Kojim načinom isceljivanja lečite?
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ISCJELJITELJI I ISCJELJENJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa i neznam zašto te pitam za učiteljski čisto da pitam zanelo me pisanje.
Možda me interesuje inicijacija, neznam, razmišljam da ponovo krenem sa Reikijem, šta ti misliš?

Nisam radio više od godinu dana a i nekako mi nije prijalo to stanje, možda će sada?
 Nazad na vrh »
noor_jehan
Tragalac

Pridružio: 10 Dec 2008

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
Bezuslovnu ljubav šaljem iz Thete ,
a pogledaj na temi : Molitve i meditacije - temu : " NAJDELOTVORNIJE DUHOVNE-MENTALNE TEHNIKE KOJE KORISTITE , pročitaj tehniku koju sam tamo iskopirala od Zorana iz Zemuna za slanje energije za pomoć ljudima u kojoj ne treba ničiji pristanak , a ima i tehnika za slanje elementala , i još mnogo drugih korisnih tehnika .

Pogledala sam već i isprintala da mi bude pri ruci. Da, bila sam ti zahvalna što si to postavila. Smile

Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Noor Jehan , na podgorumu ZDRAVLJE I ZDRAV ŽIVOT imaš temu : Theta isceljivanje .
noor_jehan
Tragalac

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::
Pa i neznam zašto te pitam za učiteljski čisto da pitam zanelo me pisanje.
Možda me interesuje inicijacija, neznam, razmišljam da ponovo krenem sa Reikijem, šta ti misliš?

Nisam radio više od godinu dana a i nekako mi nije prijalo to stanje, možda će sada?

Pitala sam jer nisam bila sigurna kakav odgovor da dam na pitanje. Smile

Ja isto dugo nisam radila, a onda sam ponovno počela i sviđa mi se. Mislim da nije loše pokušati. Po nekad treba vremena da nam neke tehnike 'sjednu'. Ali, svakako korištenje Reikija opušta i donosi neku vrstu radosti, ravnoteže i harmonije. Ja osobno volim Reiki.

Poslednji izmenio noor_jehan dana 31 Dec, 2008 00:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
noor_jehan
Tragalac

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Noor Jehan , na podgorumu ZDRAVLJE I ZDRAV ŽIVOT imaš temu : Theta isceljivanje .

Pogledat ću, hvala. Smile

Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ona tehnika slanja zelenog zraka iz čela - DELUJE !!! Dobila sam povratne pozitivne informacije .

Deluje i slanje bezuslovne ljubavi , još kako !!!

Što se mene tiče - uvek sam puna energije , pa bukvalno moram da tu energiju izbacujem iz sebe i usmeravam je u konstruktivne svrhe ... odmah nakon slanja energije se napunim izuzetno prijatnom i svežom novom pozitivnom energijom .

Ako mi se desi da dozvolim sebi da mi se ustaji energija - nije mi prijatno . Svaki dan moram da šaljem energiju ... Srce si!
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako mi se desi da dozvolim sebi da mi se ustaji energija - nije mi prijatno . Svaki dan moram da šaljem energiju ... Srce si!

Jednostavno, uzemlji se.
Pusti korenje u majku zemlju i konstantno joj šalji ljubav vratiće ti znaš i sama kako!
 Nazad na vrh »
noor_jehan
Tragalac

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa da, to je zapravo prirodna pojava, što više energije šalješ, više primaš. To me sada navodi da citiram poznati redak iz Svetog Pisma:

Tko hoće sačuvati svoj život, izgubit će ga, a tko izgubi radi mene svoj život, naći će ga.

Ima tu nešto. U tim učenjima. Smile

Poslednji izmenio noor_jehan dana 31 Dec, 2008 00:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

noor_jehan
da li si na ovom forumu?

http://www.reiki-hara.hr/forum2/index.php
 Nazad na vrh »
noor_jehan
Tragalac

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:26 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam se do sada uključivala niti u jedan Reiki forum. Nekako sam to izbjegavala imajući na umu kojekakve podjele među Reikistima i tako... A po prirodi sam individualistica. Nisam sklona grupiranjima. (ovo bi sad spadalo pod temu 'Upoznajmo nove članove', i tako...) Primim što mi se da, ako osjetim da je za mene, i povučem se. Smile

A trenutno, više me privlače blogovi i forumi duhovnog sadržaja. Dobila sam link na jedan interesantan. Jutros. Smile

Poslednji izmenio noor_jehan dana 31 Dec, 2008 00:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockey ::

Jednostavno, uzemlji se.
Pusti korenje u majku zemlju i konstantno joj šalji ljubav vratiće ti znaš i sama kako!

Ja mislim Zoki da sam ti pričala da sam sa Zemljom u velikoj obostranoj ljubavi... Srce si!

Noor Jehan u pravu si da : " ...to je zapravo prirodna pojava, što više energoje šalješ, više primaš. " , kao i ovo što si navela iz Svetog Pisma : " Tko hoće sačuvati svoj život, izgubit će ga, a tko izgubi radi mene svoj život, naći će ga. "
noor_jehan
Tragalac

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ona tehnika slanja zelenog zraka iz čela - DELUJE !!! Dobila sam povratne pozitivne informacije .

Caco, ne mogu da nađem ovu tehniku, skrolam kroz temu, ali... je li to pravi naziv ili se zove nekako drugačije?

Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo neka stoji i ovde , od viška glava ne boli Very Happy

Evo vam copy paste TEHNIKE SLANJA ENERGIJE ZA POMOĆ LJUDIMA , Zorana iz Munze :

" Šta mi preostaje nego da predstavim i tu sjajnu tehniku za koju znam da radi neverovatno uspešno, posebno kad sam je modifikovao u skladu sa nekim svojim iskustvima.
Primenjuje se kada hoćete da ublažite patnju čitavih porodica ili više ljudi istovremeno. Ne odnosi se samo na bolest već i na sve druge neprilike. Ako neko ima dilemu da li sme da pomogne drugome, može slobodno da je baci u kantu za smeće. Raspitao sam se kod Gospodara karme i oni kažu da su postavili zaštitu od uticaja, ako nešto mora da se odradi. Karma u našim životima je zastupljena sa 10 %, ostalo je neznanje. Dakle samo napred:
Osetimo ljubav u grudima koliko je god moguće. Poletimo u vis i dođemo iznad objekta gde žive ti ljudi (ili pojedinac). Iz našeg čela se spušta zeleni zrak svetlosti i natapa tu građevinu. Osetimo radost. Produžimo ruku i dobro promešamo tu energiju u pravcu kazaljke na satu. Ovo ubrzava energetski tok i rezultate.
Za ovo ne moramo da tražimo dozvolu ni od koga.
Naravno ovde nije potrebno da se astralno projektujemo, već samo zamislimo celu situaciju."
noor_jehan
Tragalac

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Joj! Da! Taj post sam isto skinula, ali tehniku još nisam upotrebljavala, pa mi je promakao zeleni zrak svjetlosti. Smile

Poslednji izmenio noor_jehan dana 31 Dec, 2008 00:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 31 Dec, 2008 00:54 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Namera je dovoljna!
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ISCJELJITELJI I ISCJELJENJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 3 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 241805 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13668 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 26419 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 57732 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 13967 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19844 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16880 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)