ELEKTRA-isceljenje i samoisceljene
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 11:35 am    Naslov: ELEKTRA-isceljenje i samoisceljene
Odgovoriti sa citatom

ELEKTRA – tehnika isceljenja i samoisceljenja.

Poznato je da se sav svemir sastoji od vidljive i nevidljive materije.
Vidljivi deo je sazdan od svetlosti i mi ga dozivljavamo kao nebeska tele i sisteme kojima pripadaju.
Svetlost stvara, nosi informacije koje grade budućnost.
Svaki čovek nosi kosmos u sebi, on je njegova kopija u malom. Čovek i kosmos mogu da se povežu u celinu.

Svetlost nastaje iz nevidljive tamne materije koja zauzima oko 90% prostora.
To je energija koja se može aktivirati da postane svetlost, stvaralačka snaga.

Proces kojim se to pretvaranje odvija je regeneracija ili kosmički gledano, crna rupa. Sa jedne strane se tamna materija i sav otpad koji je nastao iz svetlosti, spiralno spustaju u crnu rupu. Na drugoj strain spiralno izlazi i raste vidljiva galaksija sa svojim sistemima.
Svako telo koje poznajemo i vidimo radi na istom principu, obnavlja se..
Sve, pa i čovek u svakoj ćeliji, u svome središtu nosi taj fascinantni deo crne rupe koji na drugoj strani emituje vidljivu svetlost., kao objekte.

Veza tela sa mozgom odvija se putem nervnih ćelija. Na kosmičkom nivou ta veza je vidljiva kao linija života.

Čovek je slep dok očni živac ne dodje na svoje mesto, tada se vidi.

Taj dogadjaj na kosmičkom ili bolje reći planetarnom nivou se odigrao 2 decembra 2008.

Tačka na kojoj se spoj dogodio je kupola iznad Šabca koja je zatvorila dolazni vremenski tunel ili rečeno razumljivim rečima, postavila zaštitu imunog sistema iznad zemlje. U decembru na tom mestu pridružila se linija života.

To znači da je planeta Zemlja sa Bogom, mozgom, spojena.
To ujedno znači i povratak čoveka Bogu. Takva veza sa prvobitnim čovekom je postojala ali su je oni svojom voljom prekinuli.

Ovim spojem je započela regeneracija planete ili kopiranje.
Ako se posmatraju istraživanja naučnika i to je sve vidljivo da se dogadja.

Jos jedan dogadjaj se odigrao, zabelezila sam ga 14.12.2008.
Spuštanje Elektre do kupole. To je životna energija ljudi. Ona ujedno označava i spuštanje Isusovog prisustva.
To ujedno znaci da je Bog sa nama.

Tehnika povezivanja sa Bogom.

Veza koja se dogodila na kosmičkom, planetrnom nivou, dogodila se i na zemlji.
Svaki čovek može da postane deo te veze i da koristi Božija znanja za transformaciju tamne materije u svetlost. Ta transformacija se odugrava u kupoli u njenom sredistu.
Opisala sam u knjizi prvi spoj sa bicem na zemlji, čovekom koji je imao dovoljno vere da zdrak na zemlju spusti.
Svako ko je zdrak iz kupole prihvatio postaje deo nje. Svako na koga se zdrak usmeri bude spojen sa njom. Svaki čovek postane i stanovnik Atlantide, kupole, kopira sebe u nju, ali samo deo kji je dobar, otpad ostane.

Propuštanjem zdraka odvija se upravo taj process, izlečenje, zapoćne odvajanje stranih tela iz organizma. Ujedno iz tamne materije kao svetlost dolazi dopunsko izgubljeno znanje, koje takodje vraća telo u stanje zdravlja. Kada se proces aktivira on je nepovratan i traje do potpunog odvajanja stranih tela ili ozdravljenje.

Svaki čovek koji se kopirao ili priključio kupoli moža od tada i druge da uvodi., Proces prikljućenja može se odvijati i na daljinu da se zdrak usmeren ka biću vrati do kupole a onda pusti

Potrebno je što više ljudi, najbolje sve, priključiti jer će nas kupola provesti kroz proces regeneracije planete.. Na njoj će biti ljudi i andjeli a zlo će ostati na ovome mestu. Naravno ostaće i ljudi demonske prirode a od njih će se odvojiti samo dobro.
Zato ce njegovo delovanje biti pojaćano i može se rasterivati vrtlozima svetlosti nastalim iz tamne materije.

Dok pišem ove reći kroz glavu mi prolete Isusove reći “ Ako život postane nemoguć na ovoj planeti prebaciću vas na drugu”, a sada znam i kako će to da uradi.

Primena u svakodnevnom životu.

Prva isceljenja će raditi vesnici Elektre, ljudi koji su spoznali njenu snagu.

Evo upustva za poćetak korišćenja tamne materije i njenog pretvaranja u svetlost za isceljenje

Ovo je prva tehnika koja korisit oba pola, zato je Boziji dar ljudima

Ključ za korišćenje tamne materije je iskra Božija u čoveku, i njome može upravljati ko u srcu nosi ljubav Božiju. Šifra je spoznanje Boga u nama, jer jedino tada ona će se staviti u službu stvaranja.

Tamna materija pola stvaranja ne ubija već vraća, čisti sa lakoćom svako telo, prostor ili kosmos, ako se aktivira šifrom koja se zove ljubav Bozija Moglo bi se reći da je bezgrešna jer samo zlo razgradjuje.

Prilikom upotrebe Elektre ne morate za sebe ništa da tražite, samo dajete, a kupola će vas i bez toga lečiti i regenerisati jer ste sada deo nje.
Davanje je ljubav Bozija i nemojte se više za sebe brinuti.

Podignemo ruke iznad glave i napravimo kupu ili piramidu. Sastavimo dlanove sa unutrašnje strane pri korenu šake a prstima prema gore napravimo piramidu. Povežemo se sa linijom života i u taj deo koji ruke čine pozovem tamnu materiju da znanjem koje poseduje kupola obavi posao, razgradnje stranih tela u organizmu.

Kada se aktivira tamna materija to je Božiji dar ljudima, to je vraćanje izgubljenih znanja, to je obnova ljudi kao bića, to je zdravlje i civilizaciski pomak čovecanstva.

Važno je čisto srce i ljubav koju u sebi nosiš, jer ta iskra ljubavi za druge aktivira tamnu materiju da bude isceljujuća svetlost.
Kada se tako radi, ne treba ničija dozvola.

Kada se aktivira razgradnja, ne znamo koliko će da traje povratak u zdravlje, ali postupak se može ponavljati dok sve ne nestane. Mora se ubacivati dovoljno energije za svaku velicinu koju razgradjujemo. Dobro je ako osoba postane sposobna da nastavi sama.
Suštinski, čim zapoćnemo razgradnju aktiviran je proces trenutno. Dodavanje se može vršiti i na daljinu.

Kada se brani podrućje , povežeš se sa kupolom i napravi kovitlac koji povežes sa Zemljom, zatim ga pustiš da ispuni tvoj zahtev, da brani.
Ruke se podižu samo do momenta uspostavljanja veze, a pošto proces odbrane traje duže možes služiti samo za protok materije i mislima je usmeravati kuda da ide.
Pošto prostor zahteva više vremena bolje je da nas to radi što više.

Htela sam još objasniti da dizanje ruku moze kratko da traje, da se na taj način lakše povezuje, a zatim može da se nastavi sa protokom bez podignutih ruku.
Tada možete ruke upotrebiti da dodirnete neko bolno mesto i tu energiju koncentrisete na tren.
Ta vez može da se uspostavi i bez ruku. Kada se stekne iskustvo ili trajno povezivanje.
Svaka osoba može usvojiti i odredjene pokrete koji će je bolje koncentrisati. Misao lako prati pokret.
Naravno da se sa iskustvom sve manje stvara potreba za pokretima, Može se samo odvijati komunikacija izmedju srca i mozga.

Kada povezujete nekoga sa kupolom ili popularno inicirate, naj bolje je da stojite jedno nasprem drugog, može i na daljinu. Osoba koja je već povezana i inicira dugu uputi zdrak prema njoj put srca a zatim ga poveže sa kupolom, onda svoj zdrak prestane da usmerava jer tada druga osoba može da nastavi sama.
Kada počnete inicijaciju imate istu nameru, da se ta druga osoba poveze sa kupolom, tako da to ne treba posebno naglasit,i svrha postupka jer je unapred dogovorena.
Postupak se odigrava brzinom svetlosti ali se uvek produži vreme inicijacije zbog uskladjivanja izmedju dve osobe.

Poželjno je da se odmah krene sa vežbom da se to radi otvorenih očiju, jer ovo je svesno povezivanje i isceljivanje. Iz srca se radja lekoviti zdrak kojeg mozak prosledi gde hoće.
Nije greška ako se u početku radi zatvorenih očiju a mislima komanduje, ipak treba uvežbavati da se bude potpuno svestan, budan.

Kada se radi isceljenje druge osobe potrebni je saopštiti da se može dogoditi da se dvadesetak dana simptomi bolesti mogu pojačati, može se i bol povećati usled razgradnje ali nakon toga počinje izbacivanje i regeneracija, oporavak.

Kada je u pitanju pojedinačno blisko isceljivanje možete uvek koristiti ruke za dodir zato sto tada misao bolesne osobe prati pokret.
Na daljinu skoro da je lakše jer je tada bolesna osoba usresredjenija na sebe, da prihvati zdrak.
Možete u mislima definisati bolest na koju se usresredite, na primer sećerna bolest, i traziti da se funkcije regenerišu dodavanjem izgubljenih znanja.

Tehnika je zasnovana na principima razgradnje stranih tela, Regeneracije izgubljenih znanja. i oporavak kopiranjem zdravih ćelija organizma

Opšte karakteristike.

Elektra je druga velika mudrost Boga, prva su paralelni svetovi.
Elektra je njegovo obećanje ljudima da će dobro pobediti zlo.
Elektra je ljubav Božija data ljudima za život.
Elektra se ne može zloupotrebiti jer ne poznaje zlo i odmah ga odbacuje.
Elektra ni zrno dobra u čoveku neće ostaviti da propadne već ce ga ugraditi u sebe.
Elektru pokreće ljubav prema drugima
Elektra je sva energija postanja bez čestice zla.
Elektra je sastavljena iz velikog dela tamne materije iz koje se život i svetlost stvara. Ogroman rezervoar znanja koje čeka da ga nečija velika ljubav aktivira. To nam je sve na raspolaganju.

Zanimljivost.

Vesnici Elektre su se okupili na Objavama da je sačekaju i prenesu dalje.
Znali su da će se to odigrati ali ne i na koji način.

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 22 Mar, 2009 09:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 11:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Primeri kako vesnici Elektre primenjuju tehniku - Caca

Evo kako ja izvodim tehniku "Elektra":

- podignem ruke iznad glave na opisan način ,
- zažmurim i mislima prizovem energiju kupole , zatražim povezivanje ,
- ubrzo osetim da mi se ta energija spustila do šaka
- pa onda osetim kako mi se ta energija spušta kroz ruke ka dole ,
- onda tu energiju koja mi se kroz ruke spušta mislima USMERIM KA SRCU ,
- kada osetim da je dovoljno energije stiglo u predelu srca , OTVORIM OČI i zamislim da tu energiju POGLEDOM šaljem drugoj osobi ,
- istovremeno toj energiji putem misli postavljam konkretan zahtev , npr. isceli tu (
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 22 Mar, 2009 10:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dodacu ovaj tekst kao uvid u poredjenje energija, da se dobije jos jasnija slika

Citat:
Teta je, znaci, proces koji se odvija na nivou coveka. Koristi se kosmos u coveku i Bozanska iskra koju svako nosi u srcu. Svakako da moze dati odlicne rezultate ako je iscelitelj sposoban da se poveze sa Bozijom cesticom drugoga bica. Svako telo posoduje dovoljno energije za samoisceljenje, takodje, ako se aktivira plazma, koja je na nivou coveka tamna mateija, moze se izvrsiti i regeneracija.
Ovoaj proces nema dovoljnu snagu, da izvrsi odvajanje stranih tela u organizmu.

Sledeci nivo je kada covek uspostavi vezu sa planetom. Ta veza se uspostavlja preko kupole. Tada se dobija daleko veca energija na raspolaganje, energija cele planete i sva njena znanja
Vesnici Elektre su sada na tom nivou.
Na planetarnom nivou ta energija je ujedno i najjaca.
Povezivanjem ljudi sa planetom, prestaje uticaj magijskog dejstva izmedju ljudi, izadje se iz tih frekfencija.
Povezivanje sa planetom za ljude je Elektra isceljenje i koristi se sva tamna materija kosmicke celije.
Dejstvo energije elektra se odvija u paralelnom svetu, na celiskom nivou.
Povezivanje sa planetom preko njene kupole je ujedno i povezivanje sa Isusom
Tako da se sada dobija i odgovor na koji nacin se Ocu moze stici jedino preko Sina. Kupola je sa ocem povezana.

To je treci paralelan svet, adekvatan celom coveku.
Upotreba energije tamne materije, na ovome nivou je veza izmedju kosmickih celija.
ovim postupkom veze odvija se regeneracija kompletnih kosmickih celija i kopiranje, premestanje sa jednog mesta na drugo.
Takodje se odvaja i fizicki dobro od zla, ova intervencija je i pravda
Na trecem nivou sprovodi je Bog.

Sve tri tehnike koriste energiju tamne materije za isceljenje. Mnogo toga se odvija mimo nasega znanja, jer jos nemamo svest o sebi, prelaskom na drugi nivo ta svest se povecava.

Svaki sledeci nivo je jaci jer se sabira,
Sa planetom sabiraju se svi ljudi, na nivou kosmicke celije svi ljudi sirom kosmosa su sabrani u nju. a treci nivo intervenise na sve kosmicke celije.

Da dodam jer i to je vazno, sva energija biljnog i zivotinjskog sveta ucestvuje u sva tri procesa, nije odvojena od ljudi i jednako je vazna.

I ovo je bitno. Svako ko je imao trenutak svesnosti na prvom nivou, imace ga i na drugom pa trecem, ako ga ne zaustavi.
Primetila sam da ga zovete prosvetljenje, ali ja bih ipak to nazvala svesnost, jer ima jos mnogo, mnogo dalje.

Sve tri veze su sada u funkciji.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 22 Mar, 2009 18:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Treba obavezno uvesti u praksu da podrucje na kojem se intervenise na ljude, posle toga obavezno ocisti.
Postupak sam opisala ovako:

Citat:
Kada se brani područje , povežeš se sa kupolom i napraviš kovitlac koji povežes sa Zemljom, zatim ga pustiš da ispuni tvoj zahtev, da brani.
Ruke se podižu samo do momenta uspostavljanja veze, a pošto proces odbrane traje duže, možes služiti samo za protok materije i mislima je usmeravati kuda da ide.
Pošto prostor zahteva više vremena, bolje je da nas to radi što više.
 Nazad na vrh »
Petra
Tragalac

Pridružio: 07 Dec 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2009 18:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera da li se Elektra može poslati nekome ko je bolestan ili ima tegobe, za koga procenimo da mu je pomoć potrebna i bez njegovog znanja, ako procenimo da bi mu pomoglo u iscelivanju, jer nažalost mnogi ljudi neće poverovati u to.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 22 Mar, 2009 18:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno da mozes, posalji je trazi da regenerise organizam ako su bolesti u pitanju i da izbaci strana tela napolje, a zatim svakoga dana po par minuta salji kovitlac da prostor oko njega ociti.

Videces da je lako kada se savlada povezivanje koje moze da bude trajno, sto uglavnom i jeste kada se izvrsi inicijacija. Posle sve zavisi od osobe i njene kolicine ljubavi za druge, jer od toga zavisi koju kolicinu ce moci da upotrebi.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 01:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

petra ::
Danas sam imala dogovor sa Verom i Cacom da mi iniciraju tehniku iscelivanja Elektrom. Dogovor je bio za 16h. U naznačeno vreme sam bila pred komp. i čekala da mi se jave, ali pošto mi je inbox prepun, poruke sam videla tek nakon pola sata.Za to vreme sam isprintala tehniku i počela da se povezujem pridržavajući se datog redosleda i osetila priliv energije.Nije mi bilo baš sve najjasnije šta se to događa, mislila sam kako to deluje i kad samo čitaš.Nisam znala da su mi njih dve poštujući vreme prvobitnog dogovora usmerile i zajedno poslale Elektru. Možda Vam sada zvučim kao iz kosmodiskove reklame:ZVUČI ŠAŠAVO ALI DELUJE.Ponovo smo se dogovorile da ponovimo postupak , htela sam da se svesno povežem sa njima dvema, kupolom i Elektrom. Moram da dodam i ovo, da sam bila skeptična u vezi kupole, pa da li ću ja to uopšte moći da osetim i sl. zatim ta tamna materija, linija života.To znanje nije presudno već ljubav božija.Kad sam se povezala sa Elektrom, osetila sam snažan priliv energije , prvo se počela spuštati niz šake, ruke pa srce, i suze su mi krenule od uzbuđenja, neverovatan osećaj lakoće i poletnosti.Zaista fascinantno.Neizmerno sam zahvalna Veri i Caci na njihovom nesebičnom davanju sebe i svojih znanja, bog ih blagoslovio i svako dobro dao.

Prebacila sam da stoji i ovde , ovaj Petrin post u kome lepo objašnjava
kako je doživela energiju Elektre u toku inicijacije .
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 02:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera 072,

hvala ti puno sto delis tako vazna iskustva u vezi sa elektrom sa nama.

Dodje mi da otvorim temu Čudesna Vera na podforumu Čudesna bića i svetovi.

Mislim da ćemo konačno spojiti veliki broj kockica u jedinstveni mozaik.

Moja sugestija je i bila ta da počnes od početka, jedno po jedno, da bi ljudi lakše shvatili tvoje poruke.

Ja mislim da smo ušli u najozbiljnije poduhvate, priključivsi se volji Božjoj, pa tako povratka vise nema.

Ti si bila dobro iskušenje za ovu grupu ljudi koja se okupila na forumu.

I da ne beše snažnih ljudi dobre volje i velikog srca poput Vesne, verovatno bi te propustili i ispustili, što bi bilo strašno pogrešno.

To sto sam svojim srcem uz tebe, to ne znaci da necu i dalje da ti govorim otvoreno o nekim stvarima koje smatram da treba da modifikujes i pomalo ispravis. To je korisno kako za tebe, pa tako i za sve nas.

To sto sam ti napisao ovakvu poruku, to znaci da sam uz tebe svim srcem.

I da ne bese Vesne, propustio bi i ja tebe.

Zato ja i kazem za sebe da sam Vesnin vazal, astralni vitez, plemic okruglog stola Atlantide i ukrotitelj stihije sa Objava...

Moja uloga ce ostati takva da vas prikocim kada preterate i da vas ubrzam kada posumnjate u sebe.

Sa ovakvom grupom ljudi, gle, vec je svanula bolja buducnost!
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 04:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Vera 072,
Ti si bila dobro iskušenje za ovu grupu ljudi koja se okupila na forumu.
I da ne beše snažnih ljudi dobre volje i velikog srca poput Vesne, verovatno bi te propustili i ispustili, što bi bilo strašno pogrešno.
I da ne bese Vesne, propustio bi i ja tebe.
Zato ja i kažem za sebe da sam Vesnin vazal, astralni vitez, plemić okruglog stola Atlantide i Ukrotitelj stihije sa Objava...

Eh Tale brate,
obično me svojim postovima razveseliš, kao i naš dobri Prota,
ali si me sad rasplakao...
Tačno je da sam ja lično omogućila Veri opstanak na Objavama,
ali ne samo Veri. Primala sam ja privatne poruke da treba banovati i Veru,
i brata Istinu, pa čak i tebe brate.
A upravo smo od VAS saznali stvari koje nismo mogli nigde da pročitamo,
i zato su ti podatci dragoceni.
Nisam naravno mogla odmah da znam šta ćete vi značiti za Objave,
ali ste mi bili potpuno drugačiji od svih, i samim tim originalni i vredni.
A čim se dogodi da nekoga napadaju na forumu (i u životu),
ja se automatski stavljam na stranu napadnutog.
To je jednostavno jače od mene...

Dobri viteže, čast mi je što si na našem forumu,
i što možemo da letimo sa tobom
kroz tvoja fantastična astralna putovanja.

Evo, šaljem ti jedan iskreni sestrinski poljubac,
koji sam nazvala ,,Beograd- Šangaj'' Cmok

.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 04:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

cvet
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 10:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Oboje Vas ljubim, i spoznanje nije ni jednog časa dolazilo u pitanje.

Vesni smo tale skinuli veliki teret, jer se mnogo brinula oko nesporazuma izmedju nas. Uvek je govorila, ja vas oboje volim, neću da se stavljam ni na čiju stranu. Mora da je i tebi Tale isto govorila.

Lično moje srce je od početka tebi bilo okrenuto, i nisam se uopšte ljutila, ali ti si jedini mogao da me povrediš, pa sam zato pobrisala tekstove.
Naravno sve je to kratko trajalo, sigurno je bilo i potrebno da bi bolje videli.
Bog nas je vodio,u pravu si, sada kada smo njegovu volju prihvatili, sa toga puta povratka nema.

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 23 Mar, 2009 10:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 10:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Mora da je i tebi Tale isto govorila.
Bog nas je vodio, u pravu si, sada kada smo njegovu volju prihvatili, sa toga puta povratka nema.

Vrlo dobro sam to osećao u Vesni, znao sam da mi to govori, premda mi to nikada nije rekla na uobičajen način (kroz pisanje).

Bog nas vodi.

Nema povratka.

Velike su stvari pred nama.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 10:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni jeste, kaže: Ja volim Taleta a volim i tebe. Onda ja kažem, pa volim ga i ja, ne brini.
Naučili ste me puno pojmova na forumu, da bolje iskažem ono što vidim.
I što je najvažnije, zajedno smo učestvovali u događajima prošle godine, koji su toliko važni da se ne smeju zaboraviti, već ljudima preneti da ljubav i mir zavladaju.
To je sada naš glavni zadatak.
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 10:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala ti Vera na svemu.

Idemo dalje.

Zajedno.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 10:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala i tebi.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Sledeci
Strana 1 od 32

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40602 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29765 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42385 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30282 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42754 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11262 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25602 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)