SOLARNA YOGA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 15:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Laughing Dobro, dobro, morao sam da probam... Ja sedim i citam o sungazingu, a sunce me obasjava... Iskusenje je bilo preveliko!

Ako zanemarimo to, dali se i tebi javlja ta senka koja pokriva sunce, pa mozes da gledas opusteno?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 16:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

2. Gledati u sunce bosonog kad je to moguce (sad je zima, pazite da se ne prehladite, koristite mozak)

3. Ne stajati na travi ni pod kakvim uslovima

Gde onda da stojim bosonog ako ne na travi?
Pa necu valjda na asfaltu...
Mi nemamo pescane plaze kao oni u Indiji??
Sta fali travi?
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 17:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hira Ratan Manek kaze a on je majstor da trava upija suncevu energiju i iz nasih tela pa se zato ne treba nikako stojati na travi bosonog. Nadjes samo komad zemlje gde nema trave ili neki kamen ili stenu ili bilo sta (blato, baru) samo ne na travu..

edit:upravo sam malopre gledao zalazak 30 sekundi sa ploce
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
shamman

Pridružio: 09 Mar 2009

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 18:17 pm    Naslov: Aloha
Odgovoriti sa citatom

Samo naprijed ljudi ja sam na 25 min gledanja , vjeruj te mi nemate sto izgubit samo cete JAKO TOGA PUNO DOBIT , od telepeatije to telekineze itd. , sve je to istina ljudi .... PROBUDITE SE .... na vama je, nitko vas nece probudit ako vi ne probutie sami sebe...
samo vam treba puno volje i dobrog sunca ..... Srce si! Srce si! Srce si! Neutral Srce si! Srce si! Srce si!
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 12 Mar, 2009 19:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Srce si! Srce si!
o;>
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
cybermikan
Tragalac

Pridružio: 20 Jan 2009

Poruka Poslao: 13 Mar, 2009 21:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

23. dan (jutro) 13. mart 2009. god.
230 sekundi ili 3 minuta i 50 sekundi. Jutro je, nebo je belo, fotonsko nebo sa jako puno oblaka, gledao sam u 08:15 minuta UV je na nuli. Cim sam se konektovao sa suncem punjenje je pocelo, osecao sam se ekstra... smiren sam, jako sam smiren na burne situacije i na probleme gledam sa olaksanjem, ne postoji problem koji ne mogu da resim, imam resenje za sve probleme sa kojima se susrecem u zivotu. Uzivam u zivotu, uzivam u svom stanju, svaki momenat i trenutak mi je sve laksi... nista me ne mrzi, nemam vise one unutrasnje depresije koja me je pratila jedno vreme, spavanje mi se normalizovalo i ne osecam vise kad ustanem iz kreveta kao da sam orao i kopao po celu noc. Pijem dosta vode zato sto mi telo tako trazi. Osecam sta mi moje telo porucuje i govori, sta je dobro za njega, a sta nije. Potpuno sam izbacio kafu jel mi smeta, jedem malo vise slatkisa ali mozda je to sto nam i master HRM kaze da telo gubi i do 40% glukoze i secera, pa ga na ovaj nacin u ovom trenutku sungazinga nadoknadjujem.

23. dan (vece) 13. mart 2009. god.
230 sekundi ili 3 minuta i 50 sekundi. Napolju je padala kisa, nebo je oblacno ali i fotonsko Very Happy mene ni to nije sprecilo da gledam u bele oblake kroz koje su se probijali suncevi fotoni, ti izvori energije i hrana svemu sto je zivo na zemlji. Uzivao sam u gledanju, tih 3 min. i 50 sekundi mi je proslo jako brzo, vreme mi je proletelo i kad mi je zazvonio alarm koji sam navio na 3 minuta, odbrojao sam jos 50 sekundi gledajuci u nebo, nakon toga sam sklonio svoj pogled u stranu zatvorenih ociju da mi oci upiju svaki zrak i svaku sliku koja mi se javila ispred ociju. Dakle, njegovo velicanstvo JA koji sam BOG po svojoj predodredjenosti i prirodi, se oseca ekstra, kako bih rekao bas bozanski. Ja jesam BOG ali nisam PRASTVORITELJ, on je jedan i jedini, znam da sam deo njega kao sto je on deo mene jel naselio svog DUHA u moje telo. Osecam ga svakim danom, osecam njegovo prisustvo, on je pravi dzentlmen nije nasilnik, blag je spor ali isto tako snazan i jak. Njegova iskonska energija, probudjena sungazingom struji mojim venama menjajuci me u svakom pogledu, dajuci mi neverovatan mir. Osecam i cujem kako mi kuca srce, usporeno disem, a onaj ko sporije dise manje je napet i s time u vezi duze i zivi. Covek je po prirodi i simbiot to znaci da jos jedan ne zavisan ali potpuno zavisan za zivota, deo njega, entitet boravi u njemu i jako je vazno da se izjednace frekvencije prvo sa samim sobom kako ljudi kazu, a ja kazem vase fizicko telo koje je samo nosioc tog simbiota i sam on simbiot, kako ga ljudi inace zovu i dusa. Kad dusa napusti svoje prevozno sredstvo ili ljudsko telo ona sama ide gde joj je namenjeno a samo telo propada i nestaje u nestavilu zemlje, kasnije i celog kosmosa. Mi smo, tj. nasa sustina svesti je bas u tom simbiotu u nasoj dusi, telo nam sluzi samo za ovaj fizicki trodimenzionalni svet. Neka je slava PRASTVORITELJU sto je usadio tu besmrtnu energiju u nas, koja nas i pokrece.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Cool Cool Cool Cool Cool Bravo! Bravo! Bravo! Pozdrav Srce si! Srce si! Srce si! Srce si! Srce si! Razz Razz Razz herc king king king king king kaktus kaktus kaktus kaktus kaktus kaktus kaktus kaktus kaktus kaktus roto roto roto Compress Compress Compress roto2 roto2 roto2 Thumleft Objave
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 13 Mar, 2009 21:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Danas sam tek na 40 sekundi o;>
Bio sam gledao kroz prozor zbog takvih okolnosti. Naravno otvorio sam prozor da se svetlo nebi prelamalo kroz staklo. Tada je uv zracenje bilo 1
Opet sam zaboravio da treba da mirujem neko vreme meditirajuci u stojecem polozaju zatvorenih ociju. Nego sam malo meditirao tek kada sam se doteturao do duseka..
Ali bilo je lepo i bio sam bosonog.. na brodskom podu oxP
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 14 Mar, 2009 21:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Danas je bio super dan za gledanje!
Kao i prosli put, par sati nakon gledanja osecam pritisak u predelu pinealne zlezde. Gledao sam 30 sekundi.

I dalje mi se formira "zastitna senka" preko Sunca i imam osecaj da mogu da gledam koliko hocu! Dali jos neko ima slicnu situaciju??? Very Happy
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 15 Mar, 2009 16:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

24. dan (jutro) 14. mart 2009. god.
4 minuta tacno! Ekstra se osecam, necu da pisem dnevnik za danasnji dan jel hocu samo da uzivam u ovom predivnom osecaju kad ti kundalini struji telom tolikom brzinom da znas da kad dodje vreme ces i poleteti u visine Very Happy

24. dan (vece) 14. mart 2009. god.
4 minuta tacno! Ekstra se osecam, necu dalje da pisem dnevnik za danasnji dan jel hocu samo da uzivam i dalje po ceo dan i noc u ovom predivnom osecaju kad ti kundalini struji telom tolikom brzinom da znas da kad dodje vreme ces i poleteti u visine Very Happy

25. dan (jutro) 15. mart 2009. god.
Ekstraaaaaaaaa... sunce je izaslo konacno oko 5:55 minuta, ustao sam u pola sedam i odradio svoj sungazing u trajanju od 4 minuta i 10 sekundi, sunce je bilo jace i nemojte misliti da posto je zvanicno jos zima sunce nije tako jako i da mozete da gledate u njega koliko hocete- E, PA JAKO JE I NEMOJTE DA GLEDATE KOLIKO VI MISLITE DA MOZETE, DA NE BISTE OSTETILI VID ILI OSLEPELI!!!! ZNACI SVAKO NEKA SE PRIDRZAVA PRAVILA I NEKA GLEDA KOLIKO TREBA ZA TAJ DAN DA GLEDA!!! Osecam se zaista ekstra, super mi je, energija struji kroz mene i smiruje me, izmirio sam se na cudan nacin sa svima sa kojima sam bio u zavadi, ali ne da bi izgledalo tako da sam ja ponizen ili gubitnik, bas nasuprot sami su ti ljudi dosli kod mene i dok sam ja nasao na neki cudan nacin solomonsko resenje za nase probleme, pomirenja su pala! Znaci niko nije na gubitku, svi su na dobitku samo!!! Tako zamislite da kad bi ceo svet radio sungazing ne bi bilo vise svadje, podela, a time ni ratova, maske bi pale... bas ono sto ce se i desiti od 2012 godine. znaci mnogo bolje vreme za covecanstvo.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 15 Mar, 2009 18:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

juce je bilo lepo i bio sam na 50 sekundi, ali eto danas nije bilo zalaska uopste se nije videlo nista od oblaka. a tokom dana je bio uv indeks zracenja oko 3 tako da nisam mogao gledati.
Nadam se da ce biti suncanijih dana sa uv zracenjem manjim od 2.
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 15 Mar, 2009 20:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alaemyrus ::
juce je bilo lepo i bio sam na 50 sekundi, ali eto danas nije bilo zalaska uopste se nije videlo nista od oblaka. a tokom dana je bio uv indeks zracenja oko 3 tako da nisam mogao gledati.
Nadam se da ce biti suncanijih dana sa uv zracenjem manjim od 2.

samo napred brate, ja sam veceras takodje gledao u fotonsko nebo jel su oblaci takodje prekrili sunce, ali i to ti se racuna... videces samo kad ti se podigne kundalini... osetices dopunjavanje energije Very Happy

inace registruj se na mom sajtu i javi mi se na mesindzer Wink
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 15 Mar, 2009 22:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bio sam u prirodi i gledao sam svaki dan po jedno 40-60 sekundi..
Ne znam, ali smara me brojanje.
Imate li neku ideju kako da to izvedem bez stoperice?
Zalasci iza Rtnja su fenomenalni...
Kada se samo setim koliko sam to puta radio, a da nisam ni znao da postoji Solarna Yoga...
eh da sam tada ovo znao??/
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 15 Mar, 2009 23:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zar je moguce da nikog nema da mi odgovori na pitanje?
Ljudi! Oslepecu mozda, a vas bas briga!!

Eh, kakvi ste vi prijatelji... Confused
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 16 Mar, 2009 01:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Zar je moguce da nikog nema da mi odgovori na pitanje?
Ljudi! Oslepecu mozda, a vas bas briga!!

Eh, kakvi ste vi prijatelji... Confused

1. Gledati u sunce u sigurno doba dana (prvi sat izlaska sunca i zadnji zalaska, kao i takodje bilo koji sat dana kada je UV ispod 2)

2. Gledati u sunce bosonog kad je to moguce (sad je zima, pazite da se ne prehladite, koristite mozak)

3. Ne stajati na travi ni pod kakvim uslovima

4. Gleda se prvi dan 10 sekundi i svaki sledeci po 10 sekundi vise

5. Moze se gledati i kad je sunce iza oblaka (ja to zovem "fotonsko nebo")

6. Piti sto vise vode jel vam je telo 80% voda

7. E, da zaboravio sam gore da napomenem, da je JAKO vazno da kad sklonite pogled drzite oci zatvorene, dok vam se jos vide oni imidzi i boje pred ocima. Upijajuci te zrake sunca, lecite vase telo!

MIN. 3 PUTA SAM TI NA OVOM FORUMU ODGOVORIO BRATE- ZNACI MISLIMO NA TEBE I STALO NAM JE DO TEBE Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 16 Mar, 2009 03:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prijatelju, ja se malo salim... Very Happy
Naravno da sam procitao uputstvo koje si dao...
Moje pitanje je bilo:
Citat:
Desi se nesto zanimljivo. Znate kad gledate u sunce ili sijalicu pa skrenete pogled i trepcete brzo, a ostane vam "obris, senka" tog oblika sunca ili sijalice... E, pa kad gledam duze u sunce stvori mi se ta tacka, senka iste velicine i napravi zastitu preko sunca i mogu da piljim koliko hocu. Cak ni neskiljim vec opusteno...
Dali neko ima ove simptome?

Na to pitanje mi niko neodgovara! Smile
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 3 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka TEST: DA LI STE ,,PUTNICI'' ? 15 Vesna 21543 03 Maj, 2011 20:54 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TEST : DA LI STE INDIGO OSOBA 55 Vesna 40015 21 Dec, 2010 04:52 am
talerman Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1702029 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ste Srbin 100%? 19 BelaGalaktickaDamo 10025 01 Jun, 2010 17:32 pm
Enoch Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka [ Glasanje ] Sta mislite da ste VI? 10 Almsivi 5191 17 Apr, 2010 21:52 pm
sneguljica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISPOVEDAONICA - UĐITE I NAPIŠITE ŠTA STE DOBRO URADILI 90 Olivera Stevanovic 28145 25 Jan, 2010 17:13 pm
Olivera Stevanovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30269 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)