Tehnike za postizanje levitacije
Idi na stranu
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 07 Jan, 2009 03:43 am    Naslov: Tehnike za postizanje levitacije
Odgovoriti sa citatom

Prva tehnika.

1. Sednes za sto, prekrstis ruke na stolu i polozis glavu na njih.

2. Pozoves nekog od sledecih Jinn majstora da ti pomognu: Babaji, Mataji, Harpokratesa...

3. Cim udjes u san, bez oklevanja i razmisljanja, automatski, iskaces sa stolice

4. Pravis sto duzi skok.

Zasto je ova tehnika dobra?

Zato sto veoma precizno meri progres u levitaciji.

Prvog dana se moze desiti da si skocio 1 metar, drugog dana 1 metar i 10 centimetara,
ali jednog dana desice se da si skocio toliko koliko ne moze ni jedan atleticar - deset, petnaest ili dvadeset metara.

Autor ove meditacije Samael Aun Weor tvrdi da ovu meditaciju mogu da izvedu samo oni sa lavljim srcem.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 07 Jan, 2009 04:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da ne zaboravim, izuzetno je vazno, da se skok obavi u stanju lucidnog sna.

Znaci, covek treba da spozna trenutak kada je zaspao i da bas u tom trenutku skoci i da pazi da se iz tog lucidnog sna ne probudi dok ne zavrsi doskok.

Druga tehnika, koju cu uskoro napisati, spektakularna je i fascinantna, ali mnogo toga objasnjava u pogledu ljudi koji uspevaju da se bilociraju, lete, lebde, hodaju po vodi i sl.

Naravno, to mogu da postignu samo osobe koje su dosegle najvisi moguci stepen duhovnog razvoja. No, bitno je da znamo, sta je sve moguce i da otkrivamo formule po kojima se to postize.
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 07 Jan, 2009 10:21 am    Naslov: Nekad su snovi dosta realniji od ovog materijalnog sveta
Odgovoriti sa citatom

O levitaciji ne znam nesto mnogo posto me nije nesto interesovala..
(u snovima se lakse leti astralno telo je lakse za manipulaciju moze da se uradi i energetski udarac a metkovi ne bole)
Znam za jednog poznanika koji mi je pricao o tome kako ima jedna tehnika da se menja telo i da obicno oni koji rade tako neke levitacije su dosli do toga da mogu dosta da izmene svoju dnk.. odnosno fizicko telo. Rekao mi je da kada je radio jednu od meditacija da je bio blizu toga da mu se izmeni telo da postane lakse od svile. SVila je laksa od vazduha pa moze da levitira u vazduhu. ALi kada se radi tako neka meditacija treba da bude neko pored vas da vas nadgleda, inace mozete da sami sebi slomite kicmu ili tako nesto..
Kaze dosta se trzao na podu i telo mu se bacakalo dok mu se menjalo pa onda treba da vas neko polije vodom nakon 5 minuta inace moze da bude nezgodno.. uglavnom se na menjanju tela radi preko poprilicno dubokih meditacija slicnih transcedentalnoj. Eto i ta tehnika skakanja sa stolice od stola unazad moze biti nezgodna ako se nema neki dusek pa se svaki put pada na glavu.. ili ko zna kako padne.. uglavnom je dobro da bude neko tu da nas nadgleda kada se rade ovakve stvari.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 07 Jan, 2009 21:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zvanicni rekord uvis drzi jedan pilot koji je imao 23 svedoka koji su videli da je covek skocio iz cucnja 7,5 metara na krilo aviona -kada mu je u susret trcao polarni medved...
Inace pilot je vrsio dostavu namirnica toj ekipi na Grenlandu...

Tale -leba ti pisi tu drugu tehniku, pa da skroz treniramo za kod Konja....

A sto se tice tih trzanja, to je normalno-kada se ide-stono bismo trekli-pred rudu....
Ako se ide prirodno-sve se desava postepeno i nema tako burnih reakcija... Ali kako ko voli-neka izvoli..
Ja cu bre da probam to sa sedenjem i skakanjem , pa sta god bilo...
Ce meditiram i levitiram sa Bata Taletom--mozete da dodjete da nas gledate..
A mozete i da nam se prilkjucite...
Zato pocnite vec sada sa vezbanjem....
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 10:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hehe.. neka hvala he hvala na lepim zeljama.. nebih da skacem sa stolice iz spavanja. Takodje nemam ni stolicu ni sto ovde u upotrebi posto sedim na podu u polulotosu a jedem na podu ili krevetu.. ako bih skakao tako uvis verovatno bih razbio glavu na nesto.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 02:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo je genijalni sedmi metod za one koji znaju astralnu projekciju:

1. Izvdedes astralnu projekciju
2. Pozoves nekog od nefizickih majstora Jinn (Harpocrates,Babaji, Mataji, Oguara) u pomoc.
3. Molis ih u ime Hrista, molis ih u snazi Hrista, trazis da te obuhvati Hristova svetlost.
4. Dolazis u svom astralnom telu do nekog odredjenog mesta u multiverzumu ili ovom svetu gde nastavljas da upucujes molbe svojim nefizickim majstorima Jinn-a da prenesu na to isto mesto i tvoje fizicko telo.
4. Majstori Jinna ce preneti tvoje fizicko telo iz kreveta na to isto mesto gde se vec nalazi tvoje astralno telo.
5. Susret izmedju astralnog i fizickog tela je naravno nezaboravan dogadjaj.

Naravno, kada bi neko sa strane posmatrao ovu vezbu, jedino vidljivo bilo bi fizicko telo .

To fizicko telo, vodjeno Jinn majstorima dok ide u pravcu svog astralnog tela, moglo bi da leti, levitira, lebdi, da vaskrsne, hoda po vodi...

I eto cuda.

Ovo je, mozda, najzahtevnija od svih vezbi za koje sam do sada cuo.

Ali, ona meni mnogo toga objasnjava.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 02:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alaemyrus-e, mislim da se ne mozes se povrediti ako te vode Hepokrates, Babaji, Mataji, Ogura...

Pozdrav.
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 13:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DA LI SI NEKADA URAADIO SPOJ ASTRALA I FIZICKOG-TAKO KAO STO OPISUJES...
Meni je to jednom spontano samo od sebe doslo...
Nije bilo uopste prijatno iskustvo-kada su se ponovo susreli astral i telo bolela me je svaka celija u telu...
Pretpostavljam da celijska struktura taDA jos nije bila spreman za takvo iskustvo?

posle toga Nisam vise pokusavao...
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 11:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tako nesto jos nisam, na zalost, doziveo.

A tebi Dajbog Thumleft

Do sada sam jedino kod Samael Aun Weor-a pronasao da je opisao kako se covek oseca prilikom takvog iskustva u "The Yellow Book" za koju ne znam da li je prevedena na srpski.

Rekao je otprilike ovako:

"Emocije koje dozivljava ucenik kada se njegovo fizicko telo nadje ispred njegovog astralnog su izuzetne. Najvece iznenadjenje nastaje kada ucenik primeti da i fizicko telo ima svoju svest i da odgovara na sva pitanja koje mu se postavlja. U tim momentima, student mora da kontorolisve sve svoje emocije i um kako ne bi upropastio eksperiment. Ukoliko studenta oprhavaju emocije, onda ce se i on i njegovo fizicko telo istovremeno vratiti u krevet i eksperiment ce biti upropascen".
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 13:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E meni se izgleda bas to na kraju i desilo-posto nisam bio spreman, a nisam imao nikakvog ucitelja , niti pratecu literaturu-
vratio sam se iznenada i brzo nazad u krevet, a dozivljaj je bio kao da sam pao sa 10 metara u "gvozdeni kalup".
Nisam mogao da se mrdnem sigurno 5 minuta.
Vrlo je to u to vreme bilo neprijatno iskustvo za mene...

Ne znam mozda sam sada ponovo spreman za tako nesto...
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 14:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kažu da mantra + pranajama omogućavaju levitaciju. Ja to nisam nikad uradio, nisam ni video, tako da neću da tvrdim niti da se pozivam na one koji su tvrdili da jesu videli.
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 14:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas sam pre neki dan bio u knjizari gde sam pronasao knjigu The Flying Mystics of Tibetan Buddhism od Glenn H. Mullin-a.

Mozda ce nam ta knjiga malo pomoci.

Obicno kada dozivimo neko spontano iskustvo, to predstavlja u stvari pripremu za svesnim ovladavanjem tog iskustva koje nas ceka u buducnosti ako na tome radimo.

Ja nisam do sada imao ni jedno spontano iskustvo levitacije, pa prema tome mislim da treba jos puno da radim na tome. U stvari, ovo je tek pocetak.

Videcemo.

Preostalo mi je jos da napisem par drugih vezbi za postizanje levitacije. Manje su zahtevne od ove kojom prilikom se susrecu astralno i fizicko telo.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 11 Jan, 2009 21:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ČEKAMO, ČEKAMO, ČEKAMO....

Bounce Bounce Bounce

Yes
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 12 Jan, 2009 09:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
E meni se izgleda bas to na kraju i desilo-posto nisam bio spreman, a nisam imao nikakvog ucitelja , niti pratecu literaturu-
vratio sam se iznenada i brzo nazad u krevet, a dozivljaj je bio kao da sam pao sa 10 metara u "gvozdeni kalup".
Nisam mogao da se mrdnem sigurno 5 minuta.
Vrlo je to u to vreme bilo neprijatno iskustvo za mene...

Ne znam mozda sam sada ponovo spreman za tako nesto...

Da li si siguran da je to bilo tvoje fizicko telo, koje se izdiglo i palo?
Ja sam jednom "propao" kroz krevet (astralno telo ili etericno), a posto sam bio ni tu ni tamo jos sam imao fizicku svest i kako sam propadao trgao sam se refleksno, a onda sam se nasao kako lebdim iznad fizickog tela- "vantelesna projekcija"... A vise puta mi se desilo da imam paralizu u spavanju> probudim se ali nisam u telu pa imam osecaj da sam paralizovan i lezim u krevetu i sve kao budan ali paralisan. To je poznata pojava > "Sleep paralysis"
 Nazad na vrh »
lazicmaja
Gost

Poruka Poslao: 12 Jan, 2009 11:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pošto su Talerman i Dajbog obećali da će pred očevicima levitirati usred Beograda, ja ih molim da mi jave, voleo bih da budem očevidac Very Happy
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3  Sledeci
Strana 1 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 44603 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 88193 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ...ma smotan Ja,...ne ide mi od ruke ovaj kom pa se neznam p 11 the breath 7360 30 Apr, 2011 22:10 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- PRVA ZAPOVEST 90 Vera Bojičić 35161 12 Apr, 2011 22:48 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702691 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sposobnost razlikovanja istine od lazi 36 MEDUZA 17374 14 Avg, 2009 08:18 am
spirit Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dijeta.....liječi li uzrok ili samo poslijedicu? 8 Ana 6077 23 Feb, 2009 19:26 pm
Ana Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)