JAHAČI APOKALIPSE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 18 Jan, 2010 20:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.index.hr/vijesti/clanak/gvatemalu-pogodio-jaki-potres-magnitude-60-stupnjeva-po-richteru/470942.aspx
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 20 Jan, 2010 22:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

SZO previdela odbijanje vakcinacije

"Svetska zdravstvena organizacija nije predvidela da bi ljudi mogli da se odluče da se ne vakcinišu protiv aktuelnog virusa gripa A (H1N1)", priznala je direktorka SZO Margaret Čan.

"Predvideli smo da bi moglo da dođe do problema vezanih za dovoljno brzu proizvodnju vakcina, što se i dogodilo, ali nismo predvideli mogućnost da se ljudi odluče da se ne vakcinišu", izjavila je Čan u Ženevi otvarajući jednonedeljni sastanak izvršnog odbora SZO.

Čanova smatra da danas ljudi imaju pristup širokoj paleti izvora informacija, tako da je prošlo vreme u kome su zdravstveni radnici mogli da daju preporuke i čekaju da im se stanovništvo povinuje. Stanovništvo velikog broja razvijenih zemalja zapadne hemisfere nije se odlučilo za vakcinaciju, a osim toga, SZO je računala da će za stvaranje imuniteta biti potrebno da se prime po dve vakcine, dok se na kraju jedna vakcina pokazala dovoljnom, prenele su agencije.

Suočene s velikim viškovima vakcina, zdravstvene vlasti Belgije, Francuske, Norveške i Nemačke pregovaraju o velikom smanjenju porudžbina kod farmaceutskih kompanija.

Grip H1N1 je usmrtio više od 13.500 osoba u svetu od pojave, marta 2009. godine u Meksiku, navedeno je u najnovijem izveštaju SZO.
grufic
Iskušenik

Pridružio: 25 Dec 2009

Poruka Poslao: 21 Jan, 2010 23:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Grip H1N1 je najveca podvala stoleca #$!% treba ih biti sram...
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 21 Jan, 2010 23:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

grufic ::

BAs me raduje sto se tvoje misljenje poklapa sa misljenjem lekarske komisije parlamenta Evrope.Pre neki dan je njihov glavn epidemiolog upravo ovu recenicu preneo svim medijima.

CINI MI SE DA JE POCEO RAT IZMEDJU EVROPE I ONIH ILUMINATCICA...I SVIH NJIHOVIH POSLUSNIKA...
NEKO IM JE REKAO NE...
ILI JE I TO SVE NJIHOVA REZIJA...
ZNA LI NEKO?
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 21 Jan, 2010 23:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::

BAs me raduje sto se tvoje misljenje poklapa sa misljenjem lekarske komisije parlamenta Evrope.Pre neki dan je njihov glavn epidemiolog upravo ovu recenicu preneo svim medijima.

CINI MI SE DA JE POCEO RAT IZMEDJU EVROPE I ONIH ILUMINATCICA...I SVIH NJIHOVIH POSLUSNIKA...
NEKO IM JE REKAO NE...
ZNA LI NEKO?

Bojim se da je rezija, ali svejedno se svest kod velikog broja ljudi dize, sad ce verovatno ili rat ili globalna klimatska promena, ne bi li dobili globalnu vladu
prvo vestacka ekonomska kriza, pa vestacki grip....ne treba ni narocito pametan biti...sema im postaje prepoznatljiva

Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
grufic
Iskušenik

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 00:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::

NEKO IM JE REKAO NE...
ZNA LI NEKO?

Mislim da ce te ovo zanimati posto spominjes ILUMINATE Twisted Evil

Mrtvi mikrobiolozi i završnica igre iluminata

Izvor: http://obamanati.info/2009/04/dead-microbiologists-and-the-illuminati-end-game

Jolly Roger

Ukoliko se bavite prodajom droge ili se pridružite nekoj bandi kriminalaca, onda možete očekivati da ćete umrijeti jednom nasilnom smrću, međutim, ukoliko slušate roditelje, ispravno se hranite i marljivo učite u nekom koledžu kako bi postali mikrobiolog, onda možete očekivati jedan dug i spokojan život, kao i mirnu smrt.

S obzirom na to, prilično čuđenje je izazvala smrt pet mikrobiologa koji su nestali ili umrli misterioznom, nasilno izazvanom smrću u 2001. godini. Kratko vrijeme nakon toga, broj smrtnih slučajeva među mikrobiolozima se popeo na 19 a onda brzo nakon toga na 29.

Oni su nalaženi izbodeni noževima u gepecima automobila, bacani su s mostova, ili su se zabijali autom u neko stablo nakon što su im kočnice otkazivale. Opet da ponovimo, to su scenariji koji bi bili karaktersitični za holivudske špijunske filmove a ne nešto što bi čovjek očekivao kad su mikrobiolozi u pitanju.

Do 2005, izgubili smo 40 vrhunskih mikrobiologa za manje od 4 godine a svi oni su umrli pod sumnjivim okolnostima, a tokom tog vremena neko je otkrio da su svi oni radili za vladu ili vladine poduzetnike na projektima koji su vezani s bio-terorizmom, pandemijom gripe ili antraksa. Očigledno je to da oni nisu radili na iznalaženju lijekova za nešto jer onda ne bi bilo potrebe da ih se ućutka.

Onda je otkriveno i to da je naša vlada bila uključena u čudne eksperimente koji su podrazumijevali iskopavanje leševa ljudi koji su umrli od španske groznice 1918. godine, kao i genetički inžinjering virusa gripe/groznice, dok su sve to vrijeme mediji frizirali javnost pričama o ptičjoj groznici koja je zbrisala s lica zemlje na hiljade pilića i pokojeg čovjeka, tu i tamo.

Ljudi koji se navikavaju na ponašanje i motive naše kriminalne vlade pokušavali su da vas upozore na skorašnje izbijanje pandemije gripe, međutim, vaše obrazovanje kojeg ste stekli uz pomoć medija, navodilo vas je da ih odbacujete kao tamo neke “lude teoretičare zavjera”, a njihova upozorenja ste svrstavali u kategoriju priča o NLO-ima i vanzemaljcima, upravo onako kako su vas obučili.

Dobri momci iz FEMA su predvidjeli potrebu za nekoliko miliona plastičnih kovčega, koji su sada uskladišteni širom zemlje, međutim, uprkos vijestima o tome, pažnja većine Amerikanaca je podijeljena između fudbalskog šampionata Super Bowl i šou programa Američki Idol.

Pa, dobro, čini se da su oni ludi teoretičari zavjera bili opet u pravu, jer je ta globalna pandemija gripe puštena u opticaj i sada će ona dominirati udarnim vijestima sve dok od nje ne pomru milioni, ako ne milijarde ljudi. Ona neće biti zaustavljena zato što niko od onih koji su u stanju da je zaustave, ne želi da je zaustavi.

Perite ruke redovno, ispišite djecu iz škole, izbjegavajte gužvu, alkohol kao i sva druga sredstva koja vam mogu narušiti imunitet. Hranite se pravilno.

Postoje dva cilja, jedan je smanjenje populacije a drugi je izazivanje toliko patnje i jada od kojih će vas moći spasiti samo jedna Svjetska vlada (Novi svjetski poredak). Vi ćete na kraju biti toliko iscrpljeni i depresivni od svega da nećete biti u stanju pružiti neki značajniji otpor novom svjetskom poretku. Ekonomski kolaps i Treći svjetski rat takođe su dio istog tog plana, a sve je to pokušavano i ranije. Ista ekipa se nalazi i iza ovog njihovog poslednjeg pokušaja i opet, nije baš toliko teško da se vidi o kome se tu radi.

Ova pandemija gripe koja će pokositi ljude kao travu nije neka mutirana ptičja gripa. To je jedan genetički inžinjeriran virus koji je dizajniran tako da usmrti što je više moguće ljudi. A nakon što ljudi počnu padati mrtvi, politički disidenti će biti optuženi kao krivci za prenos gripe i niko se neće buniti kad ih budu odvodili od kuće.

Sa srećom.

— Jolly Roger
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 00:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa pčele i ometanja na njihovoj frekvenciji...(ozbiljna sam) jedino razmišljam nešto, ako mogu funkcionirat na 900 mhz, vjerojatno mogu i na nekoj drugoj valnoj duljini.
Htejla sam reć da nas priej toga i čeka svjetska GLAd, ali u suštini to je to, isto. Ubiješ kanal i eto ti, brže nego uzgoj GMO-a...
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 00:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To je mala sala za ono sto rade ovoj planeti u zadnjih 6000 godina, ali nije bas za javnu raspravu, da ne bi zavrsili kao mikrobiolozi

Smile Smile Smile
 Nazad na vrh »
grufic
Iskušenik

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 00:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::
To je mala sala za ono sto rade ovoj planeti u zadnjih 6000 godina, ali nije bas za javnu raspravu, da ne bi zavrsili kao mikrobiolozi

Smile Smile Smile

Mogu mi telo unistiti al dusu nikada! Wink
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 00:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Pa pčele i ometanja na njihovoj frekvenciji...(ozbiljna sam) jedino razmišljam nešto, ako mogu funkcionirat na 900 mhz, vjerojatno mogu i na nekoj drugoj valnoj duljini.
Htejla sam reć da nas priej toga i čeka svjetska GLAd, ali u suštini to je to, isto. Ubiješ kanal i eto ti, brže nego uzgoj GMO-a...

A sta mislite na koga pre svega uticu 4 razne frekvencije mobilne mreze i to tacno podeljene na 800,900,1800,2100mhz?

Za svaku rasu odnosno kontinet , tacno ona koja blokira i utice na ponasanje
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 00:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile Smile Smile

Mogu mi telo unistiti al dusu nikada! Wink

Sto jest, jest, dok covek sam ne pristane, sustinski ti ne mogu nista
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 00:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ah, te crne liste...Very Happy Very Happy Very Happy
Brrrrr....
Pa sve je ovo postalo common knowledge već, mislim stovrena je takva koncentracija događaja i njihove se sekvence sve više ubrzavaju, glad-nesreće-potresi-tajfuni-tajfuni-potres-potres-potres-virus-potres-virus-virus-virus-poplava-mećava...ili sami žele poručiti šta se zbiva, neki perverzni zaplet naratora, ili su im stvari izmakle kontroli.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 00:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ah, te crne liste...Very Happy Very Happy Very Happy
Brrrrr....
Pa sve je ovo postalo common knowledge već, mislim stovrena je takva koncentracija događaja i njihove se sekvence sve više ubrzavaju, glad-nesreće-potresi-tajfuni-tajfuni-potres-potres-potres-virus-potres-virus-virus-virus-poplava-mećava...ili sami žele poručiti šta se zbiva, neki perverzni zaplet naratora, ili su im stvari izmakle kontroli.

Stvari im lagano izmicu kontroli, moras imati u vidu da su oko 150 godina tehnoloski ispred, ali svest se menja, pa postaje zanimljivo, ali kao i svaka zver saterana u cosak, koristice sve drasticnije metode
 Nazad na vrh »
grufic
Iskušenik

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 00:26 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Goodnight

Cujemo se narode moj........
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 00:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A sta mislite na koga pre svega uticu 4 razne frekvencije mobilne mreze i to tacno podeljene na 800,900,1800,2100mhz?

Za svaku rasu odnosno kontinet , tacno ona koja blokira i utice na ponasanje

Da li znas na kom kontinentu su koje frekvence?
Zanimljivo mi to zbog pcela...
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 25 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka SVA VAŠA PITANJA ZA ADMIN-a I UREDNIKE 899 Dušan 294031 03 Sep, 2011 15:36 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka UPUTSTVO ZA TVOJ ŽIVOT 42 Dušan 33078 27 Apr, 2011 20:21 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 150546 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Duhovna situacija u mojoj zemlji i na planeti 116 jasna 35894 01 Nov, 2010 01:48 am
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)