Godinu dana Objava
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA I PISMA PODRŠKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 05:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Malo podsecanja na minulu godinu:

vesna
Poslao: 13 Jun, 2008 15:36 pm

Pozdrav Telerman,
i dobrodošao na forum !

talerman

Poslao: 14 Jun, 2008 01:14 am

hvala Vesna,

bolje vas nasao.
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Okt, 2009 21:28 pm    Naslov: Re: Godinu dana Objava
Odgovoriti sa citatom

Vakan Tanka ::
Mili moji,Braco i Sestre,
13 luna je proslo ili jedna Gregorijanska ili Julijanska godina od kada se je rodio ovaj Forum,koji je izrastao u Svetlece ostrvo koje povezuje nevidljivim nitima ali izvanrednom energiom duse nase i Srca nasa...Njegovi clanovi su Bozjom promisli vodjeni utkali u njega svoju ljubav,svoje sluzenje i svoju iskrenu nameru da ovaj svet nacinimo boljim...Zelim da se svakome od Vas pojedinacno zahvalim najiskrenije iz Srca za sve sto cinite sluzeci i tagajuci za Jednim koji je u dusama svakoga od nas....Zelim vam radost,ljubav,mudrosti i nesebicno sluzenje u danima koji dolaze,ali i svest o tome da se ovaj svet menja i da veoma brzo vise nikada nece biti ovakav kakvim ga pamtimo...Radujte se,veselite,pevajte i igrajte ali osluskujte svoje srce,svoju intuiciju,svog unutarnjeg vodica...planirajte,ali budite uvek 0VDE I SADA...ljubite bliznje svoje kao sebe same...gajite saosecajnu ljubav,in lakesh...MIlENIJUMSK0 0KUPJANJE je u toku,i nadam se da ce svaka dusha Hristom vodjena pronaci svoje mesto i svoje Pleme u danima pre 2012te...
Ne mogu nikoga posebno izdvojiti jer svi ste Srcu mome podjednako dragi a u dushi mojoj zivi svako od Vas i Ja sam u Vama...ljubim vas i Grlim...zahvalnost za svu ljubav i trud Adminfobu,Vesni,Dajbogu,Jasni,Mirku,Plavom zraku,Segrtu,Taletu,Caci,Analeti,Integral path...zahvalnost svima sto ste svojom divnom energijom bratske ljubavi tkali mrezu koja ce omoguciti Budjenje iz Zacaranog sna...zahvalnost sto sam od svih Vas tako puno naucio i dobio pregrst divnih informacija...ljubim Vas i grlim jer u ovim zimskim hladnim danima u osami,tisini i tihovanju znam da imam jednu veliku porodicu,jedno Pleme koje ce sa ostalim Plemenima celog sveta uskoro prerasti u Narod Duge...ljubim Vas i grlim sve,svi ste u mome srcu i ja sam u svima Vama...Boziji Blagoslov dusama vasim milim i drgim...In lakesh...
Ovako pisah pre samo devet meseci,a pre samo devet godina bejase jedan 5.oktobar od kojega se toliko toga ocekivalo...Koliko je mnogo vremena i devet meseci i devet godina,a koluko brzo prodju...No,neka se nikada Vera i Nada ne ugase u srcima nasim...
ČETIRI SU SVEĆE POLAGANO GORELE.
Bila je tišina i mogao se čuti njihov razgovor.
Prva je sveća rekla:
"JA SAM MIR.
NAŽALOST, LJUDI ME NE USPEVAJU SAČUVATI, MISLIM DA ĆU SE UGASITI."
I odmah se ugasila.
Druga je sveća rekla:
"JA SAM VERA.
NAŽALOST, MNOGI LJUDI IMAJU POVRŠNU VERU I JA IH NE ZANIMAM. NEMA SMISLA DA I DALJE GORIM."
Tek što je to izgovorila, puhnuo je lagani povetarac i ugasio ju.
Treća je sveća žalosno progovorila:
"JA SAM LJUBAV.
NEMAM VIŠE SNAGE. LJUDI ZABORAVLJAJU NA MENE, I TO KOLIKO SAM IM POTREBNA. ONI NE LJUBE NI SVOJE NAJBLIŽE."
I bez oklevanja se ugasila.
ODJEDNOM JE UŠLO JEDNO DETE I UGLEDALO TRI UGAŠENE SVEĆE.
"ŠTA JE TO?" upitalo je dete.
"VI STE TREBALE SVETLITI DO KRAJA."
I rekavši to, počelo je plakati.
U to je progovorila četvrta sveća:
"NE BOJ SE, DOK JA GORIM MOĆI CEMO UPALITI UGAŠENE SVEĆE. JA SAM NADA."
Detetu su zablistale oči od radosti dok je s upaljenom svećom vraćalo svetlo ugašenim svećama..
NEKA NIKAD NE PONESTANE NADE U SRCIMA NAŠIM!

S ljubavlju uvek Vaš, Vakan Tanka.

Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA I PISMA PODRŠKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90596 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40942 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22704 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30352 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35404 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29639 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42830 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)