez'te od ovoga kolko vas noge nose, za takve stvar
i jest zla, gora da ne moze bit ! Povijest pamti mnoge koji su se
busali u prsa, da iz njih i kroz njih izvire sama istina i takodjer
pamti sto su takvi napravili ovom svijetu i sebi. I koliko je njihove
"duhovne sirocadi" nama ostalo na brigu.

Ovo vise nije musko doba i "Ja, Ja, Ja" spike. Budite pozdravljeni.

Greska iza greske ... tesko samovoljno izmisljanje i preveliki ego...

Nisi citala sta sam pisao iz pocetka, ili ne mozes da razumijes ... ja sam jedini i prvi pisao ... da nestima ... bez MAJKE.

Ali majka to jeste zensko ima svoje granice ... koje ne idu dalja od te granice ... nesto puno zena gurua na svijetu ima ...

Ja sam i o tome pisao ... da je sretan onaj koji ima zenu da ga prati ...

A ne da maltretira i unistava zenu, suprugu majku ili kcerku ...

Ja se nisam usudio da ti dam vece informacije ... jer bi ti i to pretvorila u KUNDALINI... negdje dalje ... ko bi snosio posljedice.

Ponavljao sam vise puta da mi trebamo da zivimo NORMALNIM priridno nam danim zivotom ... ali nas neko izbacuje iz kolosjeka.

Kada se u tome pretera onda se javljaju oni koji se bave kolektivnim svjesnim da se oslobodimo toga utjecaja.
Niko se jos, odkada se pamti nije nitko tako cvrsto vezao za jednu stvar kao ti.

I zapamti da ona ... zensko, zenski rod ima svoje granice ... da, ima toga jos ... ali bi ispalo da vredam ... jer je to malo teze za razumiti ...

Pozdrav
 Nazad na vrh »
zorant

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 21:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat;

"Meni je bilo do rasprave ne do politike...."

Draga Sha, objasni meni a i drugima. Kako mozes raspravljati o stvarima koje su ti nepoznate ?

Citati o Tantri i znati Tantru su dva veoma razlicita pojma. Iz tvojih postova ja samo vidim da si tu i tamo citala i pokusvala da objasnis kroz razno razne psiholoske teorije. Nemam ja nista protiv toga. Zaista nemam. No, opet ti kazem da zivot sa tantricima je nesto sasvim drugo.

Ne banazlizujem o uciteljima vec sam upotrebio ekstreman primer da bi videli da svako u svom zivotu ima neku vrstu ucitelja. Zasto onda povika i kritika ako neko sebe nadje u drustvu Tantrickog majstora i nauci par stvari....????? Sta je tu cudno ???

Nisam opisao idealan odnos Guru-ucenik vec jedini moguci odnos, ako si zaista pronasla / pronasao. Ja ovde ne govorim o anomalijama drustva u kome zivimo. Takvih anomalija ima u bilo kom aspektu ovog naseg zivota.

Dalje kazes:"Hrabrost o kojoj pricas je toliko rijetka, da si to ne mozes ni predociti. To nije hrabrost
o kojoj mi ovdije uopce mozemo raspravljati."

Kako ti znas to sto tvrdis ? Ti ne znas ko pise ovaj tekst.

CITAT:" Pored toga, hrabrost bez inteligencije je cista bahatost, korak u nepoznato bez
pokrica."

"Kada su cula i Um umireni a intelekt se u tisini odmara,
Pocinje Najvisi Put."

Katha Upanishad

Sta je to uopste Guru ?

Nisi ti uvredila apsolutno nikoga. Nema problema niti malo.
 Nazad na vrh »
Sha
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 21:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vi se mozete sjatiti na mene i secirati koliko hocete, jer sam ja odlucila da
se ne raspravljam dalje s vama. Al me zanima, s kime vi to pricate ? Samnom
ne. O meni ne mozete izvodit zakljucke jer me ne poznajete.
A ovo, ja ne zovem lijepim i duhovnim ponasanjem. I ne zelim biti dio toga.

Upanishade su upanishade, a tantra je nesto drugo i nije nauka od knjige.
Zao mi je sto te povrijedilo sto dovodim u pitanje tvoju ili iciju hrabrost, ti
da razumijes o cem ja govorim, bijes te ne bi po ovom pitanju dodirnuo.

Papa
 Nazad na vrh »
zorant

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 22:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

CITAT :Vi se mozete sjatiti na mene i secirati koliko hocete, jer sam ja odlucila da
se ne raspravljam dalje s vama. Al me zanima, s kime vi to pricate ? Samnom
ne. O meni ne mozete izvodit zakljucke jer me ne poznajete.
A ovo, ja ne zovem lijepim i duhovnim ponasanjem. I ne zelim biti dio toga.

Upanishade su upanishade, a tantra je nesto drugo i nije nauka od knjige.
Zao mi je sto te povrijedilo sto dovodim u pitanje tvoju ili iciju hrabrost, ti
da razumijes o cem ja govorim, bijes te ne bi po ovom pitanju dodirnuo.

Papa

----------------------------------------------------------------------------

Izvini Sha, ali o cemu ti pises. Molim te objasni.
Odjednom svi su protiv tebe. KOJI SVI ? ODJEDNOM NE ZNAMO SA KIM PRICAMO..???

Niko o tebi kao bicu ne izvodi zakljucek, samo sam napisao da se o kundalini ne moze pisati a da nemas isksutva, sto se iz tvog pisanja vidi tako ocigledno. Zasto se vredjeas i ljutis ???

Jedan stih iz Upanishade sam naveo kao primer gde je mesto intelektu, koji ti tako velicas. Kad moram bas sve da objasnim.

Kazes da ovo nije lepo i duhovno ponasanje. Zasto ?
Ko je tebe bilo cime povredio..?? Mozda je samo EGO uvredjen, ali to je prolazno. Ne vidim da te je iko vredjao..daleko od toga. Ja se izvinjavam ako sam tako sto na bilo koji nacin uradio.

Ne , nisi me povredila. Samo sam te pitao (evo da ponovim prosto i jednostavno) kako izvodis zakljucek kada me ne poznajes ?
prosto pitanje..nista vise od toga.

Ne vidim odgovor. To je sve.

Drago mi je bilo ,za kratko ,ucestvoavti u raspravam na ovom zaista lepom forumu.

Puno lepih pozdrava svim iskrenim tragaocima.

Zoran
 Nazad na vrh »
Sha
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 15 Feb, 2009 23:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zorant ::
Niko o tebi kao bicu ne izvodi zakljucek, samo sam napisao da se o kundalini ne moze pisati a da nemas isksutva, sto se iz tvog pisanja vidi tako ocigledno. Zasto se vredjeas i ljutis ???

Mogu samo rec haha, gorko u sebi i ostat pri tome da ne dijelim iskustva o kojim se
gstim razmiljati, a kamo li pisati. Ti tvrdis da ja neznam o cemu pricam, pa mi reci da
li nije to bahato ponasanje ? Ne velicam intelekt, treba znati, kad se prica, o cemu se
prica. Intelekt je opasno orudje ako se snjime neispravno barata. Sto savijetujem
cijelo vrijeme je, OPREZ. A kao bijelo roblje nauke o tantri, ako stvarno nisam nista
naucila, zdrava mi je odluka da sutim. Boze me sacuvaj prosvijetljenih ljudi.
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 00:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hoce li se plamen koji jace tinja brze umiriti od onoga koji tinja sporije?

Hoce li se trkac na kratke staze umoriti brze od joggera?

Da li je u sobi ogledala dovoljno samo jedno ogledalo?
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Sledeci
Strana 48 od 54

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90508 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29933 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42463 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34261 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29600 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42815 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25658 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)