Živjeti s prirodom - priručnik za preživljavanje
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUH RTNJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 04 Mar, 2009 02:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

novasvetlost ::
Very Happy Potom sam dosla do knjige Aktivacija DNK i izvrsila sama aktivaciju jos 10 lanaca DNK na vec postojeca 2. Obe knjige imam u el-formi i svim zainteresovanima ih mogu poslati.
Onaj ko nije u stanju sam da izvrsi aktivaciju svih 12 lanaca DNK, postoji u Bgd ustanova alternativne medicine koja se tim bavi /cena je 65e/.

Pozdrav Novasvetlosti, i dobro nam došla na forum Objave !
Molim te da u podforumu ZDRAVLJE I ISCELJIVANJE,
u temi Alternativna medicina ostaviš adresu te Ustanove, jer verujem da će
biti još zainteresovanih za aktivaciju 12 lanaca DNK.

Ako imaš neki link za download, možeš i to ovde postaviti,
u podforumu Download literature, ovde -
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=328

Welcome

.

Poslednji izmenio Vesna dana 30 Mar, 2010 01:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PANTER
Iskušenik

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 04 Mar, 2009 07:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav NOVASVETLOSTI

Hvala ti mnogo na deljenju tvog iskustva i uvida.
po meni je jako bitno imati zivi primer necega,to je ono sto je guru(vodic,licni primer itd)...
jednostavno izlazenje iz sfere teorije i prelazak na praksu.

upravo o plusevima treba govoriti,razlikama u svesnosti,osetljivosti,plusevi minusi itd... jer razumevanje onoga sta se postize je po meni mozda i najveci motiv.
smanjenje finansija izdrzavanja je svakako veliki plus,al kao motiv verovatno mnogo manje privlacan u odnosu na ideju duhovnih pluseva stupanja u vezu sa duhovnim bicima,andjeoskim vodicima,prosirenje svesti,realizovanja energetske strukture tela itd...

kaze se da u molitvi i postu sve bolesti napustaju telo...
kao i svi entiteti koji tu parazitiraju i slicno...

samo po sebi i to je vec veliki motiv,dobiti slobodnu svest i zdravo telo.

ali za prelazak sa teorije na praksu,susret sa ljudima koji su uradili dosta na licnom planu je velika pomoc u svemu ovome,na jedan nacin i samo deljenje poruke i uvida je susret Smile

hvala ti na tome,

pitanje:
(mislim da moze da bude u ovoj temi,posto o ovome pisemo vec dve il tri stranice)
dal ima i koje su razlike u dozivljavanju stvari,ljudi,predmeta,zivotinja,biljaka snaga volje ako se moze porediti, koliko je tesko uraditi neki projekat sada u odnosu na ranije itd...
kao i malo o kontaktu sa andjeoskim vodicima...

Naravno,ako pitanja nisu previse direktna itd... ako ce odgovor biti u drugoj temi,onda ako moze ovde link za tu temu...il obavestenje gde tacno itd...

pozdrav od Pantera iz Panceva
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
novasvetlost
Tragalac

Pridružio: 02 Mar 2009

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 00:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Srdacan pozdrav JASNI, VESNI i PANTERU Very Happy

Odgovori za PANTERA:

Razlika u dozivljavanju ljudi, stvari, predmeta, zivotinja i biljaka je kao da sam iskoracila galaktickim korakom u svesnosti. Svaki mi je covek prelep, zivotinja sam se pomalo plasila, sada vise ne, biljke postujem iskonski, a u svakom predmetu vidim oteletvorenje energije i smatram ih stoga zivim kao i sve sto postoji u Svemiru.
Snaga volje je ono sto sam oduvek imala na n-ti stepen u odnosu na druge ljude. Sadasnja promena u tom smislu je sto je ona sada utemeljena u dubokom miru i nedokazivanju.
Projekti se rade lako, vodi te visi DUH! Vec 5 godina se spremam da ucim ljude kako se zaradjuje novac, dakle, rec je o duhovnoj ekonomiji, a ne o klasicnoj koju sam i sama diplomirala. Sada pisem knjigu o NOVCU i po zavrsetku odmah krecem sa seminarima, mislim da je vreme doslo sada i da je ljudska svest sazrela da razume da JA /JA JESAM/ dejstvuje iz VISE SVESTI - bogatstva i NIZE SVESTI -ega. Ego je iluzoran i odredjen raznoraznim uverenjima i programima koji blokiraju ostvarenje blagostanja. Iz same reci BOGATSTVO uocljivo je iz prva tri slova ko to daje!
Kontakt sa andjeoskim vodichima sam imala oduvek.
Svi koji zelite te kontakte a imate problema u konekciji i vidjenju istih, predlazem da kupite neki lep proziran gorski neobradjen kristal /programirajte ga u tu svrhu/ i za vrlo kratko vreme imacete zeljeni kontakt sa voljenim andjelima i Arhandjelima. Vazno je da znate da ova bica jedva cekaju da nam pomognu i da su tu oko nas i spremna da budu uz nas. Kako mi rastemo u vibraciji, tako isto i oni pomazuci nam!
Nekada dok sam se bavila reikijem svim svojim prijateljima sam odradila ove konekcije sa Andjelima, sada zaista nemam vremena da se time bavim. U HR postoje tecajevi na kojima se vrsi ova konekcija, a u SR jos nisam cula da je nesto slicno startovalo. Ipak, udjite na neke HR sajtove, mnogo njih dolazi u SR i drze raznorazne radionice, pa i ove. Raspitajte se!
Dragi PANTERU, mislim da sam ti po redu odgovorila na sva tvoja pitanjca.

Pozdrav iz srca svima! Very Happy
 Nazad na vrh »
novasvetlost
Tragalac

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 00:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Aleksandra,

Hvala na dobrodoslici i usmeravanjima na interesantne linkove.

Forum je predivan, odusevljena sam!

Pozdrav svima...
 Nazad na vrh »
PANTER
Iskušenik

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 01:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

HVALA NOVA SVETLOSTI na tvojim odgovorima,
ako ne smeta pitao bih jos par stvarcica...

Da li si se vracala na uobicajenu ishranu? i dal znas jos nekoga ko je prosao promenu?
koliko ti dnevno traju vezbe hranjenja pranom?
pretpostavljam da vise ne osecas glad?

jos jednom hvala na odgovorima,ako sam dobro razumeo zivis u hrvatskoj Smile?
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
novasvetlost
Tragalac

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 02:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zivim u Zemunu.
Radim u svojoj firmi na Terazijama.
Vazna je setnja svaki dan na svezem vazduhu. Ispocetka po 4h dnevno, sada min oko 1h.
Mozes jesti ili ne jesti, odluka je na tebi. Ali, gladi nema pa ni potrebe za jelom.
Medjutim, kako kaze OSHO, culo ukusa je poslednje koje treba savladati. I najteze. Ja samo dodajem, da se ne treba boriti ni protiv cega. Treba zivot ziveti. Punim plucima. U materijalnom i duhovnom bogatstvu.
Biti za slobodu.
Svoju.
I tudju.
Stvoriti RAj za sebe i biti ogledni primer drugima.
Biti Svetlost i zraciti Svetlost!

Jos nesto nisam naglasila. Nakon tih 21 dan, ima se mogucnost potpune regeneracije svog tela na fizickom planu, sada to radim. Namerom. I naredbom svom telu. Npr: od izostravanja vida, preko preraspodele minornih preostalih masnih naslaga, zabrane lucenja hormona smrti, naredba je da se luce hormoni zivota, a to znaci mladost /a ne starost/,
zabrane rasta sede kose, kao i opadanja kose, uklanjanje ispucalih kapilara itd. Ono sto intuitivno znam je, da ovaj proces traje 3 meseca. O rezultatima cu vas obavestiti, rekoh vam da je i za mene sve ovo novo. U literaturi koja tretira pranu mi se ne dopada zasto nije ukazano na kolicinu boli kroz koju se prolazi, samo se napominje obracanje savetnicima, kojih na ovim prostorima nema.
Prosle nedelje sam upoznala jednu HR-cu koja kaze da je bila na prani 5 meseci, a ima 30 kg viska. Zena laze. Verujte da se kilaza samo naredbom telu zadrzava na idealnoj tezini, a ta tezina je egal vasoj mladalackoj /inace biste omrsali do gole koske/. Imala sam 74 kg, visoka sam 173 cm, sada imam 61kg, laka sam, poletna i na granici mrsavosti, a ne da imam 30 kg viska. Znajte da bi sluzili Svetlosti morate biti lak instrument za prolazak iste. Kroz temenu cakru imate stalni protok stuba bele iskricave svetlosti koji isijava kroz srcanu cakru u okolinu i sve prisutne u vasem prisustvu.

I jos nesto. Sesti i sedmi dan kada sam bila na pocetku procesiranja i imala ludacke nesnosne bolove posle klistiranja, dobila sam odlican savet od DR.Obradovica koga sam par dana pre toga upoznala preko neta - dakle, nema slucajnosti, /koji je nekada pre odustao od svog procesa posle 7 dana, nije mogao da izdrzi/ da odmah krenem sa yogom i da eliminisem bolove. Krenula sam kod Helene, bakice od 86 godina, kod Bebe na Tosinom Bunaru i kod Milosa u Zemunu, ukupno 9h nedeljno. I to me je spasilo. Bolova nisam vise imala. Zahvalna sam duhovnim vodicima sto su izvrsili povezivanje preko neta mene sa DR.Obradovicem, koji se svakodnevno telefonski brinuo kako se osecam i davao mi uputstva o klistiranju pelinom, o yoga vezbama koje treba da primenjujem da bi se potpuno iscistila jetra i bubrezi. Danas smo se videli na rucku, odusevljen je kako izgledam i izjavioje da ce i on ubrzo krenuti u isto procesiranje. Iako me je u pocetku odgovarao od citavog procesa, ja nisam odustala. I ovim putem zelim da mu se zahvalim na svim dugotrajnim diskusijama koje smo vodili i iz kojih smo rasli oboje.
Ovo sam vam ispricala samo iz jednog razloga, da znate da vas DUH nece nikada ostaviti potpuno same u materijalnoj ravni. Ja sam se uzdala i verovala da pomoc imam svakog momenta iz duhovne sfere. A ubrzo sam je dobila i uzivo od potpuno nepoznatog coveka, profesora iz N.Sada, koji je inace DR.bio-hemije ali se bavi nutricionizmom dugi niz godina. Bio je jako zabrinut i trazio je da se upoznamo uzivo pre moje izolacije. Videli smo se na pola sata. I danas drugi put, pricali smo satima i satima. On je odusevljen, kaze da sjajim Svetloscu. Ja sam srecna, osecam duboki mir i pripadnost sa svakim covekom i celom prirodom.
I sada mi se cini da su ogromni bolovi kroz koje sam prosla - nevazna trica, he,he,he... Very Happy
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 08:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Veoma lepo.. ishrana pranom...
Nadam se da cu naci nekoga da mi pokaze kako se to konkretno radi jer to nebih radio samo po knjigi ili po uputstvu sa neta.. za neke stvari je najbolje imati nekoga za vezbanje.
Jedino bih radio samostalno solarnu yogu posto je jednostavna.
Inace bih presao na pranu ili suncevu svetlost da nebih trosio novac na hranu.
Za sada mogu samo 3 dana bez hrane pod uslovom da pijem po malo vode..
Mada ako bih radio meditacije i mozda malo na cakrama verovatno bih mogao jos jedan dan..
novasvetlost
Tragalac

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 11:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Razlog prelaska na ishranu pranom da se ne bi trosile pare na ishranu je nevalidan i verujem da bi izostala podrska duhovnih sila, a to je ovde od presudnog znacaja. Mene su sve moje prijateljice doktorke ubedjivale da ce mi otkazati bubrezi posle treceg dana jer oni ne mogu da funkcionisu bez vode. Nisam marila za njihova upozorenja.
Imala sam cvrstu veru, da procesiranje ne vodim ja vec DUH. Tako da 7 dana bez vode i hrane je lak proces /nema zelje za bilokakvim picem ili hranom/, ali ciscenje organizma od toksina i svih nasih tela, emotivnog, mentalnog i duhovnog od raznih uverenja, programa i implatanata i punjenje svetloscu tela je ravno 1000 stepeni vulkanskih, neizmerna toplota, goris, a ne mozes sebi pomoci. I bolovi nakon klistiranja su neizdrzivi.
Da zakljucim, prelazak na ishranu pranom vodjen je visim duhovnim ciljevima i sluzenjima drugima ovde na Zemlji.
Cvrsto sam ubedjena i verujem da smo dosli na Zemlju da zivimo svoj licni RAJ i da sluzimo drugima sireci svetlost i znanja.
Svoje sve licne ciljeve kao ovozemaljska sam odavno ispunila. Sada zelim preneti drugima ono sto znam i naravno dalje da napredujem u duhovnim spoznajama sebe i cele Vasione.
Znam da covek moze da hoda po vatri, da leti /ne astralno/, da se trenutno samoisceljuje a i da druge isceljuje odmah i sad /vreme je iluziona kategorija/, da sve svoje zelje ostvaruje onda kada ih i pomisli, da vaskrsava mrtve, da ostane vecno mlad, ne mora da umre, izbor smrti nam je implantiran /kao i sve bolesti/ itd, itd...
Svako od nas ponesto od ovoga zna, polako se budimo. Vazni su prvi u bilo kojoj od ovih oblasti gore spomenutih, da se ukaze da to covek moze i da ta znanja prenosi dalje.
Onoga momenta kada prestanemo da osudjujemo prvo sebe /krivicama raznim/ a onda i druge, da cistimo negativne misli iz naseg mentala, kada prevaspitavamo nas um da i sebi i drugima konstantno mislimo samo najbolje, kada zivimo u sadasnjem momentu, tada se spustaju darovi duhovnih sila. Ovaj proces nekada dugo traje, kod mene je trajao punih 10 godina. Daj Boze da kod drugih bude daleko kraci taj uvodni deo kako ga ja zovem licnog prevaspitavanja nasih nemirnih umova. I da svi dejstvujemo iz srca. Meni je bilo pretesko da prevaspitam svoj um. Sad delujem samo iz inteligencije srca. Pitam se sta ja to zelim i stavim ruku na srce i odmah imam odgovor. I tako i ucinim. Nekada sam reagovala iz intuicije. Ovaj nacin je bolji, bar meni, pitati svoje srce - STA JA ZELIM SADA? I greske nema.
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 15:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

-Pozdrav Tebi nova svetlosti kao nasoj novoj sestri...
Reci su tvoje poput vihorom nosenog Zvezdanog vetra u osvit Nove zore i novog doba Zlatne oktave...nadjog sebe i sve ono o cemu mislim i cemu stremim u njima,te potvrdu onoga da je ovo zaista veliko milenijumsko okupljanje pre svitanja Nove zore i povratka Bastovana u Vrt,da ne spominjem datume jer ih vec svi dobro znamo,kako smo ih vec i ukodirali u polju nase svesnosti...no,toplina i radost zbog reci kojima Veliki duh govori iz tebe nisu nista naspram onim sto osecam da sijas i zracis...a to je Svetlo Ljubavi i predanosti Novoj Oktavi...bice mi drago da nam se pridruzis ukoliko mozes 21.marta na ravnodnevnicu,kada se penjemo na Rtanj i cekamo da Svetlost pobedi Tamu,a onda radimo zajednicku Molitvu na vrhu...Dajbog ce povesti grupu iz Beograda pa ukoliko zelis bices dobrodosla i vise od toga,jer mozda si ti i domacin,ovamo...Rtanj zna...Ja licno imam po koje pitanjce za tebe,ali mozda ni ona nece biti neophodna kada se budemo sreli...u svakomslucaju hvala ti na toplini i onome sto Jesi,a ja osecam samo Svetlost i Istinu...In lakesh,a la kin...
Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
novasvetlost
Tragalac

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 16:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala na pozivu. Deluje interesantno.
Planirala sam put za Egipat, Za Kairo, da preuzmem ispod piramida direktno - sva svoja nekadasnja znanja o ANKHU.
Ako budem u BGD, kojim slucajem, rado cu krenuti sa vama put RTNJA.
 Nazad na vrh »
novasvetlost
Tragalac

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 17:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako budem isla sa vama na RTANJ /ako kojim slucajem ne otputujem za Kairo/, zelim da vas obavestim da svako ko zeli tu aktivaciju svih 12 lanaca DNK, a nije u stanju samostalno da je isprocesuje, da cu je ja uraditi svima tamo besplatno. Proces traje oko 30-40 min i dozivljaj je vanvremenski. Kao i radost duse!
 Nazad na vrh »
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 17:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Predivno!!Rtanj ili Egipat...Voleo bih da Ti Dajbog isprica malo vise o Bosanskoj piramidi Sunca i Meseca,jer je on bio u timu kada je otkopavana...a jos bi vise voleo da dodjes i uveris se u snagu Zvezdane kapije kakav je Rtanj...Piramide u Bosni su starije od onih u Gizi...a Rtanjska je starija od onih u Bosni...
Bilo kako bilo Veliko Okupljanje je u toku,a ja po Svetlosti i zracenju osecam da puno imas da das i ucinis ovde...Ukoliko odlucis-tj-budes ovde u Srbiji javi se Dajbogu on ce sa Bracom i Sestrama doci ovamo kombijem...Necu vise o Rtnju na ovom mestu,a sazetak ostaje samo za licni uvid i razgovore Pozvanih...
Radost i Ljubav Ti zelim,ispunjenje i Bozji blagoslov.In la kesh...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
PANTER
Iskušenik

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 17:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pitanje,dal se 21 odnosi na jutro 21 ili 21 da se ide pa jutro 22 da se sacekuje sunce?
ako sam dobro video,22 je nedelja,... pa ako se polazi uvece 21 to bi mozda i meni odgovaralo Very Happy

Pricao sam malo o tome sa DajBogom,al rekoh opet da pitam,malo gledam moguce kombinacije za susret sa njim Smile nisam znao da je bio na istrazivanju bosanske piramide Smile to je lepo saznanje.
Vakan Tanka
Hodočasnik

Poruka Poslao: 05 Mar, 2009 18:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

da mne spamamo vise temu....odgovoricu ti u topiku pozivnica za Rtanj....
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 07 Jan, 2010 19:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vidim svuda je vec pre nove godine izbila misjakinja, takodje i zelje....
Prvi pupoljci sremusa takodje...
PA NAVALITE...
TREBA VEZBATI PREZIVLJAVANJE NA VREME...

JA JUCE BRAO ZELJE...
Mnogo mocniju energiju ima sada nego ujesen ili u prolece...
Sto je nekako i krajnje logicno, jer sada treba da se nosi sa + - 17stepeni.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUH RTNJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 4 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 101434 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 927292 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69650 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246430 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11901 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20822 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Došao sam donjet mač i knjigu 10 Ramzes13 10910 03 Nov, 2009 16:33 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)