ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160,
161, 162, 163, 164, 165  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
tanja
Tragalac

Pridružio: 04 Dec 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 12:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
Ja sam rekao iz srca,ti tumači logikom kako želiš,oni koji me poznaju lično znaju da čitavog života samo dajem i nisam razočaran već tužan!

Ne tuguj. Ne pridaj paznju, smanji otpor prema stvarima
koje ne zelis u tvom zivotu i raduj se svakom danu
kao malo dete
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 12:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ENEMOON ::
Žalosno je za ovaj forum i za sve nas što Jasna odlazi,ja ovo moram da napišem jer je lično poznajem i znam koje ima ekstra-senzorske sposobnosti i da zrači neizmernom ljubavlju! Rekao sam da je žalosno bilo šta razgrađivati,treba stvarati i okupljati se oko Boga,moja vodilja je bila ta i zato sam pristupio ovde od samoga početka,da pronalazim odgovore na svoja pitanja,da pronalazim braću i sestre sa kojima ću sve moći da podelim jer sam na ovom mestu to i očekivao! Očekivao da na svom putu uz Vašu pomoć pre stignem do Boga a na šta ovo sve liči ljudi moji neka svako pogleda iz svoje perspektive i zapita se: Čemu sve ovo vodi?

Vise daj,manje ocekuj.Tako se neces nikad razocarati. Very Happy

Ja sam rekao iz srca,ti tumači logikom kako želiš,oni koji me poznaju lično znaju da čitavog života samo dajem i nisam razočaran već tužan!

Mozda je to tvoj PUT DO BOGA?Mozda tako treba da bude?Ko zna zasto je to dobro? Very Happy
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 12:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

neka svako pogleda iz svoje perspektive i zapita se: Čemu sve ovo vodi?

Zapitala sam se ovo u nekoliko navrata. Za mene vodi do saznanja kakvi smo mi to ljudi, gde smo zapeli, šta još treba da naučimo. Redovno posmatram sebe: kako reagujem, na šta reagujem i zašto. Šta stoji iza svega toga. Preispitujem se i vežbam da budem svesna u svakom momentu, sebe dok pišem, sebe dok čitam. I tražim šta je to u meni što treba da pročistim. Radim to i inače, a radim to i na forumu. Sve može da se iskoristi za rad na sebi.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 12:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Analeta ::
Sve može da se iskoristi za rad na sebi.

Naravno!Sve je skola.
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 13:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Аналета
Нешто размишљам. За 4 месеца мог боравка на форуму можда сам 3-4 пута прокоментарисао Верине постове. А онда видим да се око онога што Вера пише дигла фрка.Они који је сад нападају, су ми скренули пажњу на њу.
Па сам пре неки дан почео да читам њене књиге да видим шта се ту дешава да не останем глуп.
Кад оно у томе што она пише видим слику како се формира.
А пошто знам да је у Богу све могуће јер је свемогућ, нисам спреман да то тек тако одбацим.
Па и ова Талетова Астрална путовања, али ни њих нисам спреман тек тако да одбацим.
Лепота Божја и јесте у томе да је све могуће.
Из мог угла је и ово са испуњавањем жеља једна велика странпутица.
Па опет различитих путева има у Богу.
Колко ми моје несавршенство дозвољава гледам да не судим и ако могу шта да научим,
 Nazad na vrh »
easy
Majstor

Pridružio: 27 Jan 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 13:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::

Колко ми моје несавршенство дозвољава гледам да не судим и ако могу шта да научим,

Bravo!
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 13:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rale, razumem šta hoćeš da kažeš, ali imam svoje vodjstvo i rečeno mi je da se klonim toga, ne zbog onoga što tu piše, nego zbog izvora iz kog dolazi (ne mislim na Veru).
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 13:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

easy ::

Bravo!

Ti se Easy držiš toga "ne sudi" kao pijan plota. Da sam na tvom mestu, zapitala bih se kakav problem imam sa tim. Jer inače odakle potreba za stalnim naglašavanjem jednog te istog.
 Nazad na vrh »
easy
Majstor

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 13:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

easy ::

Bravo!

Ti se Easy držiš toga "ne sudi" kao pijan plota. Da sam na tvom mestu, zapitala bih se kakav problem imam sa tim. Jer inače odakle potreba za stalnim naglašavanjem jednog te istog.

mislim, od toga što mnogo sudimo i presuđujemo.

"37 I ne sudite, pa vam se neće suditi; i ne osuđujte, pa nećete biti osuđeni. Opraštajte i biće vam oprošteno; 38 dajite i daće vam se; dobru meru, nabijenu, stresenu, prepunu, daće u vaše naručje; jer kakvom merom merite, onakvom će vam se odmeriti."

NOVI ZAVET
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 13:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5. Ovdje nam nije namjera nekoga podučavati (za to služe seminari, tečajevi i sl.), već težimo učiti jedni od drugih i razmjenjivati iskustva. Svi ponešto znamo, nitko ne zna sve. Trudimo se podijeliti svoja znanja i iskustva koja posjedujemo sa onima koji to žele, ne postavljajući se u ulogu učitelja, već budimo istovremeno i kao učitelji i učenici.

Ovo je jedno pravilo ponašanja sa jednog foruma koja smatram dobrim, opravdanim i razumnim.

Poslednji izmenio Analeta dana 17 Feb, 2009 15:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
easy
Majstor

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 13:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

on zapravo ima ogroman problem sa tim.

svako polazi od sebe, pa i ti.

koristiš suptilnu manipulaciju

I za kraj, da jesi glavna na forumu i to dokazuješ i održavaš svakim svojim postom. I da, želiš to da budeš.

...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 13:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nema izvora koji mi nesto govori. Gledam i pišem sta vidim.
Koristim Paralelne svetove, Mudrost Boga, da ne pogrešim i svim srcem želim da i vi SVI vidite.
 Nazad na vrh »
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 13:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo pošto mnogi sada napadaju Veru072, a napadao bih je i ja što je prekršila svoje obećanje da se neće petljati u forume koje posećuje i uređuje Jasna – moraću da stanem u kritičku odbranu ove prve, pošto je ova druga revoltirano otišla na moju žalost... Crying or Very sad
Da naglasim da nisam uopšte istomišljenik sa Verom072, jer je ona u svoje vizije uključila meni potpuno strane izraze što je za mene bio pouzdan znak da tu za mene nema ničega, a i verujem da između mene i Boga nema posrednika sem vantelesnih – bar toliko znam. Smile
Probaću da dam doprinos ideji Vere072 uz zahtev da postavi ovu moju studiju u časopis, a i uz napomenu da sam do ovoga došao nakon slučajnog nabasavanja na srodan članak koji je toliko dug da ne verujem da ga je Vera ranije pročitala i servirala nam „priču“: Idea
http://www.rastko.org.yu/rastko/delo/12828

-------------------------------------------------------------------------------------

ATLANTIDA IZNAD SRBIJE?

Dragi prijatelji Atlanida se nalazila po Platonu iza Herkulovih stubova, a njihova lokacija nije Gibraltar nego Đerdap!?
Među savremenim tumačima prošlosti prisutna su razmatranja da se potonulo ostrvo sa juga graničilo sa Okeanom Potamos, a sa zapada sa Panonskim morem.
" Đerdapski tesnac smatra se jednim od mogućih mesta Herkulovog podviga razdvajanja stenovitog planinskog masiva, u našoj verziji praveći prolaz kojim je Panonsko more povezano sa Crnim morem.
U okviru tog mesta sa padina Karpata, prema predanju, iz Ahilovog izvora teče treći deo Dunava, nazvan Istar po božanstvu voda, vladarki nad ljudima. Iz legendi o Herkulu saznajemo da ga je Istar progutala , da bi se ovaj u njenoj utrobi tri dana borio dok nije uspeo da se izbavi. Deo područja kojim prolazi prastara reka, u blizini ostrva Ada Kale/Eritija upravo nosi naziv Ždrelo , što po našem mišljenju sugestivno ukazuje da bi baš u tom detalju trebalo tražiti podlogu sećanju na mit o Herkulovom izbavljenju iz ždrela goropadnog božanstva voda.
Za Atlantidu se veruje da je razorena potopom poslanim od Zevsa, pošto je skup olimpijskih bogova ocenio da su Atlantiđani izneverili ukazano poverenje.
Podunavski narodi čuvaju mit kako su strahotni džinovi provalili Đerdap razdvajajući južne, Sibinjske Karpate od planina severoistočne Srbije i pustili da čitavo Belo more isteče kroz njega, ostavljajući za sobom pusto dno na kome je danas život ljudski.
Geolozi s razlogom ukazuju da je područje Srbije i Rumunije u praistoriji bilo potpoljeno velikim morem. Izdizanjem morskog dna ovo tle postaje plodno zemljište, da bi u jednom sledujućem geološkom periodu bilo oblast spajanja dva velika mora. Naknadnim izdizanjem tla, stvoreno je područje plodnih nizija, Panonske i Vlaško-pontijske, išpartanih rekama kojima Dunav čini utoku u Crno more. Đerdap je od moreuza prerastao u klisuru.
Najstariji tragovi ljudskog života sa Lepenskog Vira, u okolini Donjeg Milanovca, dopuštaju nam upoznati se sa verovanjima u vodena božanstva predstavljena kao ribolika stvorenja sa telom ribe i ljudskom glavom. Bog sa istim odlikama, poznat i u Vavilonu i na Balkanu pod imenom Dagon, bio je predmet poštovanja među stanovništvom obe dunavske obale Đerdapa.
Telo božanstva iz Kladova prekriveno je ribljim krljuštima i asocira na mit o potopu koji je na ljudski rod pustila boginja Istar, da bi se izbavili tek ljudi koji su dobili odlike riba."

DUNAV

„Po Herodotu, gornji deo ove reke, od Timoka do izvora zvao se Δανουβιος (Danouvios), dok je donji deo Ιστρος (lstros). Ova onomastika je takođe kovanica od reči istia ili estia-ognjište, što znači na ognjištu gostoljubivo primiti ili hraniti i drugog člana ili dela, od reči ρεο, ροος, ρους (reo, roos, rous)-struja, reka, lat. rivus. Danubius dakle znači Zevsova, reka života, "božanska reka", odnosno "kraljica svih reka". Istovetan je i značaj imena Istros, reka hraniteljica. Iz ovoga se može zaključiti da je Dunav personifikacija boga Diosa ili Zevsa u gornjem toku, posebno Srednjeg Podunavlja, dok je Istros personifikacija boginje Hestije, najstarije Kronove i Rejine kćeri, dakle Zevsove (Jupiterove) sestre. Hestija je jedno od dvanaest olimpijskih božanstava i personifikacija vatre na ognjištu, što asocira na ognjišta Lepenskog Vira.
Zevsa-Diosa (Dunav) hrane i snabdevaju nektarom i ambrozijom mnogobrojne rečne lepotice-nimfe tj. pritoke sa leve i desne strane, a to su pritoke Srednjeg Podunavlja. "

SAVA

Sava je snažna reka koja bogu Zevsu (Dunavu) naliva nektar i hrani ga ambrozijom, da bi bio besmrtan i natprirodan. Od hidronima Sava vodi poreklo i ime Sabazios (Sauadios, Sabazios), sa Save. U mitologiji, Sabazije je tračko-frižansko božanstvo. Njegov otac je Zevs, koji se u vidu zmije sjedinio sa Persefonom (Prozerpinom, Korom), Hadovom ženom u njegovim dvorima kraj reke Stiga. Boga Sabazija slavili su orgijastički ljudi, nalik na Dionisa, posebno žene iz prostog naroda.
Njegovo ime poistovećuje se sa današnjim gradom koji se zove Šabac.

Zanimljiva sličica Persefone, jer ima svastike na haljini.

Inače još jedna zanimljivost vezana za Sabazija je da je on nesumnjivo isti onaj Dionis, ali Bak, Bahus, ili BOG. Sve vezano za kult Dionisa (Izvorni (!), bez bahanalija!) je preslikano na Isusa Hrista, sem raspeća.
Zanimljivost vezana za Frigiju je da je Fruška gora dobila ime po tom narodu koji je bio Tračkog porekla.
Tračani su ogroman narod koji je u to vreme živeo na prostorima na kojem žive Sloveni sada, što ako ćemo iskreno, baš i znači da je Traccia= Rassia!?

SVETA ŽIVOTINJA ATLANTIĐANA – BIK.

Ovoga ima svuda, ali prilažem ovu kartu Srema u kojoj sam naznačio simboliku ove životinje prošle godine na ovoj temi. http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=7555#7555

Istina ::
Kada su nasi pretci PALI ... ON .. KONJ JEDNOROG je pao Svjesno, i sa svojom voljom sa nama zbog nas ... jer izgleda da ne bi mi ni mogli bez njega ... ne da nam vuče plug ... nego zbog tih Svetih energija ...
Nije mi jasna ta simbolika jednoroga, znam samo da su prva rala vukli volovi i otuda je bik u mnogim kulturama postao božanstvo.

Pogrešno se veruje da je dolazno-odlazni tunel u Šapcu... Cool
Tunel nije u Šapcu, ali je blizu. Confused

Ono što je meni bilo zanimljivo je kako sam ja „dobio“ ove šeme, ali i to što mi je Dajbog skrenuo pažnju na Rtanj koji se nalazi baš u pravcu linije „Dimitrije“-„Mihajlo“, a na vrhu Rtnja se nalazi kapela Svetog Đorđa, svetog ratnika koji nedostaje na karti.

SIMBOL ATLANTIĐANA - SVASTIKA

Ovaj simbol predstavlja Sunce, ili Mesec u zavisnosti na koju stranu su mu okrenuti kraci.
I njega ima svuda po svetu, naročito tamo gde su Arijevci živeli. Ipak taj simbol se prvi put sreće u Vinčanskom pismu, svidelo se to nekome, ili ne.
U pitanju je grnčarija od pre 6000 godina. Ima ga naravno i u Lepenskom viru isklesanog u kamenu, ali i simbolički u vidu kamenih diskova koji su uz ognjište i oličenja su muškog principa ognja (Apolon, Perun, Zevs, Jupiter). Ženski princip je iskazan u liku Jelena simbola svetlosti i boginje Arteme (Dijane, Serbone)

Ovo ima u Vršcu u muzeju da se vidi - zbilja matora stvarčica.

Uporedni pregled nekih svastika, nedovoljno potpun po mom mišljenju

Naša svastika iz Bosne

Još jedna, ali bogumilska, takođe iz srednjevekovne Bosne

------------------------------------------------------------------------------------

I eto, šta reći na kraju?
Svi možemo biti proroci, ili samo malo ćaknuti. Ja recimo držim da u gore napisanom ima nečega istinitog i baš volim kada neko nešto sasvim slobodno napiše, jer sam veliki ljubitelj umetnosti i slobodnog izražavanja pa makar pokušaji bili dečije nespretni, naivni i smešni.
Možemo raspravljati i o tome zašto Buda znači „budan“, da li je dotični iz Inđije,i da li njegovo učenje može da izađe van granica žute rase. Možemo da raspravljamo i da li duhovnost poznaje granice u materijalnom svetu. Možemo i da pričamo da li je Isus, isto što i svako Sunčevo božansvo, ili da tvrdimo da je isto što i vaskrsli Dionis samo drugačije upakovan. Možemo i da tvrdimo da nije ništa bitno sem samospoznaje i da su priče Vere072 nepotrebne budalaštine koje nas nikuda ne vode.
Dajte ljudi da razgovoramo – zašto napuštati forum ako neko nekome iskreno kaže šta misli o njegovoj retorici, ili zato što je povređen nečijim neznanjem, ili slobodnijim izražavanjem.
Šta je ovo ljudi?
Ja sam jednom napustio forum, ali zato što sam izgubio kontrolu nad sobom i postao preagresivan - nisam nikada bio povređen do te mere da se povučem.
Pa pisati na ovakvom forumu je divno iskustvo koje nikada pre nisam iskusio!
Baš sam se radovao svakoj reči koju mi je recimo uputio Lazićmaja, jer su bile dobronamerne pa makar i Lazićevski oštre i što sam u prvim trenucima i crveneo i zeleneo....
Ali sneveselilo me je ovo što sam velikim delom ja izazvao kod Jasne...
Sa Lazićem i ovako imam dobro privatno ćaskanje što mi jako pomaže u životu.

Moram na kraju malo da citiram:
Starcy ::
Ponekad je neminovno biti namerno grub prema nekome, da bi ga njegova/njena sopstvena reakcija na procitano prodrmala i probudila bar na tren.

Pa tako je, jer Ljubav se sastoji i od odgovornosti i od brižnosti, a to ponekad vodi u konflikt.
A nije isti konflikt od Straha, i konflikt od Ljubavi.

Vratite se ljudi, jer bez vas forum nije to što je bio!
Volim vas i želim vas – već mi nedostajete!

Zockey
Gost

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 13:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moj veliki pozdrav za Litlneksa i raleta!

Pišite vi šta hoćete ali ovde ego razbija.
Sebični ste, ne date drugom pa to ti je!
A mislite da dajete.

Ja vas razumem isti sam bio, i dalje sam, ali mnogo manje.

Čim sam počeo da više dajem sebe porodici i meni je počelo da dolazi mnogo više!

Nije svrha davati sebe svima i svemu, životna energija se prvo troši na najbližu okolinu jer kada je harmonija oko nas onda je ima za sve i svašta jer je baš najviše dobijamo iz najbliže okoline. (Hvala Nenade samo si me podsetio).

Niko ovde nema nameru da vlada niti da nekog vrbuje nego se jednostavno tako izražava kroz sebe a od takvih se najbolje izvlači ono što nam treba samo nam ego kaže drugačije, u sistemu smo još.

Ali šta ćemo takav nam je put Boga, baš to što nam se sada dešava to je od Boga ništa od nas ne zavisi.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 14:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije tunel tacno iznad Sabca, vec u jednom selu pored, tako sam rekla.
Na tome mestu vec poneki mogu cuti govor, ali ga jos ne razumeju, na tome mestu moci ce da se gleda u kosmos jer je Zen napravio liniju zivota, pa teku impulsi, iskrice koje mogu formitati sliku.

Kupola je na tom mestu zbog tunela.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160,
161, 162, 163, 164, 165  Sledeci
Strana 70 od 165

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 211507 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 123332 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA (2010.) 246 Starcy 177688 29 Dec, 2010 15:24 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 155606 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1791513 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 102612 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1497494 08 Okt, 2009 02:46 am

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)