SOLARNA YOGA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
cybermikan
Tragalac

Pridružio: 20 Jan 2009

Poruka Poslao: 04 Apr, 2009 23:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

petar iz podgorice ::
Hoćeš li nam se javiti za 7 mjeseci kad to postigneš,
a i bio bi red da obavijestiš medije ili
nekoga ko bi to ispitao jer ovako moramo da ti vjerujemo na riječ
a i tražiš pare.

DOGOVORENO!!!!! TREBACE MI TADA MEDIJI I AKO TREBA PRISMOTRA 24h NA DAN DA DOKAZEM DA SE MOZE ZIVETI SAMO OD ENERGIJE SUNCA, BITI JAK I EKSTRA ZDRAV!!!

E, to ce jako pomoci nasem narodu u ovo doba krize, dajem vam svoju rec!

i jos nesto... ne trazim ja pare ni za sta, meni ne trebaju... resis se ili ublazis svoju glad i onda si slobodan od svih pozuda- veruj mi na rec! tako da ja trazim sponzore i donatore da dovedem matorog Mastera Hiru Ratan Maneka u Srbiju, i dovescu ga!!!!

ps. on i ja se redovno cujemo meilom Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 04 Apr, 2009 23:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hallo Master HRM

Thank you for your promoting of my site to share this great knowledge all around the world Very Happy
Tell me please it has any dangerouse of this process? and rising kundalini (snake) energy too? Very Happy
http://www.freewebs.com/cybermikan-sungazing-srbija/

as i told you there is no bad effect. kundalini gets activated and also the chakras and everything happens with peace and joy.you dont require the master to be with you.you are your own master. sungazing is the supermost practise and is safe and is also guru free and cost free.do it safely with faith and without haste. ok
OK! in last times i feel also some happenings in my right side of my brain in back side too...is it a birth of paranormal abilites? have to strong contrecation now, have verry strong and big speed, and my navigation is unbilivible... can you tell me what kind of para abilitis will create becouse of this simtoms or what alse...?
when third eye gets activated your supernatural powers come out.dont worry. just do with faith and safely the sg

izvinjavam se za moj bad english!!!

SOLARNA JOGA / SUNGAZING
U 19 stoljecu britanci su u Indiji otkrili postojanje jogija koji su navodno imali vise stotina godina, tako su sa velikim interesom zapoceli istrazivati fenomen fantasticno starih i vitalnih ljudi. Ti stari ljudi-jogiji poznavali su jednu od najcuvanijih tajni svih vremena"solarnu jogu" odnosno nacin ili tehniku s pomocu koje se direktnim upijanjem energije sunca, može podmladiti fizicko tijelo. Ljude koji su ovladali mocima manipulacije suncevom energijom nazivaju"oni koji se hrane bozjom manom" Najpoznatiji solarni jogiji 19 i 20 stoljeca su Swami Visudananda, Prahlad Djani, lutajuci svetac Sun-jogi Umasankara i Hira Ratan Manek, takodje lutajuci svetac Sun-jogi koji nesebicno prenosi savremenim ljudima ovo prastaro znanje. Ovaj zadnje nabrojani je prosao ispitivanja NASA, americke agencije za svemirska istrazivanja u trajanju od skoro 2 godine, a nikada ni jedan covjek prije Maneka nije bio podvrgnut tako temeljitim i dugorocnim testiranjima. Zakljucak znanstvenika NASA bio je da se radi o fenomenu, jer su sva istrazivanja pokazala stvarne vrijednosti solarne joge, a neke tehnike su uklopljene i u program za obuku astronauta. Nekoliko naucnika isprobalo je osobno Solarnu Jogu i bili su fascinirani nacinom i brzinom kojom su potaknuli svoje Paranormalne sposobnosti, one su kod svakog covjeka latentne, ali ih je tesko pobuditi, zato mnogi odustaju, jer sve tehnike zahtjevaju dugogodisnji svakodnevni rad, ali ne i Solarna Joga, ona brzo i mocno budi uspavane sposobnosti covjeka, kao i njegovo zdravlje. Primjenom i svakodnevnim vjezbanjem solarne joge, nestaju sva fizicka i psihicka oboljenja u roku od nekoliko mjeseci. Energija sunca i njen dugin spektar boja odgovaraju boji organa u ljudskoj bioplazmi- auri, iscjeljivanje bojom poznata je holisticka metoda i primjenjuje se u SAD, Francuskoj, Engleskoj, Njemačkoj, Srbiji, Hrvatskoj, Bosni, Indiji......!

Tecaj solarne joge kratak je i lako savladiv, te ne trazi nikakve fizicke napore, niti zahteva neke fizicke vezbe posebnog karaktera, samo nesto zelje i volje, kada ste donjeli odluku o promjeni kvalitete zivota, vec ste ucinili pola posla, ucinili ste inicijaciju i evokaciju. Solarna Joga se moze nauciti prakticirati i bez vodstvom nekog iskusnog trenera, gurua ili praktikanta, za sada ne postoje pisana djela o toj u tajnosti dugo cuvanoj tehnici, ali imate dosta uputstava, video materijala, slika za tu praksu.
"Bez Sunca nema zivota, svaki pokret svakog zivog bica dogadja se zahvaljujuci Suncu" Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 05 Apr, 2009 00:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?v=mqsYDAOuwXU&feature=related

http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/linkovi.htm

Na Rubu Znanosti- Hrvatsko- Srpski Jezik
Sungazing ili Solarna Joga i Hira Ratan Manek

http://rapidshare.com/files/182633397/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-01-12_-_Hira_Ratan_Manek__solarna_joga.part1.rar

http://rapidshare.com/files/182632335/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-01-12_-_Hira_Ratan_Manek__solarna_joga.part2.rar

http://rapidshare.com/files/186572771/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-01-19_-_Hira_Ratan_Manek__solarna_joga_2.part1.rar

http://rapidshare.com/files/186517838/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-01-19_-_Hira_Ratan_Manek__solarna_joga_2.part2.rar

Jacob Liberman Znanost o Svetlosti

http://rapidshare.com/files/210212727/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-03-16_-_Jacob_Liberman__Znanost_o_svjetlosti_1.part1.rar

http://rapidshare.com/files/210211903/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-03-16_-_Jacob_Liberman__Znanost_o_svjetlosti_1.part2.rar

http://rapidshare.com/files/212875412/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-03-23_-_Jacob_Liberman__Znanost_o_svjetlosti_2.part1.rar

http://rapidshare.com/files/212874839/Na_Rubu_Znanosti_-_2009-03-23_-_Jacob_Liberman__Znanost_o_svjetlosti_2.part2.rar
.
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 07 Apr, 2009 15:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

46. dan (vece) 5. april 2009. god.
7 minuta i 50 sekundi. Osecam se ekstra, opusteno i jako smireno... Pijem i dalje dosta vode, jedem jako malo i uzivam u zivotu, sto ranije nije bio slucaj jel sam se sekirao sta ce biti sutra, kako cu platiti stan? sta cu jesti? itd. Vise se time ne opterecujem i sve stizem da postignem na vreme.

47. dan (vece) 6. april 2009. god.
Punih 8 minuta i napredujemo dalje... Igor, koji je zavrsio celu praksu sungazinga od 270 dana u svedskoj prosle godine mi je bio u poseti. Posto sam mu zavrsio neki vazan dokument na kompjuteru, i nakon predivnog vremena koje smo proveli zajedno druzeci se, pricajuci o sungazingu, sajtu... popricali smo i o organizaciji za docek Hire u Srbiji odn. Novom Sadu... To sto smo pricali, sto smo se dogovorili i obavezali jedan prema drugome u tom planu necu sad ovog trenutka iznositi u dnevniku!

Very Happy
 Nazad na vrh »
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 07 Apr, 2009 21:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako je Igor u Svedskoj uspeo da odrzi praksu tih 270 dana...??
Pa tamo je skoro stalno oblacno...??

Dogurao i ja do nekih 3 minuta.
Osecam mnogo vise energije...
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
segrt
Hodočasnik

Pridružio: 26 Jun 2008

Poruka Poslao: 08 Apr, 2009 08:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo i ja sam na 2 minuta i 50 sekundi.
Sve je ljepsi osjecaj a mislim i da mi se rad lijeve i desne strane mozga sve vise uravnotezava
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 08 Apr, 2009 10:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
Kako je Igor u Svedskoj uspeo da odrzi praksu tih 270 dana...??
Pa tamo je skoro stalno oblacno...??

Dogurao i ja do nekih 3 minuta.
Osecam mnogo vise energije...

lol

eto brate to ti je bas pravi izazov sad zar ne?

ja sam na 8 minuta i 20 sekundi bez ubrzavanja- znaci da je moguce, samo treba raditi siguran sungazing, sa ispravljenom kicmom, stajati bos na pesku ili zemlji (ako je moguce), svaki dan raditi po 10 sekundi vise u sigurne sate koji su PRVI sat suncevog izlaska i ZADNJI sat njegovog zalaska, pozeljno je moliti se, meditirati, mantrati...

pazite, ne smete biti na travi ili na necem vlaznom!

i sungazing raditi samo jedanput na dan UJUTRO ili UVECE u malim minutama gledanja, kad dodjete preko npr. 10, 12... minuta, mozete da podelite ravnomerno vreme gledanja na dva dela u jednom danu!

Very Happy
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 08 Apr, 2009 15:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

48. dan (vece) 7. april 2009. god.
8 min i 10 sek. na pesku na plazi Dunava, (kamenjar) bos i ispravljene kicme- KONACNO!!! Eto i ta zelja mi se obistinila, ekstra iskustvo i zaista ekstra osecaj! Imao sam mali problem kad sam dosao na obalu jel je bilo dosta ljudi koji su setali a neki od njih su i pecali tamo, da skinem patike i uradim sungazing jel ce pomisliti da nisam normalan. Ali i tu prepreku sam odlicno savladao kao i sve do tad, izuo sam patike i stao bos na suvi pesak, navio stopericu na mobilnom na 8 minuta tacno, ispravio kicmu da moze kundalini energija da mi ne ometano tece kroz nju, spustio opusteno ruke i gledao sunce. Sunce je bilo ekstra, bilo je jako prijatno za oci, crveno sunce, crvena okrugla energetska bomba!!! WOW! To treba samo iskusiti i doziveti!!! Dok sam gledao u izvor zivota i energije, molio sma molitve PRASTVORITELJU za moj um da ga ocisti potpuno od svega negativnog za telo da mi ozdrave oci, zubi, zeludac i svaki problem koji sam imao, naravno nisam ni zaboravio da trazim oslobadjanje parapsiholoskih osobina i moci koje su skrivene u meni... takodje sam molio za moju zemlju i za sve okolne zemlje, za mir u svetu, da se ljudima otvore oci u vezi sungazinga da pocnu da ga rade i da uzivaju sve benefite istog itd. Nakon gledanja kad mi je mobilni odzvonio tacno 8 minuta, odbrojao sma jos 10 sekundi i pokrio oci rukama kako bih uneo u sebe i konzumirao svaki zrak i svaku sliku koja mi se motala ispred ociju jos neko vreme! Pijem i dalje dosta vode, danas sam jeo samo malo supe (8- 10 supenih kasika), ali sam primetio da mi je telepatija sve jaca i jaca!!! Nije vise slucajnost da kad nekome posaljem telepatsku poruku za nesto, da se isti odmah javi i da prica ili uradi bas to sto sam mu poslao. Motivi ovde su jako iskristalizovani i jasni!!! Necu nikome nista poslati da uradi u moju korist niti za moje dobro, to jednostavno nemogu da uradim- nemam snage za to taman i kad bih hteo.... imam svoj cilj i svoju misiju i znam sta radim i govorim, uskoro ce i vama pojedinima biti jasno...!

Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
tanja
Tragalac

Pridružio: 04 Dec 2008

Poruka Poslao: 08 Apr, 2009 17:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Divno cybermikan, sto delis svoja iskustva sa nama. Srce si! Vidim da i broj pristalica metode raste svaki dan. Evo i ja krecem od sutra....pa
kad budem imala neko iskustvo podelicu sa vama...... Poljubac...
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 08 Apr, 2009 17:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

tanja ::
Divno cybermikan, sto delis svoja iskustva sa nama. Srce si! Vidim da i broj pristalica metode raste svaki dan. Evo i ja krecem od sutra....pa
kad budem imala neko iskustvo podelicu sa vama...... Poljubac...

Hvala ti sestro, lepo od tebe!!! samo pocni i radi sigurni sungazing po HRM-ovoj metodi i vedeces ubrzo rezultate!!!

Very Happy
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 11 Apr, 2009 16:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za sva pitanja molim da mi pisete na moj meil ili na mesindzere, odgovaram cim vidim poruku!!!

Hvala

yahoo:

cybermikans@yahoo.com

windows live mesindzer:

cyber-ufo@hotmail.com

cybermikan

Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 11 Apr, 2009 20:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Molim pomoc na ovom forumu gde smo mi Srbi jako zatucani !!

Hvala

http://www.vojvodinacafe.com/forum/hira-ratan-manek-10374/strana3.html#post509190
 Nazad na vrh »
cybermikan
Tragalac

Poruka Poslao: 12 Apr, 2009 14:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

49. dan (vece) 8. april 2009. god.
8 min. i 20 sekundi. Uradjen ekstra sungazing na crvenom sunce... osecam se ekstra, i dalje pijem dosta vode i jedem malo hrane. Uvece oko 22h upoznao sma jednog lika iz Beograda sa kojim sam se cuo preko jednog foruma, naravno cilj je bio razgovor u vezi sungazinga i davanje informacija o istom, bilo mi je predivno vreme jel je Boris jako pozitivna osoba, jos kad bi poceo da radi sigurni sungazing garantujem da bi bio jos pozitivniji i da bi mu bile otvorenije oci za projekte na kojima radi, jedan od njih je i srebrna voda.

50. dan (vece) 9.
8 min. i 30 sekundi. Sungazing uradjen u pesku sa Igorove terase (Igor je naime u Svedskoj zavrsio ceo proces od 270 dana, sad ima jos to da ide godinu dana bos ili da gleda u sunce svki dan po 15 minuta).... Upoznao sam Igorovu zenu i ostale ukucane tamo, popravio sam zenin mu lap top (instalirao nov windows sa svim pratecim drajverima i programima), i naravno pricao sa Igorom o nasem projektu o dovedjenju HRM-a u Srbiju, Igor mi je rekao i pokazao vizit kartu jedne novinarke sa lokalne tv jesenjin koja se zainteresovala da intervijuise coveka koji vec 9 god. ne jede nista- ekstra stvar!!!

51. dan (vece) 10.
8 minuta i 40 sekundi. Ekstra sungazing sa terase moje sobe odakle se videlo prelepo crvenkasto sunce, uzeo sam svoj novi mp3 plejer podesio na neku muziku za stimulisanje chakri, pojacao ga do kraja ispravio kicmu i gledao u predivno sunce hraneci se njime pojacavajuci ceo uzitak muzikom za stimulacijom chakri. Bilo je prelepo, narocito kad sam gledao u sunce i video ga u 3D WOW kakve je to samo osecaj gledajuci u trodimenzionalno sunce!!!

52. dan (vece) 11. april
8 min i 50 sek. Uradjen sungazing sa terase svog stana jel nisam stigao da idem na plazu posto sam imao bas dosta meilova i mesindzera da odgovorim ljudima koji se ozbiljno interesuju za ovu praksu. Takodje sam imao i par poziva oko interesovanja za dolazak HIRE kao i zanimanja za informacije o samom postupku sungazinga. Vecernje sunce je bilo predivno, nesto najbolje do sad, toliko puno energije do sad jos nisam osetio... skontao sma da se iz dana u dan sve vise i vise punim energijom, ali na jedan lagan i suptilan nacin (zato je potrebno kod sungazinga podizati vreme za po SAMO 10 sekundi na dan po HRM-ovoj metodi), osecam kako mi se kundalini shakti energija lagano dize, dodje do jednog dela i onda padne ponovo, osecaj je predivan a, zamislite kako ce tek biti kada zavrsim ceo ovaj proces ako je sad ovakav osecaj a jeste? !

Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Apr, 2009 00:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako se ovdje napreduje? Gdje je novi izvještaj? Very Happy
 Nazad na vrh »
shamman

Pridružio: 09 Mar 2009

Poruka Poslao: 16 Apr, 2009 14:34 pm    Naslov: Aloha
Odgovoriti sa citatom

molim sve ljude ako se bave prakticiranjem sun joge ili sungejzing da prate HRM-ovu metodu jer sam ja jako to ubrzao sa 15 min na 45 min pa sam izgubio sve ucinke pa sam se morao vracat na 15 min ali sam nastavio od tuda , vec sam pomislio da sam se izgubioo uhhh.... vratio sam se na vrijeme... Ole zelim svima puno ljubavi i sve najbolje i ucite na tuđim greskama Goldy puno srece i Srca4 i jako puno sunca vam zelim i svega.... roto2 i prijavite se na cybermikovu stranicu i ja sam tamo pa, i da ako vas nesto zanima samo pitajte... Goldy
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 6 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka TEST: DA LI STE ,,PUTNICI'' ? 15 Vesna 22124 03 Maj, 2011 20:54 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TEST : DA LI STE INDIGO OSOBA 55 Vesna 41686 21 Dec, 2010 04:52 am
talerman Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1738584 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ste Srbin 100%? 19 BelaGalaktickaDamo 10693 01 Jun, 2010 17:32 pm
Enoch Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka [ Glasanje ] Sta mislite da ste VI? 10 Almsivi 5496 17 Apr, 2010 21:52 pm
sneguljica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISPOVEDAONICA - UĐITE I NAPIŠITE ŠTA STE DOBRO URADILI 90 Olivera Stevanovic 30183 25 Jan, 2010 17:13 pm
Olivera Stevanovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30653 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)