Nekoliko napomena
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Enoch
Majstor

Pridružio: 10 Apr 2008
Lokacija: ..u prostranstvu simbola i beskonacnosti u jednome trenu...

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 02:38 am    Naslov: Nekoliko napomena
Odgovoriti sa citatom

Bilo kakve uvrede upucene drugima i nasilno nametanje svojih stavova, bit ce u pocetku sankcionirani.

Da li je u pitanju neciji "los dan", da li je netko "ustao na krivu nogu", da li nekom "partner nije dao" pa se zeli ispucavati na ovom podforumu.....ne interesira me.

Ne samo da me ne interesira, nego me niti ne interesira da me ne interesira.

Uvijek kada bih poceo nesto otvoreno i konkretno pricati, doslo bi do pojave nekih "subverzivnih elemenata". Do sada nisam imao povlasticu sam odlucivati o tim istim "elementima". Sada imam, tako da...ocekujte "diktaturu - ne proletarijata nego - altruzma", pa apeliram na "potencijale" koji imaju tendenciju prema stalkeriranju i hendleriranju da malo "umire duhove". Ili mogu ostati ustrajni po cijenu brisanja svega sto su napisali ovdje i cemu su posvetili svoje dragocjeno vrijeme.

Hvala na razumijevanju.

Poslednji izmenio Enoch dana 01 Feb, 2009 05:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 03:07 am    Naslov: Re: Nekoliko napomena
Odgovoriti sa citatom

Enoch ::
Bilo kakve uvrede upucene drugima i nasilno nametanje svojih stavova, bit ce u pocetku sankcionirani.
Hvala na razumijevanju.

Potpuno te podržavam u ovome Uredniče,
a i na ostalim temama bi trebalo ovako upozoriti
sve sadašnje i potencijalne spamere i provokatore...
Topli pozdrav.

.
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 12:52 pm    Naslov: Re: Nekoliko napomena
Odgovoriti sa citatom

Hvala draga Vesna, na podrsci Wink

Da netko ne shvati krivo pa da pocne paziti na svaku rijec i hiniti kurtoaziju nekakvu. Nisu problem temperamentni postovi, kao ni postovi kritiziranja necijeg pisanja i necijih stavova. Problem su pojedinci koji se jednostavno "nalijepe" na sugovornika i "ne pustaju", koristeci najnize pobude da "drugima nesto dokazu" (vjerojatno u nedostatku dokazivanja sebi), cesto koristeci onu najprizemniju i najperfidniju reverznu psihologiju: "ja cu ti nesto reci i prozvati te, u startu te diskreditirati, a ti ako bilo sta kazes, samo ide u korist onoga o cemu pisem"(najcisci prikaz "lova na vjestice" kada se u nekog upre prstom i kaze - "sotonist", "manipuliran", "programiran", "ubojica", "pedofil", "kradljivac" itd. i ako pojedinac bilo kako reagira, ili ne reagira, dodje ga na isto, jer, kao, ako reagira samo pokazuje da ga je "to dirnulo" i da je "kriv za optuzbe" ili ukoliko suti, da ga "ko fol nije dirnulo" i da je opet "kriv za optuzbe" - najgori sustav manipulacije i djelovanja na nesvjesni kolektivni obrazac povodljivih masa). Ne bi islo Wink Takvih "superiornih" mentalnih sklopova nagledao sam se na stotine po balkanskim forumima, od foruma za vrtlarenje, preko foruma za glazbu, pa do foruma za "duhovno, metafiziku, ezoteriju, mađiju i mistiku". Takva stvar opisana je na nekim mjestima kao psihopatija; no, posto se i na takvim mjestima islo putem "odabranosti", "selektivne uzvisenosti" i "znanja odabranima", reci cu radije da se radi IMO o frustriranim indviduama koji smatraju sebe "odabranima da sluze drugima kao ogledalo". Klasicna balkanska "paradigma" prepuna ego tripa, niskih pobuda i "machizma" te "alfa muzjakstva", upakiranih u perfidnost i manipulativnost, kao i u "duhovnost" gde je mjerilo iste (da citiram jednu osobu) "poznavanje brojke vanzemaljskih baza na marsu i mjesecu". Takva "duhovnost" ocito je nesto najnormalnije na balkanskim forumima, posto na niti jednom vanjskom formu gdje sam bio nisam vidio nesto slicno.
Postoji velika razlika izmedju pristupa u postavljanju tezista i odabiru premise (premisa) u pojedinom diskursu, tako da ustvrditi: "ja sam mislio da se o ovoj temi prica i stvari tvrde zdravorazumski a ne van svake pameti" nije isto sto i ustvrditi "sorry ali meni je ovo sto se pise ili tvrdi teski bullshit", ili nije isto konstatirati: "ti si josh i dobar pan, znash da ukapirash shta je u odredjenom trenutku loshe a shta dobro; za razliku od Enocha koji ne razlikuje kornjachu od demona a sam je iniciran arch demonom darwozueom josh iz studentskih dana dok je prouchavao magiku ko madana kabalu...", i konstatirati: "Enoch, ja smatram da ne razlikujes kornjacu od demona i imam duboku spoznaju da si iniciran demonom darwatzuelom (or something), zbog toga, toga, toga, toga i toga..". To se onda naziva komunikacija. Princip odabira jedne osobe u izjavi "ti barem nesto znas" (kao, ja znam toliko da cu te ujedno i pohvaliti ali ti i objasniti koliko si malen naspram mene) u svrhu diskreditacije drugog: "za razliku od drugog koji ne samo da to ne zna, nego je jos i demoniziran...ili smrdi mu ih ustiju, ima mali penis, razrook je, bio je na psihijatrijskom lijecenju itd. itd. " najgori je oblik manipulacije koje moze proci nezamijeceno jedino potpuno naivnim osobama. Dalje, ustvrditi na temi gdje se spominju piramide da nista van konvencionalno egiptoloskog obrasca percipiranja zvanicne povijesti "nije zdravorazumski", a onda mrtav ladan izvaliti "konvencionalnu" tvrdnju (ili bolje reci - "aksiom") o "visokom arch demonu" upitnog imena kojim je diskreditirani subjekt "iniciran u ranostudentskim danima dok je proucavao magiku", zaboravivsi valjda u zaru ukaza dati "link na vikipediju", ravno je grotesknom aspusurdu koji na "meta, para, alter, ezo, mezo, egzo, sega, mega" domenama ima prikladan naziv - duboka neosvjestenost upakirana u ego trip i bahatost.

Sto se tice tog istog "arch demonom iniciranog studenta koji baca hipoteze o nekonvencionalnoj starosti piramida" i studenta "koji je istim entitetom iniciran u ranostudentskim danima dok je proucavao magiku" (recimo da nitko u ovom ne vidi paradox Wink ) , taj isti student je pristao da mu se otvori podforum, da bi mogao nesebicno ljudima davati van svoje spoznaje. Znaci, nesto sto ukljucuje borbu sa samim sobom, potpuno otvaranje sebe prema drugima i potpunu spremnost da svoja iskustva (nebitno da li su iz perspektive nekog drugog bogata ili siromasna) daje van, cak i po cijenu traumaticnih feedbackova koji se vracaju samo na pomisao o nekim iskustvima. Dakle, cin ravan onome (bez lazne skromnosti), kao da se netko svuce gol i potpuno nepoznatim ljudima otkrije i najskrivenije detalje iz svoga zivota, nesebicno i BEZ IKAKVE ZADRSKE , po cijenu ismijavanja te vjerojatnog efekta "bacanja biserja pred svinje" u odredjenom dijelu auditorijuma. Taj isti (jos uvijek) student, koji se trudi potpuno zaobici "virtualnu promucurnost" te "kontakt u rukavicama" i diskurs svesti na sto realniji "face to face real touch" kao u kavani ili kod nekog real life druzenja, je isti onaj student koji nema sto skrivati, tako da bez pardona moze, gol u obucenoj gomili, pojedincima ili pojedincu ( koji promatra sa smijesom iz prikrajka, zakopcan do grla i radi na ponizenju tog studenta) pokazati srednji prst i reci: "napusis mi ga se lagano" Wink ; znajuci da "oni koji zele biti ogledalo drugima, cesto zavrsavaju samo kao blijeda refleksija u ogledalima drugih" Wink

Tako da ce, viritualno, taj isti student, baciti jos jednu virtualnu kartu na virtualni stol i reci: "posto imam u sebi arch demona, neka pojedinci razmisle kolika samo moram biti `faca` da sam imao tu `cast`da me se sa istim arch demonom pokusa sputati, i koliki je tek onda arch andjeo u meni?" posto sve djeluje na principu dualnosti i ravnoteze, sto eto, nekima koji vole znantveno povjesne "cinjenice" a ujedno i neznantveno etericne "prejudikacije" u vidu poznavanja imena visokih etericnih entiteta kao i pojedinih podvrsta reptila, nekako, u svoj njihovoj "mudrosti" jednostavno - promice Wink Slucajnost, ili? Wink

Ostavit cu ovu temu otvorenom, pa neka svatko pise sto zeli (pod uvjetom da je dobro shvatio znacenje ukaza u gornjem postu Exclamation).

Poslednji put izmenio Enoch dana 26 Jan, 2009 13:11 pm, izmenio ukupno 3 puta
 Nazad na vrh »
stariji_od_13
Napredni tragalac

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 13:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vec sam ti objasnio svojim postom koji si takodje obrisao da nisi ni bio svestan toga:)

kad budesh postao obraticesh mi se , ok Smile?

do tada necu ni rech sa tobom... Smile

uzhivaj Smile
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 14:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Majstore...ja sam svjestan svoje tame od najranijeg djetinjstva.Svjestan sam takodjer i svoje svjetlosti. Svjestan sam i svih programa koji su u meni (pogotovo onih baziranih na seksualnosti). "Arch demon" kojega spominjes drugo je nalicje "arch andela" koji je u meni / koji sam ja (visa simultanost).
I Sidarta je imao "Maru" ali je imao i Budu, i Isus je imao "Sotonu" ali je imao i "Krista". Svaki sefirot ujedno je i klifot Exclamation I nemam ga "od ranostudentskih dana kada sam proucavao magiku" (koju nikada nisam proucavao niti dozivljavao, vec samo procitao pojedine knjige u vezi pojednih informacija koje sam mislio / smatrao da su mi potrebne). Ono sto kod mene prevladava je svjetlost. Tama je ono sa cime se cijelo vrijeme borim. Jasna mi je jednom rekla divnu stvar (da citiram i parafraziram istovremeno): "imas svjetlost koja prociscava sve one sa kojima stupas u kontakt, tako da nije cudno sto vecina bjezi od tebe ko `vrag od tamjana` ili se iznenada, nicim izazvana, osjeca napadnutom sa tvoje strane i pocinje na tebe ici drvljem i kamenjem`". Interesantno je kako vecina osoba za koje znam i osecam da su demonizirane, i kojima je demonski entitet primaran, pocinju prema meni pokazivati duboku averziju ili cak i najciscu mrznju, a ja njihovu energiju (entitet / entitete) pocinjem osjecati ko crnac kojeg su Ameri poslali u prve redove u "Danu D". Sta, kao, njihovi entiteti se uplasili mojeg "arch demona" pa me poceli napadati? Stvarno su zajebani ti demoni onda kada su im se ogadile vojskovodje Mr. Green Ili su se mozda, uplasili, onog "arch andjela" u meni koji siri visoku frekvenciju svjetlosti, ljubavi i razumijevanja? Sto je od toga vjerojatnije? Pitaj, dragi moj mastore svoj izvor o tome Wink
A kada nadjes volje i vremena baci sken i pogledaj sto je sve u meni i oko mene. Imas moju dozvolu ali i upozorenje da visoko dignes "bijelu zastavu" u zrak, da vidim(o) da dolazis u miru i da su ti namjere ciste Wink Dakle, to je ono sto uduvijek imam u sebi, kroz (inkarnacije). U ovom zivotu jedino sto me stvarno napada i ne da mi mira, je Gorgona, ali ona mi se prikrpala samim mojim dolaskom ovdje (rodjenjem), prikacivsi mi se za heart cakru i respiratorni sustav. Nositelj te Gorgone jedna je osoba sa balkana, prlicno aktivna virtualno (i ne samo virtualno) na ovim prostorima. To je sto se tice toga.

Postove ti nisam izbrisao zbog nicega drugoga nego zbog tvoje vlastite bahatosti. Vidis kako si sad fin i kullturan Wink Shvatis li to osobno ili ne, i hoces li ostati i dalje ovdje ili ne, nije na meni, nego na tebi. Ja nisam shvatio osobno u sto se moze uvjeriti da i dalje pricam sa tobom. Cesto se dogadjalo da oni koji u pocetku "ko uzareni skoce na mene", kasnije sa mnom zele razviti kolegijalan odnos. U cemu je "kvaka", znaju samo oni.

Inace, imam lagani osjecaj da se znamo sa jednog drugog foruma. Mozda me osjecaj vara..a mozda i ne.

Toliko zasada, u maniru daljnje konstruktivne rasprave...
nocnavila
Gost

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 15:02 pm    Naslov: Re: Nekoliko napomena
Odgovoriti sa citatom

Takvih "superiornih" mentalnih sklopova nagledao sam se na stotine po balkanskim forumima, od foruma za vrtlarenje, preko foruma za glazbu, pa do foruma za "duhovno, metafiziku, ezoteriju, mađiju i mistiku". Takva stvar opisana je na nekim mjestima kao psihopatija; no, posto se i na takvim mjestima islo putem "odabranosti", "selektivne uzvisenosti" i "znanja odabranima", reci cu radije da se radi IMO o frustriranim indviduama koji smatraju sebe "odabranima da sluze drugima kao ogledalo". Klasicna balkanska "paradigma" prepuna ego tripa, niskih pobuda i "machizma" te "alfa muzjakstva", upakiranih u perfidnost i manipulativnost, kao i u "duhovnost" gde je mjerilo iste (da citiram jednu osobu) "poznavanje brojke vanzemaljskih baza na marsu i mjesecu". Takva "duhovnost" ocito je nesto najnormalnije na balkanskim forumima, posto na niti jednom vanjskom formu gdje sam bio nisam vidio nesto slicno.
Postoji velika razlika izmedju pristupa u postavljanju tezista i odabiru premise (premisa) u pojedinom diskursu, tako da ustvrditi: "ja sam mislio da se o ovoj temi prica i stvari tvrde zdravorazumski a ne van svake pameti" nije isto sto i ustvrditi "sorry ali meni je ovo sto se pise ili tvrdi teski bullshit", ili nije isto konstatirati: "ti si josh i dobar pan, znash da ukapirash shta je u odredjenom trenutku loshe a shta dobro; za razliku od Enocha koji ne razlikuje kornjachu od demona a sam je iniciran arch demonom darwozueom josh iz studentskih dana dok je prouchavao magiku ko madana kabalu...", i konstatirati: "Enoch, ja smatram da ne razlikujes kornjacu od demona i imam duboku spoznaju da si iniciran demonom darwatzuelom (or something), zbog toga, toga, toga, toga i toga..". To se onda naziva komunikacija. Princip odabira jedne osobe u izjavi "ti barem nesto znas" (kao, ja znam toliko da cu te ujedno i pohvaliti ali ti i objasniti koliko si malen naspram mene) u svrhu diskreditacije drugog: "za razliku od drugog koji ne samo da to ne zna, nego je jos i demoniziran...ili smrdi mu ih ustiju, ima mali penis, razrook je, bio je na psihijatrijskom lijecenju itd. itd. " najgori je oblik manipulacije koje moze proci nezamijeceno jedino potpuno naivnim osobama. Dalje, ustvrditi na temi gdje se spominju piramide da nista van konvencionalno egiptoloskog obrasca percipiranja zvanicne povijesti "nije zdravorazumski", a onda mrtav ladan izvaliti "konvencionalnu" tvrdnju (ili bolje reci - "aksiom") o "visokom arch demonu" upitnog imena kojim je diskreditirani subjekt "iniciran u ranostudentskim danima dok je proucavao magiku", zaboravivsi valjda u zaru ukaza dati "link na vikipediju", ravno je grotesknom aspusurdu koji na "meta, para, alter, ezo, mezo, egzo, sega, mega" domenama ima prikladan naziv - duboka neosvjestenost upakirana u ego trip i bahatost.
naci, nesto sto ukljucuje borbu sa samim sobom, potpuno otvaranje sebe prema drugima i potpunu spremnost da svoja iskustva (nebitno da li su iz perspektive nekog drugog bogata ili siromasna) daje van, cak i po cijenu traumaticnih feedbackova koji se vracaju samo na pomisao o nekim iskustvima. Dakle, cin ravan onome (bez lazne skromnosti), kao da se netko svuce gol i potpuno nepoznatim ljudima otkrije i najskrivenije detalje iz svoga zivota, nesebicno i BEZ IKAKVE ZADRSKE , po cijenu ismijavanja te vjerojatnog efekta "bacanja biserja pred svinje" u odredjenom dijelu auditorijuma. Taj isti (jos uvijek) student, koji se trudi potpuno zaobici "virtualnu promucurnost" te "kontakt u rukavicama" i diskurs svesti na sto realniji "face to face real touch" kao u kavani ili kod nekog real life druzenja, je isti onaj student koji nema sto skrivati, tako da bez pardona moze, gol u obucenoj gomili, pojedincima ili pojedincu ( koji promatra sa smijesom iz prikrajka, zakopcan do grla i radi na ponizenju tog studenta) pokazati srednji prst i reci: "napusis mi ga se lagano"
interesantno je kako vecina osoba za koje znam i osecam da su demonizirane, i kojima je demonski entitet primaran, pocinju prema meni pokazivati duboku averziju ili cak i najciscu mrznju,

Citajuci ove postove ,I ove reci zanemeh,koliko su mi samo srodne,bliske …samo sto ja taj fazon ochi u ochi,otkrivanja, "provodim" u kafani ili kod nekog real life druzenja...a ne ovak..zbog nekih lichnih spoznaja.. A oni destruktivni sa kvazinatrulom Maskom Pozitivizma,(koju svako Chistiji moze Snimit)morala,uh ti kvazimoralni, i kvazikonstruktivni takodje me oduvek,ponekad i samo sto postojim "smaraju",chesto im je "u trendu"slogan za tvoje "dobro" a kad ne uspe onda ide drama"bash me briga radi shta ocesh!utatataTA"hehe Mr. Green ,i tako filujuci sve svoje podle,pasivne,isprazne fraze,odvojene od sushtine Rolling Eyes ,bacaju kuke i motike,u razgovorima,pozli im,pizde ,"osecaju se ugrozeni"a razloga zaista nema(Mada neke obavijaju i razne zivotinje,gustercici i tako to) ...ja u ovom periodu posto sam poprilicno "smorena" odbrusim,ono koji ti je ku*ac supku,pa ne testerishem te,ebem ga,pa da me ovako smaras...kad ono new koja si ti prostakusha Mr. Green ajme mene josh cu se u te “virtuelno” zaljubim hehe … Mr. Green a sad Ozbiljno tako lepo I iskreno,a opet sa velikom dozom hrabrosti, poodosta objektivnosti(koliko situacijadopusta) I iskustva srocheno Prekrasno svaka cast lepi.

PozdraV

Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 15:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

JOj, molim te, nemoj se samo virtualno zaljubit u mene jer ne bi podnio jos jednu virtualnu vezu Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Salu na stranu, potpisujem sve sto si rekla Exclamation I ja volim stvari oci u oci u real life samo...sto se ovakvih tema tice, uzevsi u obzir da u real life mogu nabrojat osobe za razgovor o tome (na ovom nivou) na prste jedne ruke (ako i to), trudm se da taj nedostatak pretocim u virtualno. Znam, imao sam mnogih iskustava po raznoraznim forumima tijekom godina, puno puta sam zveknuo o parket i puno puta su mi se neke stvari obile o glavu, ali, to je zato sto sam imao neka iscekivanja spram drugih. Sada, ko Icke, nadrobim svoje, pa kud koji moli moji, nije do mene Wink Very Happy
jasna
Majstor

Pridružio: 26 Mar 2008

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 18:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Enoch:

"Sada, ko Icke, nadrobim svoje, pa kud koji moli moji, nije do mene"

E, ovaj mi se pristup počinje sviđati, Laughing Laughing Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
stariji_od_13
Napredni tragalac

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 18:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Majstore...ja sam svjestan svoje tame od najranijeg djetinjstva.Svjestan sam takodjer i svoje svjetlosti. Svjestan sam i svih programa koji su u meni (pogotovo onih baziranih na seksualnosti). "Arch demon" kojega spominjes drugo je nalicje "arch andela" koji je u meni / koji sam ja (visa simultanost).
I Sidarta je imao "Maru" ali je imao i Budu, i Isus je imao "Sotonu" ali je imao i "Krista". Svaki sefirot ujedno je i klifot Exclamation I nemam ga "od ranostudentskih dana kada sam proucavao magiku" (koju nikada nisam proucavao niti dozivljavao, vec samo procitao pojedine knjige u vezi pojednih informacija koje sam mislio / smatrao da su mi potrebne). Ono sto kod mene prevladava je svjetlost. Tama je ono sa cime se cijelo vrijeme borim. Jasna mi je jednom rekla divnu stvar (da citiram i parafraziram istovremeno): "imas svjetlost koja prociscava sve one sa kojima stupas u kontakt, tako da nije cudno sto vecina bjezi od tebe ko `vrag od tamjana` ili se iznenada, nicim izazvana, osjeca napadnutom sa tvoje strane i pocinje na tebe ici drvljem i kamenjem`". Interesantno je kako vecina osoba za koje znam i osecam da su demonizirane, i kojima je demonski entitet primaran, pocinju prema meni pokazivati duboku averziju ili cak i najciscu mrznju, a ja njihovu energiju (entitet / entitete) pocinjem osjecati ko crnac kojeg su Ameri poslali u prve redove u "Danu D". Sta, kao, njihovi entiteti se uplasili mojeg "arch demona" pa me poceli napadati? Stvarno su zajebani ti demoni onda kada su im se ogadile vojskovodje Mr. Green Ili su se mozda, uplasili, onog "arch andjela" u meni koji siri visoku frekvenciju svjetlosti, ljubavi i razumijevanja? Sto je od toga vjerojatnije? Pitaj, dragi moj mastore svoj izvor o tome Wink
A kada nadjes volje i vremena baci sken i pogledaj sto je sve u meni i oko mene. Imas moju dozvolu ali i upozorenje da visoko dignes "bijelu zastavu" u zrak, da vidim(o) da dolazis u miru i da su ti namjere ciste Wink Dakle, to je ono sto uduvijek imam u sebi, kroz (inkarnacije). U ovom zivotu jedino sto me stvarno napada i ne da mi mira, je Gorgona, ali ona mi se prikrpala samim mojim dolaskom ovdje (rodjenjem), prikacivsi mi se za heart cakru i respiratorni sustav. Nositelj te Gorgone jedna je osoba sa balkana, prlicno aktivna virtualno (i ne samo virtualno) na ovim prostorima. To je sto se tice toga.

Postove ti nisam izbrisao zbog nicega drugoga nego zbog tvoje vlastite bahatosti. Vidis kako si sad fin i kullturan Wink Shvatis li to osobno ili ne, i hoces li ostati i dalje ovdje ili ne, nije na meni, nego na tebi. Ja nisam shvatio osobno u sto se moze uvjeriti da i dalje pricam sa tobom. Cesto se dogadjalo da oni koji u pocetku "ko uzareni skoce na mene", kasnije sa mnom zele razviti kolegijalan odnos. U cemu je "kvaka", znaju samo oni.

Inace, imam lagani osjecaj da se znamo sa jednog drugog foruma. Mozda me osjecaj vara..a mozda i ne.

Toliko zasada, u maniru daljnje konstruktivne rasprave...

svestan si ti dosta toga i za nijansu drugachiji Smile

nije vreme....

uzgred , ne znamo se sa nijednog foruma osim ovog a verovatno si me vidjao negde na astralu...

ne interesuje me da te skeniram ono shto me interesovalo sam vec odradio; tako da pishi dalje kao shto sam ti rekao necu te vishe "spamovati" Smile

cao:)!
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 22:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma bitno da si ti u poziciji da me "okarakteriziras" Twisted Evil

Cao i tebi Wink
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 22:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

STVARNO SI TI DOBAR COVEK ENOCH.
TOLIKO SI VREMENA POTROSIO KUCAJUCI ZBOG NASEG DRAGOG STARIJEG OD 13...

SVAKA CAST.
BEZ ZEZANJA. Laughing Laughing Laughing
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 22:34 pm    Naslov: Re: Nekoliko napomena
Odgovoriti sa citatom

Da li je u pitanju neciji "los dan", da li je netko "ustao na krivu nogu", da li nekom "partner nije dao" pa se zeli ispucavati na ovom podforumu.....ne interesira me.

Ne samo da me ne interesira, nego me niti ne interesira da me ne interesira.

Uvijek kada bih poceo nesto otvoreno i konkretno pricati, doslo bi do pojave nekih "subverzivnih elemenata". Do sada nisam imao povlasticu sam odlucivati o tim istim "elementima". Sada imam, tako da...ocekujte "diktaturu - ne proletarijata nego - altruzma", pa apeliram na "potencijale" koji imaju tendenciju prema stalkeriranju i hendleriranju da malo "umire duhove". Ili mogu ostati ustrajni po cijenu brisanja svega sto su napisali ovdje i cemu su posvetili svoje dragocjeno vrijeme.

Hvala na razumijevanju.

Šta ti je vlast?
Duhovna.
 Nazad na vrh »
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 22:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa...DAJBOZE, napravio sam nekoliko dobrih djela danas. Nahranio nekoliko macaka po ulici, sa dva psa sam nesebicno podelio sendvic, prehodao nekoliko kilometara samo da na minut dva vidim svog cetveronoznog pseceg prijatelja i pazio da ne naletim na gazdu, koji iz samo njemu znanog razloga ne dopusta da se igram sa njegovim psom (napomena: njegovim psom ali mojim prijateljem Wink), setao prirodom i punio se pozitivom. Cak sam jednoj macki pomagao da sidje sa drveta. Vidis kako sam dobar. Da nemam "arch demona" u sebi sigurno ne bih bio toliko dobar Wink
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 22:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cini mi se da si vise povezan sa nekim andjelom pasa i macaka nego sa tim kako ga vec zovete...

Inace i ja obozavam sve zivotinje i mazim ih i hranim kada god mogu.
Moji ljubimci su trenutno gugutke koje prezivljavaju zimu na drvetu ispred mog stana.
Obadve sam odgajio jos iz gnezda.
Dolaze ladno na sims kod otvorenog prozora i ponekad mi jedu cak i iz ruke...
Neopisivo je kada divlju zivotinuju tako pripitomis-u vezi si sa njom, a znas da je ona slobodna-mnogo lepsi osecaj nego kada imas kucnog ljubimca.
Mislim da kada se ponovo vratim u prirodu cu se na taj nacin najvise druziti sa zivotinjama.
Nekada su mi tako dolazile srne ispred kuce u Planinici.
Zamisli koja je to lepota-kada zivotinja ima takvo poverenje u coveka?
Enoch
Majstor

Poruka Poslao: 26 Jan, 2009 23:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Covjek se poznaje po ljubavi prema zivotinjama (i bijlkama, naravno). Blisko suradjujem sa jednom lokalnom udrugom za zivotinje, kojima javljam za napustene pse po ulicama. Mnoge macke i pse sam tamo odnio. Cak sam skakao u rijeku, da bi iz vode izvukao 4 mala maceta koja je neki kreten u vrecici iz automobila bacio sa mosta u rijeku (javio mi "arch demon" da se radi o macicima u vreci Wink) - nazalost, niti jedno mace nije prezivjelo dulje od tri dana. Ratujem sa ukucanima kada malo malo donesem doma goluba ili neku pticu na samrti, samo da ugine u toplom. Vlastitu macku razmazio sam ko da mi je rodjeno dijete. Jednu napustenu macku vodio sam prije nekoliko mjeseci (na svoj trosak) frendu veterinaru daje operira i da joj sasije analni otvor jer joj je crijevo vec debelo izlazilo napolje. Operirao ju je i rekao da je opet sve istiskala i da joj je tkivo pocelo nekrotizirati. Zelio ju je uspavat - eutanizirat. Ja rekao: "ne, odnijet cu je neka ugine medu svojima". On kaze: "ali ce se muciti". Ja reko: "boli me patka, ja se necu igrati boga. I ja i ti imali smo najbolje namjere. Napravili smo sve sto je bilo u nasoj moci". I odveo ju u dvoriste gdje je zivjela. Samo sam rekao svojim prijateljima na astralu: "ako ima ikakve sanse, neka se dogodi cudo i neka ostane ziva". Vec sam mislio da je uginula, nakon kojih dva tjedna, kadli sam saznao da ju je nekoliko dana kasnije pokupila neka curica i odnijela kod drugog veterinara, koji ju je iznova operirao. Ironija - macka je dan danas ziva i zivi kod te curice. Ostale macke iz tog legla netko je potrovao. Cudni su "putevi gospodnji", zar ne? Wink
Ti "cudni putevi gospodnji" djelovali su i kada je auto pri punoj brzini ljetos pred nasim ocima pregazio mamu od prijatelja, kojoj "za divno cudo" nije bilo nista, osim tri slomljena umjetna zuba i malih natucenja. Inace pri takvih brzinama i takvim udarima ljudi umiru ili ostaju invalidi. Vidis, DAJ BOZE, kako mene moj "arch demon" brizno cuva a i sve oko mene Wink Savjetujem ti da i ti nabavis jednog. Mogu ti ga i ja prizvati ako zelis Mr. Green E da, i jos me u gradu smatraju ekscentrikom koji mice puzeve i sitne zivotinje sa ceste. I zamisli - pijane ljude koji leze na plocnicima i koje nitko ne zeli dizati da si ne uprlja ruke. Ekscentrik sam do jaja, priznajem Smile Prosle godine sam se skoro potukao sa nekim djedom jer je mislio da mu busim gume na automobilu. Trebalo je 5 minuta da debilu objasnim da sam micao ranjenu pcelu sa ulice, pored njegovog automobila.

Ima tih prica za jedan roman napisati Wink

I onda me prije nekoliko mjeseci, nakon mnogih takvih iskustava sa zivotinjama, koja sam opisivao na jednom new age forumu, jedna, ocito mentalno poremecena osoba, optuzi da sam joj sa energijom napao - macku. Znam da zvuci suludo, ali ne lazem. Zato jer smo se oko necega pokacili na chatu a njena macka pocela povracati (sto je inace kod macaka potpuno nevidjeno, pogotovo kad se prejedu Mr. Green). Tako da sam morao toj osobi napomenuti da joj ne pomognu svi stupnjevi reikija, svi "mjesecevi gongovi", sve mudre, krije i joge, tantre i thete kada je uocljivo glupa ko ku*ac i ocito posvadjana sa mozgom. I tek sad naslucujem da postoji mogucnost da je macku napao moj "arch demon" upitnog imena i jos upitnije misije (jel to on spasava macke ili ih napada? mislim...) Mr. Green

Vidis, DAJ BOZE, koliko je moj zivot interesantan. PItam se kako bi tek izgledao da nisam upisivao fakultet i citao tamo neke cudne knjige Wink Mr. Green
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ENOCHOVA KAPIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 1 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 241805 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13668 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 26419 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 57747 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 13967 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19844 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16880 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)