SOLARNA YOGA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Satćitananda
Tragalac

Pridružio: 26 Jun 2009

Poruka Poslao: 11 Nov, 2009 21:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Još jedno moje iskustvo sa pranom.
Kada prestanem da jedem posle nekog vremena čitavo telo mi postane kao sunđer za pranu. To se dešava kada odem u prirodu i prosto spontano proširim svest u prostor od nekoliko desetina, stotina ili hiljade metara. Otvorenost je vrlo bitna i onda osećam kako me ispunjava i hrani božanska prana. Kada nisam u prirodi nego u gradu sa negativnim vibracijama i zagađenjem situacija je teža i onda se ponekada ne osećam dobro. Treba postići veliko majstorstvo da bi se uspelo da se u takvim uslovima održiš samo na prani, ali nije nemoguće. Za trajnu ishranu isključivo pranom potrebna je zaista nesebična ljubav i radost koje će zračiti iz dubine vašeg bića i koje će se odupreti destruktivnim spoljašnjim silama koje teže da destabilizuju i slome vaš suptilni i preuređeni telesno-energetski sistem koji se uspostavlja u toku procesa za ishranu pranom. Postoji jedan moćan generator prane, a to je radost. Radost, sreća – to je nagrada za pravednost. Pevajte duhovne pesme gde se pominje Božje ime i videćete kako radost preplavljuje vaše srce, a onda se osećate ispunjeno, širite se, ruše se energetske blokade i prana teče nesputano, čakre vibriraju, prostor fluktuira - jednom rečju ekstaza.

Blazenstvo
cybermikan
Tragalac

Pridružio: 20 Jan 2009

Poruka Poslao: 12 Nov, 2009 19:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I evo novi cimer (soba do moje) je upravo dosao sa posla sa dijagnostikovanim virusom H1N1 ili poznatijim pod svinjska gripa, sav je iznemogao, preznojava se, kaslje, boli ga grlo, tesko dise i ima temperaturu 39 vec... ja sam mu pre 10 dana od kako se doselio rekao da radi sungazing kako bi se zastitio, on me je samo saslusao i nista nije odreagovao... ali kada je dosao pre oko 10 minuta sav zabrinut radi dijagnoze pitao me je kako se radi ono gledanje u sunce? Odgovorio sam mu i uputio kako da radi sungazing koji ce poceti vec od sutra ujutro kako je rekao!!!

Pa zaista dok ne dogore nekome do noktiju taj se nece trznuti...

Ja sam siguran 100 miliona % da me nece ni okrznuti ovaj virus sto je u njemu, ja znam da mi virus ne moze nista i necu se cak ni morati boriti sa njim!!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 12 Nov, 2009 20:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slažem se sa tobom Mikane,taj virus kao i svi ostali deluje samo na one koji vibriraju na njegovoj frekvenciji...
Sami biramo frekvenciju!!!

"neka bude svetlost..."
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2009 21:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

cybermikan ::
I evo novi cimer (soba do moje) je upravo dosao sa posla sa dijagnostikovanim virusom H1N1 ili poznatijim pod svinjska gripa, sav je iznemogao, preznojava se, kaslje, boli ga grlo, tesko dise i ima temperaturu 39 vec... ja sam mu pre 10 dana od kako se doselio rekao da radi sungazing kako bi se zastitio, on me je samo saslusao i nista nije odreagovao... ali kada je dosao pre oko 10 minuta sav zabrinut radi dijagnoze pitao me je kako se radi ono gledanje u sunce? Odgovorio sam mu i uputio kako da radi sungazing koji ce poceti vec od sutra ujutro kako je rekao!!!

Ja sam siguran 100 miliona % da me nece ni okrznuti ovaj virus sto je u njemu, ja znam da mi virus ne moze nista i necu se cak ni morati boriti sa njim!!!
Па ако је твоја вера у сангазинг толико јака, онда ће те вера заштитити чак и да сангазинг не делује.
Како ћеш знати шта те је заштитило?
Нећеш знати, вероваћеш да те је сангазинг заштитио.
cybermikan
Tragalac

Pridružio: 20 Jan 2009

Poruka Poslao: 12 Nov, 2009 22:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::

cybermikan ::

Па ако је твоја вера у сангазинг толико јака, онда ће те вера заштитити чак и да сангазинг не делује.
Како ћеш знати шта те је заштитило?
Нећеш знати, вероваћеш да те је сангазинг заштитио.

Kada budes radio sungazing sam ces saznati!

Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 13 Nov, 2009 11:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAvno sam jos ljudima dopustao da mi kaslju viruse direktno u grlo...
i sta ?

NISTA...

Ako imuni sitem radi kako treba , ako se iole ima solidna ishrana i ako se ima ko sto ono kaze rale vere

PA NEMA PROBLEMA... Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Satćitananda
Tragalac

Poruka Poslao: 13 Nov, 2009 12:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Virus se razmnožava kada on kaže ćelijama čoveka da umesto da proizvodi čovečji DNK proizvode DNK ili RNK virusa. Šta je sad to što natera da se DNK proizvodnja preokrene u nepovoljnom smeru. To je uticaj bioenergije virusa. Dakle to je borba čovečje i virusove bioenergije jer bionergija (polje strukture oblika) je to što kontroliše DNK. Bionergija (eterično telo) je pod kontrolom astralnog tela, astralno je pod uticajem mentalnog, mentalno pod uticajem kauzalnog, a ono pak Sopstvom obasjano jeste.
Dakle sada se vidi šta je to što pomaže kontrolu i čak menjanje DNK, to je nivo i kvalitet energije – svetlosti. Solarnom jogom se vibracije naših energetskih tela povišavaju i stičemo veću sposobnost kontrole naše DNK i onda nikakvi demoni nam ništa ne mogu. Dobro ste pročitali - rekao sam demoni jer virusi koje su savremeni naučnici otkrili nisu ništa drugo nego li materijalna tela određenih vrsta demona. Nisu bez veze stari vračevi isterivali demone iz ljudi koji su bili bolesni. A danas se misli da je to sujeverje. Kojeg li materijalizma i slepila za dublje razumevanje prirode. Pa i ne moraju da ih zovu demoni, mogu da ih zovu negativne energije.
Dalje, virusi rade svoj posao kada ima toksina u organizmu, kada oni “imaju šta da jedu”. Slično se sličnim privlači. Kada je neko prljav – dolaze mu prljave stvari. Kada je neko čist čistoću i privlači. Sad mi pade na pamet kako se vampiri raspadaju na suncu. Oni koji rade solarnu jogu i uopšte jogu i meditaciju povećavaju kvalitet sunca u sebi i njihovo duhovno sunce u njima sve više se ispoljava i tu više nema mesta za mračne entitete. Dakle, nije u pitanju samo vera ili autosugestija (koja naravno deluje do izvesne mere) već je tu realno “sunčani” čovek koji je otporan na mračne sile u toj meri u kojoj ima "sunca" tj. božanske prane u sebi.
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 13 Nov, 2009 14:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Lep receno Sat ci...

Pa jos i istinito... Laughing Laughing
 Nazad na vrh »
Satćitananda
Tragalac

Poruka Poslao: 13 Nov, 2009 14:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
Lep receno Sat ci...

Pa jos i istinito... Laughing Laughing

O dragi prijatelju, potvrda ove teorije o bolestima i demonima koju sam smislio i pomenuo u prethodnom postu je sledeća. Pre desetak godina sedim ja u sobi i meditiram. Odjednom u sobu mi ulazi prijatelj. Tog istog momenta počinjem da osećam kako mi curi nos (verovatno i nije curio izistinski). Nekako je moje više ja osetilo šta se dešava (napad demona tj. energije virusa ili neke druge gadosti koja je težila da proširi svoju materijalnu egzistenciju). Momentalno sam iz sebe proširio svetlost prema čoveku koji je ulazio i meni je prestao osećaj curenja nosa. Pitao sam prijatelja da li je bolestan. On je odgovorio da je ceo dan strašno bio bolestan (glavobolja, sline...) i da mu je sad odjednom bolje. Svetlost ne samo da je sprečila napad na mene nego je i čoveka izlečila. Otada na bolesti, bilo fizičke, bilo emotivne ili mentalne posmatram dosta drugačije od onoga što su nas dotad učili i imam teoriju koju sam prethodno malo objasnio. I za emotivno-mentalne bolesti sam imao iskustva koje potvrđuju napred rečeno. Naravno, mnogo puta su sami ljudi krivci za bolesti. U suštini je to uvek i tako, jer dobijamo ono što zaslužujemo. Kako npr. neko ko jede meso i odgovoran je za smrt viših životinja može da očekuje da bude zdrav ili srećan ili da misli da je duhovna osoba. To je nespojivo. To je kao da hoćete da se goli okupate u vodi a da se ne pokvasite. Zakon karme deluje na one koji su na nivou ispod uzvišenih gospodara karme. Taj zakon je neumoljiv ali i pravedan. Što seješ to ćeš i da žnješ. Ne čini drugome ono što ne želiš da tebi čine. Zakon reciprociteta.
Pozdrav
PANTER
Iskušenik

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 13 Nov, 2009 17:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jako lepo receno Sat cit Ananda...
slazem se sa time,i tom teorijom,zapravo do iste teorije sam i dosao kroz praksu.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 13 Nov, 2009 18:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sat ćit Ananda za poslednja dwa... notworthy Poštowanje! Smile
Skriveno: 
HWALA ti beskrajno što postojiš...! Heartr love3
P.S.Eh nisam "luda" ima nas još koji "widimo"...
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 13 Nov, 2009 22:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sat ci, jel to ondak znaci da sam dobar, ako nisam bio bolestan(ovaj pardon izlozen demonima) od 1984?
Ili sam se nekako provukao?
Sa mislis?
Ajde iskreno?
 Nazad na vrh »
Satćitananda
Tragalac

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 17:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Damo, hvala i tebi što postojiš Smile. Koincinedcija, baš sad slušam "Love is the answer", nenamerno u isto vreme kad pišem ovo (zato valjda i jeste koicidencija Razz).

Dajbože teško da neko može da se provlači tako dugo. Od te godine baš su pojačana duhovna zračenja na Zemlju nekada negde pročitah. Da kažem da si dobar uobrazićeš se Cool zato je bolje da kažem da si čist, koliko te poznajem ti si jedan od najčistijih koje sam sreo u ovom životu, a oni prljavi se gade čistote baš kao čisti prljavštine. Ali naravno uvek budi budan jer oni prljavi hoće da te ukaljaju da bi mogli da gospodare tobom. Koliko znam ti redovno gladuješ, meditiraš (miruješ) i sad radiš solarnu jogu, e pa to je recept i za druge da budu čisti. Samo tako svetlo biće.
I nemoj da se uobraziš jer ovi Twisted Evil vrebaju i traže slabe tačke, a duhovna uobraženost je i te kako slaba tačka i teško je baš biti potpuno imun na to. Eto i meni je lepo kad me pohvalite. Egić radi, ali treba biti svestan i dati mu meru dokle može da ide.
Pozz
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 21:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Ali naravno uvek budi budan jer oni prljavi hoće da te ukaljaju da bi mogli da gospodare tobom. Koliko znam ti redovno gladuješ, meditiraš (miruješ) i sad radiš solarnu jogu, e pa to je recept i za druge da budu čisti. Samo tako svetlo biće.
I nemoj da se uobraziš jer ovi Twisted Evil vrebaju i traže slabe tačke, a duhovna uobraženost je i te kako slaba tačka i teško je baš biti potpuno imun na to. Eto i meni je lepo kad me pohvalite. Egić radi, ali treba biti svestan i dati mu meru dokle može da ide.
Pozz

A ko vam je rekao ljudi, da treba da gladujete?
 Nazad na vrh »
PANTER
Iskušenik

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 15 Nov, 2009 07:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za Petra

Dobrovoljno ne uzimanje hrane je zdravo,...
za to treba imati dobru ishranu(za pocetaK) sa dosta voca itd..
pa krenuti sa jednim danom u dve nedelje(ekadasi je jako povoljan dan za to)...
u pocetku se bude samo na vocu,pa kasnije na vodi,posle toga jedan bez hrane...

pa onda kasnije se bude par dana na vocu(moze i nedelju ko ima dovoljno unutrasnje snage) , itd..

uz druge opisane tehnike kao sto je solarna yoga,trebalo bi da postane lako da se razvije umno telesna sposobnost da se i vrlo dugo,bez ikakvih stetnih a sa mnooogo povoljnih efekata bude duzi vremenski period bez ikakve hrane.

izraz gladovanje se u ovom slucaju ne odnosi na patnju,vec na dobrovoljno ne uzimanje hrane,to jest mozda prikladnija rec za to je POST Smile

inace post je jedna od preporucenih duhovnih praksi.

Smile Pozz love3
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 14 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka TEST: DA LI STE ,,PUTNICI'' ? 15 Vesna 22294 03 Maj, 2011 20:54 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TEST : DA LI STE INDIGO OSOBA 55 Vesna 42159 21 Dec, 2010 04:52 am
talerman Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1751874 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ste Srbin 100%? 19 BelaGalaktickaDamo 10870 01 Jun, 2010 17:32 pm
Enoch Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka [ Glasanje ] Sta mislite da ste VI? 10 Almsivi 5596 17 Apr, 2010 21:52 pm
sneguljica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISPOVEDAONICA - UĐITE I NAPIŠITE ŠTA STE DOBRO URADILI 90 Olivera Stevanovic 30760 25 Jan, 2010 17:13 pm
Olivera Stevanovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30808 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)