ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160,
161, 162, 163, 164, 165  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 14:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Šomika ::
Za prijatelje iz Francuske:
Meni se sviđa ovo:
Sadašnjost jeste sve što smo imali, imamo ili ćemo imati. Nikada nije postojao trenutak koji nije ili nece biti sadašnji.

Srce si!
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 16:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::

А моја маленкост, па Анрогин,Зоки Мунзе...

Ајде опусти прсте па распали

Дуго те није било, већ сам помислио да си достиго савршенство па збрисо..

To sam ja samo one koji su mi bili na vidiku!

To je bio moj pokusaj ironije na ono sto mi uglavnom radimo ovde...

Ti mi Rale delujes kao da potencijalno imas ozbiljnost u sebi da se denes malo dublje ali si jako oprezan i krut, za sada. Iz mog ugla je mnogo bitna fleksibilnost, opustenost. E sad, ko zna ovako preko monitora?

..........

Nego da sad predjem na nesto konkretnije.

Ja onaj instiktivni, momentalni strah zovem strava, a ovaj psiholoski mi je strah. El primecujete da smo mi, ljudi, narkomani za tim strahom? A zasto? Pa ti momenti strave su jedni od retkih kada se nadjemo budni "u sada" i srknemo ciste energije iz univerzuma oko nas. To je kratak predah u kom duboko osetimo svoje bice, pre nego sto se vratimo u psiholosku ulogu (egotrip).
Nije ni cudo da smo psiholoski toliko vezani za strah i da nam se sve vrti oko straha. Instiktivno smo navuceni na te lepe momente predaha i onda nesvesno, psiholoski, rovarimo po memoriji straha. I sta se emituje? Sta se dozivljava kao posledica?...

A sama strava je dobra stvar jer nam nedozvoljava da previse odlutamo i vraca nas u pocetnu tacku svremena na vreme.
E sad, posto smo se mi ljudi iskljucili iz tog prirodnog lanca koji postoji u zivotinjskom svetu i jos vise smanjili momente strave dali smo sebi vise prostora za lutanje i dosli ovde gde jesmo.
A bog je sve lepo smislio. Oskudica u resursima da bismo se kretali u svesti i vracali u pocetnu tacku, da nebismo odlutali previse, a opet da imamo prostora da se igramo.

Gde se javlja problem? U psiholoskom delu strave, takozvanom strahu. Tu smo pobrkali loncice jer zivimo toliko odvojeni umom od tela (manjak strave doveo je do lufta pogodnog za lutanje uma) otisli smo toliko daleko da smo zaboravili ko smo i ubedili se da smo vezani za telo i prostor, da smo smrtni...

Dobra stvar je sto smo spoznali da nije neophodno cekati sile univerzuma da nas trezne stravom svremena na vreme vec mozemo i sami to da dostignemo, a jos zanimljivije je to sto mozemo povezati sa jednom drugacijom psiholoskom pricom od straha, a to je ljubav (i sama strava je stanje ljubavi, bozanskog dodira u tom momentu ali mislim na psiholosku ljubav, a ne "ljubav Boziju"). Uvideli smo da je trip ustvari UM, da je nas prostor za istrazivanje ovde um i da smo ga preterali sa egom.

Um je, na neki nacin, koordinator protoka energije kroz nase telo, dozer, balanser. Sve Bozanske opcije svetla su tu, oko nas i u nama, a um je filter, propusta i miksa, reflektuje svetlost.

Sve je vec tu, samo da naucimo, bolje reci da se setimo kako da povratimo budnost i otvorimo se ponovo za opcije pred nama.
Dokle da rovarimo po smecu, energetskom i mentalnom?

Izgleda da nece to niko uraditi za nas... dzaba se to ceka.

MORAMO SAMI!!! Shocked Shocked Shocked

SADA! Shocked Shocked Shocked

Ne, ne, ne... MORAS SAM! Shocked Shocked Shocked

Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 17:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Petar se uvek nadje da osudi i podeli koji savet. Prihvatanje mu nije jaca strana. Pravi se mistican, kao zna ali nece da kaze... Ima potencijala da bude zanimljiv ako...

Uvijek smatram korisnim kada me neko sa strane doživi i prenese mi na neki način to.Jer mi sebe tako teško možemo da sagledamo.
Naravno ja bih želio da tebe više poznajem da bih tvoje sagledavanje mene bolje iskoristio.
Ipak bitno mi je i da nastaviš ako imaš volje.
Ovo za osudu i za savjet razumijem.Ja to što radim doživljavam drugačije ali sam svjestan da često to tako izgleda.
Nije mi jasno šta ja to ne prihvatam,i kako se pravim mističan kad se upravo često protiv toga bunim,što se moglo pročitati više puta.
Tačno je da ponekad neću da kažem ali to je zato što nisam siguran ili osjećaj odgovornosti.Prije svega ja želim da učim.
I ovo nije obavezno ali šta ako...?

Poslednji izmenio Petar iz Podgorice dana 04 Mar, 2009 00:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Zoran iz Zemuna
Hodočasnik

Pridružio: 28 Jul 2008

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 20:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ima ovde i čovek po imenu Mirko koji ne filozofira puno, ali ima sjajan i veliki rad iza sebe. Javlja mi se da će uskoro postaviti nešto na ovaj forum što, ne da mi se čini zanimljivim, nego izuzetnim. Bar posle jednog dana probe (u trajanju od 20-30 sec). Zamolio bih ga da ne žuri sa tim dok dobro ne proveri.
 Nazad na vrh »
Mirko
Gost

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 20:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zorane, na podforumu Dreamspell - put ka miru 2012 već sam postavio temu:

Molitve za razbijanje tabua.

Te molitve su proverene, moćne i već drugu godinu su u primeni. Moja prijateljica Majanka iz Novog sada koja je to dobila zahvaljujuci korišćenju svih Majanskih znanja, mi je odobrila da ih postavim da bi ih što veći broj onih kojima budu prihvatljive i primenjivali.

Inače, ona je uspela da povrati veći deo Znanja sa kojima smo nekada raspolagali a koje su nam mnogo godina bile oduzete ubacivanjem namerno pogrešne frekvencije 12 x 60 umesto 13 x 20, a sa svojim najbližim saradnicima komunicira telepatskim putem.

Poslednji izmenio Mirko dana 02 Mar, 2009 22:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 21:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

o. To da je Mirko izuzetan, ima nas koji smo to odmah primetili i pozeleli ga za saradnika na putu istine.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Zoran iz Zemuna
Hodočasnik

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 21:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
o. To da je Mirko izuzetan, ima nas koji smo to odmah primetili i pozeleli ga za saradnika na putu istine.

Imao sam čast da ga lično upoznam. Pošto su molitve postavljene, samo napred!
 Nazad na vrh »
Petra
Tragalac

Pridružio: 07 Dec 2008

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 21:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poštovanje gosp.Mirku i hvala za sve lepe slike iz manastira i Hilandara
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 22:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="Giba"]
rale ::

Izgleda da nece to niko uraditi za nas... dzaba se to ceka.

MORAMO SAMI!!! Shocked Shocked Shocked

SADA! Shocked Shocked Shocked

Ne, ne, ne... MORAS SAM! Shocked Shocked Shocked

Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Aко знамо да је наш непријатељ наш ум, а при том имамо у виду да са сваким новим знањем које усвојимо, он постаје све јачи и јачи, јер се он користи нашим знањем.Долазим до закључка да са сваким просветљењем и он постаје све јачи.
И ево долазим до тога да без божје интервенције ту нема спаса.
А Св. Апостол Павле прича причу овако некако.
КО ради прима плату за оно што је урадио и ту нема благодати него је благодат кад се добије без заслуге.Зато је и бог дао да се вером спашавамо.Јер вера није дело па да неко може да се похвали да му је Бог дужан. Да је зарадио.Зато Љубав Божја и јесте дар, јер се само вером достиже, без дела закона.
Да се ниједно тело не похвали.
Ево Свеци који у Хришћанству достигоше. Који су се подвозавали на начине који нама ни на памет не падају. Шта кажу
-Човек се труди али без благодати Божје нема успеха.
Знање надува и тешко ће се спасти који сам себе велича. А ум ће неминовно величати онога ко пуно зна.
Зато је вера потребна да се њом спасе грешник.
Не морамо сами Господ Бог ће то обавити за нас.
Седи с десне стране моје док положим непријатеље твоје као подножје ногама твојим.
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 23:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svi odgovori su u životu, živeti život znači spoznati.

Zašto ne možemo dobiti odgovore na naša pitanja a ne verujemo onima koji tvrde da ZNAJU i da su SPOZNALI?

Zašto nas pročitana knjiga ili nečiji savet drži tako malo vremena?

Zašto nismo srećni u poslu koji radimo?

Zašto živimo u zabludi da ne trebamo raditi ovozemaljske poslove?

Zašto se plašimo 2012-e godine?

Zašto...???

Zato što nemamo VERU!
Zato što se vezujemo za prošlost!
Zato što hoćemo na silu da se oslobodimo ega!
Zato što mislimo da smo dovoljno pametni da ne prihvatamo nečija ubedjenja jer se razlikuju od našeg!
Zato što ne živimo u sadašnjem trenutku.
Zato što ne verujemo u čuda!
Zato...ako neko hoće neka nastavi...!
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 23:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Moram priznati da je meni nas drug Istina mnogo tezak. Nazalost ne citam njegove postove jer me to jako smara. Stalno neka tenzija i okolisanje...
A bilo bi bas lepo razumeti sta pokusava da kaze.
Zanima me samo dali sam jedini ili ima jos neko sa slicnom situacijom jer koja je poenta onda?

Njegove postove ne citam jer su prepuni "..." sto otezava citanje. Znak "..." oznacava nedorecenost i moze da stvori vrlo jak efekat na citaoca, ukoliko se upotrebi na pravi nacin. Alli stavljati "..." posle svake recenice - tu se nedorecenost gubi u nedorecenom i nestaje svaki smisao.

Zato sam se odlucila za "srednje" resenje tako sto ne citam njegove postove, a nije jedini. Ima jos ucesnika foruma cije misljenje mi je totalno strano, tako da i njihove komntare preskacem.

Giba ::
Starcy cesto "ubada" sustinu ali mi je malo kilava... Kao da fali malo energije, zivosti u njoj?

Sto se mene tice, moguce je da mi fali energije, jer zadnja tri meseca sam danonocno radila zavrsnje obracune. Kazu: "Nocu sveca gori. Il' je neko umro, il' knjigovodja radi". Sta cu, sezona bila, morala sam da se odazovem Smile A mozda si mislio na nesto drugo?

S druge strane, trudim se da budem dozirana u odgovorima. Jer odavno mi je dosadilo da budem u ulozi "glavosece", a mnoge su mi druzine dodeljivale tu ulogu, krijuci se iza mene.

Ne svidja mi se ta uloga. Nadjite drugog da bude dzelat Very Happy
istina
Gost

Poruka Poslao: 02 Mar, 2009 23:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Човек се труди али без благодати Божје нема успеха.

Sta se smatra pod blagodati ... da li normalan zivot sa normalnim zakonima obezbjedeni od BOGA.

Знање надува и тешко ће се спасти који сам себе велича. А ум ће неминовно величати онога ко пуно зна.

Opa ... sta je sa ovim .. da li se sada razumijemo... zar intelektualci danasnjeg vremena ne vode u propas nas svijet ... a sta sa naduvavanjem o prosvjetljenju.

Samo da se vrati i shvati bozije blagodati ... da odrzi i razbukta boziju iskru u plamen

Ne mozemo sami jer smo previse pali ... cini za nas samo da nas pridigne i da ga shvatimo.

Седи с десне стране моје док положим непријатеље твоје као подножје ногама твојим.

Dalje ces sam da se potrudis i da preuzmes znanje oca svoga....
Kada to primis sa svojom licnom zaslugom ... otac tvoj ili znanje ce naterati sve zvijeri i neprijatelje tvoje ... pod noge tvoje ... znanje ... znanje ga je i dovelo ocu na desnu stranu... ali ne poklonjeno ... NI U SNU..

Da li vam je sada jasnije ...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 03 Mar, 2009 00:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::
[

Njegove postove ne citam jer su prepuni "..." sto otezava citanje. Znak "..." oznacava nedorecenost i moze da stvori vrlo jak efekat na citaoca, ukoliko se upotrebi na pravi nacin. Alli stavljati "..." posle svake recenice - tu se nedorecenost gubi u nedorecenom i nestaje svaki smisao.

Zato sam se odlucila za "srednje" resenje tako sto ne citam njegove postove, a nije jedini. Ima jos ucesnika foruma cije misljenje mi je totalno strano, tako da i njihove komntare preskacem.

Very Happy

Razlog najveci pisem zato da bi se zastalo ... jer vi uobrazeni ... najcesce prelijecete preko svih tekstova ... posto sve znate ... plus prosvjetljenje.
Onaj koji treba da shvati a ne ide od prve zadrzava ga na toj odredenoj misli. I da doda svoje sa kojim ce to prosiriti jer nista nije doreceno.

Shvatiti ce onaj ko moze da shvati ... a onaj koji pokusava cuti ili pita .. ali ne ovdje javno jer ste pre oholi ... a to vas same i naj vise boli ...
Da nisi preterala ja ti se nebi nikada ni javio. Niti cu vise ,,, znam, zabole te.

Vec vise puta sam pitan sta cu ja ovdje... a sta vam to smeta MOLIM. banujte me.
 Nazad na vrh »
Androgin
Tragalac

Pridružio: 18 Sep 2008

Poruka Poslao: 03 Mar, 2009 08:41 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"rale"

Aко знамо да је наш непријатељ наш ум, а при том имамо у виду да са сваким новим знањем које усвојимо, он постаје све јачи и јачи, јер се он користи нашим знањем.Долазим до закључка да са сваким просветљењем и он постаје све јачи.
И ево долазим до тога да без божје интервенције ту нема спаса.

Ako neko proglašava svoj um 'neprijateljem' onda sam takav stav čini da on to i postaje.
Rezistencija daje perzistenciju. Ova jednostavna rečenica daje ključ za rješenje mnogih problema i nedoumica.
Ključna riječ je PRIHVATANJE. Prihvatanje sada i ovdje. To ne znači da neće doći do promjene ( koja je jedina stabilna u ovoj realnosti) i da treba samo inertno čekati Božiju intervenciju. Treba poduzimati akcije, ali bez grčevitog stava u kojem se mi kao 'borimo' sa našim 'neprijateljem'.
Trenutna prosvjetljenja baš daju taj osjećaj za prihvatanje i NE postaje um jači sa svakim prosvjetljenjem. On postaje 'blaži', pomirljiviji, tolerantniji, a svako novo prosvjetljenje mu daje više ZNANJA što je svojevrstan paradoks. Ovo su moja iskustva,naravno.

Ove rečenice su klasična hrišćanska dogma o grijehu i o tome da će Gospod za nas uraditi stvari.( Grešni su tvoji pradjedovi, a grešan si i ti čim se rodiš jer si njihov plod)
Ćuti i trpi!
Caru carevo, a Bogu božije!( ja se uvijek sjetim čitanja Biblije i mojih neuspješnih pokušaja da u njoj pronađem djelić osude robovlasničkog sistema, obespravljenih sluga i sl. Stalno je oficijelnom religijom podržavan 'trenutni' sistem tlačenja: robovlasnički, feudalni, kapitalističko-imperijalistički... ZAŠTO JE TAKO? )

Mogu citirati jednu poslovicu ( a Biblija ih je puna)koja je meni OK u kontekstu rada na sebi:
Pomozi si sam pa će ti i Bog pomoći.
Ovo je konacna Istina

http://www.spiritual-net.net
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Zoran iz Zemuna
Hodočasnik

Poruka Poslao: 03 Mar, 2009 09:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Istino, o kakvom banovanju pričaš?
Evo, od jutros slušam na poslu priču kako prosjake treba naterati da rade i bla, bla...
Pa što ih jednostavno ne banujete? Zato što radi strava, kako Giba naziva urođeni strah. Ako im damo milostinju onda je to čist egoizam, ako ne damo onda je to verovatno zasluga strave, a nešto moramo uraditi... Čini i razmišljaj šta i zašto činiš... Ili ne razmišljaj i upijaj božansku ljubav ... Isti čas u dve škole... I kad budemo odlazili, tada ćemo biti u mogućnosti da kažemo – svejedno mi je... ne pre toga.
Juče sam izgovarao prvu molitvu, i to pola minuta jer su me prekinuli (dobar znak). Jutros prilikom buđenja, dobijem jasnu sliku. Nešto u meni posmatra... oko mene idu žive slike – film koji režiram i koji počinje da se materijalizuje... Iznad mene zrak namere – pravi režiser... moja lična namera se meša i krivi sliku... Zabluda... Film je glup i dosadan i treba ispraviti scenario... Ko to da uradi?
Moj um je moj prijatelj i neprijatelj... Moj ego je moj prijatelj i neprijatelj... Zavisi od ljubavi i straha...
Šta od ta dva upotrebiti? I kad? U kojoj prilici? A da ne pogrešim? Mogu li ja o tome da odlučim, moliću lepo? Može, ako posisaš svo znanje? Šta će to meni.... u toj meri? Može li to kraće? Bog je sve, ljubav je sve... I šta sad da radim sa tim? Ja sam grešan? Možda, ali reci mi u odnosu na šta, koga ili čega?
Upoznah u Subotu matorog iscelitelja. Kaže bio je mrtav 1954. i od tada to ima. Nema taj pojma o duhovnosti, ali rastura lečenje. Kaže - moja tajna je u tome da sam bezobrazno siguran. Previše verujem. U šta veruješ? Pa to, da mogu sve. Vera je broj 1. O Bogu ne priča, niti ga previše zanima jer su ga komunjare banovali davno. Ćuti i radi, i divno ga je posmatrati za vreme tretmana. Pravi mag iz Stravolosa...
Kaže - radiću za hranu i smeštaj kolko god hoćete. Moja budućnost je već istrošena i šta me briga za bilo šta. Sve mi je svejedno. Bojim se da će ga sa tom filozofijom uskoro progutati Orao. Došao je tiho i ušao u legendu. Tako će i da ode. Kakav sjajan učitelj... Malo govori, a puno podučava... A on mene tera da ga podučavam. Čemu? Nekad mi se ovaj svet čini prilično idiotskim mestom.......
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ZORAN IZ ZEMUNA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120,
121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140,
141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160,
161, 162, 163, 164, 165  Sledeci
Strana 122 od 165

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 211506 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 123332 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA (2010.) 246 Starcy 177686 29 Dec, 2010 15:24 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 155604 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1791508 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 102612 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1497492 08 Okt, 2009 02:46 am

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)