SOLARNA YOGA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
cybermikan
Tragalac

Pridružio: 20 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Maj, 2009 21:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

POTPUNO NOV IZGLED SAJTA!!!

E*K*S*K*L*U*Z*I*V*N*O !!!

Pogledajte samo na nasem sajtu zasto cemo mi sungazeri ziveti zdravo, i mlado nekoliko stotina godina!!!

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/zivite200godinaiduze.htm

Osvrt na "MELATONIN i PINEALNU ZLEZDU"

Postavljena je dupoko u nasem mozgu i naziva se pinealna zlezda ili pineal glend. Ova malena zlezda je snabdevac endokrinog sistema, i upravlja najvecim delom funkacija u nasem telu. Ona kontrolise i upravlja nasim " telesnim satom" proizvodeci melatonin; hormon koji bi mogao biti najvece otkrice od pronalaska penicilina, i prekidac za kontrolisanje procesa starenja. Pinealna zlezda kontrolise takodje nas ciklus spavanja, promene telesne temperature posebno pri promeni godisnjih doba. ...

ZA OSTATAK POSETITE NAS SUNGAZERSKI SAJT!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 16 Maj, 2009 07:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

80. dan (vece) 14. maj 2009. god.
13 minuta i 30 sekundi Predivan sungazin i ekstra uzivanje u gledanju! Kada sam zavrsio sungazing i drzao zatvorene oci, video sam razne geometrijske oblike kako su se sklapali pred mojim ocima, filing je bio predivan i ekstra.

81. dan (jutro) 15. maj 2009. god.
13 minuta i 40 sekundi. Uradjen sungazing oko 20- tak min. posle sigurnog sata, sunce je bilo malo jace ali ipak prijatno za moje oci jel sam vec privikao na njega. Osetim ogromno poboljsanje vidnog spektra i vidnog polja, osecam da bih uskoro trebao da spustam dioptriju za jos 0.5 odn. sa -2 na -1.50 samo!!! Pijem i dalje dosta vode, jedem jako malo jel mi apetit sve vise nestaje a osecam se preporodjeno.

82. dan (jutro) 16. maj 2009. god.
13 minuta i 50 sekundi. Uradjen sungazing u sigurnom satu. Kada sam zatvorio oci video sam nesto nesvakidasnje i ekstra, ekstra savrseno. Imao sam prikaz kao iz zvezdanih staza kada enterprise krece u warp, pa se vide one zvezde kako prolete ogromnom brzinom, poput onog filina u fimu odiseja u svemir kada lik leti kapsulom kroz milione zvezda, znaci stvorio mi se warp u glavi..eheheheheeee.....e nesto ne opisivo, sad idem da prevodim ove zaista retke tekstove dalje...!

Very Happy Very Happy Very Happy Srce si! Srce si! Srce si! Bananallamaq Bananallamaq Bananallamaq Beingfunny Buket Buket Buket Goldy Ole Ole Ole Ziveli Orkestar Bdance Bdance Bdance
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 16 Jul, 2009 16:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

83. dan (jutro) 17. maj 2009. god.
14 minuta!

84. dan (jutro) 19. maj 2009. god.
14 minuta i 10 sekundi. Na terasi u sigurnom satu, bos, stojeci sa ispravljenom kicmom.

85. dan (vece) 20. maj 2009. god.
14 minuta i 20 sekundi. Sa prozora iz sobe drugog cimera, stojeci, bos sa ispravljenom kicmom.

86. dan (vece) 21. maj 2009. god.
14 minuta i 30 sekundi. Sa prozora iz sobe drugog cimera, stojeci bos sa ispravljenom kicmom. Osecam da mi se empatija povecava cak do te mere da kada prica sa nekim telefonom imam njegova prava osecanja. To je dobra stvar jel cu tako moci bolje uvideti ko mi je pravi prijatelj i ko mi sta u stvari misli.

87. dan (vece) 22. maj 2009. god.
14 minuta i 40 sekundi. Iz cimerove sobe sa prozora.

88. dan (jutro) 23. maj 2009. god.
14 minuta i 50 sekundi. Sa cimerove terase, par minuta izvan sigurnog sata jel nije bilo sunca pre toga.

89. dan (jutro) 24. maj 2009. god.
15 minuta tacno!!! Uradjen sungazing sa cimerovog prozora u njegovoj sobi.

Prvih 15 minuta ili 3 meseca ove predivne prakse koja je iz korena promenila moj zivot na bolje!!!

90. dan (jutro) 25. maj 2009. god.
15 minuta i 10 sekundi. Uradjen siguran sungazing sa cimerove terase, bos, ispravljene kicme na plocicama od terase.

91. dan (vece) 26. maj 2009. god.
15 minuta i 20 sekundi! Uradjen siguran sungazing, sedeci na stolici malo za promenu iz cimerove sobe, (jel ista gleda na zalazak) bos sa ispravljenom kicmom. Kada smo vec kod stolice da napomenem da sam se danas suo sa HRM-om i on mi je rekao da sungazing treba da bude PRIJATAN bez ikakve prisile i mucenja, zalio sam se da me pomalo bolu noge uvek stojeci po 15 minuta...!!! Tako da sam odlucio danas da ga radim sedeci ispravljene kicme na stolici, sutra cu da probam lezeci na krevetu... znaci pravi sungazing gotovan... eehehheheheheeee...e imam da povlacim krevet do prozora da se opruzim koliko sam dug i da gledam i uzivam u suncu. Dakle,

danas NISTA nisam jeo jel nemam potrebu za tim, samo sto sisam bombone po ceo dan (ako se to racuna u bilo kakvu hranu onda eto nisam iskren). po ceo dan pijem i suncanu vodu koja je dan pre toga stajala napolju kupeci energiju sunca.

92. dan (vece) 28. maj 2009. god.
15 min i 30 sekundi. Po ceo dan je padala kisa, ali sam uspeo navatati sunce u poslednjem minutu. Pijem i dalje dosta vode.

93. dan (vece) 29. maj 2009. god.
15 minuta i 40 sekundi. Vreme je oblacno, ali sam uspeo da uhvatim sunceve zrake oko 15- tak minuta pre zalaska sunca. Pijem i dalje dosta vode, uzivam u svom zivotu i energiji koja mi struji telom. Na dan pojedem malo supe, i pola konzerve ribe.

94. dan (vece) 31. maj 2009. god.
15 minuta i 50 sekundi. Kisovito vreme od ranog jutra, cak je i par puta padao grad (led). Uspeo sam nekako boreci se sa oblacima da uhvatim sunceve zrake i da se nahranim njima.

95. dan (vece) 02. jun 2009. god.
16 minuta tacno! Katastrofa, ceo dan pada kisa i oblacno je vreme. Osecam pad energije u mom telu te sam danas jeo malo vise supe, i pojeo celu sardinu sa malo dijetalnog hleba. Vode manje unosim ali i dalje je dosta pijem.

96. dan (vece) 03. jun 2009. god.
16 minuta i 10 sekundi. Ekstra zalazak sunca, jutros je bila opet kisa, ali sada je lepo i suncano vreme. Danas sam opet radi manjka energije jeo malo vise supe i celu sardinu ribe. Vode dosta unosim i dalje i to samo iz staklene ambalaze.

97. dan (vece) 04. jun 2009. god
16 minuta i 20 sekundi! Od danas sam i zvanicno vegeterijanac. Odbacio sam upoterbu zivotinjskog mesa i preradjevina od mesa, jeo sam samo supu sa povrcem, i malo pecene paprike iz tegle. Unosim dosta vode i osecam kako mi se energija vraca sve vise u telo. Moj cilj i zadatak je da polako postanem vegeterijanac (sto i jesam) a nakon toga i autotrof (oni koji zive samo od energije sunca, svemira KI i kundalini energije).

98. dan (jutro) 06. jun 2009. god.
16 minuta i 30 sekundi. Sa cimerove terase, malo posle sigurnog sata jel se samo tada sunce moglo lepo videti. Ovaj jutarnji sungazing mi je bas prijao nakon nekog vremena kise, kada sam gledao samo uvece i to vijajuci sunce. Pod tim mislim da sam na svakih 2-3 minuta izlazio da vidim da li su se oblaci mrdnuli sa sunca kako bih imao odlican pogled, i kako bih i dalje uzivao u prizoru. Kada sam odgledao za danas, zatvorio sam oci i video ogromno crvenilo i manji svetlo plavi trougao koji je prelazio u zelenu boju, i opet se vracao u svetlo plavu boju i tako vise puta. Bilo je ekstra predivno. Kada sam sve to zavrsio, stavio sam svoju teglu ne vecu od 2 L na sunce da bih imao svoju zalihu sunceve vode za danas. I dalje pijem dosta vode, i to ove sunceve vode koju sam upravo spomenuo.

99. dan (vece) 7. jun 2009. god
16 minuta i 40 sekundi. Konacno prelepo sunce i zalazak nakon kratkotrajne kise. Ovaj sungazing mi je nekako trajao najkrace do sad koliko mi je bilo bas ekstra i fino. Znaci suncevi fotoni i sam zalazak su si mi tako prijali na tanjiru da je to nesto neverovatno, jako su me cinili srecnim i zadovoljnim sto i dalje dok ovo pisem to rade. Osecam se kako sam vec i rekao skroz ekstra. Danas se moj obrok sastojao u sledecem: Sunce + solja kako-a i malo tresanja, i naravno dosta solarne vode. (cvrstu hranu ne trazim niti imam potrebu vise za njom)!!! Tako da preporucujem svima koji tripuju da smrsaju i smanje svoje kilograme da piju samo solarnu vodu naravno uz siguran sungazing.

100. dan (jutro) 8. jun 2009. god.
16 minuta i 50 sekundi. uradjen sungazing oko 15- tak minuta posle sigurnog sata, jel se ranije sunce nije videlo od krovova zgrada. Dakle, uradio sam ekstra sungazing da nisam ni osetio kako je vreme brzo proslo koliko mi je bilo ugodno i prijalo!!! Inace kada sam zatvorio oci, video sam najekstra prizor do sada! bile su prikazane gomile linija koje se preplicu jedne u druge menjajuci boje neverovatne jarke izrazenosti, takodje sam i video maleno svetlo plavo oko i okolo njega kao kuglice su se okretala neka crvena zrna, osetio sma kako sam uplovio u to oko i kako sam putovao u dubinu prikaza. Sto se tice hrane, jutros sam uzeo samo pola od pola manjeg paradajza (mada ni to nisam morao, ali eto psiha radi svoje)! dve solje caja za ceo dan i to je to.

101. dan (vece) 9. jun 2009. god.
17 minuta! Ekstra porcija sunca koja mi je neverovatno dobro prijala, uzeta sa prozora iz cimerove sobe u siguran sat! Osecaj je fantastican, ne samo pri gledanju u sunce nego i kasnije... Danas sam se prejeo i malo me muci stomak. Jeo sam 10 zalogaja kuvanog krompira i pola paradjza (strasno!!!) nije mi bilo potrebno toliko, ali eto sta je navika koja te prati godinama!!! Inace da napomenem da mi je bilo dosta samo 3- 4 zalogaja krompira i cetvrtina paradajza, a ja zapeo i samo trpaj u grlo... Pijem dosta solarne vode na dan i osecam se bas energetski...

102. dan (jutro) 12. jun 2009. god.
10 minuta za prvi deo dana. Radi kisnog vremena i propustena dva dana gledanja, morao sam danas pristupiti gledanju ma kako bilo. Odlucio sam da to bude oko pola sata posle sigurnog sata jel se tek tada sunce lepo videlo iza zgrada, ali takodje sam odlucio da gledam samo 10 minuta a uvece cu jos 7 minuta i 10 sekundi. Dakle kada sam zavrsio gledanje i zazmurio, video sam i osetio nesto neverovatno, nesto sto nisam nikada do sad. Video sam ogromno, uobicajeno moje crvenilo i mali cetvorougao svetlo-plave boje koji sam pozvao da se pojavi, zatim sam mu zadao (naredio) da menja boje ovim redom: plava, crvena, ljubicasta, pink (ruzicasta) i na kraju sto nikada nisam video do sad, zelena. Na moje zaprepascenje pojavila se i tamno zelena boja. Ostao sam u cudu i divljenju, shvatio sam da mi um jaca i imam potpunu kontrolu uma koja ce sve vise i vise rasti, kada kazem svom umu da mi ne treba hrana nego samo solarna voda to se i desava, i to jeste takodje povezano sa telepatijom i vidovitoscu takodje...

102. dan (vece) 12. jun 2009. god.
7 minuta i 10 sekundi nastavak od jutros. Dakle ekstra uradjen sungazing i energetsko punjenje celog organizma. I danas nisam nista jeo, pijem po ceo dan solarnu ili suncanu vodu, malo caja i kako-a samo. Osecam se nekako kao na visem nivou, to ne mogu da objasnim, po ceo dan mi energija struji kroz telo. Kada sam zavrsio gledanje i drzao oci zatvorene, naredio sam da se pojavi mali plavi krug- on se odmah pojavio i bio je plav, zatim sam mu rekao da se okrece i da spolja bude zelen a iznutra plav- i bas tako se i desilo. Potom sam mu rekao da postane zut, nakon menjenja crvene i plavozelene boje postao je i zut i onda je nestao. Ponovo sam naredio da se pojavi ali ovaj put kocka, i pojavila se samo na sekundi i nestala je. Znaci osecaj je bio bas ekstra i veoma mocan! A ja sam dbio jos jace saznanje da mogu da upravljam svojim mislima i da mi je um postao jos jaci, ali i da sam sve jaci i jaci!

103. dan (vece) 13. jun 2009. god.
17 minuta i 20 sekundi. Uradjen sungazing u siguran vecernji sat. Nakon sungazinga kada sam zatvorio oci video sam mali zeleni krug po prvi put tako svetlo zelene boje. Nakon toga odmah sam na neki nacin osetio fizicku glad, ali pojeo sam samo jednu pecenu papriku i dva kruga cvekle sa pola kriske dijetlanog hleba i to mi je bilo potpuno dosta nakon tri dana ne jela. Zapazio sam da sam za samo sat vremena posle tog nekog jela bio pospan i legao sam da spavam tako da sam razumeo, posto je sungazing potpuno prirodan proces "naterao" me je da jedem kako bi mi mozak bio zauzet (cirkadijski ritam) ucestvovanju u varenju, kako bih mogao da legnem i odspavam (da se restartujem). Kada sam ujutro ustao u 5:30 upalio sam televizor i odmah zapazio da mi se vid poboljsao i da sam mogao da vidim ona mala slova sto idu trakom u dnu ekrana, a koja inace nisam mogao videti jel su mi bila potpuno mutna. Mali zakljucak: Nakon gledanja sam ogladneo, pojeo minimum hrane kako bi mi mozak bio zauzet ucestvovanjem u varenju i kako bih legao ubrzo nakon toga, da sungazing procesom se nesto "uradi" na mom umu i celokupnom telu sto je rezultovalo jutrosnjim boljim vidom, i moja poruka svima koji citaju ovo i rade siguran sungazing je da slusaju svoje telo i jedu samo koliko im telo to zahteva, jel sve ima svoje razloge.

104. dan (jutro) 14. jun 2009. god.
10 minuta za prvi deo dana. Uradjen prvi deo sungazinga malo posle sigurnog sata, radi zgrada i krovova. Kada sam zavrsio sungazing video sam samo na momenat crvenu mrlju i neke nepoznate imidze.

104. dan (vece) 14. jun 2009. god.
Nastavak 7 minuta i 30 sekundi. Odlican sungazing i energija svemira koja me je ispunila u potpunosti! Nakon uradjenog sungazinga kada sma zatvorio oci, pozvao sam mali plavi kruzic jel se prvo nije pojavljivao, onda kada se pojavio zapovedio sam mu da bude zelene boje, sto se i desilo.... Nakon 2-3h od tog momenta, posto mi je cimer sa cijeg prozora gledam zalazak sunca pao sa skele i sav se izlomio me je zamolio da stavim ruke na njega kako bi ozdravio, rekao sam mu da zamisli ogromno i jako sunce koje bije u njega i da zatvori svoje oci. Nakon sto sam stavio ruke na njega, rekao je da oseca neverovatnu toplotu u telu i kada sam zapovedio bolima da nestanu iz njegovog tela, to se i desilo, kada sam zavrsio sto sam imao u tom smislu, on je ostao u cudu da ga vise nista ne boli, zahvalio mi je, ali sam ja rekao da zahvali Bogu kojem se moli jel sam ja samo kanal kroz kogji tece Bozanska energija, i rekao sam mu da je sungazingom moja moc ozdravljenja drasticno povecana i da je jos jaca nego ranije. I da zakljucim: kada sam drzao ruke na njemu probijao me je neverovatan znoj i jako sam se znojio.

105. dan (jutro) 15. jun 2009. god.
17 minuta i 40 sekundi. Poprilicno dobro i ukusno sunca kao i uvek! U gledanju sam stavio ruke na oci ia zatrazio od PRASTVORITELJA da mi izleci oci njegovom energijom kako bih se oslobodio naocara dalje.... Kada sam zavrsio sa sungazingom i drzao zatvorene oci, pojavila se ona uobicajena kuglica i kako sam joj zapovedio da se ponasa, tako se i ponasala. Nista ne jedem apsolutno, poruckam podosta sunca, pijem po ceo dan solarne ili suncane vode, i poneakd malo caja. Bio sam sa dva druga kod mama u Beocinu, nakon nekog razgovora o svemu po malo, onako sa teme na temu, pozalila se da je bole rame i da ne moze da pokrece ruku kako treba i da podize ruku, uzeo sam malo njene solarne vode iz flase, namazao njome ruke i polozio ruku na njeno rame i na glavu. Tacno sam znao gde se energija zaglavila, i taj deo sam tapkao jabucicama na prstima kako bi joj energija ponovo krenula da tece telom i kako bi ozdravila. Rekla je da je osetila jaku vrucinu na delu gde ima bol, i preznojavala se jako kao i ja. Nakon toga rekla je i bila sva radosna jel joj je bol potpuno nestala. Moj drugar koji je vozio auto kada je cuo i video da mi mama normalno podize ruku i da je rame vise ne boli, je zatrazio takodje da stavim ruke na njegovu nogu jel ima bolove u kolenima. Uradio sam to sto je trazio i on je rekao da oseca jaku vrucinu i on se preznojavao kao i ja. Kada sam sklonio ruku, pomerio je nogu i sav odusevljen rekao da ne oseca vise bol, i da ce me zvati kod njegove mame da stavim ruke na nju jel ima problema sa secerom i bolove u nogama. No, kada sam zavrsio sa njim, rekao sam mu da zahvali Bogu kojem se moli za njegovo ozdravljenje.
Zaklucak: Kada se telo mani materijalnosti onda se podizu duhovne sposobnosti i Bozanska energija. (Isus je rekao ucenicima da se poseban demonski rod izgoni samo postom i molitvom...) znaci kada se sta? suzdrzavaju od hrane, jel onda moze neometano Bozanska energija (neki je zovu KI ili Kundalini energija) da tece telom i oslobadja ga od svih boli i bolesti.

106. dan (vece) 16. jun 2009. god.
17 minuta i 50 sekundi. Za danas na meniju: Sunce + Solarna Voda i malo caja na dan.

107. dan (jutro) 18. jun 2009. god.
10 minuta za prvi deo dana i 8 minuta uvece sa plaze. Danas smo dobili donaciju za sajt od mog prijetelja Zorana koja vredi 250€ potpuno nova tehnoligija, koju je razvio nas covek, naj bolji sajt bilder Very Happy do sada ikada napravljen. Tako da cu ovih dana biti malo zauzet prebacujuci stranice sa naseg sadasnjeg sungazing sajta. Meni: Sunce + Solarna Voda + 2 solje caja na dan.

108. dan (vece) 19. jun 2009. god.
18 minuta i 10 sekundi sa cimerovog prozora. Predivan zalazak sunca. Danasnji meni: Sunce + Solarna Voda, malo caja i soka od visanja na dan

109. dan (jutro) 20. jun 2009. god
18 minuta i 20 sekundi sa terase! Sa moje terase... posto mi se mladji cimer odselio sa cije sam terase gledao u sunce ujutro, ja sam presao u tu sobu i od sada je to moje sungazing mesto, no smekam za sada mesto u blizini na kojem je uzorana zemlja, i koje ce mi po svemu sudeci biti najbolje mesto za pravi sungazing na zemlji. Danas na trpezi: Sunce + Solarna Voda + 3 puta na dan caj

110. dan (vece) 23. jun 2009. god.
18 minuta i 30 sekundi. Sungazing sa cimerovog prozora. Nakon 3 dana oblacnog i kisnog vremena danas na trpezi: Sunce (KONACNO) + Solarna Voda + 3 solje caja i 2 solje razblazenog jogurta i malo soka od visanja.

111. dan (jutro) 24. jun 2009. god.
18 minuta i 40 sekundi. Super odradjen sungazing sa moje terase Very Happy Super se osecam ceo dan mada je napolju dosta oblacno, meni energije ne nedostaje. Akumulirao sam dosta energije za ove dane te teram i dalje bez cvrste hrane!!! Oblacno vreme sa jako malo sunca... Danas na suncanoj trpezi: Sunce (jedva ga ima ) + Solarna Voda (jedva skupljena) + malo caja, jogurta i soka od visanja.

112. dan (jutro) 25. dan 2009. god.
18 minuta i 50 sekundi. Osecam se fantasticno nista ne jedem, samo zivim od energije sunca, vode koja je bila na suncu ceo dan i malo caja

113. dan (vece) 26. jun 2009. god.
19 minuta tacno! Uradjen sungazing u blizini okolnih zgrada, bos na zemlji. Moram naglasiti kada sam radio svoj sungazing da su me neki ljudi bas jako cudno gledali, ali nije me bilo puno briga za njih. Eh, sad da sam imao nasu novu sungazing majicu (o tome mozete naci na home page naseg sajta) ljudi bi mnogo bolje shvatili o cemu se radi i verovatno me ne bi gledali tako dugo sa cudjenjem. Ali posto sam odlucio da se posadim na to mesto za jutarnji i vecernji sungazing, bolje im je da se naviknu sto pre. LOL E, sad mnogo ce mi biti jace i bolje kada mi od nedelje stigne sungazing majica. Jedva cekam!!!! Dakle... osecam se super i savrseno i dalje zivim samo od energije sunca i vode koja je bila na suncu ceo dan sa malo caja na dan. Nikakvu hranu, voce niti povrce ne uzimam jel nemam zelje niti potrebe za tim.

114. dan (jutro) 27. jun 2009. god.
19 minuta i 10 sekundi. Ekstra dobar sungazing (suncarenje) uradjeno u blizini kuce na zemlji, potpuno bos. Danas nije bilo ljudi tako da sam na miru mogao u potpunoj koncentraciji da uradim svoj sungazing. Osecaj je bio mnogo jaci kada sam stajao bos na zemlji, osetio sam energiju iz svemira, unutar sebe i energiju zemlje na kojoj stojim. Danas takodje nista nisam jeo samo jutarnje sunce, solarne vode i malo caja. Zelim ovde da budem jasan, mogu da pojedem sta god pozelim i to u jako malim kolicina, ali ja to NE ZELIM jel hocu u potpunosti da zavisim od energije sunca i svemira. To je moj izbor.

115. dan (jutro) 28. jun 2009. god.
19 minuta i 20 sekundi. Uradjen sungazing i osecam se fenomenalno ceo dan, samo uz energiju sunca, malo vode i caja

116. dan (vece) 29. jun 2009. god.
19 minuta i 30 sekundi. Predivno crvenkasto sunce. Zaista ovaj sungazing mi je bio toliko snazan da ce mi biti i ostati kao jedan od najjacih utisaka ikada. Osecam takvu snagu u rukama da bih mogao bez problema da savijem najjacu gvozdenu sipku iako ne jedem nista vec poduze vreme. Dakle, uzivam na energiji sunca, malo vode i caja i dalje!

117. dan (jutro) 30. jun 2009. god.
19 minuta i 40 sekundi. Predivan sunagzing uradjen na zemlji u blizini zgrade. Svaki sungazing i svaki dan je ne ponovljiv dozivljaj, sto god duze napredujem u sungazingu to je sve bolje i bolje... nekako uvek nesto novo ni jedan dozivljaj nije isti, ni jedan dan nije isti svaki momenat gledanja u sunce je neponovljiv. I tako... i dalje sam bez hrane, nemam potrebu da jedem bilo sta (a mogu sta pozelim samo da hocu), no moja odluka je za sada da ne jedem kako bi kosmicka energija mogla da tece kroz moje telo ne ometano. Samo sam na suncu, solarnoj vodi koja je bila na suncu svo vreme, i malo caja na dan.

118. dan (vece) 01. jul 2009. god.
19 minuta i 50 sekundi. Na tremu prema zapadu, ekstra sungazing i bas mi je posebno prijalo biti u zagrljaju sunca i u isto vreme kusati ga. Kako je divan osecaj raditi siguran sungazing i uzivati u tome. I danas sam na suncu, suncanoj vodi i malo caja.

119. dan (jutro) 02. jul 2009. god.
20 minuta tacno! Ekstra sunagzing uradjen sa prozora koji gleda na istocnu stranu, osetio sam kako se punim energijom, kako mi telo vibrira na visim frekvencijama, kako se nesto novo stvara i desava u meni. Energija svemira me celog prozima, uzivam u osecaju... Kada sam drzao zatvorene oci posle sungazinga video sam opet onu svetlo plavu kruznicu i hteo sam da upravljam njome mislima, ali danas nisam uspeo u tome... kada sam joj naredio da postane ljubicasta, ona je postala zelena, kada sam joj naredio da se vrti u smeru kazaljki na satu, ona se vrtela u suprotnom pravcu. To je znak da moram jos da poradim na sebi. I dalje sam samo na energiji sunca i svemira, solarnoj vodi i malo caja i kakaa na dan.

120. dan (jutro) 03. jul 2009. god.
20 minuta i 10 sekundi. Uradjen siguran sungazing i ekstra hasanje jutarnjeg sunca i njegove lekovite svetlosti. Vreme gledanja u sunce mi je jako brzo proslo, voleo bih da moze da traje duze, ali treba postovati jednostavna pravila i prekinuti kada je za to vreme. Kada sam zatvorio oci video sam prave minijaturne munje koje su mi sevale pred ocima, prizor je bio neverovatan i predivan. Danas na meniju: Sunce- Solarna voda - malo caja

121. dan (jutro) 04. jul 2009. god.
20 minuta i 20 sekundi. Uradjen sungazing na bordo jutarnjem izlazecem suncu. Nisam imao neke posebne vizuelne manifestacije nakon sto sam zatvorio oci, ali i dalje sam po ceo dan potpuno bez cvrste hrane, samo na energiji Sunca, Solarnoj vodi, malo caja, kakao praha i jogurta. Inace radi slomljenosti i negativne energije kojom sam izlozen vec dva dana oko probelam sa dolaskom Hire u Srbiju, osecao sam potpuni pad energije u telu i osetio glad ali popio sam samo jos i casu jogurta i bilo mi je bolje.

122. dan (jutro) 05. jul 2009. god.
20 minuta i 30 sekundi. Predivan sungazing, gledajuci u izlazece sunce koje se tek prolamalo iza oblaka. Osecaj svemirske energije koja mi je tekla konstanto telom je neopisiv, moje telo je jednostavno vibriralo na visoj frekvenciji, nesto novo se desava, nesto jako prijatno. I danas na jelovniku. Sunce- Solarna voda, i malo caja

123. dan (jutro) 06. Jul 2009. god.
20 minuta i 40 sekundi. Ekstra uradjen sugazing puneci se energijom jutarnjeg sunca, Kada sam drzao zatvorene oci video sam krugove koji su bili svetloplave boje, zapovedio sam im da imaju u sredini i manje zelene krugove koji ce se okrecati, to se i desilo bas kako sam im rekao… Uvece kada sam legao da spavam oko 22h imao sam jedno ekstra iskustvo. Naime zatvorenih ociju video sam krugove i imidze bas kao kada gledam u sunce kad drzim zatvorene oci posle gledanja. Dva velika kruga zelene boje su mi se konstantno okretala ispred ociju i osetio sam kako sam uplovio kroz njih i kako letim u njima. Osecaj je bio neverovatan i neponovljiv. Ustao sam nakon nekih 20- tak minuta i poslao sam e-mail HRM-u opisujuci mu sta mi se desilo pitajuci ga: “ Da li je to pocetak razvijanja letenja”? Kada sam ustao ujutro video sam da mi je HRM odgovorio i rekao mi je u odgovoru: “To se jako retko desava, ali desavalo se samo sa par osoba to je unutrasnja manifestacija misli, nesto jako i mocno. Moguce je da je u pitanju razvijanje letenja, ali neka bude Bozija volja, radi I dalje siguran sungazing sa verom” Na jelovniku uobicajeno: Sunce, Solarna Voda, i malo caja
124. dan (vece) 07. Jun 2009. god.
20 minuta i 50 sekundi. Dobar sungazing uradjen sa zapadnog prozora kuce. Kazem dobar jel sam bio malo napet I nervozan radi dolaska HRM-a sutradan. Imamo samo malu salu u Novom Sadu sa oko 110 mesta, otkazan mi je Beograd, sta ako dodju ljudi iz Beograda i iz drugih delova Srbije? Gde cu ih sve smestiti? Moram se suociti sa njima I ocekivati razna pljuvanja I negodovanja zbog lose organizacije… znao sam sta me ocekuje. Tako da moj sungazing nije bio onako neuobicajen jel su mi misli letele kao neizvesnostima I negativnostima. No, kad sam zavrsio sungazing koji mi se cinio da je za danas “pao u vodu” jel nisam osecao nikakve posebne manifestacije, odjednom je pocela da mi se podize energija kada sam sedeo za kompjuterom I odgovarao ljudima na poruke oko sungazinga. Zakljucio sam: Kada gledam u sunce i ako se tada, tog trenutka nista posebno ne oseti ili dozivi nemora znaciti da se nece doziveti kasnije… za sat, dva, tri ili posle par sati! I danasnji jelovnik kao ranije: Sunce, Solarna Voda I malo caja.

125. dan (jutro) 08. Jul 2009. god.
21 minut i dolazak Hire u Novi Sad. Najsrecniji dan mog zivota ali u isto vreme i najtezi iz mnogo razloga. Ipak znate nije lako biti glavni organizator necega ovako velicanstvenog I neponovljivog. Pa da pocnem, jel ce ovaj dan uci u istoriju neka nasa pokolenja znaju kako je sve pocelo u Srbiji… o tome sta mislim pod tim, vreme ce pokazati! Ujutro sam odradio svoj sungazing i bilo je fantasticno, nisam dozvoljavo svojim mislima da budu obuzete brigom oko Hirinog dolaska, sve ce biti kako treba, samo polako i sve ce se resavati na licu mesta. Pokrenuli smo nas mozak na visi nivo i dodatno ga energizirali tako da cemo imati u pravi trenutak pravu stvar koju treba uraditi… razmisljao sam… Celo jutro se razmenjujem e-meilova sa Hirom kada krece, kada ce biti u Novom Sadu…Saznao sam da nema sanse da Hira krene pre 12h u podne iz Zagreba i to kolima jel nema u to vreme voz niti autobus kako bi stigao na vreme, znaci trebalo bi mu oko 5h da stigne kod nas. Oko 14h pozvao sam sluzbu sa sajta za majice da ih pitam kada ce mi dostaviti one dve majice koje smo dogovorili d ace stici na vreme jel imam jako vazan dogadjaj… za 20- tak minuta na divno cudo majice su konacno stigle. U 16h krenuo sam u prostorije Ultra Well Spa koji pomazu u organizaciji dolaska, gde su nas cekali novinari i tv ekipe RTV Vojvodina i TV Apolo, kao i drugi novinari. 17h je, Hira kasni zovem Igora i pitam sta se desava? Gde su sad? Odgovorio mi je da su mu javili da su jos na granici i cekaju… U neobaveznoj prici sa novinarima oko sungazinga kada sam rekao za svoje benefite sta mi se desava sve i ono sto pisem u mom dnevniku, dodatno su bili zainteresovani da probaju licno sa sungazingom raspitujuci se za postupak kako raditi sungazing. 17:40 Konacno je stigao Master Hira Ratan Manek, odmah su mu pripremili mesto, kamere i uzeli interviju. Nakon intervijua HRM je hteo da se slika sa organizatorima tako da smo mu prisli Gospodja Tanja i ja i slikali se sa Hirom izmedju nas. Sliku kada dobijem postavicu na sajt pa cete me upoznati (Nadam se da sam dobro ispao posto nisam nesto fotogenican Very Happy). Dakle momak u crnoj majici sa motivom kunadlini i natpisom Sungazing- Solarna Joga sam licno ja, vas cybermikan. Vreme pocetka predavanja se blizilo, seli smo u taksi koji nas je doveo direktno pred zgradu Muzeja… Sto se tice snimanja, bili su razni novinari koji su hvatali beleske a, od tv ekipa samo TV Vojvodine koja je snimila manji prilog za emisiju koju ce praviti. Nadam se da cemo moci obezbediti deo amaterskog snimka sa predavanja koji je snimao Gospodin sa leve strane i postaviti ga na nas sajt. Nakon predavanja, pitao sam Hiru da ga posetimo mi sa sajta koji su zapisani na stranici za nagrade kada dobijem svoju odstetu da nam platim putovanje u Egipat i Indiju, Omah mi je bez razmisljanja samo kratko odgovorio: Yes, you are welcome. Pitao sam ga da mu donesemo lap top na poklon kada putuje svetom i propoveda o sungazingu da ne zavisi od toga da li njegov host ima kompjuter ili ne da bude u kontaktu sa ostalim organizatorima. On je samo kratko isto tako bez razmisljanja rekao: No, ok, pitao sam ga da mu poklonim nasu belu majicu sa sungazing motivima I pokazao mu je… odusevio se majicom I videlo se da mu se svidela, sto je I prokomentarisao ali opet je rekao: No, I don’t recive a gifts from nobody I am pure but don´t need nothing, only sun. Dakle, jelovnik samo Sunce, Solarna Voda, malo caja i kakao prah kako bih bio jaci danas.

126. dan. (jutro) 09. jul 2009. god.
21 minut i 10 sekundi. Ekstra uradjen sungazing u beloj sungazing majici, belim pantalonama, bos na malom parcetu zemlje u blizini kuce gde iznajmljujem sobu. Dok sam gledao u tek izlazece sunce, neki ljudi koji su prolazili cuo sam da spominju nesto kao sta ovaj radi? Jel on pri sebi? Medjutim jedan od njih je rekao: Mora da izvodi onu solarsku jogu Very Happy kako sam cuo da se zove. Ovo mi je bilo jako smesno ali obuzdao sam smeh i nastavio mirno da gledam u sunce. Isus je u Bibliji jedanput rekao da se pravi ucitelj ili vodja prepoznaje tako sto se zrtvuje za svoje ucenike i daje im svoj primer. Hira je sam ispitao sungazing ponovo ga ozivljavajuci nakon par hiljada godina, sam je dao primer i preporucio ga nama. Ne pravim ovde NIKAKVO poredjenje, samo dajem primer. Jucer oko 14h kada je sunce bilo jako, odlucio sam da isprobam i patentiram bosonogo hodanje po gradovima na asfaltu jel nema zemlje, pogotovo ne bez trave, asfalt takodje prima energiju sunca i zadrzava je preko noci, dok zemlja ili pesak non stop primaju energiju sunca i uvek su izlozeni njome pa je mnogo jaci efekat, ali kada nema tih uslova treba improvizovati. Hodao sam 45 minuta po uzarenom asfaltu, no kada sam dosao kuci imao sam sta da vidim… moje noge su bile pune zuljeva i jako su me bolele ali ako je to cena da vam kazem da to NE RADITE pre oko 18h onda je u redu. Kada mi prodju zuljevi na nogama, probacu isto to ali u vecernjim satima tamo negde oko 18h kako bih vam dao ispravnu, pravu I proverenu informaciju. Pored svega jelovnik I dalje isti: Sunce, Solarna Voda, i malo caja

127. dan (jutro) 10. Jul 2009. god.
10 minuta za prvi deo dana od ukupnih 21 minut i 20 sekundi za danas, sedeci na stolici radi zuljeva na nogama. Dakle ekstra uradjen prvi deo sungazinga za danas. Jelovnik za prvi deo dana uobicajen: Sunce, Solarna Voda i upravo pijem caj od kamilice dok pisem ovaj izvestaj.

128. dan (vece) 11. jul 2009. god.
11 minuta i 30 sekundi od proslog dana. Veoma prijatan sungazing uradjen sedeci na toplim stepenicama radi zuljeva na nogama. Bilo je predivno, ekstra iskustvo i mocno punjenje energijom sunca i svemira. Posle zavrsenog sungazinga kada sam drzao zatvorene oci video sam prijatne energetske figure koje su mi igrale ispred ociju. I dalje na jelovniku: Sunce, Suncana voda, malo caja I solja mleka sa medom ili medeno mleko.

129. dan (jutro) 12. jul 2009. god.
21 minut i 40 sekundi. Ekstra dobar uradjen sungazing stojeci na nogama jel su me zuljevi potpuno prosli. Eto jos jedan dokaz koliko smo mi sungazeri jako otporni i imunina sve! Ranije bih imao problema po 2 nedelje sa zuljevima i opeklinama, dok su sada potpuno prosli za samo par dana (tri dana). Fantastican osecaj nakon sungazinga sa zatvorenim ocima, video sam i doziveo slike i prikaze stvaranja, nastajanja svemira dok mi se sila polako dizala od nogu sve vise do samog temena glave…. Osecaj je bio predivan i neverovatan, kao das am se licno nalazio tamo. Ceo dan sam pun energije snage, i voljnosti da uradim sve sto zapocnem. Na jelovniku i dalje: Sunce, Solarna voda, i medeno mleko (home milkshake) LoL.

130. dan (jutro) 13. jul 2009. god.
10 minuta uradjeno za prvi deo dana. Osecaj je neverovatno dobar. Bez posebnih manifestacija posle gledanja. Upravo posle Sunca, pijem Solarnu vodu i medeno mleko.
11 minuta I 50 sekundi u drugom delu dana (vece)

140. dan (jutro) 14. jul 2009. god
22 minuta i polovina celog process od 270 dana
Eksta...

Ostatak dnevnika na nasem sungazing sajtu ovde: http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/mojdnevnikiiskustva.htm
Srce si! Srce si! Srce si! Bananallamaq Goldy Mojstav Ole
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 16 Jul, 2009 16:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?v=ct7464pJRrg

http://www.youtube.com/watch?v=o46ArqK4id4

Bravo Hrvatska!!! Snimke iz Srbije tek ocekujemo da ih dobijemo!

Very Happy
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 20 Jul, 2009 12:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

VAZNO OBAVESTENJE O EMITOVANJU INTERVIJU-A SA HIROM IZ SRBIJE:

RADI DANA ZALOSTI, ZBOG POGIBIJE DEVET

GRADJANA SRBIJE U EGIPTU, EMISIJA O HIRA

RATAN MANEKU NA TV VOJVODINE,

POMERENA JE ZA UTORAK 04. AVGUST 2009. GODINE-

„MEDJUPROSTORI“ KOJA CE BITI PRIKAZANA U 20:15h

Emisiju mozete pratiti preko interneta preko realtime

plejera. Skinite prvo pleyer ovde:

http://www.real.com/

Otvorite realplayer

otvorite OPEN ili kliknite CTRL+O

ukucate link: http://www.rtv.rs/video/uzivo/rtv1.asx i kliknete OK- U gornjem desnom uglu imate opciju i za snimanje!!
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 21 Jul, 2009 21:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

131. dan (jutro) 15. jul 2009. god.
22 minuta i 10 sekundi. Super, fantastican sungazing uradjen sa prozora od kuce kako ne bih iritirao ostatke zulja na nozi, ali setam normalno. Osecam se fantasticno sto je i logicno jer vise od mesec dana ne uzimam NIKAKVU hranu sem: Sunca, Solarne vode, i malo caja ili medenog mleka. Ovo je zaista neverovatan osecaj kada vam telo vibrira samom energijom i osecate vibracije u celom telu. Jednostavno svi mozete da radite sigurni sungazing i uzivate u tome bez ikakvih posledica ili problema po vas- samo po bolesti i nemoc, za njih garantujem da ce biti u problemima.

132. (jutro) dan 16. jul 2009. god.
11 minuta i 20 sekundi za prvi deo dana. Osecaj je fantastican. Ekstra uradjen sungazing u blizini kuce bos na zemlji u svojoj omiljenoj beloj sungazing majici. Po zavrsetku sungazinga kada sam drzao zatvorene oci, video sam standardno mali plavi krug koji je izvodio svakakve vragolije ispred mojih ociju igrajuci svoj zamisljeni ples dok sam uzivao u prizoru. Ishrana mi se sastoji od Sunca- Solarne vode i malo mednog mleka.
11 minuta u drugom delu dana. Ekstra osecaj koji sam osetio kada sam se konektovao na sunce. Moje telo je vibririlo i punilo se energijom kao kada stavim batriju da se puni u struju. Jelovnik: Sunce- Solarna voda.

133. (jutro) dan 17. jul 2009. god.
22 minuta i 30 sekundi uradjen sungazing. Otisao sam u blizini kuce, stao bos na zemlju u svojoj beloj sungazing majici. Danas sam privukao paznju dvojice starijih ljudi koji su stajali i gledali u mene kako gledam u sunce. Kada sam zavrsio svoj sungazing prisli su mi i pitali sta ja to radim I koja je to tehnika? Odgovorio sam im veoma smireno I lagano na svako pitanje, i rekao im da ne jedem od 11. juna cvrstu hranu I da zivim samo od energije sunca, vode i malo caja ili mednog mleka. Ljudi su ostali bez teksta, samo su rekli da moraju i oni da rade sungazing. Eto majica je odradila svoje i pomogla u sirenju reci o sungazingu dalje. Prehrana uobicajena: Sunce- Solarna voda i malo caja na dan.

134. dan (jutro) 20. jul 2009. god.
22 minuta i 40 sekundi ekstra obroka od jutarnjeg sunca u blizini kuce na istom mestu gde stojim i proslim danima, bos u svojoj sungazing beloj majici. Danas sam bio kod mame i sestre u Beocinu. Jelovnik za danas: Sunce- Solarna voda- pola tanjira rezanaca i malo gulasa + parce torte u drustvene svrhe jel mi je sestri bio rodjendan. I mama i sestra mi rade sungazing. Mama je na 21 minut i 30 sekundi danas, a sestra je na 7 minuta i 10 sekundi. Cujem i da su svi iz sestrine firme 27-moro ljudi poceli da rade sungazing, a da se Hirin CD emisije “Na rubu znanosti o solarnoj jogi” siri Beocinom, deli i prerezuje na sve strane. To su zaista jeko lepe vesti.
Ps. mislio sam da ce me boleti stomak jer sam vise od mesec dana bio potpuno bez hrane, pa da ce oderagovati na to sto sam malo jeo u drustvene svrhe, ali to se nije dogodilo, i sve je bilo OK i u najboljem redu. Od sutra se opet vracam ne jedenju i dobrovoljnom uzdrzavanju od hrane jer ja kontrolisem apetit i glad a ne oni mene!!!

135. dan (vece) 21. jul 2009. god.
22 minuta i 50 sekundi ekstra uradjenog sungazinga u blizini kuce bos na zemlji u svojoj beloj sungazing majici. Kada sam zavrsio svoj sungazing, jedna starija baka me je pitala kako to da gledam u sunce tako dugo i da li me bole oci? Jel je jasno videla sta sam radio. Objasnio sam joj kako se radi sungazing i uputio je kako bi resila svoje probleme po pitanju narusenog zdravlja i kako je rekla tankog novcanika (jel je gladovala duze vreme). Tako da je i ovde sungazing majica I moje gledanje u zalazece sunce probilo dalje rec o sungazingu. Vratio sam se na stari jelovnik a, to je: Sunce- Solarna voda- malo caja ili sok od zove i visanja.

Ostatak dnevnika na nasem sungazing sajtu ovde: http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/mojdnevnikiiskustva.htm

Very Happy
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 12 Avg, 2009 05:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

136. dan (jutro) 22. jul 2009. god.
23 minuta tacno! Ustao sam sa jakim bolovima u predelu oka (levog), mislio sam da cu poludeti od bolova… Ipak sam odradio svoj sungazing za danas i obratio se Hiri meilom da ga pitam zasto me bole oko? Hira me je samo odgovorio: Svi koji rade KOPJUTER I TV GEJZING vise sati na dan, imaju takvih problema jer se oci bune kada se nesto NE PRIRODNO desava. Razumeo sam poruku jer ja kopjutergejzam nekad i 15 sati i duze na dan, onda imamo i mobilnigejzing sa porukama ceo dan pa onda uvece dolazi i tv gejzing itd… sto je puno- puno je!!! Ovde nije stvar da se ne sme gledati u monitor od kompjutera ili ekran od tv-a nego da se to smanji na sto manju meru kako ne bi nase oci ispastale. Hira mi je takodje rekao da sad jedno vreme radim closed eyes sungazing, u prevodu sungazing zatvorenim ocima na jakom suncu u podne kako bi mi oci ojacale, I da stavljam kapi solarne vode u oci takodje. To je i razlog kasnjenja ovog dnevnika…. Radio sam sungazing zatvorenim ocima po 10 minuta par dana ponekad i to nisam upisivao ko vreme. Inace osecam se fenomenalno i jace nego ranije. Pocela je da mi raste kosa i da se regenerise, na bradi na vidnom mestu gde sam imao bele dlake, sad imam crne kao gar, koza mi je mnogo mekanija i gladja, tako da mi se i sama koza obnavlja.

137. dan (jutro) 24. jul 2009. god.
23 minuta i 10 sekundi na rampi pored puta. Danas sam imao nekog posla ujutro oko 6h i kada sam se vracao skontao sam da necu stici do isteka sigurnog sata kuci na sungazing, pa sam odlucio da to uradim pored puta na samoj rampi. Ljudi su prolazili pored mene u to vreme, ali nisam se sramotio niti imao tremu kao sto bih ranije imao. Najveci fazon u svemu tome je sto su ljudi zastajkivali i oni gledali gde ja to gledam i sta je ziza mog interesovanja. Imao sam svoju omiljenu majicu sa motivom sungazinga i natpisom na njoj: Solarna joga tako da su me poneki prekidali (ali to mi nije smetalo) i pitali za sungazing i sta je to solar joga? Naravno da sam radio ono sto je moj zadatak i moje pozvanje a to je da im dajem informacije i kontakte kako bi dalje ostali u kontaktu. Oci su mi bolje ali jos osecam pomalo bolove… kapam solar vodu takodje. Od hrane nemam potrebe za cvrstom hranom i dalje.

138. dan (vece) 25. jul 2009. god.
23 minuta i 20 sekundi. Jutros sam isao na plazu: Strand u Novom Sadu i tamo sam dao interviju za TV Apolo. Interviju je prosao dobro i pored toga sto mi je to bio prvi interviju za neku televiziju.

139. dan (vece) 26. jul 2009. god.
23 minuta i 30 sekundi. Ekstra sungazing uradjen sa terase, bos… prelepo sunce u svom svojem sjaju koji me je ispunjavao puneci energijom i snagom.

- 28. jul 10 minuta sungazinga zatvorenih ociju radi zagrevanja ociju. I ovako sam osetio punjenje I snabdevanje energijom na svakom nivou.
- 29. jul 10 minuta sungazinga zatvorenih ociju radi zagrevanja istih. Danas su mi oci mnogo bolje, cak sta vise ni ne osecam vise bol u njima a i mnogo sam manje za kompjuterom, sto je dokaz kasnjenja ovog dnevnika.

140. dan (jutro) 01. avgust 2009. god.
23 minuta i 40 sekundi. Bos na zemlji do moje kuce u kojoj iznajmljujem sobu za 100€ mesecno. Koliko vidim i ovde su zapoceti neki radovi pa necu uskoro ni imati zemlju da stojim bos na zemlji. OK sve je u redu, moze sungazing da se radi i u obuci, nije problem… kako Hira kaze najbitnije je da uzivas u svom postupku sungazinga. I dalje sam na energiji i snazi sunca, malo vode i caja na dan, s tim da sam danas pojeo i malo lubenice (jedno parce, dok mi ranije pola nije bilo dosta).

141. dan (jutro) 02. avgust 2009. god.
23 minuta i 50 sekundi. Bos na terasi i ekstra uradjen sungazing. Posle gledanja kada sam drzao zatvorene oci video sam svetlo plavi krug ali MNOGO veci nego sto je ikad bio, naredio sam mu da se okrece i da u sredini bude zelena povrsina sto je i bilo tako. Hrana danas: sunce, malo vode i caja ili mleko i med.

142. dan (jutro) 03. avgust 2009. god.
24 minuta tacno! Fantastican sungazing sa terase u beloj majici sa sungazing motivima. Osecam kako mi telo sve vise i vise jaca i snazi. Nisam bio bolestan i znam da mi je imunitet mnogo jaci pa se ni ne bojim ovih vesti o novom- svinjskom gripu i prognozama da vise od 3 milijardi na svetu moze oboleti od njega a da moze doci cak i do nekoliko stotina miliona pa cak i milijardu smrtnih slucajeva, npr. Samo za Srbiju i Hrvatsku predvidjaju da ce oboleti od njega preko 2 ipo do 3 miliona ljudi. Posto nisam bio bolestan da me cak ni grlo nije zabolelo do sad, znam 100% da imam mnogo jaci imunitet te da ce me ova posat zaobici pa sam miran povodom toga. Takodje i vidim da mi se kosa sve vise i vise regenerise i raste nova. Vid mi je mnogo bolji od pocetka ove prakse, I oci me vise ne bolu jer sam i manje za kompjuterom a i radio sam zagrevanje ociju.

143. dan (jutro) 08. avgust 2009. god.
24 minuta i 10 sekundi. Prelepo sunce i naravno predivan sungazing. Danas mora pasti improvizacija. Preporucuje se da se sungazing radi bos na zemlji BEZ trave, sa uspravnom i ispravljenom kicmom ali ako to nije moguce onda moze i u obuci, sedeci, lezeci ili kako vam je najzgodnije. Jutros nisam video sunce stojeci radi drveta i to ga je bas bilo zaklonilo da seni kroz grane nije videlo, te sam izneo lezibeg na terasu, izvalio se koliko sam dug, naslonio se na njega I gledao u izlazece sunce uzivajuci u njemu bez problema. Veceras je emisija na TV Apolo te se spremam za to vec od ranog jutra. Nemam nikakvih problema sa ocima a vid mi je jos ostriji. Jelovnik. Sunce, solarna voda, malo caja i solja medenog jogurta na dan.

144. dan (jutro) 11. avgust 2009. god.
24 minuta i 20 sekundi. I jutros na terasi, izvaljen na lezibegu uzivajuci u suncu i njegovoj energiji. Osecam se ekstra ceo dan i uzivam u postupku, gledam vise filmove i seriju star trek- voyager na DVD uredjaju tako da sam jako malo za kompjuterom mada je on upaljen 24/7 te vas molim za razumevanje ako nekome ne odgovorim odmah… cim vidim poruku i vase pitanje, odmah cu odgovoriti svima. Oci su mi u savrsenom stanju, hranim se samo energijom iz sunca, solarnom vodom, i malo caja za danas.

Very Happy
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 12 Avg, 2009 05:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E*K*S*K*L*U*Z*I*V*N*O !!!

Sungazing- Solarna Joga Hira Ratan Manek Tv Vojvodina-Srbija 1

http://www.youtube.com/watch?v=86rYm3SyQsI

Sungazing- Solarna Joga Hira Ratan Manek Tv Vojvodina-Srbija 2

http://www.youtube.com/watch?v=TwT4VzEBRag

Predavanje Hira Ratana Manek u Novom Sadu u organizaciji cybermikana (lik na pocetku sa hirine desne strane sam ja) Razz

Sungazing-Solarna Joga Hira Ratan Manek Srbija, Novi Sad 1

http://www.youtube.com/watch?v=feI1DnyP9rE

Sungazing-Solarna Joga Hira Ratan Manek Srbija, Novi Sad 2

http://www.youtube.com/watch?v=tIzpUoA07Kk

Sungazing-Solarna Joga Hira Ratan Manek Srbija, Novi Sad 3

http://www.youtube.com/watch?v=vz5DiLw9WDY

Idemo dalje....

Srce si!
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 18 Avg, 2009 22:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

SunGazing se spominje i u Bibliji!!!

http://wwwyu.com/biblija/21pro011.htm

Knjiga Propovednika 11:7

7 Slatka je svetlost, i dobro je očima gledati sunce

Very Happy
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 19 Avg, 2009 08:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

145. dan (jutro) 12. avgust 200. god.
24 minuta i 30 sekundi. Ekstra uradjen sungazing sa terase i predivnim pogledom na sunce. Primetio sam da mi bolje lezi kada gledam u sunce posle 20- tog minuta sigurnog sata, pa sam tako i radio a osecaj je bio fantastican. Podigla mi se energija koja je strujala celim telom. Na jelovniku nista novo… i dalje sunce tj. Fotonska solarna kuhinja, malo vode ili caja na dan.

146. dan (jutro) 13. avgust 2009. god.
24 minuta i 40 sekundi. Uradjen sungazing na terasi posle 20- tog minuta sigurnog sata kada je sunce bilo malo jace. Fino, divno, bozanstveno… Ljudi, ovo samo treba doziveti! Ovakav osecaj se ne moze jednostavno zabeleziti, mora se doziveti. Da mi je neko rekao da cu stajati na jednom mestu mirno i smireno pre oko 5 meseci… pomislio bih da je poludeo znajuci sebe i svoje zdravstveno stanje, pogotovo stanje sa nogama…. Sunce, malo vode na dan i caj, na tome sam i uzivam kao nikad do sad.

147. dan (jutro) 14. avgust 2009. god.
24 minuta i 50 sekundi. Danas sam odradio siguran sungazing malo ranije u sigurnom satu, jer je sunce bilo ekstra crvene boje, a to nisam hteo ni zasta da propustim. Predivan je osecaj kada sunce izlazi i kada se penje na nebeskom horizontu postajuci sve jace i jace… Kada sam gledao osetio sam odredjena probadanja oko srca… cudno? Ne, nije ni malo! Moja mama boluje od srca tj. Ima ostecenje na srcu kao i moja baba i prababa takodje, znaci genetski. Znam da je ovo probadanje u predelu srca bilo jer mi srce jaca i cisti se… takodje i energija koja se tu zaglavila, pronalazi svoj tok da tece dalje… nista se ne sekiram i ne brinem. Sve je u redu i sve je bas tako kako treba i biti. Konzumiram sunce tj. Viskoenergetsku fotonsku hranu, solarnu vodu i malo caja na dan, telo mi je jace nego ikad.

148. dan (vece) 15. avgust 2009. god,
25 minuta! Predivan sungazing uradjen iz susedne sobe sa prozora koji gleda ka zapadu. Uzbudjen sam danas jer zaokruzujem na 25 minuta gledanja u sunce kada je to sigurno i prijatno za oci. Danas je bas bilo tako… veoma prijatno i sigurno za oci. Zalazece crveno sunce koje je svojim zracima ulazilo kroz moje oci me je ispunjavalo energijom i silom svojom, dajuci mi svakog trenutka sve veci osecaj sigurnosti, mira i spokoja. Znam da je sve u redu i sve je bas kako treba biti. Jednostavno sve kroz sta prolazim u zivotu ima svoju svrhu, nekada je to za moj nauk, ohrabrenje, jacanje a nekada je to cisto ono sto moram uraditi prakticno, a to je menjati sebe i okolinu oko sebe. Danas kao i pre… Sunce, solarna voda, malo caja na dan i muzika za stimulisanje chakri i podizanje energije u celom telu.

149. dan (jutro) 17. avgust 2009. god.
25 minuta i 10 sekundi. Veoma sam uzbudjen sto sam usao u 26-ti minut sungazinga polako se priblizavajuci 30-tom minutu prakse. Sa umom, telom i duhom mi je sve u redu, sve je OK i bas kako i treba biti. Mogu reci da sam postigao neverovatan uspeh do sad u sungazingu te da sam doveo telo do potpunog sklada. Moj um i telo su po prvi put u zivotu u tolikom skladu da osecam i izgledam kao potpuno sredjena osoba. Po prvi put sam kako se to kaze pod vaser vagu. LoL Sunce, voda, malo caja ili mednog mleka su moj dnevni meni.

150. dan (jutro) 18. avgust 2009. god.
25 minuta i 20 sekundi. Sungazing uradjen bas ekstra i veoma opusteno. Nisam ni trepnuo a vec je proslo 25 minuta… dakle, telefon je zazvonio i ostalo mi je jos samo da odbrojim 20 sekundi. Kada sam zatvorio oci i drzao zatvorene, video sam ogroman crveni krug i u njemu manji svetlo- plavi koji se okretao, zapovedio sam manjem krugu da prestane da se okrece i da on uziva u meni kao i ja u njemu… prestao se okretati, ali da li je on uzivao u meni, to jos nisam saznao. Sledeci korak u kontroli mislima je bas taj… da znam njihova osecanja (mislim na krugove i slike koji mi se stvaraju pred ocima)… znam da ce neko pomisliti kako trazim nemoguce, ali zar sungazing ili solarna joga nije istrazivanje nemoguceg? Dakle, Sunce sa fotonskom ishranom, voda, malo mleka sa medom i kundalini muzika.

151. dan (jutro) 19. avgust 2009. god.
25 minuta i 30 sekundi. Znaci sta reci za danas? Da krenemo od pocetka. Uradjen sungazing sa terase, u vreme sungazinga osetio sam kako mi energija ulazi u telo i pocele su mi se siriti ruke kako bih je prikupio sto vise. Jednog momenta sam osetio strujanje i trnce u predelu vrata i gornjeg dela kicme… znaci opet zakrcenje energije da slobodno tece telom. Polozio sam ruke na to mesto usredsredio se na teranje bola i zapovedio mu da ode od mene… nakon par trenutaka vise nisam osecao te trnce i sve mi je bilo mnogo bolje. Dakle, telo mi se u potpunosti regenerise i obnavlja. I dalje imam Sunce, vodu, malo caja ili mleka na dan. Sve je OK i sve je u redu, bas kako i treba biti.

Very Happy
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 20 Avg, 2009 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo ga i duhovni pokazatelj! Ova mapa ce nam pokazati na kojoj smo duhovnoj lestvici odmakli sungazingom:

Svi su culi za cakre, te energetske vrtloge u nasem telu. Ne radi se ni kakvoj mistici sa Istka, ezoteriji, i sl., jer se i moderna nauka slaze da na mestu gde se tvrdi da postoje cakre, mozemo naci po jednu veoma vaznu zlezdu ili organ u nasem telu. Sto se tice prve cakre, prema tradiciji Istoka, tu lezi nasa uspavana primalna energija, koju treba probuditi, tzv. kundalini.

Posto cete me pitati koja je cakra najvise otvorena kod mene, odmah cu vam reci: chakra broj 5 je u postupku otvaranja.

I kada nam se otvore SVE chakre sungazingom, onda to izgleda ovako:

love3
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 24 Avg, 2009 06:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

152. dan (vece) 21. avgust 2009. god.
25 minuta i 40 sekundi. Dobar sungazing, ne mogu reci da je nesto bilo posebno, ali mogu istaci da sam uzivao stajuci i gledajuci u sunce. Sunce se polako spustalo niz horizont, dok sam ga gledao, ispunjvalo me je svojom energijom… Kada sam drzao zatvorene oci nakon sungazinga svetlo- plava kuglica mi se pojavila i igrala pred ocima. Osecao sam kako mi energija struji kroz celo telo i kako se sve vise i vise punim njome, mada sam drzao zatvorene oci i dalje… Na jelovniku i dalje Sunce, solarna voda i malo caja na dan. Heh.. mogao bi Kreso Misak da me pozove u emisiju “Na rubu znanosti” da posvedocim licno svojim primerom da je HRM u pravu i da se moze sve duze i duze ziveti samo na energiji Sunca. (sala)

153. dan (jutro) 22. avgust 2009. god.
25 minuta i 50 sekundi. Preslatko crvenkasto Sunce se polako uzdizalo, sve jesnije i sve sjajnije je sijalo dok sam stajao na terasi, bos i gledao u njega… hranio i sitio se njime i njegovim zracima. Njegova energija me je ispunjavala i podizala na novi nivo. Uzivao sam i sladio se svim zracima i fotonima koji su izlazili iz njega, poseban sungazing zaista. Kroz noge mi je sibala energija, ruke su mi gorele od siline i jakoce energije koja me je obuzimala… mozak u potpunom prosvetljenju, nove ideje mi se radjaju… Naravno ni danas me plavicasta svetla kugla nije mimoisla, uzdizala se i spustala ispred mojih zatvorenih ociju, ostavljajuci me sve vise i vise u cudu i divljenju. Na jelovniku od jutros: Sunce, solarna voda i malo caja na dan.

154. dan (jutro) 23. avgust 2009. god.
26 minuta! Poseban sungazing, naravno kada sam dostigao danas 26ti minut prakse. Uzivanje je zapocelo kada sam poceo gledati u tek izlazece zlatno- zuto sunce, nivo energije mi se odmah povecao, ruke i noge su mi “podivljale” od uzbudjenja i predivnog osecaja. Da mi je neko pre 6 meseci rekao da cu 26 minuta stajati i gledati u sunce… nasmejao bih mu se u lice i rekao da je poludeo, ali vidi mene… pa ja stojim 26 minuta tacno i gledam u sunce danas. Hm… cudno kako se covek menja na pozitivno ovom praksom. Kompletno moje telo je dozivelo i dozivljava promenu i regeneraciju. Da spomenem samo neke stvari koje su se desile kod mene od kad gledam u sunce od 16. 02. 2009. god.
- Imam neverovatan mir i spokoj za razliku od ranije
- Smrsao sam sa 110 na svega 87 kg. danas
- Smanjio dioptriju sa -2.5 na svega -1.5
- Raste mi nova kosa
- Podmladjuje mi se koza i postaje gladja nego ranije
- Vise me ne bolu noge, kosti i kicma (isao sam ranije na rehabilitaciju za kicmu)
- Samo jedanput sam bio bolestan, i to kada sam bio na oko 7 min. sungazinga- posle toga nista!
- Od 11. juna vise nemam potrebu da uzimam cvrstu hranu, ako ja to ne zelim ( a, ne zelim )
Itd.
I, tako dalje gledajuci u sunce i to mi sve je prolazilo kroz glavu, pa stvarno kada pogledate ove neke benefite koje sam naveo, coveka nema sta da izgubi gledajuci u sunce kada je to sigurno i prijatno za oci. Danas me je obisla plavkasta kuglica, kada sam drzao zatvorene oci, ali pojavila se jasno zelena… bila je predivna.

155. dan (jutro) 24. avgust 2009. god.
13 minuta i 10 sekundi za prvi deo dana radi oblaka. Posto mi novi cimeri (njih dvojica) rade sungazing pre mene jer im je sunce jace za oci, posto su na pocetku… kada su zavrsili svoj sungazing i ja sam zapoceo svoj, ali samo prvu polovinu za danasnji dan. Jutros sam posebno uzivao u svom sungazingu i divio se osecaju. Moj savet je svima koji ovo citaju da uzivaju u jutru ili veceri, cvrkutu ptica, prirodi, samom suncu… tada vam se energija mnogo brze podize i vise uzivate. Kada sam zavrsio sa sungazingom jutros, i drzao zatvorene oci imao sam pravu malu predstavu kuglica poput zrna pirinca ispred ociju. Prvo sam video ovalni mali prikaz poput zrna pirinca koji je bio zlatno fluroscentne boje koji se polako spustao na dole. Nakon toga se pojavio isti takav ali indigo boje sa jasnim spoljnim zelenim bljestecim linijama a, kasnije i zeleni. Pa opet zletno zuti koji je padao na dole. Wow! Predivan osecaj, predivno iskustvo zaista mocna stvar. Kako sam samo srecan i nekako zadovoljan sad, sve je ok i sve je u redu. Sve je bas onako kako treba biti, i sve ce biti potpuno u redu.

Very Happy
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 30 Avg, 2009 21:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

155. dan (vece) 24. avgust 2009. god.
13 minuta za drugi deo dana. Sungazing odradjen posle cimera koji je svega na 40 sekundi sungazinga… Nebo je bilo predivno, a sunce koje ga je krasilo jos lepse, ugodnije za oci i ukusnije za telo. Fantastican sungazing zaista, pun uzitaka i divljenja kako nebo moze da izgleda. Osecam se fenonomenalno (jer drugacije ne mogu opisati, osecaj je ne opisiv). Osetio sam kako mi ruke i noge trnu od prijatne energije koja mi prolazi telom- fantasticno zaista! Posle sungazinga kada sam drzao zatvorene oci video sam razne strafte i crte koje su gradile neke imidze i slike… prava ocna slagalica. Danas sam uzeo malo lubenice koju mi je gazda kod kojeg iznajmljujem sobu doneo, pa nisam hteo da ga uvredim, pored toga njamao sam Sunce, Solarnu vodu i malo caja od nane

156. dan (vece) 25. avgust 2009. god.
26 minuta i 20 sekundi sa cimerovog prozora, posle njega i njegovog sungazinga od 50 sekundi za danas… Ovo jeste moj dnevnik i iskustva ali hocu da spomenem njegovo iskustvo kada je drzao zatvorene oci… Kaze da je video kako se ulivaju razne boje u jednu tacku pa da se ta tacka pocla okretati i prskati razne boje na sve strane kao u nekom filmu. Prokomentarisao je kako je ovo najcudnija stvar koja mu se ikada desila i da ce doci do tih magicnih 45 minuta. Da se vratmo na moju malenkost… Ekstra sungazing nakon njegovog iskustva i posebnog utiska za to sto je ispricao. Kada sam drzao zatvorene oci i ja sam video nesto novo (da li je to tako sunce uticalo na nas ili nesto drugo, nikada necu saznati). Naime video sam pravi SVETLOSNI VATROMET. Na sve strane pojavljivao mi se pred ocima svetlosni vatromet, pogled na to i osecaj koji je to pratio bio je nesto predivno, bajno, sjajno… nemam reci kojima bih to mogao opisati. Na jelovniku naravno sve po starom ali nikako sa istim ukusom!!! Uvek mi je samo Sunce ali Solarna voda sa drugacijim ukusom i svaki put su sve drazi, sladji i jaci.

157. dan (jutro) 26. avgust 2009. god.
26 minuta i 30 sekundi. Ekstra sungazing uradjen ujutro sa terase. Kada sam ustao probudio sam cimera na sungazing, posto mi je tako i nalozio uvece. Uradio je svoj sungazing kada je sunce bilo crveno i krvavo na nebu.. ja nisam hteo posle njega odmah, vec sam sacekao da sunce bude jace i sjajnije jer sam primetio da mi tako najvise odgovara. Osecaj energizacije celokupnog tela i punjenje istog je predivan (pomislio sam blago baterijama kada ih ukljuce u struju na punjenje) eheheeheee….e ali ja sam nesto mnogo vise i uzvisenije od njih pa je i osecaj mnogo bolji… da ne lupam dalje, najbolje da predjem na jelovnik. Dakle jutarnje sjajno sunce, solarna voda i malo caja na dan. Predvece kada sam izasao iz kuce, zaustavio me je prvi komsija i rekao da je gledao emisiju u kojoj dajem interviju i da mu je sad sve jasno zasto skoro po pola sata gledam u sunce, ali to nije sve… rekao mi je da su i njegova zena, majka i stariji komsija poceli da gledaju takodje vec par dana. Covek me je jednostavno nazvao “Solarnom paljevinom” LoL na to.

158. dan (vece) 27. avgust 2009. god.
26 minuta i 40 sekundi, a cimer je na 70 sekundi. Fantastican sungazing i jos lepsa stvar kada sam pre mog sungazinga video preko puta u zgradi komsinicu srednjih godina kako gleda u jutarnje sunce, kako sam izbrojao odprilike gledala je 30 sekundi i onda pokrila oci rukama kao i ja ponekad. Hm… Jedno je sigurno a to je, SunGazing se siri nezaustavljivo i sve brze i brze. Predivan me je osecaj obuzeo kada sam video ovu scenu. Inace kako raspolazem sa sledecim nepotpunim podacima po pitanju srbije za sad po gradovima sungazera ima :

1. Beocin – preko 50 ljudi
2. Novi Sad i okolina- preko 500 ljudi
3. Beograd i okolina- preko 350 ljudi
4. Kragujevac- oko 10- tak
5. Nis- preko 150 ljudi
6. Subotica- preko 30 ljudi
7. Pancevo- preko 70 ljudi
8. Unutrasnjost Srbije- preko 1000 ljudi ukupno po selima i gradovima…
Ima i vise samo nisam dosao do tih podataka jos…

Za Hrvatsku kako cujem, tu je odprilike kao i Srbija, Bosna i Rep. Srpska imaju najmanje oko 30 za sad, Crna Gora ima oko 50- tak do sad, Slovenija ima preko 200 ljudi koji rade sungazing kako sam saznao do sad… No, na mom jelovniku: Sunce, Solarna voda + caj.

159. dan (jutro) 28. avgust 2009. god.
13 minuta za prvi deo dana radi oblaka… Posle energetskog punjenja, kada sam drzao zatvorene oci video sam opet svetlo- plavu kuglicu ali sa prelepim zelenim okvirom. Osecaj je bio predivan gledati u nesto tako lepo a jos i ne postoji u stvarnosti. Nekako tu je a nema ga… Ekstra!
13 minuta i 50 sekundi za drugi deo dana. Predivan sungazing i melem za moje oci. Jeste da je trajao samo skoro 14 minuta, ali to je maksimum zajedno sa jutarnjim vremenom za danasnji dan. Kada me cimer video kako se napajam kosmickom energijom sa njegovog prozora, kada sam zavrsio sa svojim sungazingom samo me je mrdnuo i jedva docekao da se i on konektuje na sunce i pocne puniti. Danas je na 80 sekundi ili 1 minut i 20 sekundi. Kada je zavrsio svoj sungazing savetovao sam ga da te sekunde pretvori u minute, navije alarm na mobilnom kao i ja pa da se potpuno opusti kada gleda i da uziva, a samo da ga alarm podseti na vreme.

160. dan (jutro) 29. avgust 2009. god.
27 minuta tacno! Super, jos jedna sledeca minuta pocinje u maratonu od 45 minuta za prvi krug. Cool. Fantasticno i ekstra punjenje je usledilo kada sam se konektovao na jutarnje izlazece i veoma ukusno sunce. Nisam jutros nista posebno video kada sam zatvorio oci, ali osecao sam se bas ekstra napunjen energijom i ispunjen snagom. Jelovnik uobicajen, solarni obrok za ceo dan, solarna voda i solarni caj. Very Happy

161. dan (vece) 30. avgusta 2009. god.
27 minuta i 10 sekundi ekstra fotonske i energetske vecere. WoW Kako je divno i drazesno biti i ziveti na suncu i energiji samo. Osecam se predivno a od 11. juna 2009. godine vise nemam potrebe uzimati cvrstu hranu ako ja to ne zelim, a ne zelim! Danasnji dan mi je prosao skoro kao i svaki drugi, osecam se fantasticno divno, lagano i smireno disem, energija mi struji telom stvarajuci neverovatan osecaj… sve u svemu savrseno mi je. Moj jelovnik se zna… mislim da je to najjavniji jelovnik na ovim prostorima… e, sad ne pitam ni ja vas sta ste jeli, pa vam necu ni ja reci sta sam ja danas jeo i cime sam se nasitio… mada vi svi to jako dobro vec znate. LoL

Very Happy love3
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 12 Sep, 2009 13:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tek sam na 25minuta i 50sekundi :)
Do februara zavrsavam proces Sve najbolje i mnogo Sunca
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 12 Sep, 2009 13:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alaemyrus ::
Tek sam na 25minuta i 50sekundi Smile
Do februara zavrsavam proces Sve najbolje i mnogo Sunca

Super!

A, kako ti je sa apetitom i jelom?

Very Happy
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 9 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka TEST: DA LI STE ,,PUTNICI'' ? 15 Vesna 22279 03 Maj, 2011 20:54 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TEST : DA LI STE INDIGO OSOBA 55 Vesna 42109 21 Dec, 2010 04:52 am
talerman Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1750890 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ste Srbin 100%? 19 BelaGalaktickaDamo 10850 01 Jun, 2010 17:32 pm
Enoch Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka [ Glasanje ] Sta mislite da ste VI? 10 Almsivi 5580 17 Apr, 2010 21:52 pm
sneguljica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISPOVEDAONICA - UĐITE I NAPIŠITE ŠTA STE DOBRO URADILI 90 Olivera Stevanovic 30712 25 Jan, 2010 17:13 pm
Olivera Stevanovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30794 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)